Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) cuki18 válasza hlilla88 (#986) üzenetére


cuki18
csendes tag

first PCI.. igen igen

A kereső használata díjmentes!

(#1002) Neurotoxin válasza #83216640 (#985) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Jah, elég cseles volt, mivel egyből a dirt2-es képeket dobta fel a hivatalos oldal is, majdnem elhittem, aztán találtam egy összesített oldalt.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#1003) szg88


szg88
őstag

Ez nem a "legtudományosabb" megközelítés, de a 2. kis kép:

(#1004) .:GoliBali:.


.:GoliBali:.
aktív tag

10/10, 2dikon sokat görcsöltem, de jó lett:)

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#1005) dnorb46 válasza SOAD19 (#978) üzenetére


dnorb46
csendes tag

Jeleznem kellett volna, hogy eltaláltam az összeset ? Azt hittem a rendszer látja, hogy kik adtak helyes választ.

[ Szerkesztve ]

PSN: Don11791

(#1006) szg88 válasza dnorb46 (#1005) üzenetére


szg88
őstag

:DDD

(#1007) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Jó sokan leszünk a kalapban.

(#1008) JoceeHunt válasza Dark Archon (#997) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Nem tartom korrektnak ezt a monitoros kérdést. :(((

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#1009) SOAD19 válasza dnorb46 (#1005) üzenetére


SOAD19
addikt

Jajajj, csak poén volt, nehogy bevedd már! :N Nyugi, ha eltaláltad mindet, akkor benne vagy a kalapban. :K

(#1010) F-ECT$ válasza dnorb46 (#1005) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem. Látja.

Dive ever, work never.

(#1011) cuki18


cuki18
csendes tag

10/10 sima :D ujjongás.. :D

A kereső használata díjmentes!

(#1012) Ndruu válasza dnorb46 (#1005) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

El ne hidd már ezt az ökörséget!

Harrrr!!!!

(#1013) kenwood3 válasza dnorb46 (#1005) üzenetére


kenwood3
őstag

csak viccel :D

Mi az az ekezet dragasag??

(#1014) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Köszi a játékot, a kettest elkapkodtam. 1989-1990-en vacilláltam, megse fordult a fejemben, hogy viszonylag későn kezdtek bele a grafikus kártya gyártásba.

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#1015) RexpecT


RexpecT
addikt

Kalap, kabát :)

(#1016) BiP válasza Jhonny06 (#918) üzenetére


BiP
nagyúr

(#918) Jhonny06+(#916) krokk: Én csak angolul keresek mindig, de semmi konkrétumot nem találtam a 2-ra, ami könnyű és azonnali eredményt adott volna. Persze innen-onnan részinfókból össze tudtam rakni. Persze a fórumon, mikor elköpte valaki, hol kell nézni, legalább megerősített, hogy biztos jó.
A többi meg nekem is túl egyértelmű volt, szóval én is 'kis" aránytalanságot éreztem.

szerk: most nézem, már vége van, és kalap. yesss.

(#961) mindfreak: Asus support oldalon hol lehet listázni a kártyákat? Nekem sehogy sem sikerült.

(#967) homeless09: Én is így sakkoztam. Több helyen írták, hogy először csak alaplapokkal foglalkoztak, így 89-90 élből kiesett.

(#976) lordjancso: Az Asus GPU tweak oldalon van egy screenshot, ott pont ezek a paraméterek állíthatók a csúszkákkal. Meg írják is.

(#985) basta: Többet ne olvasd azokat az oldalakat :)

[ Szerkesztve ]

(#1017) Brutális eb válasza JoceeHunt (#1008) üzenetére


Brutális eb
addikt

Pedig az.

(#1019) fatallerror

+1 Írták is,hogy a válaszokat az itteni cikkekben/tesztekben gyártohoz kapcsolodó weblapokon könnyedén megtalálni.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1018) draco31


draco31
veterán

Kalapos vagyok!!! :DD

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1019) fatallerror


fatallerror
addikt

a monitorosat google keresés nélkül megtalálhattátok volna.... rányomsz h nyereményjáték, rányomsz az 1. nyeremény linkjére aztán 2 görgetés és ott a válasz:

Extends your visual horizon across six displays for engaging gameplay and entertainment.

don't tell me what i can't do!

(#1020) dnorb46 válasza Ndruu (#1012) üzenetére


dnorb46
csendes tag

Először megijedtem, de megnyugodtam. Bocsi, de képes lettem volna majdnem elhinni :B :DDD

PSN: Don11791

(#1021) ebegab92


ebegab92
senior tag

Kalap :))

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#1022) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

10/10. :C Hogy lesz a sorsolás? PH!TV-n lehet majd nézni?

