Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Ez a design valahogy nem adja. :N

(#2) GamerLaci123


GamerLaci123
tag

Jól gondolom hogy a Sica utódja lenne? :B

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#3) Seirus


Seirus
tag

En a Sicat probaltam, es vittem is vissza mert a LOD vallalhatatlan volt (es nem allithato)
Remelem ezt a hibat nem kovetik el ujra.
Viszont ennek koszonhetoen ratalaltam a Zowiera es megvettek kilora :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszám adatlapomon.

(#4) kretenallat


kretenallat
senior tag

3 gomb mobara? Vagy csak én nem látom a többit?

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#5) Gdi


Gdi
senior tag

Világít meg csillió hertz.
De 2 (3) gombbal nem igazán Gamer. (Még akkor sem ha jobb és balkezes miatt a hüvelykujjas gombokat nehéz megoldani (mondjuk modulárisan nem lenne lehetetlen).

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#6) lemusz válasza Gdi (#5) üzenetére


lemusz
addikt

Bírom amikor a gombokért sírnak egyesek. Igenis jók az ilyen gomb nélküli egerek pl. FPS játékokra. Mindenki másnak meg ott vannak az ilyenek:

(#7) ONEFREE válasza lemusz (#6) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

+1 🙋

(#8) nyunyu


nyunyu
félisten

kapcsolók pedig a bevált Omron D2FC-F-K családból kerültek ki, amelyek 50 milliós élettartamot ígérnek.

Kínai Omron attól még nem lesz jobb, hogy nagyobb számot írnak a zárójelbe:

(Ugyan az MX Revo'97-ben lévő 10M-re hazudott kapcsoló érintkezői hasonló aranyozott bevonatot kaptak, mint ami a balról második kisáramú japánon van, de attól még köze sincs felépítésben hozzá.
MX1000 vagy MX Revo'96 kapcsolóján még bevonat sem nagyon volt. :W
Baloldali hagyományos, nem kisáramú japánnak inkább sötétebb réz színe van, nem világos arany.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9) _drk válasza lemusz (#6) üzenetére


_drk
őstag

A cikk címe a MOBA-t emleget!
Hivatalosan nem tudom mire készítik, de oda kell a sok gomb!
Dota-ban az alap 4 skill a 6-os item slot plusz erre rá jön még egy két parancs vagy akár plusz skillek.
Kommunikációs gombok, én pont ezért vettem +2 oldal gombos egeret mert a billentyűzeten egyszerűen már nem tudtam mit nyomjak pár hősnél!

Fps-re állítólag nem kell a plusz gomb mert a célzás az elsődleges!

(#10) nyunyu válasza _drk (#9) üzenetére


nyunyu
félisten

Ennyire nehéz megtalálni a QWER gombokat a billzeten?

(Franc sem emlékszik már a DOTA billkiosztására, ~12 éve nem játszottam vele.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11) Dr. Akula válasza _drk (#9) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Annyira nem kell, hogy ami van, az sincs használva. Gomboknak ott a billentyűzet. Az egér nem arra való hogy apró gombokat keresgéljek rajta mikor célozni kéne. Jobbklikk, balklikk, ennyi. Még a görgőt se használom. Van sok üres gomb a WASD mellett.

[ Szerkesztve ]

(#12) Acta@ válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


Acta@
csendes tag

Különösen tetszik, hogy válaszként írtad egy kommentre amely kiemeli, hogy MOBA játékos szemszögből nézve hiányolja a 4-es 5-ös gombot, ami egy vállalható nézőpont, tekintve, hogy a cég névleg ezen játékok kedvelőinek pozícionálta a terméket.
De te, inkább "Jobbklikk, balklikk, ennyi."

[ Szerkesztve ]

(#13) Addel


Addel
senior tag

Állítólag 50$ körül lesz az ára. Rofl.
Akkor már inkábbb egy Logitech G203 és még pár sörre is marad pénz. :)

(#14) Gdi válasza lemusz (#6) üzenetére


Gdi
senior tag

*snip*
FPS játékokról szó sem volt. Arra itt van ez (ha már korlátot agyatlan flamelés meg beszólogatás kell):

MMO-hoz is igen hasznos, vagy bármihez amiben több ability-t rendelni hotkey/button-hoz.
FPShez is lehet makrózni, feltételezem.

