Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sundesz


Sundesz
őstag

Japánban ráadásul a bejelentés után nem sokkal készlethiány lépett fel a PS3 gépekből, a raktárkészlet hamar kiürült.

Hörcsög Powa'

(#2) nrgia


nrgia
őstag

Ez a nem mindegy...mindenki a lapos ps3-ra vár?

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Ezek vesznek még PS2-t? már vagy egy éve porosodik, mert semmi újat nem gyártanak rá ami megmozgatná a fantáziámat és játszásra bírna...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#4) nrgia


nrgia
őstag

Azért az az ugrás a box és a wii között megdöbbentő... :Y

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#5) Depression


Depression
veterán

Meg kellene néznem egy Wii-t élőben. Valamiért mégis azt veszik mint a cukrot.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#6) Markoka1993 válasza Depression (#5) üzenetére


Markoka1993
tag

Pedig nem olyan nagy szám

live gt: Markoka1993

(#7) szasanyi válasza Depression (#5) üzenetére


szasanyi
félisten

Én megnéztem, és még inkább nem értem. :N

(#8) Sundesz válasza szasanyi (#7) üzenetére


Sundesz
őstag

Mert ez most a "divat", szerintem csak ezért veszik ilyen hatalmas számban. Meg a hc gamekhez affinitást nem érző átlagemberek marha jól elvannak vele. Egyébként én sem kérnék belőle, jó lesz majd a Natal meg a PS wand.

Hörcsög Powa'

(#9) tdd587 válasza Markoka1993 (#6) üzenetére


tdd587
őstag

Kis szám, de nagy számban értékesítve... azaz profit.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#10) smkb válasza Sundesz (#8) üzenetére


smkb
őstag

Nem kell fitymállni a Wii-t, mert bizony jó móka.HC gémekre ott PC-m. Egy mai átlag PC is már bőven erősebb mint a PS3/X360. Viszont Grand Slam Tennis, Wii Sport Resorts, Tiger Woods 2010, Wii motion plussal pl valami überelhetetlen. Egyet nem szabad, hc játékokat írni wiire (conduit, madworld...), azok rendszerint buknak is, mert oda masszív grafikus megjelenítés illene, amit wii meg nagyon nem tud. Meg kell maradni a jó kis mozgásérzékelős játékoknál.

Grand Slam pl online-ban valmi halálos. Sok évet lehuztam IT iparban, meg szgép játékok közt, de amit a Wii nyújt élményt megfelelő játékokkal azt nem nagyon tudod semmivel kompenzálni.

A Natalnak meg annyi buktája van, hogy csoda lesz ha egyáltalán használható lesz valamire is, a PS3 wandnak van esélye, az ötletes, de még gyerekcipőben jár.

Azt viszont nem szabad elfelejteni,hogy egyik sem a hardverbe integrált ALAP kiegészítő mint a Wiinél (egész borsos árakat lehetett róluk hallani), így a fejlesztések száma sem lesz rá túl nagy.

[ Szerkesztve ]

(#11) Ari18 válasza szasanyi (#7) üzenetére


Ari18
őstag

MM-ban volt hozzá szerencsém,elég is volt annyira gagyi.... ezért pénz adni :U

(#12) Sundesz válasza smkb (#10) üzenetére


Sundesz
őstag

Egyáltalán nem fitymálom a Wii-t, ha fele ennyi lenne gondolkodás nélkül vennék egyet. De ennyiért pofátlanul drága.

Hörcsög Powa'

(#13) heihachi válasza smkb (#10) üzenetére


heihachi
addikt

Nem kel fitymállni a Natalt, mert egyrészt fogadok hogy még nem játszottál vele, másrészt meg aki igen, azok mindegyike egybehangzóan állítja, hogy tökéletesen működik.

Plusz egy átlag PC játékteljesítménye közelébe nincs egy nextgen konzolénak. Elég erős PC kell ahhoz, hogy menjen rendesen egy-két játék, legalább olyan minőségben, mint konzolon. Mondjuk attól függ, kit nevez átlag PC-nek, de amire 100.000-nél többet kell költeni, az nem átlag PC a számomra.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#14) MaffiaFia


MaffiaFia
csendes tag

"Egy mai átlag PC is már bőven erősebb mint a PS3/X360." <----L0000L szeretem az ilyen fórumokat mindig jókat kacagok :D

PÜ-re illik válaszolni -.-

(#15) heihachi válasza MaffiaFia (#14) üzenetére


heihachi
addikt

Köszönjük a szakmai hozzászólást és az erős érveket. :DD

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16) szasanyi válasza Ari18 (#11) üzenetére


szasanyi
félisten

Nekem is ez volt az első benyomásom. Meg hát ugrálni, és lóbálni a vezérlőt... de lehet, én vagyok már túl öreg. Mondjuk az tuti, hogy nem az én korosztályomnak készült :K
Egyébként úgy tudom, a gagyi kinézet ellenére nem rossz a meghibásodási ráta.

