Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fototrend666


fototrend666
csendes tag

Van benne kamera...De minek!?

(#2) habolcs


habolcs
csendes tag

Mi ebben az egyéniség? :D :DD

(#3) Bossyy


Bossyy
tag

Nem kötözködésképpen és csak a jobbító szándékkal írom, hogy a kijelzőket taglaló táblázatban el van írva jelen készülék és a Vernee felbontásának az értéke is.

(#4) szentkuti11 válasza Bossyy (#3) üzenetére


szentkuti11
addikt

Picit összekeveredtek a számok, köszönjük!

(#5) forgonati


forgonati
őstag

Soplica? 😀

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#6) Shyciii


Shyciii
veterán

Ha igaz amit a kijelző érintésérzékenységéről írnak, akkor ez a készülék 10Ft-ot nem ér. Egy okoskészüléknél pont a kijelző szépsége, és használhatósága a legfontosabb.

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nagyon tetszik, és az ára is elég jó ezen az ársávon.
Nem szokott megremegni a kezem, de ezt lehet berendelem.

Szép a design, talán a Maze lehet a következő feltörekvő gyártó, sok jót olvasni már így is róluk a fórumokon.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) konczy3


konczy3
senior tag

Adóval 70 ezer környéke, ezért az árért nagyon sok hibája van, nem beszélve a súlyàról...

Never Settle

(#9) Graphics válasza konczy3 (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi az a nagyon sok hiba?

Csak kíváncsiságképp, mert akkor lehet rosszul olvastam a tesztet ( read-gate? )

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) szami777 válasza Shyciii (#6) üzenetére


szami777
addikt

Hasonló véleményen vagyok én is, nálam ez kritikus hiba, legyen bármilyen a telefon, a 3. oldalig fel sem merült bennem, hogy kaphat plecsnit. Jó mondjuk utána sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#11) Osi222 válasza Graphics (#9) üzenetére


Osi222
tag

A végét olvasd el kérlek:
"mennyire zavarja, hogy a kijelző érintésérzékelése, illetve az ujjlenyomat-olvasó működése nem tökéletes? Együtt tud-e élni azzal, hogy a fém keret eloxálása nem tökéletes, látszólag kopásra hajlamos? Nézne-e filmet a beépített hangszóróval, telefonál-e rendszeresen, nagyon zajos környezetben? Fotózna-e annyira sokszor, hogy a lassú működés és a közepes minőség problémát jelentsen? Ha ezek közül bármelyik komoly problémát okoz, talán érdemes lehet átgondolni a vásárlást, esetleg alternatívákat keresni."

Szerintem ennyi különféle hibával ez a készülék szimplán no go..

(#12) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Középkategóriás Xiaomik jobb képességűek, mint ez.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#13) rep3at válasza szami777 (#10) üzenetére


rep3at
őstag

Nekem is ez tűnt fel, talán még a Pocket Neo volt nálam ami hasonló nyűggel küzdött, hát szörnyű volt használni. Hmm, esetleg egy aktuálisabb példa: S7 edge a csak kívül tapadós üvegfóliával. Az ellenségemnek se..

Forward thinking. كرر

(#14) Samott


Samott
addikt

Teteje a jovo, az alja a mult. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#15) Shyciii válasza szami777 (#10) üzenetére


Shyciii
veterán

Én is már az elején leírtam a telót, ahogy olvastam az érintsérzékenységi problémát, csak kíváncsiságképpen olvastam tovább, hogy mily nyűgjei vannak még. Hát túl sok, hogy telefonszámba vegyem :) :)
Nem mintha bármit akarnák tőle, mert már van egy Xiaomi Mi Mix 2-esem, úgyhogy... :DD

(#16) johnny500 válasza Osi222 (#11) üzenetére


johnny500
tag

Át kellene gondolni azt a plecsnit. :)) Nem értem, ennyi hibával, ráadásul 2018-ban és nem egy filléres telefonnál.

(#17) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

(x) lemaradt

Romanes eunt domus

(#18) jUUh


jUUh
addikt

Nem érzem jó vételnek. :N

Samsung Galaxy S23+

(#19) vanye válasza szentkuti11 (#4) üzenetére


vanye
senior tag

Miért marad ki mindig a Wi-Fi-vétel erőssége (vagy éppen gyengesége)? Nem kevés YT-videót megnézve ezekről a káva nélküli kínai "csodákról", nem egyszer előjön az, hogy persze, a kijelző jó, sőt néha egyenesen impresszív, csak éppen a mobil olyan alapfunkcióknál elvérzik, mint a normális Wi-Fi-vétel. Szóval én örülnék neki, ha ezt valamiképpen mindegyik telefonnál megnéznétek. Biztos akad a szerkesztőségben olyan mobil, ami elég nagy távolságból is képes fogni a routeretek jelét; ahhoz képes lehetne megírni, hogy miképp teljesít az éppen vizsgált modell ezen a téren.

Stern des Südens!

