Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Zolee11


Zolee11
senior tag

:DD
A hónap vicce. Azért látom elég sokan komolyan gondoltátok... :DDD
Jah, ATI kártyákon el sem indul. :)

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#52) CptMisi válasza LackoMester (#50) üzenetére


CptMisi
őstag

amúgy most már nem hülyeség és felesleges a dx11 az nV szerint sem...nagyon érdekes :((
azért remélem 4magos phenom2es, 5850es sz@rtalicskámon eldöcög majd 640*480ban full lowon, valóban röhejes :DDD

Zolee11: ha komolyan gondolták, akkor nagyon hülyék...nem hinném, hogy ez valós lenne :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#53) LackoMester válasza CptMisi (#52) üzenetére


LackoMester
addikt

ja-ja :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#54) Fortissimus


Fortissimus
őstag

ez egy vicc :D

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#55) gixivo


gixivo
tag

Szerintem ezek beverték a fejüket ;]

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#56) Silenzio


Silenzio
addikt

Szerintem ezek hülyék. Ha ekkora gépigénnyel adják ki a játékot, lesz@rom a remek grafikát, akkor sem nagy kunszt. Megy ez is a süllyesztőbe. Kelet-Európában mindenkinek csúcsgépe van? A Stalker-széria sem piskóta, de ez...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#58) aero. válasza Silenzio (#56) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

az előtted szóló 55 hozzászólás is erről szól amúgy, bár nem tagadom, hogy igazad van.

ez egy kamu, nem kell elhinni, ha 8800 ( 640*480 low ) a minimum, akkor ez lenne az évtized legoptimálizatlanabb játéka.

[ Szerkesztve ]

(#59) gV


gV
őstag

ha ez a játék tényleg kihasználja a 8 szálat és a 64bitet is akkor le a kalappal fejlesztők elött, talán korábban csak a Crysis 64bit profitált abból h 2gb+ memoriát használhatott, de még az sem futott 8 szálon

(#60) Janika!2


Janika!2
aktív tag

DirectX 9, Shader Model 3 compliant graphics cards (GeForce 8800, GeForce GT220 and above). ez egy vicc ezt a két kártya típust össze sem lehet hasonlítani... :F :N

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#61) 7600 GS


7600 GS
addikt

Nem kell meglepődni, az NVIDIA szponzorálja az egész játékot, tehát ezért van belőve a max gépigényGTX 480-ra. Mondjuk a képeket elnézve nem egy csúnya játék lesz. Viszont szvsz a játék nem fog csúnyán kinézni mediumon sem, sokféle beállítási lehetőség lesz, szóval szerintem jól skálázható lesz a játék. A Fast HDD meg gondolom azért kell, mert nélküle igen-igen swappolna a játék. Igaz, a jó öreg Stalker Soc még a 8Gb rammal és a leggyorsabb HDD-bel is swappol, az csak ilyen marad. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#62) CptMisi válasza aero. (#58) üzenetére


CptMisi
őstag

volt már rosszabb?! :Y

BalaNce87 alap, hogy nem valós :))

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#63) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hahó ez szerintetek valós, az ilyennek ki hisz de komolyan, még viccnek is rossz, gondolkodjatok már el, szerintetek a politikusokat célozzak majd meg mint átlag gémer?:D
Előbb is leírtam hogy én teszek a gépigényekre, legtöbb esetben nem tükrözi a valóságot és egy nagy ferdítés az egész csak hogy vegyél ezt meg azt. Én az ilyet ki se raktam volna mint hír, mert lerí róla hogy egy nagy bullshit.

[ Szerkesztve ]

(#64) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ebből bukta lesz. a crysis se döntögetett anno eladási rekordokat, és megvolt az oka (igen, a very high "optimalizációjáról" beszélek, megarról, hogy semmilyen gépen nem futott jól, úgy meg nem vették). vagy mégegy mirrors edge készül?

8800 vagy gt220. az ne zavarjon senit, hogy mindkettő DX10es, és hogy előbbiek teljesítményben alázzák az utóbbit (kb alkalmatlan játékra).

core i7. ami játék alatt szinte semmivel nem gyorsabb a kenti/york/AMD négymagosoknál és 2% alatt a részesedése az eladások között. 8giga ram. én még olyan játékot nem láttam, ami 3 giga fölött evett (tehát a 4 giga ha nem fut sokminden a háttérben akkor elég a célra). 470-480, amiből várható 5-8k, de mindenképpen 10k alatt.

megvan a megoldás: ma április elseje van!:DDD

ugyanez szkeptikusan: a program terhelni fog két szálat és 32bit limites lesz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Szerintem a medium még tűrhető. Az egy dolog, hogy a konzolok miatt kb 2 éve egy helyben toporog a gépigény, de inkább örülni kellene, hogy valami brutális jön PCre. Én nem fogom maxra tolni, mert 8800GT-m van, vagy ami lesz, mert épp gariztatom, ettől függetlenül reménykedem, hogy gyönyörű játék lesz tűéles textúrákkal, tesszalációval, modern lightinggal, fullos shaderekkel, jó mi-vel és fizikával. És az sem baj, ha az i7-es rendszerekben nem csak disznek van 6GB ram. Lehet azt használni is, sőt gyorsan kilehet futni belőle. Úgyanigy a procit is igazán kihasználhatnák. Nagy reményekkel várom.
Jó, a konzol olcsóbb, de azért ne 2 magra 1 giga ramra és 7600GT-re kelljen már a mediumot belőni 2010-ben 2db 5 éves architektúra miatt.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#66) BiP


