Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Face8814

    őstag

    válasz putti #908 üzenetére

    Több mint egy órája bújom a topikot.
    Kíváncsi voltam a reakciókra, kinek mi nem tetszik, mivel van baja.
    Nézegettem a főoldalt, kattintgattam, keresgéltem, szokni próbáltam, de eljutottam oda ahová Te.
    Tökéletesen megfogalmaztad az én aggályaimat is! ( megkíméltél egy hosszabb posttól :DDD )
    Már az elején szemet szúrt a hardver hírek hányattatott sorsa, de bíztam benne hogy - mivel a prohardveren vagyok - csak a szokatlan ( friss ) megjelenés tehet róla, és csak én nem látom át rendesen a dolgokat.
    Tévedtem .......

    [ Szerkesztve ]

    Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

  • Face8814

    őstag

    válasz t_a_m_a_s #1143 üzenetére

    a totalcar átdizájnolásakor is volt némi fröcsögés

    Sz@rabb is lett mint a régi ..... :K

    Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

  • Face8814

    őstag

    válasz Parci #1142 üzenetére

    Persze. :R
    Írtad is korábban, hogy most így jött ki a lépés, de igazából nem a mai állapottal van bajom.

    Háromféle irányból lehet megközelíteni ezt a mostani változást:
    - megjelenés
    - tartalom
    - használhatóság

    Megjelenés, Design
    Kétféle alternatíva létezik. Tetszik, nem tetszik. Ha tetszik akkor boldogság, ha nem akkor megszokás.
    Számomra tök mindegy, hogy piros pöttyös alapon rózsaszín betűkkel neon-zöld kiemeléseket találok, ha az eddigi tartalmi minőségen nem esik csorba. Persze kellemesebb a szemnek egy harmonikus színvilág, ízléses felirat, de ez ugye mindenki egyéni szubjektív véleménye.
    Tartalom, Információs érték
    Úgy gondolom, hogy ez változik a legkevésbé.
    Ahogy említetted is, ugyan azok az emberek írják a teszteket/híreket, ugyan olyan minőségben/mennyiségben. Nem hinném, hogy Rudi, Fless vagy Abu tudása tegnaptól megkopott volna.
    Azt sem hinném, hogy kevésbé tárgyilagosan vagy részletgazdagabban írnának mint eddig. Mondhatnám a metamorfózis ezen tétel szemszögéből nem releváns.
    Használhatóság, Átláthatóság
    Itt kissé más a helyzet.
    Vegyük alapul pl a társoldalakat. Sem a Mobilaréna, sem pedig az IT Café közepén nem találok ennyire feltűnő/zavaró hardver hír/teszt ajánlókat. És ez nagyon is jól van így!
    Semmi keresnivalója ( szigorúan szvsz ) az oldal egyik legfrekventáltabb helyén más témakörhöz kapcsolódó hirdetésnek.
    Természetesen fontos a lapcsaládra való utalás, de mindennek megvan a maga helye. Fent az oldal tetején, alján, oldalán, vagy olyan helyen, ahol mindenki észreveszi, de nem a site közepén a user arcába nyomva.
    Ezzel teljes mértékben háttérbe szorítjátok a PH valós funkcióját, a hardverekről szóló írásokat. Persze megtalálom ahogy eddig is, de jóval macerásabb eljutnom oda, ahová eddig kattintás nélkül eljutottam.
    A hírek tálalása első látásra pedig elnagyoltnak tűnik. Olyan ez mint a mesebeli parasztlány Mátyás király történetében. Vitt is ajándékot, meg nem is. Kapunk is hírt (a címlapról beszélek) meg nem is. Keresnünk kell, meg nem is.
    Nekem ezzel az oldal funkcionalitásán esik csorba, ami most még nagyon zavar.
    Nagy valószínűséggel hozzá fogok szokni hogy többet kell klikkelgetnem ha tájékozódni akarok, de ez nem feledteti a tényt miszerint egy turmixban érzem magam.

    A fentiektől függetlenül rengeteg hasznos és értékes újítással is szembesültem ami egy óriási előrelépés a régebbi verzióhoz képest. Grat ezekért.

    [ Szerkesztve ]

    Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

  • Face8814

    őstag

    válasz Racecam #1471 üzenetére

    Lehet arról valami információt kapni, hogy a lapcsalád tagjai közül melyik a legolvasottabb?
    Persze csak ha ez nem üzleti titok (pontos infokkal gondolom nem szolgálhattok, de egy sorrendre kíváncsi lennék :K )
    Előre is thx!

    [ Szerkesztve ]

    Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

  • Face8814

    őstag

    válasz Parci #1474 üzenetére

    Köszi a választ. :R
    Bár továbbra is tartom a korábban megfogalmazott véleményemet, de azt hiszem ezek után tökéletesen érthető a koncepciótok a főoldalt illetően mind a Ti szempontotokat, mind pedig a hirdetőket figyelembe véve. :K

    Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Aktív témák

Hirdetés