Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán

az otp nagyot lépett előre gdpr és egyéb megfelelés területén :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) Littoral


Littoral
aktív tag

Sosem volt igazán élő a dolog.
Gdpr: az új felületükön regisztrálva haladtam lépésről lépésre, minden egyes adatomnál kihangsúlyozta a rendszerük, hogy "bünetőjogi felelősségem tudatában" (vagy ehhez nagyon hasonló fenyegetéssel) adom meg az adatokat. Nos, a lakcímemnél egy tizenhét (17!) évvel ezelőtti címet dobott fel a rendszer, amit nem lehetett módosítani. A regisztrációt viszont csak így lehetett továbbvinni.
Felsérelmeztem a dolgot panaszban, kérdezve azt is, hogy vajon milyen küldemények mehettek a régi címre papír alapon, amit valaki bizonyosan megkapott és megismert. Válaszoltak: ez van, technikai hiba, fogadjam el, és remélik, hogy továbbra is ügyfeleik között üdvözölhetnek.
Namost... ha hiba hiba hátán ismétlődik folyamatosan, akkor itt szó sincsen már üdvözlésről. @sszák meg, ezt kívánom.

(#3) Tapsi válasza bambano (#1) üzenetére


Tapsi
addikt

;]

(#4) snecy20 válasza bambano (#1) üzenetére


snecy20
veterán

Egyből egy jobb hely lett a világ, még ha csak ideiglenesen is.. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5) nyunyu válasza Littoral (#2) üzenetére


nyunyu
félisten

Ilyeneket kell bejelenteni az MNBnél meg a NAIHnál.

Bár azok főleg külföldi bankokat vegzálnak csak, minden piszlicsáré apróságért, a mikutyánkkölyeit nagyobbakért sem piszkálják :W
(Azonnali utalás késett a Magnet meg az OTP miatt több mint fél évet, nem kaptak még kötbért se.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6) Littoral válasza nyunyu (#5) üzenetére


Littoral
aktív tag

Ma a határán vagyok ennek.

(#7) hodostamas


hodostamas
addikt

Simple fizetés se megy a weboldalakon..

(#8) Fecogame


Fecogame
veterán

Reméljük nem zsarolóvírus. :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9) nevemfel


nevemfel
senior tag

Meghalt az OTP internetbankja

Béke poraira.

[ Szerkesztve ]

Forget your troubles, c'mon get happy

(#10) Joci10


Joci10
őstag

A mobilbank viszont megy. Internetes felületen nem is tudom már milyen rég léptem be utoljára.

(#11) BiP válasza Fecogame (#8) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, nekem is ez jutott elsőre eszembe, hogy talán zsarolóvírus. Talán nem.

(#12) LK válasza nyunyu (#5) üzenetére


LK
addikt

Hát aki a főncsivel jár focimeccsre ;) :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#13) joey04


joey04
titán

ilyen hír heti 3x lehetne kb.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) 0xmilan


0xmilan
addikt

Ugyanitt Revolut meghivo ingyen elviheto. :D

(#15) nyunyu


nyunyu
félisten

Közben a Telex hardverhibát emleget.

Aztán ki tudja, ebből mi az igaz.

Nálunk pl. azért nem ment múlt héten pár órát a netbank, mert az üzemeltetők napközben álltak neki patchelni a fő AD kontrollert, csak éppen nem tudtak róla, hogy néhány legacy szerveren nem volt bekonfigurálva a másodlagos AD. ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16) joey04 válasza Joci10 (#10) üzenetére


joey04
titán

ott is volt pedig hiba. ahogy szokott.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) Dare2Live válasza nyunyu (#15) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

normális helyen hw hibára nagyon be vannak készülve. egyrészt minden redundáns másrészt van vmi HA/tükör vagy min icluster. Így ha épp a szerverben lévő mindkettő táp egyszerre adja meg magát mert villámcsapott bele és marika néni lemosta belülről akkor is max 5-10perc a kiesés.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#18) Joci10 válasza joey04 (#16) üzenetére


Joci10
őstag

Én nem tapasztaltam. Sem ma, sem máskor, amikor szerinted "szokott lenni".
Félreértések elkerülése végett: Isten ments, hogy védjem őket (védjék meg magukat, ha tudják); de nem kellene egy kisebb hiba miatt minden színes-szagos sz@rt a nyakukba önteni.

(#19) Joci10 válasza nyunyu (#15) üzenetére


Joci10
őstag

Az OTP emlegette, hogy hardverhiba miatt volt a leállás, a híroldalak ezt vették át. Vagyis vagy igaz, vagy nem. Ezeknek a hivatalos közleményeknek a fele úgysem igaz. :)

(#20) joey04 válasza Joci10 (#18) üzenetére


joey04
titán

Szerencsés vagy. Otp topikban elég gyakran jön elő, hogy nem megy a simple, vagy az utalás vagy ez vagy az.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Régi hagyomány az OTP-nél, hogy az internet/mobilbank/terminál rendszerek lehalásakor ki szokták rúgni az aktuális IT igazgatót. Persze, most, hogy Csányi fia a legfőbb IT vezető az OTP-nél, lehet, hogy egy ejnye-bejnyével megússza a kis imposztor a hibát :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#22) velizare válasza nyunyu (#5) üzenetére


velizare
nagyúr

meg vagy 20 másik miatt is.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#23) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Ezek után tuti nem bántam meg hogy eljöttem tőlük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.