Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aram01


aram01
nagyúr

Csúszik lefelé az MW2

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) misx


misx
senior tag

Valahogy nem lep meg. Kivétel az, hogy a PC-s listából eltűnt a FIFA. Szerencsére. :D

(#3) Zin


Zin
senior tag

Sims meg stb szemetet nem tudom ki veszi... :W

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#4) PH-User


PH-User
addikt

Ez a WoW...

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#5) capulet75


capulet75
addikt

Alig vártam hogy meglegyen a MW2.Nekiugrottam,fú meg ha.Vége lett.Felejtős.
Viszont most vettem meg a STALKER Clear sky-t,na az igen.A Shadow of chernobyl beszarás atomkirály volt,ha ez csak fele annyira lesz jó még akkor is veri a mw2-őt.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6) exx


exx
tag

Mondjuk a MW2 nem meglepő, hogy ott van. :K
Viszont az 1. nem értem miért került oda. :F (az nem maga a játék :( )

(#7) bpx válasza capulet75 (#5) üzenetére


bpx
őstag

gondolom nem árulok el nagy újdonságot, hogy a MW2-ben a multi a lényeg :)

(#8) D1Rect válasza Zin (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

A casual játékosok, akik nem letöltenek, hanem megveszik.

(#9) boeing válasza Zin (#3) üzenetére


boeing
senior tag

Ezek szerint sokan. :DD

(#10) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Mass Effect is ott virít. Biztos a 2. rész előtt mindenki ki akarja játszani. :C

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#11) boeing válasza PowerBuldog (#10) üzenetére


boeing
senior tag

Jó is az még mindig. :C

(#12) iSonic


iSonic
addikt

MW2 csúszik lefelé, de mi lesz ha kijön a Bad Company 2 és a Mass Effect 2 plusz ki nem hagynám az Assasin's Creed 2-őt, akkor már sehol sem lesz...

(#13) sz.mich válasza iSonic (#12) üzenetére


sz.mich
tag

Bizony! Ha azt nézzük, idén több mint 100k-t el lehetne költeni csak játékra olyan jó lesz a felhozatal. :K

Csak kp., az ár fix.

(#14) heihachi


heihachi
addikt

Olyan jó lenne számokat látni, hogy a Madden hogy a retekbe fért be a PS3 listába. Létezik, hogy abból boltban 2-nél többet megvettek? :F

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15) iSonic válasza heihachi (#14) üzenetére


iSonic
addikt

El sem tudod képzelni, hogy a Madden NFl milyen jó játék.. amíg nem játszottál vele addig ne húzd le.. istentelenül profi sport játék és nem ilyen gagyi parasztvakitás, mint a FIFA10

(#16) capulet75


capulet75
addikt

A Stalker Clear Sky 1990 kemény magyar birodalmi forint.Platinum kiadás,igényes és szép.Talán nem sok egy ilyen játékért.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#17) heihachi válasza iSonic (#15) üzenetére


heihachi
addikt

Én egy szóval nem mondtam, hogy nem jó játék. Csupán míg pl a COD az tömegjáték, millió ember van a személyes ismeretségi körömben is, akit az érdekel, és játszik vele, addig egy embert nem tudnék mondani, aki az amerikai focival foglalkozik, nem hogy megvegye a játékot.

Mellesleg a FIFA10 konzolon a valaha született legjobb focis játék, ha neked az gagyi parasztvakítás, akkor valamit csúnyán benéztél.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#18) iSonic válasza heihachi (#17) üzenetére


iSonic
addikt

Abban igazad van, hogy konzolon jó.., de játszottál már te PC-n vagy konzolon NFL-el én focis játékokért odavagyok de az nfl valami fantasztikus ajánlom próbáld ki ;)

(#19) heihachi válasza iSonic (#18) üzenetére


heihachi
addikt

A 09-el játszottam Xboxon, az egy raklap kaki volt, egy rettentően arcade valami. PC-n is játszottam egy régebbi részével az még annyit sem ért, mint a 09. Amúgy a 10 beszerzési listámon szerepel, mert azt olvastam, hogy sokkal jobb, mint a 09 és már nem arcade. Hamarosan ki fog derülni, amint valaki hajlandó lesz megválni egy példánytól, mert újonan boltban nem veszem meg.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20) iSonic válasza heihachi (#19) üzenetére


iSonic
addikt

egyébként ajánlom neked hogy a 2k Games-et vegyed meg mert az üti a színvonalat, de most az EA is eléggé durván megcsinálta ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.