BiP
nagyúr

Most mit kell ezen ennyit pörögni?
Az ajánlott teljesen elfogadható, az optimálishoz meg beírták a maxot, ami a megjelenéskor elérhető lesz. Ennyi. (ajánlotton is simán jól fog futni szerintem.)
Mindenki ráugrott egyből. Nem a kiírás a vicc, hanem az erre született reakciók.

(#67) keIdor


keIdor
titán

Akkor ezt is Xbox-ra szerzem majd be... oda elég az 512MB mindenes memória :DDD ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#68) fail.castel válasza Puma K (#4) üzenetére


fail.castel
csendes tag

attól még, hogy nem jelent meg, nekik lehet házon belül nvidia-tól már pár példány belőle.

Metallica. Csakis. Amíg ki nem halnak.

(#69) huszar90


huszar90
aktív tag

nahát ezen a poston szét röhögtem magam, nagyon hitelesnek tűnik :C

(#70) WesTM


WesTM
senior tag

Úgy érzem ez erősen pánik módban fog futni az ATi kártyákon... :( :( :(

(#71) mickemoto


mickemoto
őstag

Nem kell berezelni, fog ez menni szépen egy mostani átlag gamer-konfigon is :K
Egyébként sem kell mindent elhinni amit leírnak, pláne nem amit mondanak ;]

(#72) CptMisi válasza bitblueduck (#65) üzenetére


CptMisi
őstag

oltás, láttál már videót a játékból? stalker alagútban :DDD nem arról van szó, hogy egy crysis2höz "kell" ez a gép....amúgy meg úgyis fake :U

fail.castel nem a videokártyáikat hagyták ott nekik, hanem a pénzüket :U de szerintem akkor is vicc...

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#73) bitblueduck válasza keIdor (#67) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Gondolom ott szebben is fog kinézni, és plusz tartalom meg részletesség is lesz.
CptMisi: fake. akkor van humorérzékük

[ Szerkesztve ]

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#74) hito


hito
nagyúr

Kedvet kaptam egy kis játékhoz. Megyek is, eladom a kocsit ;] Eszüknél vannak ezek? :W

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#75) fricz19


fricz19
őstag

szép kis gépigény. :C :DDD

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#76) Silentfrog válasza Puma K (#4) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ehh de egyre gondoltunk!!!
Nem létező/számunkra/ videokártyát ajánlak optimális beállitásokhoz??
Kevesen biztosak abban,mit is fog tudni az uj Nvidia,talán, véletlen ,esetlegesen, nincs pici hátszele itt az Envidujának? :DDD

(#77) Akos96


Akos96
senior tag

8 Giga RAM? Honnan szerezzek annyit? :D Kicsit durva. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#78) CptMisi válasza bitblueduck (#73) üzenetére


CptMisi
őstag

(link) másik kép: [link]
[link]
melyik néz ki jobban? melyiknek van nagyobb gépigénye elméletileg?
ha ez igazi gépigény, akkor nem tudják, mi az az optimalizálás :U szerintem fake :))

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#79) Morden24 válasza CptMisi (#78) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha már itt tartunk, a Metro-nak jóval szebb kinézete van. Az legalább nem úgy néz ki, mint egy szigeten felvett középszerű videoklip a durván mesterséges színvilágával :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#80) BalaNce87 válasza CptMisi (#78) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mondjuk az ajánlott nem is durva, igaz eddig egy játéknál se volt olyan hogy optimális, és általába az ajánlott se jelentette azt hogy azon csutkán fog menni, de nem lesz probléma a futtatásával, a minimum gépigényt meg tök felesleges feltűnteni amikor olyan géppel senki nem fogja elindítani. Amúgy így már nem biztos hogy fake ha a játék honlapján is ez van, igaz egyszerűen nemtudom komolyan venni ezt, meg nem is lehet mire vélni, csak nem gondolják hogy valaki egy szaros játékért fog durva pénzt költeni az amúgy is pénzölő pc-be? ha valaki ezt teszi az elég nagy gyök lehet.

