Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

JUJ ez nagyon brutál lesz. Singlebe codot veri az tuti.

(#2) Thome válasza v!ct0y (#1) üzenetére


Thome
addikt

Nem lesz nehéz! :DDD

Nagyon tetszik videóról, ez az első MoH ami tetszik, a MoHAA után. A többi nem volt jó szerintem! :U

(#3) CptMisi válasza v!ct0y (#1) üzenetére


CptMisi
őstag

jaja, remélem multiban is ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

olyan cod 6 és bad company 2 feelingje van... de eddig szép...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) LackoMester


LackoMester
addikt

na,ez már valami...elsö látásra jónak igérkezik
csak a mp-t ne b...el,és legyen dedikált szeró... :K és simán megverheti a Treyarch féle (véleményem szerint nemigazi)COD-t...
mind1,várjuk nagyon ;)
megjegyzés-elég komoly izomzat kell,h.csak úgy lazán kirúgjuk egy emberkét-székestöl az ablakon :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6) G@bi90MR válasza LackoMester (#5) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Jaja, de gurulós székkel könnyebb. :D

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#7) P00By


P00By
nagyúr

Most még jó ;] Remélem így is marad...

[ Szerkesztve ]

(#8) No-kia


No-kia
őstag

nagyon szép, remélem a multi jó lesz

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9) LackoMester


LackoMester
addikt

ja-ja,lehet,h.aztán kis is javitják a megjelenésig :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#10) Yeto75 válasza LackoMester (#5) üzenetére


Yeto75
csendes tag

Ami az ablakon kirúgást meg az izomzatot illet, a zöldsapkásokhoz nem a jó WoW eredményekkel rendelkező gyerekeket szokták felvenni...

(#11) brumesz


brumesz
aktív tag

ezt milyen motor hajtja?

nekem így elsőre egy nagyon átalakított Unreal engine-nek tűnik...de lehet velem van a baj :U

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#12) fpeter07


fpeter07
veterán

Egy ilyen játék már hiányzott :)

(#13) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Úgy néz ki,hogy a II.VH további feszegetése már nem üzlet.
Számomra így elvesztette a varázsát a MoH sorozat,de azért kíváncsi vagyok az első tesztek véleményére,remélem nem kell túl sokat várni rá.
Talán még nekem is megteccik:B

(#14) carrot


carrot
tag

Szép, ígéretes, de várjuk ki a végét. Remélem "élethűbb" lesz, mint az Mw2, vagyis, valami komolyabbat várok tőle single-ben.

[ Szerkesztve ]

(#15) bandiie


bandiie
aktív tag

Várom! :C

(#16) gtasystem


gtasystem
őstag

fincsi lesz ez.. :K

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#17) pzstm


pzstm
titán

nagyon ígéretesnek tűnik! :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18) marcee


marcee
addikt

Ez is nagyon meggyőzően néz ki, bár ilyen tekintetben az MW2-vel sem volt semmi bajom... Most minden erőmmel megpróbálok erre nem ráizgulni.

\m/

(#19) volvoguy


volvoguy
addikt

itt nem az a fontos szerintem, hogy az MW2-t "megverjék"..mert az szinte majdnemhogy lehetetlen....és nem is sikerülne...nincs rá mód, hiszen annyi mindent belepréseltek az MW2-be is ,hogy annál már maga az Infinity Ward sem tudna sokkal jobbat csinálni...

Itt a cél az lehet, hogy egy szórakoztató háborús játékot kapjunk, mégha hasonlít a CoD-ra, az sem baj, de mindenképpen feledtesse az Airborne borzalmait, és legyen méltó a Medal of Honor névhez...

Az nem baj, hogyha az MW2 mögött második lesz, csak legyen jó és élvezetes játék....

Amúgy nem meglepő, hogy 1-2 hete röppent fel a hír, de máris egy iylen jó kis mozgóképet kapunk? Azért akkor is ha renderelt, de már régóta dolgozhatnak rajta...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#20) mindfreak


mindfreak
őstag

Alcím: a CoD MW sikerén felbuzdulva...

A grafika legalább jobbnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#21) barnam_


barnam_
nagyúr

Alcím nincs, csak simán MoH?

(#22) danati


danati
senior tag

Jól néz ki nagyon.
Pár részt "kölcsönvettek" a CoD-tól. :DDD

(#23) konas


konas
senior tag

Ez hozni fogja a szinvonalat..

(#24) Polllen válasza v!ct0y (#1) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én pont arra gondoltam, hogy tiszta cod... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25) depmod


depmod
senior tag

A graf motor eléggé hajaz a Farcry 2 Duniáéra. Majd meglátjuk, hogy milyen lesz.
Remélem az egyszemélye rész hosszabb, mint az MW2 single.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#26) athomi


athomi
veterán

ütős trailer :) talán az Allied Assault után újból kapunk egy jó MOH-t :)

(#27) Prof01


Prof01
veterán

Erre kíváncsi vok. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#28) zuchy válasza brumesz (#11) üzenetére


zuchy
őstag

Nekem is annak tűnik. : /
Majd meglátjuk milyen lesz a játék, egy két rész tényleg hajaz a modern warfare-re.
Olyan battlefield-MW keverék. :DDD

PC-STYLE.hu

(#29) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

végre!

csak abban reménykedek, hogy jobb lesz mint a MW2, ami szerintem messze alulmúlja azt a nagy hírverést amivel kijött.

