Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Egy laza 10/10. A Witcher vetélytársa a GOTY-ért.

(#2) Scholes9: Remélem jó lesz. :K

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2) Scholes9 válasza vegitossj7 (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azért jön még egy Fallout 4 is ám:)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) 8zabi


8zabi
őstag

már tölti a Steam, remélem nem csalódok :)

(#4) szupermacs


szupermacs
veterán

Egyikkel se játszottam még.

(#5) Scholes9 válasza vegitossj7 (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én azt is előrendeltem, meg pár perce ezt is nem bírtam ki, (kontrollert vettem volna, de felesleges még1, ha nincs osztott képernyős játék kb...) majd eladom, ha kijátszom :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó cikk lett, bár azért érezhető rajta, hogy nem így tervezted megírni elsőre.

Azt én mindenképp beleírtam volna, hogy a 29 megjelent műből Kojima nem sokat ismer el a hivatalos kánon részeként. Ezért kihagyhatóak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) oriic válasza .LnB (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az az igazság, hogy konkrét végigjátszásokat nem akartam írni, mert annak nincs értelme. Ha meg nem megyek bele valamilyen témakörbe, akkor meg gond adódhat abból hogy valami kimaradt. (más oldalakon is ez van sajnos, csomó minden kimaradt azokból a full spoileres cikkekből)

Live-Die-Respawn

(#16) gyuro


gyuro
tag

Sziasztok. Ezt írja ki a játék indításánál, valaki véletlenül nem tudja mi lehet a hiba? :W

(#17) .LnB válasza gyuro (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

4db dll-t kell bemásolni a fő mappájába.
pill mindjárt megkeresem a megoldást, csak itt tiltva van a steam, megpróbálom linkelni.

Szerk: Ez az. a tömörített file-ban van 4db amd radeon-os dll, azt csak simán másold be a főkönyvtárba.

[link]

A Cod beta-t meg töröld le gyorsan ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) Silenzio válasza oriic (#15) üzenetére


Silenzio
addikt

Szerintem ez a cikk most nem jött össze. Aki ismeri a sorozatot, annak csak egy kissé kusza, ömlesztett, semmi újat nem tartalmazó infóhalmaz (némi spekulációval a végére, hogy úgyis jó lesz ez, de azért nana!), aki meg hozzám hasonlóan újonc, semmivel nem fog több értelmet látni a szériába, semmivel sem tud meg többet a sztoriról, annak hátteréről, így több kedvet sem kaphat a megismeréséhez. Az első rész helyett a Gamecube-os remake-kel próbálkoznék például, de azt meg PC-n baromi nehéz beüzemelni.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#19) .LnB válasza Silenzio (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A címet kellene értelmezni. Ez egy előzetes, nem a MGS története.

Erre tessék: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) gyuro válasza .LnB (#17) üzenetére


gyuro
tag

Köszönöm a választ, de nekem Nvidiás kártyám van.

(#21) .LnB válasza gyuro (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És megpróbáltad nem működik?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) gyuro válasza .LnB (#21) üzenetére


gyuro
tag

igen beillesztettem a MGS_TPP mappába.
:W

(#23) .LnB válasza gyuro (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor nem tudom, nekem tegnap a GZ dobta ugyan ezt, megoldotta a problémámat a dll másolás. De nekem AMD VGA van. Érdekes mert a game (sajnos) Nvidia által támogatott. És nem is találok semmit erről a hibáról most a neten. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) gyuro


gyuro
tag

köszönöm majd még én is nyomozok.

(#25) Silenzio válasza .LnB (#19) üzenetére


Silenzio
addikt

Semmi probléma a szövegértési készségeimmel. Ha elolvasod a cikket (lehet, hogy eddig még nem tetted meg?) összesen egy rövid bekezdés foglalkozik a játékkal a két oldalnyi terjedelemből. Ez még előzetesnek is értékelhetetlen, és hidd el, nem a troll beszél belőlem.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#26) gyuro válasza .LnB (#23) üzenetére


gyuro
tag

A megoldás a steam játék fórumon. A phenom II procival volt a baja. :C

(#27) .LnB válasza gyuro (#26) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az baj nekem is az van. Megoldás?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) gyuro válasza .LnB (#27) üzenetére


gyuro
tag

Metal gear solid 5 a steamen belül.Tulajdonságok . Béták engedélyezése. 87mb fájl letöltése.

(#29) .LnB válasza gyuro (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm, a szívem megállt esküszöm. :R
Azért megkönnyebbültem: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Van új AMD driver Win10hez. :)
Gondolom külön a Phantom Painhez készült.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#31) davidsone


davidsone
addikt

Komoly az eleje Kojima nem aprózza el...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#32) Rage47 válasza davidsone (#31) üzenetére


Rage47
veterán

jaja :D

(#33) akoska07


akoska07
nagyúr

Sziasztok!

Játszik már ezzel vki ?

Amikor kikapcsolom a vsync-et akkor igazából nem történik semmi.
Ugyanúgy fix 60fps-el megy.
És én szeretném látni mit is dob a gép igazán 1 és 2 gpu-val,valamint 1 és 3 monitorral..

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#34) Rage47 válasza akoska07 (#33) üzenetére


Rage47
veterán

esetleg a topikjában kérdezd meg
[link]

(#35) .LnB válasza akoska07 (#33) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen ez így van. Én VGA driverben is kikapcsoltam de akkor sem változott. Szerintem 60FPS lock-os a játék. Nem Benchmark-ra van ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36) Max_218


Max_218
tag

Érdekes dolog történt, 3gb- letöltés lett volna már csak hátra délelött , erre mondom meló elött felkelek fél óra alatt lejön és belenézek ,erre újra nekiállt leszedni az egész játékot. :\ valakinél volt ilyen?

(#37) luciferk


luciferk
senior tag

Hány lemezes lesz xbox360-ra?

(#38) .LnB válasza luciferk (#37) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már megjelent

Ha jól tudom 4 lemez. De nem tuti.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#39) Scholes9


Scholes9
nagyúr

PS4-en olyan mint egy álom:)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#40) Rage47 válasza Scholes9 (#39) üzenetére


Rage47
veterán

XO-n is
meg sztem minden platformon, ahogy néztem

(#41) sheep


sheep
addikt

No, ennyire nem pörög a topik?
Senki nem játszik a játékkal csak én?
Pedig lenne mit megbeszélni mert a játék zseniális:)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#42) .LnB válasza sheep (#41) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#43) sheep válasza .LnB (#42) üzenetére


sheep
addikt

óóó, akkor ezért nem találtam meg, én a pc-s játékok között kerestem.
Köszi!

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#44) .LnB válasza sheep (#43) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szeretettel várunk abban a topikban. :)

Igen konzoljátékok között van, mert azért ez a sorozat konzolos, attól függetlenül, hogy ez a rész (is) megjelent PC-re. De van pár rész ami viszont nem jelent.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.