Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Prof01 válasza Sirandrish (#100) üzenetére


Prof01
veterán

Jah, érdekes. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#102) LackoMester válasza CptMisi (#33) üzenetére


LackoMester
addikt

mi van :F jövöre esedékes a COD köv.része is amit a Treyarch fejleszt(ami kb.1idöben fog a MH-al megjelenni)...arra gondoltama ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#103) Goll-r


Goll-r
tag

Nem tom, miért jön mindenki a CoD-al, sztem már az első MW is tele volt realitásoktól mentes dolgokkal, bár nem is szimulátor. Az MW2 meg inkább csak kiegészítés érzetét kelti, ugyanazt többször eljátszani, ráadásul 1 játékon belül. Lecsúszok, megfognak esetleg nem. Meg ez a cpt. Price, hogy mikor fog már végre az öröklétbe távozni... :DDD
Sztem ő Chuck Norris álruhában +műbajusz... ;]
Ennyi erővel azt is mondhatnánk, hogy 1-2 ötletet elloptak a Bf2-ből.

Másik Bf2 lehet amcsik ellen harcolni, kína is benne van, meg valami közel keleti koalíció. Bár itt meg nincs SP, illetve sztori. Ellenben van durva csapatjáték, járművek, bár hibák itt is előfordulnak pl.: tankgyilkos stop táblák -örök kedvencem :DDD, no meg pálya vége bumm a dragon valley-en (remélem jó nevet írtam).

Másik, lehetne pl. a nemrég lejátszódott Kaukázus-i krízis. Orosz-grúz "vita". Más jelenkorra nem nagyon van az Iraki meg Afganisztáni eseményeken kívül, amit fel lehetne dolgozni. Max fiktív történetek.

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#104) Kareszovics válasza Sirandrish (#100) üzenetére


Kareszovics
addikt

De-de 17 pálya lesz Single-be. Neked nem jött le...? :D Volt rá egy csomó időd, hogy kiszúrd.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#105) Sirandrish válasza Kareszovics (#104) üzenetére


Sirandrish
legenda

jól van megnyugodtam..
Már kezdtem azt hinni hogy csak az derül ki ebből a videóbol hogy mit fog lealázni.. :K

Amúgy nem tudom hogy ti látjátok-e de mintha 12 multi map lenne majd benne és 18féle fegyver..

jaaah hoppáá..most vettem csak észre hogy 4 különböző kiegészitő lesz minden fegyverre..

Meg azt is látom már hogy a 2. pályán lesz egy bug..azt azért javíthatnák mire kijön

;] ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#106) Archer válasza Goll-r (#103) üzenetére


Archer
őstag

Na az még egy komoly valami volt a BF2-ben :DDD 62 tonnás Abrams-el nekirongyolok max gázzal a stop táblának, valahogy "becsípi" a táblát és a tank "életének"(hogy hangzik már :) ) a fele lemegy :D
Meg ellenség bakancsának az talpa (éppen feküdt) átlógott a vaslemezekből készült kerítésen aztán f@szául le tudtam géppuskázni :D

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#107) feka007 válasza Sirandrish (#100) üzenetére


feka007
nagyúr

Jah.. Ha az nem is jön le, hogy veri a CoD-ot, de hogy utánozza az igen :D

(#108) Sirandrish válasza feka007 (#107) üzenetére


Sirandrish
legenda

dehogy utánozza..csak az IW előre ment az időbe..megleste mit akarnak a MOHA-sok és jól lenyulta..majd visszajött ebbe az időbe és megalkotta a jövőből lopott játékot :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#109) feka007 válasza Sirandrish (#108) üzenetére


feka007
nagyúr

lol :DDD

(#110) Sirandrish válasza feka007 (#109) üzenetére


Sirandrish
legenda

ne mond már hogy nem tudtad? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#111) feka007 válasza Sirandrish (#110) üzenetére


feka007
nagyúr

dehogynem :DD

(#112) Sirandrish válasza feka007 (#111) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah azé...ez mind kiderül a gameplay áradatból :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113) feka007 válasza Sirandrish (#112) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát az mindenesetre kiderül amit írtam.. Mondjuk ettől még lehet jó, de elkerülhetetlen hogy "utánzás" legyen, hiszen egyértelmű hogy a CoD-dal akarnak versenyezni.

(#114) winfier


winfier
senior tag

Úgy várom mint a Jézuskát :C :))

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#115) Goll-r válasza Archer (#106) üzenetére


Goll-r
tag

Én konkrétan nekitolattam egy T-90-el a stop táblának és felrobbantam. :DD Ez már többször is előfordult. Goll-r no more. Fúú mondom tudok valamit.

Jah azt a hibát gyakran kihasználom az ellen kiiktatásánál. :P Tudom, hogy gonosz dehát ez van. Egyébként betonfalnál is kilóg a lóláb.

