Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Svájc, norvégia és svédország. Fura hogy nem voltak egyből benne...

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) GIJoe válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


GIJoe
addikt

Szívesen látnám az a 125 listát aki ide is szállít! :R

(#3) pronyo válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


pronyo
tag

Nem gondolod, hogy ilyen huszadrendű olcsójánosokkal foglalkoznak... Ellenben az felháborító hogy Magyarország nem volt benne eleve ;] :DD

Nekem ennyi elég - i5 2400, 8GB, EVGA GeForce GTX 560 Ti Maximum Graphics Edition, iPad Air, iPhone 4S, Olympus OM-D EM-5

(#4) Quentin Ruby válasza GIJoe (#2) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

ez lesz az

http://www.fiftyone.com/clients

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#5) FlekkeN válasza Quentin Ruby (#4) üzenetére


FlekkeN
aktív tag

Igen ez az a lista: [link]
A Sears amerikai áruházlánc honlapjára lépve automatikus kiválasztja Magyarországot és a magyar forintot.

Persze nehogy azt higgyétek, hogy mindent szállít mindenki Magyarországra.

[ Szerkesztve ]

(#6) Stanley-B. válasza FlekkeN (#5) üzenetére


Stanley-B.
őstag

az a helyzet, hogy bizonyos áruk kivételével, a magyar valuta és PayPal védelem ellenére is a magyarok ódzkodnak az előrefizetéstől, még inkább, ha külföldről vásárolnak. Nem hinném, hogy ezen módosításokkal sokkal többen fognak rendelni. Hogy másképp fogalmazzak: akiket ez a módosítás érint, többnyire ezek nélkül is vásároltak már külföldről interneten.

(#7) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Én inkább Amazonon fizetnék PayPallel....nem egy akcióról maradtam le emiatt(de sajnos ez lehetetlen). :)

(#8) PAraNOia21 válasza FlekkeN (#5) üzenetére


PAraNOia21
tag

Csak a searsen ugye reisztrálni nem enged, mert US ZIP kódot kérne :( Ha reg nélkül kiválasztok egy terméket, amit elméletileg lehetne rendelni, hiszen azt mondja a terméknél, hogy "Eligible for International Shipping", sehol nem tudom lezárni a rendelést, mert a kosárban ott a kiválasztott termék, de nincs gomb, amivel a fizetéshez léphetnék.

[ Szerkesztve ]

(#9) Yeffy


Yeffy
veterán

na, üdvözlöm a hírt... jó ilyenekről olvasni... :R
mondjuk bővülhetne mér pár céggel...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.