Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tildy


tildy
nagyúr

Az eddigi legjobbak:
Bye'my'glasses

closer perfect

Csak,hogy jobban lássalak...

Deja vu

Éles látás közel s távol

Élesség közels s távol

FaceLook

foculus

Focus Pókusz

Free reading kezelés

Golden Eye

Gyöngyszem

Ha rövid a kezed

Hogy olvasáshoz csak újságra legyen szükséged!

Jobb szem, többet lát!

without frame/keret nélkül

Közel s távol a legjobb

Közel sem lehetetlen

CLOSER THAN EVER - Közelebb mint valaha...

Láss csodát

Láthatás

látszótér

Mert a lényeg mindig az apró betűkben van

Mert a világot látni kell

Miniatűr

More than the eye can see

Nem Öreg-Szem

NOKULÁRÉ

nOptik (no+optik)

Olvasni keretek nélkül

OpticZoom

OptiStar

PáááPápaszem

Super-makro szemkezelés

Tiszta sor

Veni Vedi Vici

Világot látni

Zoom

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Húzzunk bele, hajra hajra mephieknek :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#52) Zolás válasza tildy (#51) üzenetére


Zolás
addikt

Akkor ebből most melyik Mephiéké? Szavazni csak egyszer lehet, a felsorolásban meg nem találom a hölgy nevét.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#53) tildy válasza Zolás (#52) üzenetére


tildy
nagyúr

En ugy tudom , naponta csak egyszer lehet.

http://apps.facebook.com/optikszavazas/?ref=bookmarks , ide kell beírni , hogy Balis Ágnes.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#54) Zolás válasza tildy (#53) üzenetére


Zolás
addikt

Ez oké, de most csak annyit ír: köszönjük a szavazatodat, és csak megosztom gomb van, szavazás nincs. Tehát azon kívül hogy kirakhatom az üzenőfalamra, semmi mást nem tudok csinálni.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#55) moha21


moha21
addikt

Innen is ment +1

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#56) tildy válasza Zolás (#54) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor mar szavaztál:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#57) Zolás válasza tildy (#56) üzenetére


Zolás
addikt

Azt írtad, naponta egyszer lehet szavazni. De én nem tudok, csak megosztani. Tehát akkor hányszor lehet szavazni?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#58) tildy válasza Zolás (#57) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha csak megosztani tudsz, akkor mar elvileg korabban szavaztal valakire.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#59) Воланд


Воланд
titán

+1

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#60) Lenry


Lenry
félisten

done

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#61) CsiguszMaxim válasza Lenry (#60) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

nyomtam egyet én is

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#62) mephi666


mephi666
nagyúr

köszönjük az újabb szavazatokat :R

sajnos egyelőre nem vagyunk ott a legjobbak között, de igazából csak most lendültünk bele, hogy a lehető legtöbb helyre eljuttassuk az "üzenetünket" :K Ági ma beszél egyik ismerősével, aki egy komolyabb helyi szervezetnél tevékenykedik és napi szinten sok emberrel találkozik (segít a "kampányunkban")

nem akarjuk álomba ringatni magunkat, de jó lenne megnyerni a kezelést... és sajnos biztosra tudom, hogy mások is aktívan gyűjtik a szavazatokat, tehát nem olyan nagy az esélyünk :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#63) mephi666 válasza mephi666 (#62) üzenetére


mephi666
nagyúr

véleményt szeretnék kérni a következő dologról:
Áginak mondta az ismerőse, hogy szórólapokat kellene készíteni, osztogatni, stb... ez az ötlet nekem nem tetszik, mert szerintem a nyomtatott "reklám" már rég halott... költséges is lenne és nem is jutna el sok emberig az üzenet (gyakorlatból tudom, hogy az emberek nagy része az ilyet azonnal kidobja...) mellesleg sokkal egyszerűbb is neten továbbítani az üzenetet: aki akar segíteni, az pár kattintással megteheti, aki pedig nem, az akkor sem fog, ha szórólapot kap (amivel azért pénz+idő is elmenne)

szerintem túl nagy befektetés, túl kevés szavazatért... szerintetek? :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#64) malac012ko


malac012ko
csendes tag

+1

(#65) molnarpeter válasza mephi666 (#63) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nem érné meg szvsz.

mp

(#66) koshmar válasza molnarpeter (#65) üzenetére


koshmar
őstag

Szerintem sem.

Az interneten sokkal olcsóbb, egyszerűbb, gyorsabb szinte minden.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#67) mephi666 válasza koshmar (#66) üzenetére


mephi666
nagyúr

emellett érveltem én is... neten csak az időnket áldozzuk az egészre és ez elviselhetőbb, mintha pénzt is ölnénk bele és ennek ellenére nem sikerül :( meg mellesleg tényleg készen elküldjük mindenkinek a kérésünket és rajta múlik, hogy most kattint párat, vagy sem... ha pedig szórólapok lennének kirakva/osztogatva, kb hányan segítenének? 1000-ből 10 ember? :U plusz körülményesebb is: bepötyögéssel hányan szórakoznának, amikor sokan 1 linkre sem kattintanak? :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#68) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Szavaztam, sok sikert! :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#69) sto1911


sto1911
veterán

Hajra!

