Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #88470784


#88470784
törölt tag

Mint egy falat kenyér, nagyon hiányzott már egy kém a telefonomba.

(#2) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Mostantól? Amióta megvan az A51 (kb. február közepe-vége) azóta így megy a google segéd nálam...

De, hogy a témához is szóljak: Lassan egy teljesen magyar nyelvű támogatás is elférne.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#3) Doki42 válasza #88470784 (#1) üzenetére


Doki42
őstag

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#4) #88470784 válasza Doki42 (#3) üzenetére


#88470784
törölt tag

Igen a mobilomon lévő buliból már csak a facebook meg Cambridge Analytica hiányzik :DDD

(#5) TunerJoe válasza xZer0kidx (#2) üzenetére


TunerJoe
senior tag

A Google-nek tökre nem érné meg magyarosítani a Google Asszisztenst, egyszerűen túl kicsi piac vagyunk, amiből még kevesebben vannak azok, akik valójában ki is tudják használni az asszisztenst. Pont ezért nincs a Cortana, a Siri és az Alexa sem magyarul. Tudom, hogy mindenki ezt mondja, de ez az igazság sajnos.

instagram.com/albert__gyorgy

(#6) Doki42 válasza #88470784 (#4) üzenetére


Doki42
őstag

:C

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#7) Schuler888


Schuler888
senior tag

fel is baxott, amikor eddig a felfele huzasra elougro kereso es tema ajanlo oldal helyett ez a nyomorek hangalapu mocsadvany jott be

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#8) Braddock válasza #88470784 (#4) üzenetére


Braddock
őstag

Meg a HMS.

(#9) helixP válasza TunerJoe (#5) üzenetére


helixP
nagyúr

+ édes anyanyelvünket sokkal nehezebb "digitalizálni" mint más egyéb nyelvet.

(#10) MikeWazowski válasza TunerJoe (#5) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem is fogja soha.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11) polonic


polonic
félisten

Ez rendben van, aktiválódjon.
Viszont, ha én kikapcsolom és továbbra is a discovert szeretném, akkor miért nem az jön be, hanem a segéd bekapcsolását erőlteti.

(#12) xZer0kidx válasza TunerJoe (#5) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Ezt sajnos tudom vagy legalábbis sejtettem, de a remény hal meg utoljára :D De ezek közül még a google a leginkább esélyes.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#13) mad823 válasza helixP (#9) üzenetére


mad823
őstag

Nem feltétlenül. Próbáld csak ki.

(#14) antim válasza TunerJoe (#5) üzenetére


antim
tag

Nem az a kérdés, hogy miért nem csinálja meg valaki a bolygó túlfelén, hanem a kb 200 fős Nyelvtudományi Intézet miért nem lép partnerségre ezekkel a cégekkel és csinálja meg helyettük? Attól hogy piaci alapon nem megy, ez megoldandó feladat. Ez magyar ügy, kár másokra várni!

(#15) Narxis válasza Schuler888 (#7) üzenetére


Narxis
nagyúr

custom ROM + pico opengapps. Így csak nagyon minimál google appokat kapsz, gyakorlatilag csak a google play services-t és a google play store appot.

Thanos was right.

(#16) forgonati válasza Narxis (#15) üzenetére


forgonati
őstag

Úgy írod, mintha olyan egyszerű lenne. Vannak gyártók ahol rettenet macera egy BL nyitás, vagy egyáltalán nem lehetséges. Samunál ezzel a művelettel alapból veszik pár dolog amit már soha nem kapsz vissza, mégha vissza is állítod a full gyári rendszert. Sokaknak nem megoldás egy custom rom.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#17) wlandroid


wlandroid
tag

Nálam még mindig Discover a jön fel, át lehet valahol állítani?

(#18) Narxis válasza forgonati (#16) üzenetére


Narxis
nagyúr

Igen, Samut akkor vennék ha nem akarnék ROMolgatni, ez igaz de akinek más van és eddig nem nézett utána az most megteheti, legalább annyit, hogy mik a lehetőségei. Lehet külön custom ROM se kell hanem elég root vagy valami más megoldás amit mondjuk xda-n megtalál.

Thanos was right.

(#19) ALBY


ALBY
senior tag

Hol is kell ezt kikapcsolni, kiírtani?

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#20) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

VÉGRE. Évek óta ezen morgolódok, hogy miért közelező az angol OS az aktiválásához, miért nem lehet magyar a menü nyelve ÉS mellette angolul beszélni az asszistenshez.

(#21) FattyDove válasza helixP (#9) üzenetére


FattyDove
őstag

Valahol felsírt egy keleti ember.

(#22) shadowcam válasza Norb€€€ (#20) üzenetére


shadowcam
tag

Szintúgy, nekem is nagy öröm ez. :) :C

(#23) hangyász2 válasza Norb€€€ (#20) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Én se értettem, de akkor már az OK Google miért nem megy?

Egyébként simán angolra állítanám miatt a telefont, de akkor meg magyarrs állított keresési találatoknál is angol nyelvű kártyákat dob a Discover. Pedig ezek nem tűnnek bonyolultnak.

(#24) shadowcam válasza hangyász2 (#23) üzenetére


shadowcam
tag

Megy az OK Google.

(#25) hangyász2 válasza shadowcam (#24) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nálam szürke a bekapcsoló, és azt írja, nem támogatott. Anno a bétás trükkel még használtam is.

(#26) csako


csako
veterán

Remek, ezt se nekem fejlesztették, magát a Google appot is letiltottam már rég, mert nem ad semmi pluszt...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#27) Postas99 válasza TunerJoe (#5) üzenetére


Postas99
senior tag

Amíg egy indiai a megmondó ember a google-nél addig nem is fog változni semmi sem.
Svédország szintén 10 millió lakosú ott van google asszisztens.

