Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DrDoktor


DrDoktor
tag

Nagyon szépen köszönöm a sok érdekességet amit ma megtudtam :R

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#3) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Nagyon érdekes volt olvasni az írásod. Köszönöm. :C :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4) Sigismundus


Sigismundus
csendes újonc

Nekem is nagyon tetszik az írás. Őszintén, a kínai bevándorlás, és ónbányászat volt a legérdekesebb, úgy érzem, ezt más úti beszámolókból nem lehetett volna megtudni.

(#5) rgranc


rgranc
aktív tag

Szuper, nagyon köszönjük ismét!

(#6) UnA


UnA
Korrektor

"Szingapúrban... a helyiek „toxikus”, házmesterjellegű, már-már arrogáns viselkedésére, anyagiasságára panaszkodtak."

És:

"Sokan mondják, hogy Szingapúr egyébként micsoda diktatórikus egypártrendszer, mely nem igaz, hiszen rendszeresen vannak választások, csak éppen mindig ugyanaz a párt nyer."

Egészen magyarországi hangulat öntött el, csupa ismerős jelenség :D

(#7) adlersson


adlersson
aktív tag

Csak az a fránya életszínvonal nem ismerős jelenség.

[ Szerkesztve ]

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#8) UnA válasza adlersson (#7) üzenetére


UnA
Korrektor

Az életszínvonal túlértékelt - nekem már többet ér egy normális társadalmi környezet ;)

(#9) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

De szuper lehetett!
Bár csak ne félnék a repüléstől: előző munkahelyemen mondta a főnököm, hogy akkor ki kellene menni Kuala Lumpurba oktatásra, mire jeleztem, hogy: hajóval, vonattal, autóbusszal, autóval, biciklivel bármikor, de repülővel sajnos nem megy. :DDD

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#10) gyuszos


gyuszos
tag

Hát bizony azzal, hogy kihagytad az állatkertet nagy hibát követtél el.
A belvárosból tömegközlekedéssel kivonatozni majd "haza"buszozni is jó dolog, a távolság tekintetében fillérekért, de az állatkert .....az tényleg remek. Akárcsak a reptér, ami szintén páratlan a maga kategóriájában.

Nem írtál róla, de gondolom a Serangoon Road és környéke az ékszerboltokkal is kimaradt....

Ott élni? Természetesen, ezer örömmel.

(#11) adlersson válasza gyuszos (#10) üzenetére


adlersson
aktív tag

Mikor ott jártam, még nem volt kész a Jewel Changi, úgyhogy annyira nem mozgatott meg a reptér, ahogy az ékszerboltok se. Taipei-ben látok eleget belőlük.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#12) gyuszos válasza adlersson (#11) üzenetére


gyuszos
tag

A "sima" Changi is megért egy látogatást, nem nagyon volt párja.

(#13) CapriBoy

Igényes írás, köszönjük!

(#14) adlersson válasza gyuszos (#12) üzenetére


adlersson
aktív tag

Majd legközelebb.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#15) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Köszi a cikket, jó emlékeket idéztél fel vele:) Én kétszer voltam, összesen 3szor dél-kelet ázsiában. Szingapúr volt a legkevésbé szimpatikus hely. Malájzia már csak a kaja miatt minden országot überel. Nasi Lemak FTW.

És amúgy egyetértek, az állatkertet bűn kihagyni.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#16) Narxis válasza UnA (#8) üzenetére


Narxis
nagyúr

és most akkor definiáld a "normális" társadalmi környezetet. ;]

Thanos was right.

(#17) bkercso


bkercso
nagyúr

Elhiszem, hogy megtetszett! Magával ragadó. Kicsit hasonlít Dunakeszire. :DDD

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#18) freeapro


freeapro
senior tag

Dejó! Imádtam olvasni. A Borneo-i rész, és Szingapur tetszett a legjobban. Az ón bányászatot átugrottam.
Már nézegetem is a Kuala Lumpuri repjegyeket.

Nekem Malájzia meglépően kulturáltnak tűnt az átverős Thaiföldhöz és az elég elmaradott Kambordzsához képest. Annak ellenére is, hogy iszlám ország. Bár ezt a helyiek tagadták.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.