(#70) mephi666


mephi666
nagyúr

UP!

köszönjük az újabb szavazatokat! befrissítettem egy újabb linket a bejegyzésbe :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#71) mephi666


mephi666
nagyúr

UP!

annyi fejlemény történt, hogy az első helyezett megkapja a műtétet, az első 10 legjobb javaslat viszont kap egy uv-szűrős napszemüveget :) ja, és 10.000 lájknál újabb állást hirdetnek (9650-nél áll most a számlálót)

próbálok újabb photoblog-os bejegyzéseket csinálni még a hétvégén... szerintetek érthető, ahogy leírtam?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#72) FRENK1988 válasza mephi666 (#71) üzenetére


FRENK1988
veterán

Igen érthető. Én is meg tudtam csinálni:)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#73) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Megtörtént. Én is adtam +1-et !
Továbbá, ha nagyon érdekel a dolog barátnőm szokott játszani itt és van még +55 like, ha érdekel. Írj pü-t. Hétvégén lehet nem érek rá, mert elutazunk, de jövőhéten szívesen segítek !!!
9678-nál járunk !!

DJ WOKKY :R

[ Szerkesztve ]

(#74) koshmar válasza DJ WOKKY (#73) üzenetére


koshmar
őstag

Úgy tudom, a jövő hét az már késő lesz, szóval szerintem most beszéljetek. :)

Szerk.: Ja, ha jól emlékszem, valami június 8 a vége. Nem bitti, de valami ilyesmi.
Helyes. ;]

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#75) DJ WOKKY válasza koshmar (#74) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

komolyan ? akkor írok neki pü-t ! :R

Akkor az még jöv. 7 szerda... na írtam neki, majd kiderül ...

[ Szerkesztve ]

(#76) samfishR


samfishR
senior tag

ment tőlem is egy

(#77) niti


niti
aktív tag

Szavaztam, szorítok!

(#78) cellpeti


cellpeti
veterán

+1 szavazat ment :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#79) mephi666 válasza cellpeti (#78) üzenetére


mephi666
nagyúr

+76-77: köszönjük az újabb szavazatokat :R 2 nap múlva lezárják a játékot.... kicsit kezdek aggódni, hogy nem jön össze... habár így is kell hozzáállni és akkor nem lehet annyira elkeseredni: maximum kellemes meglepetés tudja érni az embert

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#80) baluka26 válasza mephi666 (#79) üzenetére


baluka26
veterán

Hogy álltok?:)
Lájkolnák, de nincs fácsém. :(

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#81) mephi666 válasza baluka26 (#80) üzenetére


mephi666
nagyúr

sajnos pontosan nem tudom :( elvileg 10ezer lájk fölött írnak megint részeredményt: hétvégén megvolt a 10.000, tehát akármikor jöhet a pillanat... viszont 2nap van csak hátra... nem valami sok

ui: kampányoltunk ezerrel: tényleg megpróbáltuk lehetőségeinkhez mérten a legtöbb emberhez eljuttatni az "üzenetet" :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#82) baluka26 válasza mephi666 (#81) üzenetére


baluka26
veterán

És azt sem tudjátok, hogy másoknak mennyi van?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#83) mephi666 válasza baluka26 (#82) üzenetére


mephi666
nagyúr

sajnos nem: múlt héten is csak egy listát közöltek, melyikek a legjobbak, de ez alapján azt sem tudjuk, hogy most szoros versenyben párszáz szavazatuk van, vagy 1-2 már ezrekkel elhúzott :U esetleg le van már játszva az egész és a meghirdetés előtt megvolt a győztes...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#84) DJ WOKKY válasza mephi666 (#83) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

a megbeszéltek nem sikerültek, technikai hibák miatt, viszont +25 like jóváírva ! :R

Sok sikert nektek !!!

szerk.: egyébként kb. 1 órája frissítették, de neveket nem látni, ki hogy áll.. esetleg ti, mint résztvevők..

[ Szerkesztve ]

(#85) mephi666 válasza DJ WOKKY (#84) üzenetére


mephi666
nagyúr

köszönjük!

itt van a lista:

Kedves Játékosok!

Ahogy ígértük, közzé tesszük a pillanatnyilag legjobb javaslatok listáját! A javaslatokra természetesen a mellettük látható feliratra kattintva tudtok szavazni, akár többre is. Erre szükség is van, hiszen alig egy hét van hátra a játékból, és már nagyon közel van a győztes kihirdetése, aki 268.000 Ft-tal lesz gazdagabb! :) Tehát az eddigi legjobb javaslatok:

1 in 2
A közel már nem is távol!
Bagolyszem kezelés
Bye'my'glasses
CLOSER THAN EVER - Közelebb mint valaha...
Deja vu
El a "pápaszemet"
Éles látás közel s távol
Ez nem vicc! Jól láttja :)
FaceLook
Golden Eye
Gyöngyszem
Ha rövid a kezed
Hyperszem
Jó látás az olvasásért
Kelj fel és láss
Kereten túl - glasses too
Kortalanság lézeres látásjavítás
Közel s távol a legjobb
Közel sem lehetetlen
Lásd végre tökéletesen a világot a saját szemeiddel
Láss csodát
Láthatás
Látszótér
Lesen(zer)
Mert a lényeg mindig az apró betűkben van
Mert a világot látni kell
Miniatűr
NOKULÁRÉ
Nonocular
nOptik (no+optik)
OpticZoom
PáááPápaszem
Smile
Super-makro szemkezelés
Szemfény
Újra látótávolságban a világ!
Veni Vedi Vici
Villámolvasó
ZOOM

szerencsére már a legjobbak között vagyunk, de ez nem tudom, mit takar... múltkori állásnál még sehol nem voltunk, azóta viszont nagyon rágyúrtunk és "kampányolunk" ezerrel :) mégegyszer nagyon köszönjük mindenkinek a segítséget és aki megtenné, hogy tovább küldi mondjuk ennek a bejegyzésnek a címét, nagyon megköszönjük! :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#86) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Ment a szavazat! Kívánom tiszta szívből, hogy ő nyerjen! :R

(#87) DJ WOKKY válasza mephi666 (#85) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Igazán nincs mit.
Elküldtem az ismerősöknek is. Még 1x sok sikert !

(#88) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Ment tőlem is egy szavazat!
Sok szerencsét! :)

[ Szerkesztve ]

(#89) mephi666 válasza Neil Watts (#88) üzenetére


mephi666
nagyúr

+#86-87: köszönjük az újabb szavazatokat :R tegnapi állás szerint az első 40-ben ott voltunk... az aggaszt, hogy nem tudom, milyen különbségek lehetnek: ha az oldal lájkolóinak száma tükrözi a szavazatok számát és egyenletes az eloszlás, akkor 2-300 szavazata lehet 1-1 embernek... így nem lehetnek rossz esélyeink, viszont ha 1-2 ember elhúzott több ezerrel, vagy ez a szám nem a valóságot tükrözi, akkor bármi lehet :U ...holnap kiderül

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#90) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

elvileg leokézva :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#91) lucky07


lucky07
aktív tag

Tőlem is ment egy Like szorítok nektek!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#92) mephi666 válasza lucky07 (#91) üzenetére


mephi666
nagyúr

nagyon köszönjük! :R holnap elvileg minden kiderül... már izgulunk nagyon... kérnénk mindenkit, ha teheti: küldje már el ennek a lapnak a címét az ismerőseinek, hátha jönne még pár szavazat! :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#93) nike_ válasza mephi666 (#92) üzenetére


nike_
addikt

van már eredmény? :)

(#94) koshmar


koshmar
őstag

Fogalmam nincs, hogy miért, de megint tudtam szavazni. :D
A saját profilommal kétszer...hmm.

Szóval ment a like!! :)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#95) mephi666 válasza nike_ (#93) üzenetére


mephi666
nagyúr

nincs még sajnos... elvileg éjfélig lehet szavazni... nem hinném, hogy akkor eredményt is hirdetnek, de szerintem közölni fogják még ma, mi lesz az egész menete...

ui: egyébként azon gondolkozok, hogy vajon hányan játszották meg, hogy más-más ip-ről szavaztak magukra? :U vagy ezt a szervezők figyelik-e? mert elég igazságtalan lenne, ha így nyerné meg valaki...

#94: köszönjük... szerintem csak ip-t csekkolnak... de így akkor az oldalt lájkoló kb. 11ezer ember fals adat... pedig ebből akartam kiindulni, hogy 11ezer ember=max. 11ezer szavazat... de így lehet, hogy 100ezren szavaztak és van, akinek több tízezer jutott, mivel 1 ember rengeteg ip-ről is is küldhet szavazatot :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#96) koshmar válasza mephi666 (#95) üzenetére


koshmar
őstag

Az pont olyan lenne, mint ahogy Gombi került be a villába.
Több szavazata érkezett, mint Jerzynek, de az csak 3-4 telefonról...

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#97) mephi666 válasza koshmar (#96) üzenetére


mephi666
nagyúr

na épp ezt nem tudom, hogy mennyire ellenőrzik... mindjárt írok nekik, hogy ügyeljenek erre, mert akár én is megcsinálhatnám, hogy bontogatom a netkapcsolatot, mivel a szolgáltató dinamikusan osztja nekem az ip-t... de soha nem csalok... most sem lenne pofám... akik csalnak, úgyis megkapják előbb-utóbb az élettől :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#98) mephi666


mephi666
nagyúr

jajj, hülye vagyok: eredményhirdetés holnap... csak olvasnom kellett volna :) már majdnem rákérdeztem az optikmed üzenőfalán... viszont az ip-s dolgot megkérdeztem :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#99) nike_ válasza mephi666 (#95) üzenetére


nike_
addikt

na nyomtam még 1 szavazatot azért.

(#100) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ment 1.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.