Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Soulles


Soulles
tag

Csak én nem látom ebben a nagy innovációt...? :U

Szerk.: Lehet nem ezt kellett volna kezdőnek, kapok én még ezért hideget-meleget :DD

[ Szerkesztve ]

(#2) buvartacsko válasza Soulles (#1) üzenetére


buvartacsko
addikt

Senki nem mondta hogy nagy innováció lesz.

(#3) ch.lac


ch.lac
tag

Pedig ott van az, csak kicsit mélyen.

(#4) leslien


leslien
nagyúr

árát elmerték árulni mert nem látom sehol...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5) Jaffa75 válasza Soulles (#1) üzenetére


Jaffa75
őstag

szerintem a szokásost hozták, + az IP68 sem rossz! A kamera és a chipset is jobb lett, sztereo hangszórót kapott. Mit vártál egyébként? Elmosogasson? :DDD A vízállóság már megvan... :C

(#6) jozsi252 válasza Soulles (#1) üzenetére


jozsi252
veterán

Milyen nagy innovációt vártál? Ez a hol az innováció beszólás eléggé :W . Arra vársz hogy a telefon megfőzi a reggeli kávét, utána elmegy a pékségbe reggeliért, bevisz a munkahelyedre? :U

(#5) Jaffa75

IP67

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#7) szőröscica


szőröscica
addikt

6S tulajként nem érzem, hogy rohannom kellene újat venni. Talán majd a 7S vagy a 8 esetében meggondolom. Ellenben az iPad4-emet lassacskán cserélnem kellene.

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Hozták a kötelezőt (vízállóság, takarékos magok, fényerő emelés, tárhely emelés). A kameráról mennyit beszéltek, te jó ég. Arra kíváncsi leszek, vajon tényleg 3 giga ram lesz a nagyobban. A jack elhagyása hülyeség.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) Cazenove


Cazenove
csendes tag

"a Lightning csatlakozón keresztül kivezérelt zene ugyanis digitális, ami jobb minőséget adhat"

Atyaég, atyaég, Krisztus ereje..

(#10) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Egy gyors kérdés:

Hány olyan vízálló telefon van, amin nincs csatlakozódugasz?

Szerintem korrekt frissítés lett, azzal a zongoralakk feketével nagyon betaláltak, mégha ujjlenyomat-múzeum lesz belőle akkor is.

Jack elhagyása meg a szokásos eset...Most mindenki háborog,aztán nemsokára a többi gyártó is ki fogja vezetni, és idővel senkinek sem fog hiányozni, mint a Floppy, CD-DVD és társai. :K

32-128-256 GB-os verziókra nem gondoltam volna hogy valós lesz, hiába volt a pletykákban.

Kár, hogy itthon aranyárban lesz(fizuhoz mérve), és nem lesz valami emberi árban előfizetéssel sajnos.

leslien: ugyanannyi mint eddig, 649 dollártól indul a 32 GB-os.
Az meg már más kérdés hogy nagyon erős a dollár.

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#11) Воланд válasza leslien (#4) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) Gilberto válasza CoDWaW07 (#10) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Azért a jacknek még mindig van egy iszonyatosan nagy elönye, hogy univerzális...

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#13) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Nem lopják el könnyen az új earpodsot? Elég könnyű prédának tűnik. :U

(#14) ch.lac válasza CoDWaW07 (#10) üzenetére


ch.lac
tag

Samsung S7/Note 7

(#15) callmeakos válasza Soulles (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tudod mi a fene nagy innováció itt? Hogy vízálló lett az ájfon :D

Egyébként az egyetlen érdemi "újítása" az 7-nek, hogy az Apple tényleg megmerte csinálni hogy elhagyta a jack csatit, mondjuk az átalakító fényében ez sem nagy dolog. Mondjuk akkor lesz anyázás ha nem lesz a közelben az új earpod, hallgatni akarsz zenét és ezt az átalakítóval teszed, közben meg merül a teló, akkor lesz anyázás gazdagon. Arról nem is beszélve hogy mostantól az lesz a trend, hogy az emberek az elhagyott félpár fülesért fognak kajtatni :DDD

All→M8

(#16) afterwhite09 válasza leslien (#4) üzenetére


afterwhite09
tag

apple.hu-n

i7 32 Gb - 255 990 Ft
i7 128 Gb - 294 990 Ft

i7 Plus 32 Gb - 299 990 Ft
i7 Plusz 128 Gb - 338 990 Ft

[ Szerkesztve ]

People had more, than they needed...