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#1023) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

(#1024) Ptech válasza fatallerror (#1019) üzenetére


Ptech
őstag

A kirakott képen meg ott van, hogy GCN architecture a játék oldalán :)

(#1025) V.Stryker válasza zeorsdfd (#1023) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az jó, hogy van, de pl én nem vagyok fent a faszbukon. :U Mondjuk meglett más forrásból, futottam még két kört oszt kész. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1026) goodboy007


goodboy007
senior tag

Azért a PH! keze mindenhova elért. :)) :C

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#1027) Brutális eb válasza V.Stryker (#1025) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nem kell fiok a francbookhoz.
Simán elérhető volt az info nélküle is.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1028) Jhonny06 válasza goodboy007 (#1026) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én még meg tudtam nyitni a kérdést, aztán törölték. :DDD De nem volt benne a jó válasz, csak az ASUS Wikipedia linkje, ahol semmi releváns nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#1029) velizare


velizare
nagyúr

\o/

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1030) zoleeno1 válasza goodboy007 (#1026) üzenetére


zoleeno1
addikt

igen ezt én is láttam :DDD
Nahh ott vagyok ama bizonyos kalapban én is, de télleg nem voltak vészesek a kérdések, tolongani fogunk benne :)

végül úgy látom nem a 2-es kérdés lett a szűrő (nehéz is lett volna, annyiszor be volt írva hol található -.- ), hanem a 10-es

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1031) eight


eight
senior tag

Köszönön szépen a játékot :R

(#1032) pumpedlix


pumpedlix
tag

Hogy azt a nagyon lusta kevés eszemet, minden jó lenne ha a 10. kérdést nem nézem be nagyon csúnyán :W

(#1033) Benhill válasza goodboy007 (#1026) üzenetére


Benhill
senior tag

erre én is rátaláltam, hogy mikor gyártották az első vga-t, így cask tippeltem hogy 1995 és az lehet akkor az asus.

a 10es kérdést viszont elkúrtam dirt2re nyomtam.

(#1035) scorpy02 válasza V.Stryker (#1025) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Jajj, Chuck bácsi is kalapos? Azt hiszem ő itt köztünk az egyedüli, aki képes lehet rá, hogy 12 nyereménnyel zárja a játékot. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1036) rt06 válasza goodboy007 (#1026) üzenetére


rt06
veterán

az volt a jo, hogy valami eszleny belinkelte a wikipedia-t, amin 2005-tel kezdodott a timeline, es meg magyarazott melle, hogy "nem tudsz keresni?"
na jah, o meg a szamokat nem ismeri...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1037) szumoo


szumoo
senior tag

Nem tudom hogy sikerült, de frankón félrenyomtam a 3. kérdésre a választ... :W

A nyúlon túl?

(#1038) x_o_n


x_o_n
veterán

10/10 :)
jó lenne végre egyszer az életben nyerni is már valamit:)
úgysincs videokártyám jelenleg:(

(#1039) McCartman


McCartman
senior tag

google -> asus (vga/video) card history 1990 ,

első találatok között ,
"In addition to the motherboard, one type of hardware component is a specialized graphics card Asus. In the mid-1990s, the company introduced a graphics card series based graphics chip from ATI 3D Rage."

;)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1040) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

10/10. legyen már szerencsém könyörgöm. :D

(#1041) SOAD19 válasza McCartman (#1039) üzenetére


SOAD19
addikt

Na, én is ez alapján választottam a 95-öt. :K

(#1042) zsigus


zsigus
őstag

Basszus az utolsó nem lett jó. :( Nem figyeltem eléggé az angol wiki-n a szöveget "az egyik első DX11-es játék" a DiRT2, én pedig ezt jelöltem. :O

Egyébként a második kérdésre több helyen is meg lehetett találni a választ. pl. ASUS Support oldal, Driver letöltés. Csak meg kell nézni a modellszámozást és rögtön látszik, hogy melyik a kevésbé ismert modell, ami valószínűleg régebbi lehet. És ott is ott van a '95-ös dátum.

Ezek alapján még nem voltam teljesen biztos a válaszban, de a facebook után már biztos volt.

[ Szerkesztve ]

(#1043) Allure


Allure
aktív tag

10/10 Köszönöm a játékot! :)

(#1044) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Nem adtam meg a CF-re választ az mi? Tuti begolyóztam és a jót :W :W

Vajon miért nem szeret a rendszer nem értem :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1045) RootRulez


RootRulez
félisten

No, versenyben vagyok. :))

═════════════════════════════════════════

(#1046) szg88 válasza szumoo (#1037) üzenetére


szg88
őstag

Az elsőt jelölted be?

(#1047) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Most nézem csak, hogy a másodikra rögtön megtaláltam a választ Google: asus 1995
Valamiért nem néztem meg a találatokat :N

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#1048) egykettő


egykettő
aktív tag

honnan tudjátok, hogy helyesek a válaszok? nem csak azokat emeli ki amit elöltem?

[ Szerkesztve ]

(#1049) tzsolesz válasza SOAD19 (#1041) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Én megnéztem melyik videokártyához adott ki az Asus először drivert, és ott volt valamelyik őskártyánál egy DOS-os 1995-ös. Korábbit nem találtam a support-ban. Én ez alapján tippeltem.
Az utolsó is becsapós volt. ott pedig a PH! 5870-es tesztjét olvastam át. Ott gyönyörnyű szépen megtalálható az első DX11-es játék, a Battleforge amivel tesztelték az új AMD Radeont. Még írják is hogy ez az első DX11-es támogatást kapott játék a piacon, és mással nem is tudták volna tesztelni, csak egy kicsit hiányosak a DX11 fícsőrök benne.

(#1050) BigBlue69


BigBlue69
őstag

10/10 :C

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.