(#28) thomas92 válasza hangyász2 (#25) üzenetére


thomas92
aktív tag

Én reggel még be tudtam állítani, de délután mikor használtam volna, nem működött és nekem is szürke a gomb, nem tudom bekapcsolni én sem. Tesómnak meg megy. :))

(#29) zeon.hu válasza hangyász2 (#25) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mi Max 3-on megy az Ok Google, Samu A40-en csak angolra állítva :F

#?*@&!

(#30) hotkar válasza helixP (#9) üzenetére


hotkar
aktív tag

Érdekes... A Huawei P30 jegyzetfüzetébe a GBoard-on keresztül a beszédet hibátlanul leírja - magyarul!

A Google kereső a kimondott magyar szavakat - még a neveket is - pontosan beírja a keresőbe.

Szerintem nem olyan nagy munka lenne néhány utasítást megtaníttatni.

Ez politika vagy egyszerűen csak nyávogás.

(#31) hangyász2 válasza zeon.hu (#29) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nekem most angolul sem. Megjelenik így a hangminta módosítása és törlése is, de semmit nem tudok csinálni. Próbáltam adatokat törölni, újrarakni, bétával, simával. Semmi. Na mindegy, remélem, hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#32) MikeWazowski válasza shadowcam (#24) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mi ez az ok google? És mi szurke egyeseknek?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33) hangyász2 válasza MikeWazowski (#32) üzenetére


hangyász2
aktív tag

A Google Asszisztens hangvezérlése. És nem tudjuk bekapcsolni, inaktív a gombja a beállításokban.

(#34) saintex72


saintex72
aktív tag

Ok google: a nyelvet angolra állítani, másodlagos nyelvnek pedig a magyart. És a telefon maradhat magyar nyelven, évek óta működik így, és magyarul jelentkezik be már hónapok óta.

(#35) hangyász2 válasza saintex72 (#34) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ahogy korábban írtam, használtam már így, de most nem megy se így, meg sehogy.

[ Szerkesztve ]

(#36) joey04 válasza Braddock (#8) üzenetére


joey04
titán

szerintem nála már a hms átvette az uralmat a telefon felett, és az posztol.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) moco22


moco22
aktív tag

Jó. És hogy a jó égbe tudom visszaállítani a Discovert? Annyira nem tudok angolul, hogy gügyögjek neki. A Discovert viszont minden nap használtam. Adhattak volna egy lehetőséget arra, hogy be lehessen állítani, melyiket akarom inkább használni. Ráadásul, ha bekapcsolom a Google Segédet, sem a kezdő lépések, sem a további segédfunkciók feloldása nem működik. "Ellenőrizze a kapcsolatot, és próbálkozzon újra". Innentől aztán megáll a tudomány.

[ Szerkesztve ]

Samsung S22 Ultra

(#38) mjani1172 válasza joey04 (#36) üzenetére


mjani1172
addikt

Vagy Trump a bunkerből.
Ki tudja?

Egyébként a feleségem nova 5 én, minden tiltott dolog mellett simán megy az "ok google" .

[ Szerkesztve ]

(#39) #88470784


#88470784
törölt tag

Itt mindenki vissza tudja hallgathatja a rögzített hangját.
Nem a leírását, nem a kivonatát, hanem az élő rögzített hangját.
Utána pedig gondolkozzon el azon szeretné-e a hangos keresőt használni.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#40) MikeWazowski válasza hangyász2 (#33) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ja értem, köszönöm! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#41) hangyász2 válasza #88470784 (#39) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Itt is remekül látszik, hogy 2017. decemberében már használtam. :D

(#42) MikeWazowski válasza saintex72 (#34) üzenetére


MikeWazowski
addikt

És ezt hol állítod be? :F

Ám az is érdekes, hogy tegnap még a google widgetjébe benne volt, hogy "mondd hogy hey google", vagy valami hasonló, most meg nincs ott... érdekes.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#43) #95462144 válasza #88470784 (#39) üzenetére


#95462144
törölt tag

Akkor kapcsold ki mindenkinek meg van adva rá a lehetőség, nekem sosem volt bekapcsolva:

(#44) hangyász2 válasza hangyász2 (#41) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Másnak se megy EMUI 10-en sehogy most OK Google. Fura.

(#45) MikeWazowski válasza #95462144 (#43) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1
élből az összes hasonló nálam ki van kapcsolva. Egyébként még kikapcsolni sem kell, be lehet állítani mennyi időnként törölje...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#46) #88470784 válasza #95462144 (#43) üzenetére


#88470784
törölt tag

Mondjuk kiváncsi lennék ezzel a kikapcsolással kapcsolatban pl hány embernek van kikapcsolva a helyelőzmények a telefonján a google mapsnál.
Saccra az userek99% azt sem tudja hol lehet kikapcsolni.

(#47) hotkar válasza #88470784 (#46) üzenetére


hotkar
aktív tag

Miért kellene kikapcsolni? :U Nem menekülök senki elől. Főleg nem olyanok elől, akik a fiókomba be tudnak lépni.

Én pl. úgy találtam rá egy szállodára, amiben nagyon jól éreztük magunkat, hogy visszakerestem 4 évre, hogy merre jártam.

[ Szerkesztve ]

(#48) #88470784 válasza hotkar (#47) üzenetére


#88470784
törölt tag

Hát nem tudom, de aki már többször ellopta a kocsimat nem biztos, hogy odaadnám újra lemosatni.
De kinek mi. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.