Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Április 1.

Holnap kiderül, hogy ótvar játék lett :DDD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) oriic válasza alevan (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) rodrigez válasza alevan (#1) üzenetére


rodrigez
senior tag

Hát a Gamespot 6 pontja már akkor Április másodikát idézi. :D

(#4) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Egész korrekt értékelések :)

(#5) Jeanne d'Arc válasza GeneraL_XTX (#4) üzenetére

Ha igaz akkor tényleg az.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) #85552128


#85552128
törölt tag

PC-n meg még store adatlapot sem volt idejük csinálni, csak nehogy ez is olyan hulladék port legyen mint a GoW. :U

(#7) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Ha pc-n optimalizált lesz aránylag, akkor beruházok rá. Lehet kövezni, de nekem tetszik a játék.

(#8) tuki2200 válasza WongFeiHong (#7) üzenetére


tuki2200
senior tag

Csak jobb lehet mint xboxon.. 720p-be nem tudja stabilan a 30fps-t butitott grafikával sem.. De teljes árat határozottan kijelenthető hogy MINT JÁTÉK nem ér, nekem a Battlefront utan a legnagyobb csalódás mostanában

[ Szerkesztve ]

(#9) kovsol


kovsol
titán

Azért van itt közte pár gyengébb is ami aggodalomra adhat okot.

May the Force be with you!

(#10) WongFeiHong válasza tuki2200 (#8) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Pedig az árát ennek egyhamar nem fogják levinni, mivel még steam-en se lesz kapható. :(

(#11) celafat válasza WongFeiHong (#10) üzenetére


celafat
tag

De legalább nem box exkluzív lett. Én ki tudom várni, míg lemegy az ára főként, hogy jelenleg a gépigényem sincs meg.

(#12) Crytek


Crytek
veterán

Downgrade confirmed :DDD Szabályosan vártam már :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#13) VTom válasza Crytek (#12) üzenetére


VTom
veterán

Hát, ha ez XBox-os video, akkor PC-re szerintem nem sok downgrade lesz. Van ami jobban tetszik, mint a 2014-es demo-ban.. :B

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#14) Crytek válasza VTom (#13) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem teljesen mindegy amig MS Store soha nem fogok vele játszani.

Next PC Upgrade: 2022

(#15) alevan válasza Crytek (#14) üzenetére


alevan
őstag

Miért?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#16) oriic válasza alevan (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kellett volna megkérdezned. :) Most jön az MS Store gyalázása a válasz hsz-ben. (jelzem részben jogosan)

Live-Die-Respawn

(#17) alevan válasza oriic (#16) üzenetére


alevan
őstag

Amúgy én őszintén kérdem (és teljesen naívan), mivel nincs tapasztalatom vele. Manapság számomra PCn elég egy böngésző és egy videólejátszó. Egyszerűen nincs ötletem, mit tölthetnék le a store-ból, ezért nem tudom előnyeit vagy hátrányait.

Őszintén mondom, jelenleg egy Chromebook is elég lenne számomra otthoni felhasználásra, amire 2-3 éve nem gondoltam volna.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#18) oriic válasza alevan (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Windows Store-nak jelenleg ezek a limitációi:

-No SLI or CrossFire
-VSync is Always On
-GSYNC issues
-Third Party Peripheral issues
-Always Borderless Fullscreen Mode
-No Modding
-No Overlays

A legutóbbi Windows Build konferencián azt ígérték, hogy ezek többségét javítják, lesz normál full screen, modding, multi-vga támogatás, meg a v-sync/g-sync-et is javítják. De hát ugye ígéretek azok mindig voltak.

Hozzátenném mint magánvéleményt, hogy ezek közül az átlag usereknek a v-sync és a borderless fullscreen lehet egyedül zavaró.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19) Crytek válasza oriic (#18) üzenetére


Crytek
veterán

Ebből engem csak a modding (magyarítás miatt) ,overlay (fps kijelzés miatt) érdekel csak.
Ha ez a kettő elérhető lesz akkor részemről ok a rendszer.

Next PC Upgrade: 2022

(#20) #85552128 válasza oriic (#18) üzenetére


#85552128
törölt tag

DX12-ben mondjuk a multi-gput meg tudnák csinálni most is, kérdés mennyire lesz igényes port a játék...

(#21) oriic válasza #85552128 (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A multi-gpu nem is win probléma, azt a fejlesztőknek kell megoldaniuk.

Live-Die-Respawn

(#22) VTom válasza oriic (#18) üzenetére


VTom
veterán

V-sync nem csak full screen-nél lehetséges?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#23) WongFeiHong válasza VTom (#22) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Borderless-be ha jól tudom csak az Adaptive vsync nem működik jól, de lehet tévedek.

(#24) alevan válasza oriic (#18) üzenetére


alevan
őstag

Értem. Én akkor félreértettem a Windows Store gyalázást. Én olyanra gondoltam, hogy nincsennek akciók, lefagy a Store amikor vásárolni akarsz, nem telepíti rendesen a cuccokat, stb.

Ám nem úgy van, hogy DX12ben nincs CLI vagy Crossfire, hanem MultiAdapter mód van? Már látom más is említette.

Az általad felsorolt problémák közzül szerintem egy sem érinte engem ha játszanék PCn. Nem azt mondom, hogy nem komoly problémák, de én pl. nem tudom miért olyan fontos a moddingolás vagy az overlayok.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#25) oriic válasza alevan (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elfelejtettem hozzáttenni, hogy win store-nál:

-nincsenek akciók
-letöltés jelző csík bugos
-nem lehet előrendelni a játékot (konkrétan a Win store-ban nincs benne a már egyes helyeken megjelent Quantum Break)
-Nincs rendes leírás

Meg ilyen apróságok. Nekem volt olyan, hogy egy játéknál nem engedte telepíteni, aztán negyed órára rá, meg igen.

Live-Die-Respawn

(#26) Crytek válasza alevan (#24) üzenetére


Crytek
veterán

Fraps: Ha hiszed ha nem valakik kíváncsiak mit megy a több százezres gépe egy adott játékban
Moddolás: Hidd el vannak akik dont speak angol = No élvezet mert sose lesz hozzá magyarítás

Nálam ez a kettő bőven elég hogy kukázzam a létező összes MS Store game-et (kivéve forza apex mert oda nem kell angol tudás és inggyyyéééé van) :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#27) alevan válasza oriic (#25) üzenetére


alevan
őstag

Na viszont ezekre voltam kíváncsi :D

letöltés jelző csík bugos

Már Win8ban is az volt. Nem voltak képesek javítani? :W

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28) #85552128


#85552128
törölt tag

Még a végén az utolsó percekben fog kapni egy pár hetest csúszást a PC-s port. Azért illene már legalább az adatlapot felrakni így pár órával a megjelenés előtt :U

[ Szerkesztve ]

(#29) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Elvileg nagyon ótvarul megy és még exit gomb sincs a menüben :)
Várom már a gamegpu-s tesztet.

(#30) Crytek válasza WongFeiHong (#29) üzenetére


Crytek
veterán

Ha van beépített benchmakrja egyáltalán. Ha nincs nincs mivel mérni :(

Next PC Upgrade: 2022

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.