(#20) citkar


citkar
addikt

Nem rossz ez a készülék, használható, biztosan szerethető is, de vannak hibái és amikor kompromisszumokat köt az ember akkor az ár fontos tényező és bő 200 USD-ért (plusz ÁFA-ért) ennyi kompromisszumot én nem kötnék, úgy érzem ennyiért van jobb vétel.

[ Szerkesztve ]

(#21) Szabcsizz válasza citkar (#20) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Pontosan,túl sok az apró baki. Ez így ennyiért szerintem nem az igazi. Pont az egyik legfontosabb dolognál bukik a cucc,mégpedig az érintés érzékenység.

(#22) no more


no more
addikt

Szörnyű, hogy ontja magából a szemetet Kína...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#23) DS39 válasza no more (#22) üzenetére


DS39
nagyúr

És mindegyik tepsi.
Több száz kínai csoda jelenik meg egy évben, de egyik sem kompakt.
Legalább lenne egy ilyen modellje minden gyártónak.

(#24) Szabcsizz válasza DS39 (#23) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Kínában a kutya sem venné meg az apró telefonokat. Ott a tepsikre buknak a parasztok. Ettől függetlenül igaz,ömlik a f*s.

(#25) Execᵀʰᵀˢ válasza fototrend666 (#1) üzenetére


Execᵀʰᵀˢ
tag

(#27) macskea


macskea
őstag

Az egyetlen meglepetés a készülékkel kapcsolatban a tetszett plecsni. Ahol ennyire egyértelműen az aktuális divat alá fekszenek, miközben az ár töredéke mindennek, ami hasonló küllemű de normális működésű, borítékolhatóan szemét lesz a végeredmény...

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#28) OberMotz


OberMotz
aktív tag

Nálam volt egy sima Maze Alpha kb. 2 hétig, mert kiváncsi voltam hogy mit tudnak ezek a csupaképernyő telók. Az volt az érzésem mindennapi használata során hogy túl sok a "talmi csillogás", látszólag mident tud, de van egy rakás bosszantó apróság ami miatt egyszerűen nem éreztem úgy hogy meg kéne tartani. Apró bosszantó bugok a ROM-ban (becsületükre legyen mondva, bekapcsolás után egyből jött egy nagy OTA frissítés, illetve a két hét alatt is jött egy kisebb, bár a bugok többsége maradt), nem volt értesítő LED (tudom itt van), iszonyat kamera, akku mérethez képest csapnivaló üzemidő, sötétben tök nehéz volt kitalálni hol a telefon alja / teteje - tldr: ezerrel mentem vissza a jó öreg Xiaomi Mi Max / LOS 14.1 kombóhoz (itt kb. soha nem lesz LOS, mert ugye MTK). A Maxon nincs B20, viszont minden másban agyonüti a Maze-t, árban is max (no pun intended) 30-40 dollár a különbség, minőségben egész más kategória - egy darabig úgy érzem még meglesz.

[ Szerkesztve ]

(#29) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Ez mitől kapót ajánlott plecsnit ? :U A Honor 6x is pl azt kapót de köröket ver erre az ipari hulladékra .A hivatalos Huawei garancia meg már csak hab a tortán

(#30) Sgr_A válasza petyametyo (#29) üzenetére


Sgr_A
addikt

Inkább kapott
Én sem értem, hogy egy érzékelő hibás telefon hogy kaphat plecsnit

(#31) atike


atike
nagyúr

...hogy ebben mi a jó? :F Egy paramétere sem fogott meg, de az összkép meg egyenesen....

(#32) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

ez a telefon olyan mint a mai nők...kívül szépek, belül meg inkább hagyjuk... :DDD

(#33) batai15


batai15
félisten

Olcsó húsnak a tipikus esete.

(#34) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Ezért kár volt felkelniük, bemenniük a gyárba és dolgozni vele.

(#35) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ilyen ótvar kamerával még ingyen se kéne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36) Szabcsizz válasza batai15 (#33) üzenetére


Szabcsizz
őstag

És ebben az a vicc,hogy annyira nem is olcsó. :D

(#37) MorioTaka válasza Szabcsizz (#36) üzenetére


MorioTaka
újonc

A compó sem olcsó.

(#38) Rover623


Rover623
félisten

"A hivatalos specifikáció BeiDout is közöl, nálunk azonban nem látott vagy használt ilyen műholdakat, ahogy Galileót sem."

Aha...talán azért, mert a BeiDou még nincs készen? A lefedettségi területe jelenleg Kína, India, az Indiai óceán és környéke? ;)

A Galileo meg szintén alacsony készültségi szinten van? Egy tucat műhold még nincs is fellőve, ami meg fent van, annak is egy része üzemképtelen, tesztelés vagy beüzemelés alatt? :K

primus inter pares

(#39) Tkulcsar


Tkulcsar
kezdő

Maze.. :C :C Értelmes telefonjuk nincs, nem is hiszem hogy össze tudnának rakni egyet, de már kávamentesítenek :D Normális ember ha jó áron akar nagy tudást inkább Xiaomit vesz, semmiképp se ilyen neve nincs másolatot

[ Szerkesztve ]

"Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy nem lehet tudni róluk hogy valódiak-e" (Petőfi Sándor)

(#40) Markec


Markec
csendes tag

A wifi és a bluetooth is erős, stabilan fogja a jelet. A térerő (Vodafone) ott is van 3g, ahol iPhone SE/LG G2/LG Optimus G még 2G-t sem produkált. A kamera és a festék kopás tényleg nem valami jó dolog.
A panel érintés érzékenysége nem olyan gyalázat, ahogy a cikkben kiemelésre került. A ujjlenyomat olvasó jó kalibrálás után inkább 10/9.
Én nem vártam nagy csodát (mer az nem szokott létezni), de jól használható (másfél hét) telefon.
Nagy, nehéz, ez igaz. Az üzemidő viszont kimondottan jó. 12 órája vettem le a töltőről és 76%. Mondjuk munka nap volt, munkával (ami nem a telefonon történik).
Nem védőbeszédet akarok írni, mert ez csak egy készülék. Számolok vele, hogy ha valami beszarik rajta, akkor kuka. Bejött a dizájn, meg amiket írtak az elődjéről. Kíváncsi voltam, na
GearBestről van, még tavalyi rendelés EU Express (FAmentes) küldéssel. Nem tudom, hogy megint lehet-e ilyet választani, de így 210 USD volt a vége.

(#41) #07538176


#07538176
törölt tag

Ez elég rosszul sikerült, kínai szemét. Még olcsóbban is van jó, megbízhatóbb telefon, ennek a kamerája meg egyenesen borzasztó, ha így gyorsan szeretnék valamit kiemelni a rossz dolgok közül. Nekem nagyon nem tetszik, az biztos.

Ennyi pénzért szerintem nem sokan szeretnének kompromisszumot kötni, olcsóbban van Xiaomi MI A1, meg még sok más eszköz.
Lehet, hogy az nem "kávamentes felül", lehet, hogy nem 6 giga RAM van benne, de sokkal kevesebb kompromisszumot kell kötni. Ja, és itthon is meg lehet vásárolni. :)

(#42) dlaj válasza #07538176 (#41) üzenetére


dlaj
őstag

Miért veszed egy lapon egy kisebb kijelzős telefonnal. A kettőnek semmi köze egymáshoz. 6"-ban keress valamit, amivel össze lehet hasonlítani!

(#43) #07538176 válasza dlaj (#42) üzenetére


#07538176
törölt tag

6"-ban annyira nem találok mást, ami tényleg normális is. Sony Xperia XA Ultra, vagy XA1 Ultra, az első az jobban megegyezik az árkategória tekintetéből. :) Ha hasonló design-nal rendelkező telefon, akkor még UMIDIGI Crystal 4G (khm..khm..ez is elég gáz), vagy Doogee Mix (bár ez sem valami jó). Ezek csak 5,5" kijelzővel rendelkeznek, tehát ha 6 inch-es kijelző a minimum valakinél, akkor az utóbbi típusok ki vannak zárva.

Bár ha van, akinek a kamera, a sok kompromisszum nem számít, annak jó lehet. Ennek ellenére én semmiféle esetben sem választanám ezt a készüléket. Amit meg írtam, az saját vélemény volt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#44) dlaj válasza #07538176 (#43) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm a választ.
Sajnos ebben a méretben ezen az áron csak ezt a minőséget kapjuk. Alapvetően nekem a gyenge kamerával, és az oldalkeret kopásával van bajom. A többi ok. Én egy sima Maze Alpha-t használok.

(#45) gergejly


gergejly
aktív tag

Volt olyan lenovo tabom, ami nem jól vette az érintéseket.
Felettébb frusztráló
Hányszor vágtam oda vmihez.

(#46) #07538176 válasza dlaj (#44) üzenetére


#07538176
törölt tag

Ebben teljesen igazad van. Aki tud kompromisszumokat kötni és 6 inch-es phabletre (meg kávák nélküli telefonra) vágyik, annak jó vásár is lehet, bár ettől függetlenül én nem vennék ilyet. :) "Kinek a pap, kinek a papné."

[ Szerkesztve ]

(#47) Crafter32


Crafter32
őstag

Nem igazán értem a Tetszett plecsnit. Van egy jó formának mondott kínai készülék telerakva negatív dolgokkal. Ennyire csak a külső forma vagy egyéni ízlés lenne a döntő? Tény, hogy sokat számít, de azért lehessen már vele telefonálni, fényképezni, nyomkodni normálisan. Az meg, hogy elkopik a telefon még a fekete IPhoneon sem történt meg pár nap alatt, pedig ott is tépték az emberek a hajukat (persze az másik ár liga) . Szóval nem értem az egészet....

(#48) Szabcsizz válasza #07538176 (#46) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nettó hülyeség az,ha valaki ennyi kompromisszumot köt,ennyi pénzért.

(#49) Divinity


Divinity
őstag

Nekem nem "tetszett" :N

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#50) #07538176 válasza Szabcsizz (#48) üzenetére


#07538176
törölt tag

Épp ezért mondtam, hogy én nem vennék ilyet. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.