De nem is egy Razer Nagára gondolok, mert az már valóban túl sok.
Mouse 4-5 elfért volna még valahol (görgő döntés, vagy gombszél leválasztásban), ha már MOBA jellegű játékokhoz ajánlják.
Ráadásul egy régi szenzorral, 50USD-ért.

Wolfeinstein 3D meg egér nélkül játszottam... FPShez egér sem kell. Annyi.

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#15) laskr99


laskr99
addikt

Japán mikrokapcsolót hol lehet venni? Ha mondjuk fpshez kéne valami halk de jó minőségű.

(#16) SP!T válasza laskr99 (#15) üzenetére


SP!T
addikt

Hardverapron falcoon-tol.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#17) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Fps hez az oldalsó kettőn van az ujratöltés és a pisztoly. Nem egyszer húzott ki a csávából, a középsőn meg a gránátdobás, így soha nem kell fel emelnem a kezem ami sokat jelent néha. Browserben is nagyon kényelmes hogy a visszalépéshez nem kell az egeret rángatni. Szóval igen ha már rá ragasztjuk valamire hogy gamer akkor jár rá a plussz kapcsoló, vagy mehet az 5ezres irodai kategóriába, és semmi gond.

[ Szerkesztve ]

(#18) vaakuum válasza lemusz (#6) üzenetére


vaakuum
addikt

Személy szerint én FPS-t sem játszanék olyan egérrel, amin nincs legalább 3 gomb a nagyujjnál. MX500-al kezdtem, azon csak 2 gomb volt, most g500-at használok, ezen már három van, de még vagy 3-at simán el tudnék képzelni, mivel az általam játszott fps-ekben is mára annyi funkció van, hogy gombokból soha nem elég. Mondjuk csak gránát esetén? Repesz, villanó, füst... mindegyik a pillanatnyi helyzet függvénye. Olyan ninncs, hogy majd valami váltógombbal szépen beállítom, melyiket is akarom dobni ...(az ellen meg addig [Ludast olvas]
Amikor meg el kell engedni az irányító WASD-t, az nekem nem bejövős, hogy valami ALT+ akármi kombót nyomkodjak harc közben.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#19) SP!T válasza vaakuum (#18) üzenetére


SP!T
addikt

MX500 4+1 gombos... Vagy ugy erted 2 oldalso?

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#20) vaakuum válasza SP!T (#19) üzenetére


vaakuum
addikt

Igen, oldalt a nagyujjnál. Bár évekkel ezelőtt is már el tudtam volna képzelni azt is, hogy a főgomboknál az egér végén van még 2 kis gomb, amit a mutató és a középpső ujj kinyújtásával lehetne megnyomni, vagy maga a főgomb egy hintamechanikás gomb, aminek a végét és tövét is meg lehet nyomni. (mint a controllereken a + alakú gomb, csak ennél nem lenne oldal funkció, csak előre-hátra billegne)

Bár ha jön az oculus touch, és meglesznek a szoftvertechnikák, hogy mindenféle játékhoz lehessen használni, akkor ez az egér kérdés nekem úgyis tárgytalan lesz, mert 2 touch sokkal több funkciót tud tartalmazni, mint egy negyed billzet +egér (mert a pörgős játékoknál a wasd-t úgysem szívesen engedi el az ember, mellette így nincs sok lehetőség, amit nyomkodni tud, max a SHIFT, CTRL és SPACE)
Ráadásul az sem mindegy, mennyire függetlenek egymástól a funkciók és a gombok. Nyilván ha úgy van bindelve valami, hogy ugyan azzal az ujjal kellene működtetni pl. a vagy előre megyek, vagy fegyvert váltok funkciót, (vagy a jobbra oldalazok versus skillt használok, tárazok, gánátot dobok, gránáttípust váltok stb. opciót) akkor a játékban a kettőt egyszerre nem lehet megoldani.
A két touchnak meg rengeteg szabadsági foka lesz... SZERINTEM ha van valami, ami leválthatja a régi jó egereket a szoftveres irányításban, az a touch lesz. :B
Csak kicsit majd edzeni kell hozzá vállra és karra, bár szerintem asztalra támasztva is bőven jó lehet. :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.