(#81) Sonja


Sonja
veterán

8GiB+ RAM Hmm... Ez azt jelenti, hogy lesz 64bit-es exe is a 32bit-es mellett?! :F :) Egyébként nem olyan vészes ez. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#82) Lenry


Lenry
félisten

GTX480?
mert van már 380?
vagy nVidiáék hogy számozzák a kártyáikat?

meg 8GB RAM. akkor viszont melegen ajánlom a natív 64 bites módot

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#83) CptMisi válasza Morden24 (#79) üzenetére


CptMisi
őstag

ne tudom, azért egy ilyen játék, ahol így néz ki egy kéz, meg a kesztyű az ember bőrével egy síkban van....nem hinném, hogy akkora erőforrás kéne, egy ilyen játéknak....persze én várom, biztos jó lesz maga a játék :K

Lenry: ők sem tudják...volt ilyen szöveg, hogy azért mert annyival jobb lesz, mint a GTX2xx...aztán lehet, hogy dobókockákat használnak :U +ahogy Morden24 is mondja ;]

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#84) Morden24 válasza Lenry (#82) üzenetére


Morden24
nagyúr

vagy nVidiáék hogy számozzák a kártyáikat?

Nem "hogy", hanem "át" :D

Sectumsempra - For Enemies

(#85) Lenry válasza Morden24 (#84) üzenetére


Lenry
félisten

ehh :DDD

komolyan mondom, nekem azért lesz a következő VGA-m ATi, mert ott a nevéből pontosan tudom, hogy milyen VGA-ról van szó. az GeForce-oknál a 9xxx után elvesztettem a fonalat

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#86) boeing


boeing
senior tag

Na majd meglátjuk,akkor ez is banchmark program lesz :DDD

(#87) zed1983


zed1983
őstag

Nem biztos, hogy megjelenéskor 5-nél több embernek meglesz az optimális konfigja itthon :U

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#88) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Hiányolom belőle a táp ajánlást... :(((
Egy ilyet nyugodtam beírhattak volna.

Alléz Olympique de Marseille!

(#89) Tommee válasza Sonja (#81) üzenetére


Tommee
aktív tag

64 bit only lesz :))
Szánalom

(#90) Killing


Killing
addikt

Lehet hogy a gépigénynél is a 2033-as évet vették alapul.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#91) Kleroo


Kleroo
veterán

Ez vmi poén :D.
A legtöbb játék 2 gigát se nagyon használ fel a rendszermemóriából(sőt inkább 1-1,5 gigát max,a tapasztalataim szerint).
8800gt belépőszint? lol(minden játékot visz a mai napig minimum 40fpssel,fullon beállításon)
a quas helyett pedig az i7 kell neki?.

Erre csak azt tudom mondani hogy nem voltak alaposak:

Hdd: Above 1 terbyte
Power: U will need a directconnect to your local nuclear reactor
:D:D

Ha pedig tényleg igaz,akkor mindenki csak designolni tud,de programozni senki sem.
Erre a minél több memória,és gyors hdd utal,hisz mindek jelölik meg,hogy az is legyen gyors????....Hát a swap miatt :D szóval 8gigával a fedélzeten még swappelni is fog. Muhahaha.Ennél még énis jobb programozó lennék(utálom,és béna vagyok benne :D)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#92) Daczy


Daczy
aktív tag

gyerekek ez tuti vicc. dirt 2 esetében is i7-ről szólt az ajánlott, mégis bőven elég hozzá egy E6600 :(

(#93) #85552128


#85552128
törölt tag

nVidia megint alkotott :C
Ha grafika szép is lesz, szerintem nem valami jó játéknak nézünk elébe, már csak a készítők hozzáállása is, hogy "As much as possible"
A Deluxe kiadáshoz nyilván kap mindenki 4 GB RAM-ot extraként :D

(#94) pete_21 válasza Killing (#90) üzenetére


pete_21
addikt

Hát igen! :DD :DDD

(#95) Vladi


Vladi
nagyúr

Most akkor nem is megy atin? :Y
Ha ez is meg sztrím is akkor dugacsoják fel a metrókát. Egyre kevésbé szimpatikus. Nem véletlenül banolták a fiúkat a stalker csapatból. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#96) castiel válasza Puma K (#4) üzenetére


castiel
aktív tag

onnan hogy a kártya már rég készen van csak nem adták ki, és a partnerek már megkapták őket..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#97) RI/OS


RI/OS
őstag

LOL bazz, és tényleg.
Kint van a hivatalos oldalon, hogy i7, és hogy As much RAM as possible (8GB+)

Kár, hogy nem lehet őket feljelenteni, amikor majd az i7-emen a 8threadből 4et fog használni.
A 8gb ramból meg max 3-at.

(#98) Killing válasza Vladi (#95) üzenetére


Killing
addikt

De megy, csak szórakoznak. Nyilván valami olyat ittak amit én nem.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#99) pete_21 válasza Vladi (#95) üzenetére


pete_21
addikt

Biztos fog, de jó szarul...

De egyébként ha 8Gb+ ram kell, akkor mégis menyit fog foglalni a játék? 40-50 Gb+? :DDD
Aztán majd Blurayen fogják adni, csak hogy még akinek nincs BD-olvasója, azt is vehessen... :D

[ Szerkesztve ]

(#100) Vladi válasza Killing (#98) üzenetére


Vladi
nagyúr

Kérjünk egy kupicával?
Normális hírek viszont nem ártanának lassan. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.