(#17) tiv83us válasza smkb (#10) üzenetére


tiv83us
veterán

"HC gémekre ott PC-m. Egy mai átlag PC is már bőven erősebb mint a PS3/X360"

Jah, meg egy mai "naprakesz" PC boven haromszor annyi, mint pl egy X360. :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#18) Depression válasza tiv83us (#17) üzenetére


Depression
veterán

Ha veszek is konzolt, azt tuti, hogy csak PC mellé veszem, és nem helyette. Szerintem elég sokan vannak így vele, részemről nincs értelme az árukat összehasonlítani. Főleg mivel a konzolt nem magáért a gépért veszi az ember, és a konzolos játékokért elég erős (3-6k Ft) felárat is kell fizetni a PC-s verziókhoz képest.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19) szasanyi válasza Depression (#18) üzenetére


szasanyi
félisten

X360-at hogyan vennél PC helyett? PS3 más kérdés, de igazából az sem működik teljes értékű PC-ként... bár lehet olyan, akinek elég lehetne ahelyett is. Egy tény: játékra optimalizál célberendezésről van szó, ami jobb játékélményt nyújt mint egy PC. Játékokat meg nem MM-ban kell venni, és elenyésző az ártöbblet. ;)

(#20) Depression válasza szasanyi (#19) üzenetére


Depression
veterán

Nem én kezdtem, hogy 3x annyiba kerül egy jó PC.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#21) smkb válasza tiv83us (#17) üzenetére


smkb
őstag

"Jah, meg egy mai "naprakesz" PC boven haromszor annyi, mint pl egy X360"

Te miről beszélsz ??? :)

Legyen 150.000 a 3 X360, ha arcade kivitelt nézünk amiben még hdd sincs (és akkor ez még ugye a legaljább mert stílszerűbb lenne 3 elitet). 150-ből atomerőművet veszel jóember.

Egy Core2Duo, Ati4850, 1 TB vinyó, 4GB ram és körítések bőven kijönnek egy PS3 árából, nem hogy 3 db X360 árából, sőt a 3 X360 árából a PC mellé még egy 82cmes LCD tvt is vehetsz, és egy ilyen PC már keresztbe megeszi a kb NV6800 as tudású PS3 grafikát, valamint az ugyan csak évekkel korábbi Ati technológiai szintet képviselő lévő X360-at.

Nagyon el vannak ma már maradva a konzolok a PC-től, ők az okai annak hogy a PC játékok nem fejlődnek gyorsabban, mert gyenge konzol grafikus csipek miatt a multiplatformos játékokhoz nem írnak erősebb pc vga-hoz idomuló grafikus motorokat, mert többlet költség lenne, és csak portolnak...

(#22) Depression válasza smkb (#21) üzenetére


Depression
veterán

A ps3 299$, abból nem veszel értemes gépet.
Viszont alapgép+299$ ugyanannyi mint egy jó PC.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#23) Ari18 válasza szasanyi (#16) üzenetére


Ari18
őstag

Hát én akárhogy nézem, nekem nagyon gagyi marad. valahogy nekem sincsen kedvem ugrálni a tv előtt :) Maradok a bill + egér kombónál. Nem fogott meg mint sok tizenévest.