(#17) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Vajon mennyi lesz a 7 plus 256gb ara?? :U :Y ;]

Ja latom...377...baráti

[ Szerkesztve ]

(#18) afterwhite09 válasza monroe8609 (#17) üzenetére


afterwhite09
tag

apple.hu -n

377 990 Ft

[ Szerkesztve ]

People had more, than they needed...

(#19) prolad


prolad
őstag

Végre nem 16GB az alapmodell és a a sztereó hangszórónak is örülök (ezt átvehetnék a többiek is). Ip67 is örvendetes, ha tényleg jobb lett az üzemidő, akkor a nagyobbik egy próbát megér.

(#20) janeszgol válasza afterwhite09 (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem érte el a 400-at? Gagyi, meg se veszem...

prolad, én a stereo hangszóróra annyira nem vágyom.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) Hunt3r22 válasza afterwhite09 (#16) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Én emlékszek rosszul vagy a 6s kezdőára nem 248k-ról indult apr-nél? :F

Xr

(#22) Soulles válasza callmeakos (#15) üzenetére


Soulles
tag

Jó, hát megértem én. Akinek ez megér 300k-t vegye :D

(#23) tomp válasza Cazenove (#9) üzenetére


tomp
félisten

Adhat de nem fog. :DDD
A fülesekben meg a fejesekben lévő dac minősége hát...

(#24) Dottore válasza jozsi252 (#6) üzenetére


Dottore
addikt

Vajon milyen innovációt lehet várni egy olyan cégtől aki a marketingstratégiáját arra építi, hogy bármit csinál az innováció. Vagy forradalmi. Esetleg másként forradalmi. A saját idióta csapdájukba sétáltak bele.

Mondjuk a másként forradalmi az nem rossz, ezzel kimászhatnak ebből is. :D

[ Szerkesztve ]

(#25) Cazenove válasza CoDWaW07 (#10) üzenetére


Cazenove
csendes tag

Jack elhagyása meg a szokásos eset...Most mindenki háborog,aztán nemsokára a többi gyártó is ki fogja vezetni, és idővel senkinek sem fog hiányozni, mint a Floppy, CD-DVD és társai.

Nettó baromság amit írsz. Szóval szerinted egy olyan szabvány fog elterjedni, amit az Applen kívül senki nem használ? Ráadásul a jack csatlakozót évtizedek óta használják, majd pont a jóllakott napközisek márkája fogja kiszorítani... Hagyjuk már..

[ Szerkesztve ]

(#26) afterwhite09 válasza Hunt3r22 (#21) üzenetére


afterwhite09
tag

249 990 Ft-ről indult azt hiszem. ;]

People had more, than they needed...

(#27) Quqesz válasza CoDWaW07 (#10) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Most viccelsz? Már 3 éve kiadta az LG a G(pontosan GJ E975W) sorozat egyik vízálló variánsát,aminél nem volt dugasz a csatik felett(microusb,jack).....
Most belwraktak minden jót az almáva, de semmi olyat, amut már nem láttunk volna máshol.(kb S7+G5 kamera+htc sztereó hangszóró)

Ja hamár kamera
Hátlapi 1. 28mm, f1,8....második 56mm f2,8.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28) mate1396


mate1396
tag

Mikor oldják meg azt, hogy tudjak zenét hallgatni és tölteni is tudjam a telefont egyszerre :F Ha ezt megoldják akkor felőlem elhagyhatják a jack-et :))

(#29) Hunt3r22 válasza afterwhite09 (#26) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Tehát nálunk drágább lett az i7. :DDD

Xr

(#30) Cazenove válasza mate1396 (#28) üzenetére


Cazenove
csendes tag

Egy igazi Apple usernek ez nem fontos. Következőt. ;]

(#31) GoldhandRent válasza Gilberto (#12) üzenetére


GoldhandRent
őstag

& CoDWaW07 (#10)
Pontosan. Miért tűnne el ? PC-be is azt dugod, nem pedig a lightningot... Esetleg az USB, de szvsz azt is kerüli aki tudja.

Androdios vonalon is volt már rá kísérlet, meg nem mondom melyik gyártó (valamelyik nevesebb kínai), aki szokott PH!-t olvasni, és nem csak szifon híreket, az tudja mire gondolok. Abból se lett és nem is lesz semmi. És nem azért, mert nem szifon innováció, hanem mert semmi értelme.

