Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zjunior


Zjunior
veterán

Gratula:)! :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#2) oriic válasza Zjunior (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi... :)

Live-Die-Respawn

(#3) Qbász


Qbász
aktív tag

A 6-8 óra hogy jött ki? Nekem első végigjátszás 4 óra 50 perc volt és folyamatosan használtam a codec-et. Másodjára kb. 3 óra 20 perc. Persze a videókat nem számolja bele a program.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#4) Kasya válasza oriic (#2) üzenetére


Kasya
nagyúr

Osszehasonlitva a DmC-vel, mi a velemenyed?

(#5) oriic válasza Qbász (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felkutattam mindent amit lehetett, minden codec beszélgetést meghallgattam, plusz Jetstream-nél meg Armstrongnál sokszor meghaltam.

(#4) Kasya

Mindkettő hack&slash, de a DmC inkább az akrobatikus elemekre megy rá, a Rising inkább a megfontolt támadásokra. Mindkettő jó, de nem nagyon lehet összehasolnítani őket.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) oriic válasza Qbász (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon rohanhanhattatok akkor, mert más is felhozta hogy 5-6 óra alatt letolta. :)

(#7) Qbász

Szép, másodpercre pontosan ugyanakkori hsz. :C

Ilyen részletesen nem akartam leírni.

"Ők vitték el Dr. Drago Pettrovich Madnar-hoz aki kipucolta a testéből a nem kívánatos nanogépeket. "

A konkrét kiszabadulásban nem ő segített, hanem csak a Patrióta nanogépeket távolította el. Így értettem a segítséget. Csak ezt nem nagyon írhattam le a szövegdobozban. Akit jobban érdekel, utána tud nézni adatbázisban.

Lehetne rengeteget írni a háttértörténetről, de abból újabb 5 oldal is kijönne. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) Qbász


Qbász
aktív tag

Illetve Raiden fogságba esését és szabadulását eléggé érdekesen írtad le. MGS database-ben nem éppen ez áll. Röviden a lényeg. Raiden a második rész vége után információt szerzett arról hogy Sunny-t az 51-es körzetben tartják fogva. A Big Mama által vezetett Paradise Lost Army segítségével, kiszabadítja a kislányt a fogságból majd Hal Emmerich-re bízza. Ezután neki indult hogy vissza szerezze Big Boss földi maradványait a Patriótáktól (aki játszotta a 4. részt tudja miért fontos) és átadja azt a Paradise Lost Army-nak. Ekkor esett fogságba. Itt mint fogoly a Patrióták
tökéletes katonát akartak gyártani belőle olyat mint Gray Fox. Szerencsétlennek ekkor távolították el a gerincoszlopát a fejével együtt de az állkapcsa nélkül és tették át egy szintetikus testbe. Innen nem egy doktor szabadította ki hanem a Paradise Lost Army. Ők vitték el Dr. Drago Pettrovich Madnar-hoz aki kipucolta a testéből a nem kívánatos nanogépeket. Később ugyanez a doktor hozza rendbe a 4. részben Kelet-Európában.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#8) oriic válasza oriic (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De igazad van, módosítom kicsit a szövegdobozt. :R Köszönöm észrevételt.

Kicsit nehéz írni ilyen infókat, mert 4. rész kimaradt még nekem. Megvan a blogomban a szövegkönyv, elolvashatnám, de ismerős remélhetőleg kölcsönad majd egy ps3-at, és letolhatom én is a játékot végre. A többi rész megvolt már. PSP-s részeket meg majd elolvasom.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) Qbász válasza oriic (#8) üzenetére


Qbász
aktív tag

Lehet hogy ismered már de itt az MGS Database online verziója. Gyakorlatilag a PS3-as program html-ben. Linkelhetnéd a dobozba további érdekességekért. ;)

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#10) Mister_X válasza oriic (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát, az ismerős játszott volna ezzel a jó játékkal, így erősen gondolkodni fog a kölcsön adáson. ;] Meg találnia kell vállalható áron MGS4-et.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) >Deego..


>Deego..
senior tag

Szép cikk.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#12) oriic válasza Mister_X (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köhöm,köhöm,köhöm... :DDD

Live-Die-Respawn

(#13) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

A Gamepod hasábjain valaha olvasott legjobb teszt. (Kár, hogy a játék nem érdekel, de ez van.) Gratulálok, ha ilyen minőségű munkákat tudsz lerakni az asztalra, akkor remélem, hogy a közeljövőben lesz időd/kedved egy kicsit többet foglalkozni a dologgal, mert szívesen olvasnék tőled további írásokat.

A stílus, a megfogalmazás korrekt, a lapcsaládhoz méltó, a tördelés, a képek elhelyezése, az összkép meg példás. Így tovább, jó lenne, ha kapnál egy Caps Lock-ot a neved alá...

..remélem nem ez a teszt volt a véletelen. :DDD

Megj.: a harmadik oldalon található "sokkezű" nőcis kép nagyon nem illik a többi közé.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14) marthyn


marthyn
csendes tag

Nagyon jó lett a teszt! :R Gartula! :)

()XBO,DSi() Minden sikeres üzletet honorálok, kérlek tedd te is! PÜ-re illik válaszolni! marthyn felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!.: I'm Lightning... the Rain Transformed :.

(#15) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

egész megjött a kedvem a játékhoz a tesztet olvasva :), pedig nagy mgs fan vagyok, és a rising egyáltalán nem tetszett/érdekelt a trailerei alapján. az mgs-ekben sem annyira az akció/stealth rész fogott meg (persze az is), hanem a nagyon erős karakterek, forgatókönyv. eddig úgy éreztem, hogy egy buta hack'n'slash ez, nem nekem szól.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi srácok, próbálok fejlődni.