[ Szerkesztve ]

(#24) heihachi válasza smkb (#21) üzenetére


heihachi
addikt

sőt a 3 X360 árából a PC mellé még egy 82cmes LCD tvt is vehetsz
Hát hogyne. Meg egy lakást, amibe mindez elfér, meg egy kocsit, amivel elhozod a cuccot :D

Akkor én szeretnék Tőled rendelni egy ilyen gépet, számlával, 3 év bolti garival, ha lehet egy erősebb C2D-vel, mert 1920*1280-ban félek kicsit szaggatni fognak a játékok, és full HD Bravia LCD-t szeretnék hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#25) MaffiaFia


MaffiaFia
csendes tag

és akkor még nemis beszéltünk a csak konzolra érkező játékokról =) én ugy vagyok, vele hogy xbox360+pc szal nemis kezdek el összehasonlítgatni mert mind2-t ugyaugy szeretem, annyit még, hogy lehet hogy órajelben odavág a konzolnak a félmilliós gépetek amire egy év mulva megint rákell költeni de játékélményben nekem nem adja vissza a pc, de ez mindenkinek saját döntése/véleménye/hozzáállása

[ Szerkesztve ]

PÜ-re illik válaszolni -.-

(#26) tiv83us válasza Depression (#20) üzenetére


tiv83us
veterán

Van ket Mac-em, jatekot egyertelmuen nem futtatgatok rajta. Netre, zenere, Photoshop-ra, filmekre...stb.
De megegyszer nem kivanom magamnak azt az "elmenyt" amit vegigszoptam PC-n a jatekokkal.

"Nem én kezdtem, hogy 3x annyiba kerül egy jó PC."

Jah, nem is en kezdtem, hogy minek a konzol, mikor a PC az uberkiraly...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27) tiv83us válasza smkb (#21) üzenetére


tiv83us
veterán

A tobbi, amirol beszelsz is ordas nagy hulyeseg, de ez a mondat mindent visz:

"Nagyon el vannak ma már maradva a konzolok a PC-től" :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#28) bwoay válasza smkb (#21) üzenetére


bwoay
nagyúr

a PC játékok azért nem fejlődnek gyorsabban, mert nehéz visszahozni
a beléjük ölt pénzt úgy, hogy mindenki elwarezolgat, miközben
bőszen kesereg, hogy mennyi jó cím jön konzolra, vajon miért..

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29) tdd587 válasza bwoay (#28) üzenetére


tdd587
őstag

"mindenki elwarezolgat, miközben bőszen kesereg, hogy mennyi jó cím jön konzolra"

Helyesbítek: mindenki elwarezolgat, miközben azt sem tudja, hogy mik jönnek konzolra. Gyorsan körbekérdeztem és átlag infós munkatársaim sem tudnak konzolos címeket mondani. Egyet sem. Lesz új CoD valamikor aztán kb. ennyit az idei évről. Vagy nem mi vagyunk az átlag PC-sek?

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#30) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Wii egyvalamiben nagyon erős: partigépnek. Mi pl. rendszeresen tartunk a barátokkal összejöveteleket (főleg amikor már hideg van és kint nem nagyon szeret lenni az ember), ahol hajnalig lelkesen csépeljük egymást boxban, szemétkedünk egymás nyulaival valamelyik Raving Rabbids-ben vagy őrületbe kergetjük egymást rekorddöntögetéssel síugrásban.
Egyedül én sem nagyon ülök le elé, magamban csak Guitar Herozni szoktam mostanában. Az egyetlen single player játék amit Wii-n végigtoltam, az a Resident Evil 4 volt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#31) bwoay válasza tdd587 (#29) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát lehet, hogy nem vagytok azok, mert én tapasztalat alapján írtam.
konzol játékok topicjainak rendszeres látogatói azok a PC gamerek,
akik pusztán egy "mikor jön PC-re?", "mi a gépigénye?",
"rohadjon meg, ez is csak konzol?" komment erejéig teszik tiszteletüket.

bD1:
ami meg ugye pont egy PS2 port, és kontrollerrel is ugyanolyan élvezetes.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#32) bLaCkDoGoNe válasza bwoay (#31) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Azt nem tudom, nekem a Wii volt az első konzolom (na jó, a PSP, de az más kategória). Ellenben a RE4 tetszett.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#33) bwoay válasza bLaCkDoGoNe (#32) üzenetére


bwoay
nagyúr

nekem meg pont az volt a problémám az RE4 Wii változatával,
hogy marha jó, marha jó, de ezt hagyományos kontrollerrel
sokkal szívesebben játszanám (meg is vettem PS2-re végül)
Red Steel viszont tetszett Wiimote-tal is,
de nálam sem került elő a masina túl gyakran,
amikor egyedül voltam otthon. Igaz, akkor már megvolt mellette,
a box (meg a PS3 is), és a Wii Tennis mellől nem volt nehéz
átcsábulni a Gears of Warra nagy magányomban :D
társaságban viszont aratott a tennis!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.