Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Úgy gondolom, hogy az ilyen jellegű újságoknak az internet komolyabb elterjedéséig voltak meg a maga közönsége.
Az első pc guru, pc zed újságaim azt hiszem 1998-as évből valók, valahogy akkor lett a zed gamestar is (talán 99-ben). Akkoriban voltam általános iskolás és egy egy ilyen újságot rongyosra olvastunk csereberéltünk és telepítettük a demókat, amivel annyit játszottam mint ma 1-1 új játékkal teljes egészében. Emlékszem pl anno May Payne demójáért voltunk megveszve ami hozzám 2001 karácsonyán jutott el és még új videókártyát egy geforce mx 200 vagy 400-asat is kikönyörögtem, csak, hogy teljes pompájában fusson. Vagy hasonló volt a Diablo 2-vel...a létező összes újságban elolvastam róla mindent.

A teljes játékok viszont nem nagyon fogtak meg senkit a haveri körből sem...konkrétan egyetlen egyre emlékszem, amit kijátszottam és nagyon tetszett is, ez pedig a Gorky 17 volt.

Aztán az internet szépen mindent megváltoztatott, a hírek, információk megszűntek "értékesnek" lenni és szépen csak egy kellemes nosztalgia maradt az újságok okozta öröm,várakozás stből. Meg persze felnőttünk :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.