(#13) turikoczka
De :D Én már látom:
"Jaj kiesett a füle.... Jaj rálé.... Jaj, irány a bolt, veszek újat"
Legalábbis nekem a kép(ek) alapján ez jött le. :C

-

(#32) Wesder


Wesder
félisten

160$ a füles, te jó ég... :W

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Hozták amit mások már hamarabb, most bekerül az energia takarékos magok is, de kb ugyanott toporognak.
Kezdik beérni a többieket, az ip szabvány viszont jó lépés volt, én reményykedtem egy dupla sim-es variánsba.
Innováció már nem nagyon van lassúak a többiekhez képest sajnos, lerágott csontot adnak el újdonságként.

Kéne ?
-nem.

(#34) Pjotr


Pjotr
senior tag

Ezen az áron minden évben kiakadok. Usa-ban adóval együtt is -85000??

(#35) Cazenove válasza GoldhandRent (#31) üzenetére


Cazenove
csendes tag

LeEco talán, USB-C füles, van belőle talán 2-3 a piacon.

(#36) Hunt3r22 válasza Pjotr (#34) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Üzenjük meg az Applenek hogy ők is megértsék.... ;] ;] ;] ;]

Xr

(#37) stewe780


stewe780
őstag

Hozta a kötelezőt, de semmi extra. Pedig az ára megkívánna valami újítást is, nemcsak a kullogást a többiek után.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#38) #91166208


#91166208
törölt tag

Sziasztok.hat nekem nagyon bejon ez a telefon.abban a fekete szinben valami eszmeletlen szep lett.nekem a 7plus felesleges a sima 7es boven megteszi.eljott az ido androidrol IOS ra valtas.erre vartam a legelso iphone ota.a 32 gb tarhely nekem eleg, jelenleg is 16 gb maszkalok.nincs jack csatlakozo en sose hasznaltam. :R

(#39) weiss válasza ADAM1337 (#33) üzenetére


weiss
addikt

Dupla simes szerintem soha nem lesz, inkább áttérnek a virtuális simre.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#40) Otisz válasza Soulles (#22) üzenetére


Otisz
őstag

Note 7 pl.: 290k... :U

(OO[IIII][IIII]OO)

(#41) Barcode_Rec


Barcode_Rec
tag

Jók lettek. Kár, hogy a kijelző felbontások nem változtak.

(#42) Blyan


Blyan
félisten

Jo kis topik lesz ebből. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#43) GoldhandRent válasza Cazenove (#35) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Köszi :R

-

(#44) yeppy83 válasza janeszgol (#20) üzenetére


yeppy83
csendes tag

Úgyis elviszik mindet mintha ingyé osztanák :D

[ Szerkesztve ]

(#45) csƵ


csƵ
őstag

Szerintem nagy ötlet a jack elhagyása. Vagyis lenne, ha a dobozban találnánk az átalakítót.
1-2 generáció és nem lesz szükségünk PC-re és konzolra.

[ Szerkesztve ]

(#46) Blyan válasza yeppy83 (#44) üzenetére


Blyan
félisten

Csak 378K. :N

csƵ, lesz benne

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47) razzorr válasza Pjotr (#34) üzenetére


razzorr
őstag

Én meg minden évben azon akadok ki, hogy mennyire xar országban élünk már megint vagy inkább még mindig. És ennek ellenére az emberek hitelbe verik magukat, csak hogy vágyaik tárgya, eme szent készülék minden áron az övék lehessen,akár azon az áron is, ha nem lesz kajára meg gázszámlára pénz, de ájfónra természetesen volt,van és lesz is.

(#45) csƵ
"Viszont minden iPhone 7 és 7 Plus dobozában lesz egy adapter, amivel a Lightning csatlakozóból 3,5 mm-es jacket varázsolhatunk." Ez szerinted mit jelet?

[ Szerkesztve ]

(#48) andreas9109 válasza Wesder (#32) üzenetére


andreas9109
tag

Tök jó, hogy iClouddal felismeri egyszerre minden apple készülék, de a windows támogatás is menni fog?

AMD Ryzen 1500x + ASUS Strix RX 480 8gb/SC2: zerg player

(#49) jozsi252


jozsi252
veterán

Árak miatt nem tudom mit vagytok kiakadva. 32GB-os iPhone 7-re rámegy vagy 55k környéki adó, ami nem az Apple hanem az állam zsebébe megy. Sokan sajnos ezt nem értik meg, hogy nem az Apple dönti el hogy itthon 256k legyen a telefon.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#50) Cazenove válasza csƵ (#45) üzenetére


Cazenove
csendes tag

Minek átalakító, ha nagy az ötlet a jack elhagyása, hiszen nem is akarsz akkor jack csatlakozású fülest használni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.