(#13) jer1cho

Ő az egyik boss a játékban.(személyes kedvencem)

(#15) Parci

Ha már rajongó vagy. Korábbi részeket mind letoltad? A világ történetét is értetted rendesen? Mert lenne egy két kérdésem. Akár pm-ben is. (nem Rising-al kapcsolatban)

Plusz csak úgy egy zene a játékból:

[link] :)) :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17) Parci válasza oriic (#16) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

korábbi részekből az 1-2-3-4 volt meg. de elég régen, szóval sajnos kiestem a pixisből, mittoménmár, hogy "és akkor a negyedik részben az a fél mondat az tényleg arra utalt, hogy a második részben raiden mellett az a kis piros izé igazából nem is az volt?" :)

viszont szerintem inkább akár itt kérdezz, nem szégyen az, és több szem többet lát. pláne, mert én rövidlátó vagyok :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18) oriic válasza Parci (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor ide is írom. Az összes számozott résznek megvan a magyar szövegkönyve itt a logout blogomon, de lehet hogy valamin átsuhantam, vagy rosszul értelmeztem, így kérdezek inkább. Jelezném hog a 4. rész még kimaradt nekem, de tervben van a végigjátszás, vagy legalábbis a szövegkönyv elolvasása.

[link]

Live-Die-Respawn

(#19) Parci válasza oriic (#18) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

SPOJLER!

A 3 végén történik ami történik, szép nagy csavarral. Jó volt látni hogy pl. a 2. részben megismert Ocelot hogy nézett ki, milyen ember volt.
Na amit most nem értek, hogy a 2-ben miért akarják megszerezni Big Boss testét, amikor a haláláról még semmi hír nem volt. Legalábbis 3ban ez ugye nem volt. Plusz meg mintha láttam volna képeket róla, hogy a 4ben is benne lesz és egymással szemben áll majd Big Boss és Solid Snake.

a 3 és a 2 között eltelik jó sok idő, közben történik ez.

Plusz valamelyik mellékágban benne lesz Big Boss pálfordulása. Mármint hogy miért fordul a világ ellen. (Peace Walkerben, vagy esetleg Portable Ops-ban?)

a peace walkerben, elvileg, amit valamikor elkezdtem, de aztán félbehagytam.

A 3. végén van egy szöveges rész hogy megszületnek a fiai. Na már most ők viszont klónok nem? Vagy erről sincs más infó?

de, klónok. nem teljesen azonos klónok, ha jól emlékszem, mert az egyikük direkt klón talán, és ezért ugyanolyan a szeme is? ehh, rég volt. :(

3ban van ugye a vicces rész hogy Raikov ezredes ruháját kell lenyúlni, aki úgy néz ki mint Raiden a 2-ből. Ők vajon rokonok lehetnek, vagy ez csak egy easter egg Kojimától?

easter egg, annyira népszerűtlen volt raiden, amikor a 2 kijött, hogy cserébe csinált belőle egy meleg jóembert a 3-ban :)

Első részben ugye Gray Fox levágja Ocelot karját. A 2ben meg ugye Liquid karja van már neki felvarva. Kiderül később hogy mi történt Liquid-el, és hogy miért varták fel Ocelotnak a kart?

játszd végig a 4-et... :)

Most mivel PSP-m nincs elolvasom a Portable Ops szövegkönyvét is, aztán ha lesz pénzem megveszem Peace Walkert Xbox live-ról.

you do that :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20) TazLeacher válasza oriic (#16) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak a fehér háttér nem jó...nem a tartalma.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#21) oriic válasza Parci (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi a válaszokat. :)

Live-Die-Respawn

(#22) Mister_X válasza Parci (#19) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Valamiért úgy érzem, hogy tőlem függ, ki fogja-e játszani a negyedik részt :DDD

Ó igen, nekem is lenne egy kérdésem: ha most vágok bele, hogyan kezdjek neki a sorozatnak? Kronológiai vagy megjelenés szerinti sorrendben?

@oric: április? :) Az amolyan mini uborkaszezon lesz nekem, legalább is tesztelnivaló nem lesz elvileg - most van.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23) oriic válasza Mister_X (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd megdumáljuk, attól függ, hogy lesz-e tesztelnivaló majd valami. Jó lenne 4. rész mellett letolni God of War szériát is.

AMúgy én azt mondom hogy megjelenési sorrendben told le őket, úgy izgalmas.

Live-Die-Respawn

(#24) Parci válasza Mister_X (#22) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát ez egy jó kérdés, mindkét sorrend mellett vannak érvek. én talán megjelenési sorrendben csinálnám, mert elég sok ide-oda utalás van annak tudatában, hogy mi mikor jelent meg. ezek így "fordítva" jópofa easter eggek, míg kronológiai sorrendben kivész ennek öröme, egyszerűen csak végigmegy a történet.

szóval szerintem 1-2-3-4 a jó sorrend.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#25) Mister_X válasza Parci (#24) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor én is jól gondolkodtam :) :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26) oriic válasza Parci (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én azért pontosítanék kicsit.

1-2-3-Portable Ops-4-Peace Walker.

Már ha van lehetősége az Úrnak a PSP rész kitolására. :)

Live-Die-Respawn

(#27) Mister_X válasza oriic (#26) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Peace Walker még csak-csak, de PSP-m nincs a Portable Opshoz :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28) oriic válasza Mister_X (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AKkor marad a szövegkönyv olvasás. :)

Live-Die-Respawn

(#29) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

(#30) oriic válasza mikrosuttii (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C :R

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.