Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ha ennyire kellenek az új kuncsaftok, akkor miért nem adják ugyanannyiért a szolgáltatást, mint amennyiért az Amazon adja? :U

essexboy

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Gondolom később még talán várható spanyol, francia és német terjeszkedés és ott megállnak. Ezekkel több országot lefednek és a spanyol kivételével gazdagabb országokat.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) .tnm válasza Tigerclaw (#2) üzenetére


.tnm
addikt

Szerintem pedig a nyelvi korlátok az igazán meghatározóak, bár nem ismerem a netflix szolgáltatását, de feltételezem, hogy szinte az összes film amerikai (esetleg angol-szász) és angol nyelvű. Más nyelvterületeken vagy a piac lesz jóval kisebb, vagy jelentős beruházásra van szükség.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4) anulu válasza .tnm (#3) üzenetére


anulu
félisten

pl Svédországban max feliratot tolnak a TV-ben a film alá, egyébként angolul adják.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) ddekany


ddekany
veterán

Amúgy mi is jár havi 8-9 dollárért? Bármit nézhet illető a választékból akármennyit?

(#6) dajkopali válasza ddekany (#5) üzenetére


dajkopali
addikt

igen, unlimited
ebben az adatbázisban jelenleg még sokkal kevesebb film van, mint a DVD-sben, de fokozatosan fejlesztik

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#7) MacCaine


MacCaine
őstag

Európába. Magyarországra? :F

(#8) Tigerclaw válasza .tnm (#3) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Persze én is így értettem. A lényeg a nyelv. Ugye Írország és Nagy Britannia easy target volt, de később logikusnak tűnik a német (Németország, Ausztria, Svájc miatt), a francia (Franciaország, Svájc, Kanada miatt) és esetleg a spanyol, mert abban talán volt gyakorlatuk az USA-ban a sok spanyolajkú bevándorló révén) Más nyelvek, országok szerintem hosszabb távon nem várhatóak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) anulu válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


anulu
félisten

nekem spec bőven elég lenne, ha levennék az IP szűrést a PS3-ról. köszönöm, kellemesen elvagyok az angollal is.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) legiaap


legiaap
nagyúr

Azt tudja valaki, hogy mennyi filmet lehet online nézni netflixen?
UK-ban élek és bereggeltem. Most triálba nézegetek filmeket, de sehol sem találok olyan adatot, ami felfedné mennyi film nézhető.
Amúgy meg eddig bármit írtam be a keresőbe semmit sem talált meg azok közül... :F
Ennyire gyér lenne a kínálat?

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.