Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Savageboy


Savageboy
aktív tag

Érdemes lenne bekapcsolni a debug szintű logolást, és a logot pastebinit-tel vagy valami hasonlóval feltenni netre, mert így, hogy a lényegesebb sorok fele nem is látszik, nehéz lesz rájönni a problémára.

Egyébként valamiért nem tudja inicializálni a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#2) magmakocka válasza Savageboy (#1) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Üdv,
Van syslog a rendszer alatt, de ott nem sok mindent ír, csak annyit, hogy mi nyílt meg. Ha eltudod mondani, hogyan nézhetem meg, akkor szívesen feltöltöm pastebin-re.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#3) magmakocka válasza Savageboy (#1) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Esetleg egy Xorg.0.log? Xorg.O.log
Esetleg egy Kodi log? Kodi_crash.log

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#4) magmakocka válasza Savageboy (#1) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Üdv,
itt van egy újabb log Kodi_crashlog.log
A Kodi valamiért nem csinál mindig crashlogot. Volt 3 alkalom amikor bejött a Kodi felülete és nem csíkozott. De kilépésnél befagy, ezt root alatt indítva terminálban, így az X11 jogos hiba

Csatolok egy kodi teljes logot /root/,kodi/temp/kodi.log-ról, [link]

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#5) magmakocka


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Megnéztem Puppy Linux alatt a Kodi 17.3 alatt minden működött.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#6) Savageboy


Savageboy
aktív tag

Debug log alatt a Kodi debug logját értettem, be lehet állítani a beállításokban a logolási szintet.

Más grafikus alkalmazás működik a gépen?

(#7) magmakocka válasza Savageboy (#6) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Azt nem néztük meg. De böngésző is ment.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#8) Savageboy válasza magmakocka (#7) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Egy glxgears-t vagy hasonlót megpróbálhatnál azért.

(#9) magmakocka


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Most már mindegy. Openelec felrakásával, minden ment! SSH + Wifi + Rendes MESA driver. MSREPO is működik, igaz indavideó nem mindig, de megy. Szóval perfekt! Sajnálom.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#10) bambano


bambano
titán

az alpine linux egy biztonságra kihegyezett linux.
szigorúbbak a beállításai, mint egy átlag disztrónak.
tehát a megoldás felé vezető út első állomása, hogy letörlöd.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) magmakocka válasza bambano (#10) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Mint kiderült, sajnos valóban. Openelec is majdnem jó, de a kiegészítő rajta nem nagyon megy. Viszont sehol sem találtam legalább 17-s verziójú Kodi Médiával ellátott OS-t, hiszen Kodibuntu és Openelec alatt is a 14.2 Helix stagnál. :( Pedig van Kodi 32bit-re.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#12) bambano válasza magmakocka (#11) üzenetére


bambano
titán

miért nem jó egy régebbi kiadás?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) magmakocka válasza bambano (#12) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Az indavideós kiegészítő nem működik megfelelően ezzel a verzióval.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#14) MasterDeeJay

A procit én kicserélném erősebbre, 770-es pentiumM fillérekért kapható és azért gyorsabb mint a celeron. Vagy legalább annyit megcsinálni hogy a 360-as celeronnak egy fsb pinmodot 533-as fsb-re.
Ez ugyan közvetlenül nem segít a megoldásban de ha sikerül a szoftvert megoldani akkor azért jól jön az extra procierő.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#15) magmakocka válasza MasterDeeJay (#14) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Azon a laptopon lehet cserélni a processzort?

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#16) MasterDeeJay válasza magmakocka (#15) üzenetére

Az alaplapja szerint igen. [link]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#17) magmakocka válasza MasterDeeJay (#16) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

A gond itt még mindig az,hogy 32bit structure... A lap ennél többet nem is fog tudni hozni. Most egy Lubuntut megpróbálok Kodi-val.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.