Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alonso64


alonso64
csendes tag

Azért elég kemény gépigény.GTX480 még például meg se jelent. :Y

[ Szerkesztve ]

(#2) drachos


drachos
tag

"...NVIDIA DirectX 11 compliant graphics card..."

hö...

(#3) wednesday


wednesday
őstag

Az optimálison már szétröhögtem magam. :C
8GB+ RAM a többit le se írom...
Tárhelyigényt meg le se merik írni. Jah ha már helyigény, ne sima HDD-vel próbálkozz vegyél velociraptort RAID-be vagy inkább egy gyors SSD-t. :U pff...
Ez nem egy "cső" játék, ahol kb 5-10 méterenként falak vannak? Mire fel a Crysist és az Arma 2-t többszörösen megszégyenítő gépigény? Vagy ez a brutál gépigény a DX11 és a Fiziksz együttes futtatásának szól?

[ Szerkesztve ]

(#4) Puma K


Puma K
veterán

Optimális:

Core i7 CPU
NVIDIA DirectX 11 compliant graphics card (GeForce GTX 480 and 470)
As much RAM as possible (8GB+)

Fast HDD or SSD

Mi a ...... van??? :(((
Honnan tudják, hogy elég lesz az Nvidia MÉG MEG NEM JELENT csúcs kártyája az "optimális" futtatáshoz? Meg mi az, hogy 8Gb memória?! Ezek mit nyomtak, hogy ilyeneket haluznak?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#5) Prosector


Prosector
addikt

Ez fasza!

Nem estek kicsit túlzásba a fiúk...?

(#6) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

"Memória - amennyi csak lehetséges"
Ez csak elsőre vicces. Akkor nem kell túl sokat várni tőle. A minimum is vicces azzal a 8800-al. De a legjobb, hogy minden ajánlásban csak NV van, ilyenkor általában illik( illett annó ) megemlíteni, hogy a rivális gyártónál ez kb. melyik modell/ széria.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#7) Rebell válasza wednesday (#3) üzenetére


Rebell
senior tag

Na ez fasza.

Ezt se nyomom 1680ban felhuzva.

Szal öltsetek a gépetekre megint min 80K-t hogy evvel a Subway játékkal játszhass.

8GB vagy több.? hehe. Bontsd meg a Garis gépet tuningra és ugrik a gari is.
.
Nembaj, majd vérpistike gépét kölcsön kérem, hogy élvezhetően játszhassak a Gammel. :W

rivális gyártónál ez kb. melyik modell/ széria.: Min 5970es

[ Szerkesztve ]

(#9) Prosector


Prosector
addikt

Lehet,h én nem tom jól,de a 8800 és a GT220 1 súlycsoportban van?

(#10) Morden24


Morden24
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy mi az ára annak, hogy csak egy cég neve és terméke szerepeljen egy adott hardverajánlóban :U

Egyébként az nVidia már annyiszor nevezett át, hogy már egy kategórián belül is több kártyát kell említeni? :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#11) wednesday válasza Rebell (#7) üzenetére


wednesday
őstag

"rivális gyártónál ez kb. melyik modell/ széria.: Min 5970es"

Na ez az amit még senki nem tud. :U Volt mindenféle pletyka, a legtöbb szerint nem éri el a 5970 teljesítményét. Volt olyan, hogy alig erősebb a 5870-nél meg olyan is,hogy bőven túltesz raja. Majd kiderül ha megjelenik. Bár ha olyan 5970-et betonba döngölő kari lenne, az Nvidia szerintem már hetek óta ontaná a grafikonjait.

(#12) PI3525


PI3525
tag

Basszus ez azért durva optimális gépigénynek :Y

ACER ASPIRE 5542G , XBOX 360 ELITE .....

(#13) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát én ennek nem hiszek, majd valószínű hogy 2 éve kb semmit nem nőtt a gépigény és bedobnak majd egy ilyet, teljesen logikátlan, ez csak valami megbuherált dolog lehet, semmi valóság alapja nincsen, de xboxon meg hasítani fog mi? hagyjuk már, én alapból nem hiszek a gépigényeknek, mind túlzás vagy kamu az egész.

(#14) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Épp ezt ugatom emberek, régebben odaírták, hogy a rivális CPU/ VGA gyártó mely modelljének/ szériájának felel meg az adott szint, de itt még az alapvető illemet sem tartották be. Azért ez beszédes.

Amennyiben csak cikk átvételkor maradt le, akkor nem szóltam.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#15) schwanz válasza Prosector (#5) üzenetére


schwanz
tag

Még mindig van pénze az NVidiának megvenni pár játékgyártót...

[ Szerkesztve ]

Szvázi tag

(#16) kgergo23


kgergo23
tag

uristen...orulok majd ha elindul...ennel meg a crysis 2 gepigenye is baratibb lesz sztem :W

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#17) Jander


Jander
senior tag

Ennyit a nagyrabecsült PC platformról... no comment, és még mindig mennyi huszár védi. Na én mentem vissza 'box'olni...

