Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Taky


Taky
senior tag

Nem úgy volt, hogy pc-re nem lesz demo? Eddig nagyon adja! :))

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#2) VinoRosso válasza Taky (#1) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem, 1 hónapja mondták hogy lesz demo PC-re is, de dátumot nem mondtak.

(#3) ProEvoFan válasza Taky (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, nagyon adja.Játékmenete ott van a szeren.Viszont a grafikától hányingert kapok.A Konami már megint totál telibe szarta a pc portot.Én meg rájuk.Nagyon gondolkodom a FIFA 17 vásárlásában, mert iszonyat jó lett a pc demo.Kezd egyre jobban hasonlítani a PEShez.
Bár gondolkodom egy PS4 Pro beszerzésén.Ha összejön a terv, akkor inkább a konzolos PES 2017, mert konzolon nagyot üt az új rész.IGN 9,5 pontos ps4/xone értékelése magáért beszél...

(#4) VinoRosso válasza ProEvoFan (#3) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem tudom játszottam a demoval, én annyira nem vagyok elszállva tőle. Kb olyan mint a 16, csak pár dolog más, a labda kicsit jobban száll a lövéseknél, passzoknál, viszont gyengébb a szöktetés meg az animációk kicsit jobbak. A védekező skillek viszont ugyanúgy eltúlzottak, a kapus akár a mátrixban is hajlíthatná a téridőt, mert olyan lövésekre ér le a sarokba ami lehetetlen. Mondjuk online még nem játszottam vele, az nyilván teljesen más mint a demo, de nekem annyit nem hoz, mint mondjuk a 16 a 15-höz képest.
Viszont nem tudom, hogy a teljes változatban sem lehet a játékosok pozicióját állítani ? Ha ez ilyen lesz meg se veszem. Még elvagyok a 16-tal amig van játékos.

(#5) daver88 válasza VinoRosso (#4) üzenetére


daver88
aktív tag

Lehet változtatni a játékosok pozícióját, hosszan rá kell nyomni, és húzni...

Van már licensz patch is, teljesen rendben van:

Letöltés

Ha valaki játszana online, írjon PÜ-t és összehozzuk ;)

[ Szerkesztve ]

(#6) VinoRosso válasza daver88 (#5) üzenetére


VinoRosso
veterán

Akkor csak a demoból vették ki ? Nem tudom mi értelme, nehogy azzal játszanak inkább és ne vegyék meg a játékot :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.