Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HS 2142


HS 2142
őstag

5. A Prepaid Card, még a Sims 2 is jobban fogyott :Y

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#2) teshow válasza HS 2142 (#1) üzenetére


teshow
csendes tag

Talán mert a játékosok zöme már kártyával fizeti... Én minden esetre a 3 év alatt egy prepaid card-ot nem vettem... :U

(#3) Dani811


Dani811
aktív tag

7. a Shogun 2? :Y

(#4) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Az első két helyezéshez(PC-s) én is hozzájárultam:D Nagyon jó mindkét játék!

Dani811: Ez engem is nagyon meglep, pedig csak jót hallottam róla, sőt tervezem is a beszerzését.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#5) Balazs_ válasza GegeWarrior (#4) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Brotherhood sikerét az is adhatja, hogy a Tesco pár napig 6000Ft-ért árulta. :Y :DDD

(#6) Gergosz2


Gergosz2
veterán

crysis 2-t szerintem az ingyen bfbc2/nfshp miatt vitték ennyire.

Sajnos megint uncsi lett de majd a magyarok csinálnak valami pörgösebb kieget hozzá.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7) james001


james001
veterán

azért a Brotherhood-ot kedvelik még a magyarok :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8) HS 2142 válasza teshow (#2) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem az a meglepő, hanem hogy egy több mint 6 és fél éves játék volt erre képes.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#9) icecave válasza HS 2142 (#8) üzenetére


icecave
nagyúr

A mennyiség is fontos, én kíváncsi lennék, nagyságrendben mekkora eladási számokkal lesz valaki adott héten első, második, stb....

(#10) finkelstein


finkelstein
tag

A Crysis 2 single és multi része is nagyon jó lett. Tegnap másfél órát nyomtam a multit (halkan megjegyzem, semmi probléma nem volt vele).

(#11) GoldenJ


GoldenJ
tag

Az 1.2-es Cry2 patchben már nem tűnik el a nano catalyst. Legalábbis ez szerepel a release notes-ban. Akkor viszont a crysis2 mostmár tényleg jó játék lett. Bár csak n 3 héttel a megjelenés után jelent volna meg eza a patch...

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.