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#18) Prosector válasza schwanz (#15) üzenetére


Prosector
addikt

Hát igen... a nem asztali gpu-kból is jön be nekik zsé bőven.

Van miből vesztegetni. :DDD

(#19) RI/OS


RI/OS
őstag

8gb ram hülyeség.

Bebaszna ha egy 6giga ramos húzott i7-et megenne.

(#20) lionhearted válasza Prosector (#18) üzenetére


lionhearted
őstag

ezt úgy mondod, mintha asztalit nem venne senki

másrészt meg a játék elég durvának tűnik...igaz se a játék se a fermi nem jött ki, szóval nem tudhatjuk :D

Tegnap még működött...

(#21) dangerzone válasza RI/OS (#19) üzenetére


dangerzone
addikt

Nem hinném. Ahogy azt sem,hogy 8 szálat ki is használna...

(#22) rocket válasza Puma K (#4) üzenetére


rocket
nagyúr

"Honnan tudják, hogy elég lesz az Nvidia MÉG MEG NEM JELENT csúcs kártyája az "optimális" futtatáshoz?"

Mert van nekik, es arra lett optimalizalva a DX11 mod.

AMD kartya nem is szerepel egyik konfignal se, persze ez csak a marketing miatt van, dehat azert durva.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#23) konas


konas
senior tag

Jol lessz neki hd 4850 es is szerintem-
.

(#24) Prosector válasza lionhearted (#20) üzenetére


Prosector
addikt

Azért az "is" ott volt.

(#25) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

És általában alá szokták kalibrálni a gépigényt. Tehát ez se biztos hogy elég :DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#26) RI/OS


RI/OS
őstag

Egyébként ott az i7, de fogadjunk, hogy 4magot se fog használni.
Ilyenkor dunába kéne lődösni azt a gyökeret amelyik kitalálja, hogy i7, és van pofája leírni

(#27) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Szerintem (és ez szigorúan csak magánvélemény) ez vagy egy hatalmas fotosopp, vagy itt lehet elköszönni a PC-s játékoktól tényleg.
Konzol, aszt' csókolom, PC-re nem optimalizálunk, az nem lesz piac.

Ha csak a hardver eladásokat akarnák megpörgetni, kicsit óvatosabban csinálnák. De szerintem fotosopp.

(#28) P00By


P00By
nagyúr

Optimális :Y

(#29) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

ugyan már, ekkora hülyeséget...jóhogy nem DX12 kell neki.

Aurea mediocritas

(#30) Enton


Enton
addikt

Erre már csak annyit tudok mondani:
Hiszem ha látom(szaggatni)! ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#31) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Bakker zombihálózatot kell építenem,hogy elfusson a gépemen. :)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#32) Morden24 válasza Brutális eb (#31) üzenetére


Morden24
nagyúr

:))

Sectumsempra - For Enemies

(#33) SzlobiG


SzlobiG
félisten

•As much RAM as possible (8GB+)

Ez valami vicc?:D

Szinte biztos vagyok benne, hogy egy nagy hülyeség ez.

(#34) Isee


Isee
senior tag

Én meg azt mondom, hogy legyen bika gépigénye, hogy legyen értelme gyártani/megvenni az izom-cuccokat (mert rengetegen vannak akik szívbaj nélkül megtehetik), de ha már ennyi az ára, akkor a játék nyújtson olyan élményt és grafikát, amiért megéri megvenni. Ne az legyen amikor látom a single végén a stáblistát, hogy most az uninstallon gondolkodjak el, hanem egy amolyan "aztaqrva de durva volt" érzés kerítsen hatalmába :K
Ne az legyen, hogy végigviszem 1 nap alatt, és a multija meg egy kalap kaki. :)

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#35) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez 1 vicc? :O

nothing is true everything is permitted..

(#36) danati


danati
senior tag

Mi ez a gépigény? :W
Grafikája 1 az 1 ben olyan mint a Stalkeré, videók alapján semmivel sem jobb. Sőt ebben még csak nagy nyílt terek sincsennek. A physx nemhiszem hogy ennyit dobna a gépigényen.
i7 + gtx 480 + annyi memó amennyit a lap kezel + ssd... :W
Ha ilyen lesz a gépigény fel se telepítem, majd 5-10 év múlva játszok vele.

