Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Most nyomom az első részt...hát mit is mondhatnék? Előrendeltem a másodikat. :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) boeing


boeing
senior tag

Csak annyi hogy kötelezö darab. :K

[ Szerkesztve ]

(#3) Morden24 válasza TazLeacher (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Detto. Én is mostanság játszottam végig az elsőt.
Nekem annak ellenére nagyon bejött, hogy nem nevezném olyan hihetetlenül mély RPG-nek.
A sztori is elég jó volt, bár önmagában nem lett volna nagyon erős - viszont a tálalása kiváló volt :K

Sectumsempra - For Enemies

(#4) TazLeacher válasza Morden24 (#3) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Érdekes megoldás a Real Time harc. Szerintem ezzel a kevésbé RPG fantikusokat is sikreült megnyerniük. Lényegében olyan, mint egy TPS akció sok szöveggel. Ha végigjátszottam utána nézek majd, mert kíváncsi vagyok, hogy melyek azok a döntéseim, amik befolyásolták a történetvezetést. Most nem akarok, mert nem akarom lelőni magam előtt a poént.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5) Televan74


Televan74
nagyúr

Én az első részt most játszottam végig másodszorra. Már nagyon várom a folytatást. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) Jander


Jander
senior tag

Kétszer sikerült eddig végigjátszanom az első részt, és úgy tűnik most azon apróságokat is kijavították amik picit zavartak: lehet már a páncélok és a fegyverek kinézetét megváltoztatni, valamint fejleszteni. Teljesen átszabták a galaxis felfedezést, mindennek lesz jelentősége, bolygó szkennelés stb. Karakterünk kinézete is változik (a la fable) aszerint hogyan játszunk. Le a kalappal a Bioware előtt, tényleg hallgatnak a játékosokra!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#7) Ari18


Ari18
őstag

Az első részét 6x vittem végig, hihetetlenül sikerült. Végre lehet variálni a páncéllal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.