Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kíváncsivá tettél, várom a folytatást. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

ez mekkora jellemző. 18.án szintén céges okból utazok. kínába, holland átszállással :) asszem olvasni fogom a blogot:D

[ Szerkesztve ]

(#3) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a beszamolo, kivancsian varom a folytatast :)

"There is nothing permanent except change"

(#4) Jarod1


Jarod1
addikt

na én is várom a folytatást, kicsit az írás végén lepődtem meg amikor írtad hogy szoknyát húzol - hát ekkor esett le hogy TE NŐ vagy, bár a nicknevedből rájöhettem volna.

te jó ég hány emeletes az a lakóház???? :Y
és 7 van egymás mellett . :P 1 lakógyűlést megnéznék ;]

(#5) #56573440 válasza Jarod1 (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

jaja ezt én is benéztem :DDD aztán hírtelen szerelmes is lettem pillanatok alatt ;]

(#6) deicide


deicide
veterán

Én úgy gondolom, Te vonzódsz a távol-kelethez, nemrég tajvan, most meg ez... :Y Én pénteken megyek egy hétvégi spanyolországi "konferenciára" az Avnet/Bellmicro jóvoltából, az legalább nem olyan hosszú, mint az Amszterdam-Taipei táv volt... ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Remélem imádod a munkád.. Olvasni foglak.

(#8) Lars


Lars
őstag

Jó szórakozást kívánok a munka mellé. Kérünk sok képet, információt, ha szeretnél, akkor a kiálításon fotózhatsz lányokat is, biztos nem fognak bántani érte a fórumon :D
Ja és természetesen vigyázz magadra, mert eszterencs hiány van jelenleg Magyarországon. Most olvastam valahol .... :D

(#9) Geri9159 válasza Jarod1 (#4) üzenetére


Geri9159
tag

Eszterencs most sokan irigyelnek. :)
Az már nem lakógyűlés már külön polgármestere és képviselő testülete van. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) eszterencs válasza JanFe (#3) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Jaj, most mi legyen, aludjak vagy írjak? :-) hajnali fél kettő van... és hát anyukám azt mondta, aludjam ki magam rendesen, nehogy szűk, ferde szemeim legyenek :-D

Köszi, hogy olvastok, már készülnek a következő bejegyzések :-)

(#11) eszterencs válasza Geri9159 (#9) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Ráadásul én azt tippelem, ez valami drága, elit lakótelep lehet, mert nagyon szép a fekvése, a tengerre néz, és csupa csilivili üveg az egész, dehát akinek sok pénze van, az miért költözne egy ilyen harmincemeletes szardíniásdobozba?

(#12) eperg válasza eszterencs (#10) üzenetére


eperg
újonc

Kiváncsi vagyok mikor mész az USA-ba kiállitásra? :P
Puszi!

(#13) Lars válasza eszterencs (#11) üzenetére


Lars
őstag

Lehet hogy náluk nagyon drága az építési telek, ha belegondolsz, egy pici kis halász falu volt régen. Most meg talán a világ egyik leginkább " beépített " területe. Mondjuk ha sok pénzem lenne, még a közelébe se mennék egy ilyen 30 emeletes doboznak. Inkább az erdőben a mókusokat kergetném :D
Ha viszont az ember lánya/fia 24 órából 12-t dolgozik, akkor nem biztos hogy sok kedve van mondjuk kertészkedni esténként. Arra kíválló a társasház. ( Bár a képen látható már valóban túlzás )

(#14) eszterencs válasza eperg (#12) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Hi!!!! :-)

Hát, vannak néha ilyen lehetőségeink is, de az USA-utakra fel sem merül, hogy én menjek. :-) én a keleti tudósító vagyok :-D

(#15) keIdor


keIdor
titán

Tyűha! Taipei, majd Hong Kong, nájsz! :C Várom a folytatást!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16) Lauda


Lauda
félisten

Grat az utazashoz. Ahogy nezem egy 747-es jumboval repultel, jo nagy lehet belul is. :K

(#17) eszterencs válasza Lauda (#16) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Biztos nagy, de nem nagyon lehet belül érzékelni, mert kisebb szektorokra van tagolva falakkal, nem látni át egyben az egész repülőt sajnos. Soronként amúgy 3+4+3 ülés van. Leginkább amúgy a szárnyra kinézve érezni, mennyire gigantikus egy gépezet ez, elég megdöbbentő, amikor felszáll, hogy ez a monstrum tényleg fel tud menni a levegőbe. :)

(#18) Lauda válasza eszterencs (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Hatalmas az a gep, egy nagyobb van csak nala utasszallitoban, az A380-as. Az pedig a technika csodaja, hogy ezek az oriasok repulnek is. :K

Latom frissitetted a bejegyzest, este racuppanok. :R

(#19) Findzs


Findzs
addikt

milyen cég ez aki ennyi helyre küldi az emberkéjét ?
valamilyen számtech márka ?
gigabyte ? msi ? asus ?

jó nyaralást és jó munkát !

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#20) Jarod1 válasza eszterencs (#17) üzenetére


Jarod1
addikt

na 1 kis videó hogy landol a 747-es mexiko-cityben

[link]

[ Szerkesztve ]

(#21) eszterencs válasza Findzs (#19) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

ez a prohardver.hu :))

(#22) eperg válasza eszterencs (#21) üzenetére


eperg
újonc

na ez aztán a fizetett hirdetés :D

(#23) kpal


kpal
veterán

jó irás és a képek szuper ;) . vajon milyenlehet ülni repcsin igaz én fosok a magsban pláne a repüléstöl :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.