(#37) UnSkilleD válasza Puma K (#4) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

gondolom onnan tudják hogy már van nekik belőle pár ES darab, mivel szorosan nvidia közreműködésével fejlesztett játék

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#38) Djuree


Djuree
félisten

azt tudom hogy nem tudnak optimalizálni de ez egy kicsit túlzás. mi a tetves qrva anyjukat képzelnek ezek magukról? :((( :F
azért közel sem néz ki olyan durván ez. akkor az alan wake-hez mi a rosseb fog kelleni ha esetleg kijön pc-re?...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39) mephi666


mephi666
nagyúr

ezek vicces fiúk... biztos ettek hétvégén valami érdekes gombát... el sem tudom képzelni, melyik gyártók lehetnek a főszponzorok? talán a kékek-ződek? nyugodtan írhattak volna akkor már egy ssd-raidet is a 8giga ram mellé, mert annyi ramot átlag vinyóról megtölteni nem kevés idő...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#40) Hiftu válasza Isee (#34) üzenetére


Hiftu
senior tag

Pedig az ilyen grafika intenzív játékoknál nem szokták a játékélményt nagyon jóra kihozni...
Ne legyen igazam. Szerintem fail.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#41) LackoMester


LackoMester
addikt

Marketing szagú gépigény. Ja, és hol van még a GTX480 :F .
Ebből számomra az jön le, h. a 5870-met tegyem ki a kukák mellé. :DD
Nevetséges ez az egész. :DDD

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#42) CptMisi


CptMisi
őstag

1: nagyon érdekes, hogy például a stalkernek, ami kinézetre ugyanez, viszont nem egy alagútrendszerben játszódik kisebb gép is bőven elég, mikor azért 4falnál komolyabb egy erdő például...

2: i7-es procit például a R.U.S.E.-nál valamennyire érthető, itt nem....

3: nehogy már 8giga ram kelljen, ha a minimumhoz 1is elég, az ajánlott meg 2....

4: milyen gépigény az, ahol nincs megemlítve mind a négy processzor és videokártyagyártó terméke, ami "szükséges" bármelyik rendszernél...

5: arra lennék kíváncsi, mennyibe került ez az nV-nek :U elvégre nincs ráírva ATi kártya, mindenhol nV van írva, aztán nV 3D Vision, PhysX és nem utolsó sorban reklámozzák lényegében az új GF-eket... de most komolyan, ilyen dolog az, hogy még az 5970et sem írták oda, még a minimumhoz sem?! aero. biztos nem volt olcsó mulatság :U

6: szerintem Fake... szerintem :B

7: SSD?! ugyan már...

Például a S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyatot az AMD támogatta, benne is van az AMD/ATi logó, a gépigénynél mégis írtak intel procit és nV kártyát
Amúgy ezt félórával ezen cikk megírása előtt már megírtam és elbírálásra várt :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#43) Djuree válasza Hiftu (#40) üzenetére


Djuree
félisten

azért a stalkernél ott volt a játékélmény is. konkrétan az utóbbi 10 év legjobb fps-e lett sztem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44) pete_21


pete_21
addikt

Azért durva lenne, ha tényleg ilyen gép kéne hozzá... Szerintem gyengébb gépeken is fog menni elfogadhatóan...
Nem hiszem, hogy mindenkinek i7-e, felsőkategóriás SSD-je, 8 Gb+ ramja, illetve még meg sem jelent nvidia videokarija van. Persze lehet, hogy én gondolom rosszul...... :U
Egyébként ezt nyilván tudják ők is, és azt is, hogy ha nem megy a játékuk a játékosok gépén, akkor nem rohan majd mindenki új gépet venni, hanem szimplán csak ignorálják a játékot...

(#45) Morden24 válasza mephi666 (#39) üzenetére


Morden24
nagyúr

Egyébként lehetetlennek tartom, hogy ez hivatalos legyen.

Ilyen szöveget: •As much RAM as possible (8GB+) életükben nem írnának le. Ez egy centire van attól, hogy "sok szerencsét a futtatásához".

Sectumsempra - For Enemies

(#46) Djuree válasza Morden24 (#45) üzenetére


Djuree
félisten

mikor a stalker kijött nem nagyon volt gép amin rendesen ment volna...igaz ez a bugoknak is köszönhető....hetente jött új pöcs hozzá....nekem akkor igen durva gépem volt, még mediumon is alig ment...ez is úgy lesz asszem...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47) aero. válasza CptMisi (#42) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Mindennek megvan az ára, hidd el. Elég zsíros összeget hagyhatott ott az Nvidia. De szerintem szégyen amit művelnek.

és ugyan már, elég lesz ide egy húzott Core2 meg egy 4870/90/x2 felbontástól függően.

[ Szerkesztve ]

(#48) Isee válasza Morden24 (#45) üzenetére


Isee
senior tag

Ez egy centire van attól, hogy "sok szerencsét a futtatásához"
:C :C
Hát van benne valami :K

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#49) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Hehe!
Ez aztan a a remek gepigeny :)
A 6xxx szeria hol marad az ATI-ektol?
Ne viccelodjunk mar.
8GB+ ram, minek taan ramdrivebol akar futni?

...

(#50) LackoMester válasza aero. (#47) üzenetére


LackoMester
addikt

Kell egy játék az nVidia-nak ami DX11-es (az új kártyák mellé), és mellesleg még nem nyúlta le az AMD, hát ez van. Röhejes. :DDD
Csak, nehogy úgy süljön el a dolog mint pár éve a COJ első részénél, amikor is az nVidia által támogatott game, jobban futott az ATI kártyáin. :DDD

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.