Másik tudhatnátok, hogy minden fps játék Doom klón! (W3d max.) :C

[ Szerkesztve ]

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#116) raskolnikoff válasza Sirandrish (#100) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Veri vagy alulmulja - nem codnak kéne lennie. Ez eléggé lejön.

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#117) Sirandrish válasza raskolnikoff (#116) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen..valóban ez a két lehetőség van.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#118) eeXaa


eeXaa
addikt

...remélem lessz addigra penge pc-m....

(#119) feka007


feka007
nagyúr

Amúgy sztem kár, hogy mostanában már mindenki hanyagolja a II vh-t, remélem még lesz majd vmi jó II vh-s game azért

(#120) Sz.Miki válasza feka007 (#119) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Battlefield 1943 :) Elvileg Február.

[ Szerkesztve ]

(#121) he7edik. válasza UnSkilleD (#40) üzenetére


he7edik.
addikt

Mivel ez is EA játék és a multiját a Dice (Bad Company) csinálja valószínű hogy a Frostbite motor van alatta

Égő szöveg a flém vázon

(#122) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Egész jónak ígérkezik a dolog, remélem ilyen jó lesz játék közben is, mert az introja anno már a MoHAA-nak is tetszett.

És azért az Airborn is egész élvezhető volt, bár ez látványból eddig jobb. Mind a 7 másodperc. :DDD ;]

(#123) zed01


zed01
őstag

A Frostbite motort fogja használni:

Minimum Frostbite PC Specifications

• Processor: Core 2 Duo @ 2.0GHz
• Main memory: 2GB
• Graphics card: GeForce 7800 GT / ATI X1900
• Graphics memory: 256MB
• OS: Windows XP
• Free HDD space: 15GB for Digital Version, 10GB for Disc Version (BFBC2); 10GB for Digital Version, 4GB for Disc Version (BF1943)

Recommended Frostbite PC Specifications

• Processor: Quadcore
• Main memory: 2GB
• Graphics card: GeForce GTX 260
•Graphics memory: 512MB
• OS: Windows Vista or Windows 7

Én valszeg fullban fogom tudni futtatni, ugyanis Phenom II X4 955 van egy ATI HD4890 társaságában, plusz 4 GB memó. A Forstbite motornak nem semmi látványvilága van.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#124) bivalyolo válasza zed01 (#123) üzenetére


bivalyolo
őstag

mondjuk valamennyire logikus is h azt fogja használni mivel a multit a svédek csinálják.

"Let's agree to disagree!"

(#125) zed01 válasza Goll-r (#103) üzenetére


zed01
őstag

Max fiktív történetek.

Nekem a mai napig a kedvenc FPS-em a Frontlines Fuel Of War ahol egy nemlétező ország katonájaként egy nem létező ország ellen harcolsz és az olajért megy a hirig. Egyébként a FFOW az Unreal 3 motort használja, ami bár manapság már megkopott, de a mai napig elfogadható grafikát nyújt a többi játékhoz viszonyítva.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#126) bivalyolo válasza zed01 (#125) üzenetére


bivalyolo
őstag

asszem kb. 1 éve amikor volt a béta azt nyomtam én is. nem volt rossz pedig csak béta volt még.

"Let's agree to disagree!"

(#127) zed01


zed01
őstag

Mikor is jelenik meg? 2010 Q3, ami 2010 júl. aug. szept. körüli, remélem nem fog csúszni. Én már alig várom. Az eddigi Medal of Honorok, a Pacific Assault kivételével mind mind, nagyon jó, minőségi FPS-ek voltak. Az Allied Assault szerettette meg velem a FPS műfajt.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#128) bivalyolo válasza zed01 (#127) üzenetére


bivalyolo
őstag

akörül. asszem az airborne is ilyen szeptember tájt jött ki.
a PA-val mi volt a baj?

"Let's agree to disagree!"

(#129) zed01 válasza bivalyolo (#128) üzenetére


zed01
őstag

Tulajdonképpen nem tudom megindokolni, egyszerűen nem jött be. Meg még könnyű fokozaton is nagyon nehéz volt, amikor ezredjére halok meg és nem tudom átvinni a kritikus ponton, akkor az ember elgondolkodik hogy érdemes-e vele játszani.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#130) he7edik. válasza zed01 (#123) üzenetére


he7edik.
addikt

Én meg PS3-on :)

Égő szöveg a flém vázon

(#131) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Kiváncsi leszek hogy ez le tudja-e taszítani végre a mélybe az AA-t multiban.
Mert eddig hiába volt itt Crysis, meg Modern Warfare stb. Még mindig sokan nyomják a bugjai ellenére is. (szerény személyem is)
A PA illetve a Breaktrought volt nekem igazán csalódás. A többi az hozta a Single-t. Multiban viszont csak az AA a király.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.