Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Cifu válasza Tyrel (#19) üzenetére


Cifu
nagyúr

Kicsit egyszerűbb mint drivereket b*sztatni meg újrakezdeni az egészet ki tudja hányszor, nem? Csak olvasni kéne...

Olvastam, de nem áll szándékomban pluszba bétatesztelni a játékot. Az elmúlt cirka 30 év játékos-előéletem alatt volt bőven részem félkész meg béta játékokkal játszani, van épp elég tapasztalatom arról, hogy nem csak előnyei vannak annak, ha béta ágra megy az ember. Szóval köszönöm, én abból nem kérek.

Plusz akkor most megint ott vagyunk, hogy egy bugos, félkész, nem rendesen letesztelt játékot dobott ki a fejlesztő és a kiadó. Nemdebár? Ne fogadjuk már el azt, hogy ez normális...

Ezek után gondolom nektek kimaradt, de az Inquisitor Martyr launch, na az volt rossz... sokkal rosszabb mint ez, bug és exploit hegyek, kidolgozatlan minden téren, csapnivaló optimalizációval és több be nem váltott ígérettel mint amennyit a magyar politika ki tudott préselni magából az elmúlt évtizedben... Egy igazi, felkent, címeres ipari hulladék volt, na az volt rossz, a BFGA2 hozzá képest hímestojás.

Én konkrétan refundoltam anno. De most attól, hogy van rosszabb, ez még nem fog szebben csillogni...
Volt és van épp elég példa arra, hogy egy játék már a kiadásakor élvezhető és nem bughalmaz.

Ha csak a buta AI probléma lenne, meg játékegyensúly gondok, akkor egy szót nem szólnék. De messze nem ezek a legnagyobb gondok a játékkal. Azt meg már leírtam, hogy pont az a bajom vele, hogy nagyon örültem volna, ha ez a játék hozza az előre ígért színvonalat. Nem hozta. Akkor ne szépítsünk már ezen... :\

Én a Steam-értékelésembe is azt írtam, hogy 3-6 hónap múlva, a Steam Summer Sales alatt már bőven ajánlott vétel lehet. Csak kár, hogy ezt az időt utólag, és nem előtte fordították rá... :(

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.