Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #68878336


#68878336
törölt tag

Nagy kedvenc volt 360-on!Annyira megszerettem kontrollerrel FPS-ezni,hogy utána PC-n idegenkedtem az egér +billentyűzet kombótol! :)Ezt a felújított részt kihagyom mert PCn nem váltottam generációt hardveresen,de mindenkinek csak ajánlani tudnám a játékot,mert aki kihagyta annó,annak feledhetetlen élmény lesz!!! :)

(#2) Döglött Róka válasza #68878336 (#1) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ez vitt bele anno a Halo-ba :) . Addig PC-only FPS játékos voltam. Maximálisan egyetértek, nincs még egy FPS sorozat ami ennyire áramvonalasan vinné a kontrollert.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#3) oriic válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Live-Die-Respawn

(#4) Šolaire


Šolaire
veterán

Nekem mai napig a legnagyobb kedvencem, 360-ra ez volt a legelső játékom. :)
Igazi hangulatbomba.

“Praise The Sun” \[T]/

(#5) myckey válasza Šolaire (#4) üzenetére


myckey
veterán

Hasonlóan vélekedem.
Bár nekem a Fifa volt az első game, de csak mert azt előbb tettem be az olvasóba. :D
De a csomag az Halo hármas volt, mindenestül.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Hirtelen azt hittem, hogy az Infinity kapott megjelenést. :DD
Amúgy a harmadik rész is nagyon jó volt. Emlékszem anno a Crysis-al hasonlítgattam össze a megjelenés után. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) Šolaire válasza myckey (#5) üzenetére


Šolaire
veterán

Alig várom hogy telepítsem. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#8) Z10N


Z10N
veterán

Erdekel ez meg valakit 13 evvel kesobb?! Mar a Halo 4 is 8 eves iden.
Amennyiert adni fogjak abbol lehet venni egy 360-t meg melle Halo 3-t :D

Jol latom a wikin, hogy a Halo 4 is iden jon?

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#9) oriic válasza Z10N (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

31,99 euro a teljes csomag ami 6 játékot jelent. (Halo 1-2-3-ODST-4-Reach)

Közel 90 ezer pozitív értékelés az több mint azt jelenti szerintem hogy érdekli a népeket a játék széria még mindig. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10) Wesder válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Majd a konzol dàtumàval együtt, mivel nyitócím.

oriic
Illetve ugye Pass-os, ha van valakinek előfizetése.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

És elvileg ezzel egyidőben javítják a Reach hangzási problémáit is, reméljük sikerül mert eléggé levett az élményből ahogy kiadták.

/s

(#12) Corleone33


Corleone33
aktív tag

ODST megjelenési dátum nincs még?

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#13) oriic válasza Corleone33 (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nincs. Elvileg az lesz a következő, de talán az hamarabb jön, lévén kicsit kisebb rész volt.

Live-Die-Respawn

(#14) Norb79 válasza Corleone33 (#12) üzenetére


Norb79
őstag

Sorban haladnak. Mindig jön a béta, aztán kap megjelenési dátumot. Amennyi én tudom az ODST esetén még a béta se kezdődött meg, szóval szerintem még 1-1,5 hónap amíg az jön.

/szerk: kronológiai sorrendben haladnak mármint, szóval a reach-el kezdtek, aztán jött az 1-2, majd most a 3, és utána az ODST, végül a 4. Azért remélem az ötöt is kiadják, ha más nem akkor standaloneként.

[ Szerkesztve ]

(#15) Lenry


Lenry
félisten

PC-s Game Pass előfizetők természetesen ezt az epizódot is megkapják ingyen

óóójeeee

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) GreatL válasza Z10N (#8) üzenetére


GreatL
őstag

Kérdés ki akar egy k*ka 360-on játszani még...

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#17) Döglött Róka válasza GreatL (#16) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én, mert csak azon van MK9 meg hozzá wireless arcade stick-em :) Hagyományból megtartottunk egyet.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18) Norb79 válasza GreatL (#16) üzenetére


Norb79
őstag

Nálunk is itt figyel még az x360, heti rendszerességgel pörög rajta vmi kinectes cucc a gyerekekkel. Sose megy ki a divatból. :)
Igaz Halot meg ilyeneket sose indítunk rajta. :D

(#19) Z10N válasza GreatL (#16) üzenetére


Z10N
veterán

Aki az eredtei platformon akarja jatszani, amire keszitettek.
De a kerdesedre felelve: Ki akar meg SNES es Nintendo mini-vel jatszani...

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.