Aurea mediocritas

(#30) Markoka1993


Markoka1993
tag

Ez nagyon jónak tűnik:)

live gt: Markoka1993

(#31) Zsubi


Zsubi
őstag

Nem rossz de a grafikája hagy némi kivetni valót :)
Addig is marad a MW2 ;]

(#25) depmod: Nem olyan rövid az mint gondolnád csak nem easy-n kell végig tolni hanem hardon vagy veteránon a gamet és azért úgy már más a helyzet ;)

[ Szerkesztve ]

(#32) henesa


henesa
aktív tag

ígéretes az biztos de majd elválik :K

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#33) CptMisi válasza LackoMester (#5) üzenetére


CptMisi
őstag

Hogy jön ide a Treyarch? MW2-t akarják befogni az új MoH-al, amit az IW fejlesztett... :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#34) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

azthittem már teljesen kihalt ez a széria , de örülök hogy lesz új MoH ! csak végre egyszer lehetne német oldalon is harcolni single-be! bár akkor elvennék a játékostól a győzelem ízét! viszont fel lehetne dolgozni győztes német hadjáratot is ! ...bár óriási port kavarna , és rabbi barátaink biztos hisztiznének :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#35) luw2win


luw2win
őstag

~0:22 nél, holographic sight mint cod mw2-be detto :U
Engem annyira nem vágott földhöz a videó, viszont a vége az jo lett :)

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#36) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

végre, jön "valami" MoH gém is.
ideje volt már....:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37) CPT.Pirk válasza Zsubi (#31) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

AI akkor sincs MW2-ben, hiába rakod a nehézséget. Pl. ott vannak azok külön teljesíthető küldetések Coop módban, nézd meg mondjuk az erdőben induló sniperes settenkedőst. Van egy kutyás járőr aki mozog, a pálya harmadánál keresztezi az utadat. Nem lehet kivárni h. elmenjen, mert csak akkor indul el keresztbe, ha átléptél egy vonalat. Tiszta script az egész, akár csak a teljes single.

Ha tesznek AI-t ebbe a mohába, akkor már élből jobb lesz, mint a cod.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#38) Malachi válasza luw2win (#35) üzenetére


Malachi
addikt

sztenderd cucc, nyilván hasonló fegyverek lesznek, ha már napjainkban játszódik

LINK

(#39) haky


haky
senior tag

A helis rész bejön:))

Aki másnak retyvetyutyu...

(#40) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

bad company 2 engine?

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#41) Fortissimus válasza - = Zk = - (#36) üzenetére


Fortissimus
őstag

egyetertek, epp ideje volt :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#42) feka007


feka007
nagyúr

Hát látni hogy melyik játékot utánozzák, de egész jónak tűnik!

(#43) Gebriel válasza Prof01 (#27) üzenetére


Gebriel
veterán

Erre én is.

(#44) Archer


Archer
őstag

A hozzászólásokat olvasva most az a játék amiben mondjuk már egy jelenkori modern fegyver vagy felszerelés van mind a COD-ot utánozza? Nem azért de milyen felszereléseket kéne beletenni egy ilyen témájú játékba ha nem nem azokat amiket a SAS, a Delta Force, SEAL meg a többi speciális alakulat használ?

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#45) Pantal


Pantal
senior tag

A MoH részek eddig nekem mind bejöttek (kivéve a Pacific Assault, mert akkoriban nem volt elég erős vasam hozzá:D). Airbone is jó volt, nem volt vele semmi gondom, tetszett:). Remélem ez is jó game lesz, nem hinném, hogy MW2-t fogják lemásolni, inkább konkurenciát próbálnak neki állítani. Igaz ez nehéz lesz, de én már most vevő vagyok rá :K .

(#46) Ari18 válasza Quan-Chi (#34) üzenetére


Ari18
őstag

Na végre valaki :DD Nekem is ez a vágyam, de ebben a világban tuti nem csinálják meg, esélytelen. Kedves "barátaink" akkorát hisztiznének, hogy az egész fejlesztőbagázs lehúzhatná magát, azon a bizonyos helyen. :U

(#47) Dyno


Dyno
veterán

Jónak nézz ki, hangulata megvana videonak, várom az biztos!

(#48) pilu01 válasza feka007 (#42) üzenetére


pilu01
senior tag

Lehet utánozzák, de hát a modern harcviselés bejön a játékosoknak is!
Sőt, jót fog tenni a konkurencia!
Tőlem kijöhetne sűrűbben ilyen jellegű game FPS-be!
Jó lesz a jövő év is úgylátom!

(#49) doddy


doddy
tag

hal

Várom :R , csak legyen multi support(dedicated szerver)
MW 2 -őt fölös szidni, mert még az is megveszi aki szidta, h nem tetszik neki.

jó év lesz ez a 2010 van egy olan érzésem :) : AVP, DICE: BC 2, Medal Of Honor :Y

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#50) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Na végre, hogy otthagyták a 2.vh környékét is.
Mindjárt mekkora érdeklődés van a játék után.
A videó alapján nagyon ottvan, remélem a játékélmény alapján is így lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.