Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nemethati


nemethati
senior tag

Végre, ez kell így reggelre, ezután mehetek is aludni :)
Sztori a legfontosabb és a párbeszédek, karakterek jelleme/viszonya...mi kell még gyerekek??? Tuti ez lesz az év játéka :K
Első részt tegnap toltam végig sokadjára, nagyon várom már!

(#2) P00By


P00By
nagyúr

Még mindig -> :C :R

(#3) sshr3kk válasza nemethati (#1) üzenetére


sshr3kk
tag

Egyet kell értenem, de az kritikán aluli, hogy a március huszonvalahanyadikai kiadási dátum már augusztus végén jár... :S

Live your life, like it's your last day!

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ez nem néz ki rosszul :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Neoteric válasza sshr3kk (#3) üzenetére


Neoteric
addikt

Inkább ez, minthogy kiadják hamarabb tele buggal és eszméletlen gépigénnyel.

PSN: ne0teric_sAN

(#6) Sirandrish válasza Neoteric (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

ala GTA4? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) atee válasza sshr3kk (#3) üzenetére


atee
őstag

Lesz abból még november is :)
Mind1 csak jó legyen. Ha a várakozásoknak megfelelő lesz akkor év játéka simán lehet.
Idén volt már pár előzetesen év játéka várományos, de aztán kiderült, hogy a régi név árnyékából nem sikerült kilépni. AVP., Bioshock 2
Jók, de....
Illetve a BC2 ami a jelenleg legjobb multis fps, de a bosszantó hibák árnyékot vetnek rá és nagyon úgy néz ki, hogy nem kapkodnak a javításon.

D-day 2002-01-04 01:54

(#8) zcool


zcool
aktív tag

Húúú..nagyon jó. Istenem, de várom máárrr.. :C

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#9) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

nem bánom az aug. végi megjelenést, így legalább nem kockulok egész nyáron :))

Öntörvényű Sünmalac

(#10) Sicilian válasza zcool (#8) üzenetére


Sicilian
addikt

szintén :K

nothing is true everything is permitted..

(#11) mcmike válasza Sirandrish (#6) üzenetére


mcmike
őstag

Ahogy mondod, sőt másnak is hasonló a véleménye... :DDD

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#12) drachos


drachos
tag

Én is nagyon várom már, de őszintén szólva, én kicsit örülök, hogy késik, mert ha május végén jött volna, az pont vizsgaidőszak, és hát... ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) GrG1210


GrG1210
aktív tag

És a következő hÍr pedig az lessz majd , hogy a játék tökéletes grafikai élményének a kihasználásához kell egy újj GTX 480 vga , mert bizony az újj maffia nem maradt független , neki PhysX kell , hogy húzza bele a fas....zát , pedig jólenne ez a game , csak nekem ATI-m van , és ezért nemfogok nvdia-t venni.

http://www.youtube.com/watch?v=pAf7VSLeFVs&feature=player_embedded

[ Szerkesztve ]

(#14) atee válasza GrG1210 (#13) üzenetére


atee
őstag

És gondolod, hogy nem is fog futni Ati kártyán? :D
Max lesz olyan felesleges effekt amit észre se vennél amúgy.

Én örülök, hogy az Nvidia meg tudott fogni egy ilyen húzónevet mert az utóbbi 1 évben látványosan jobban mentek az Ati kártyák.

D-day 2002-01-04 01:54

(#15) nemethati válasza atee (#14) üzenetére


nemethati
senior tag

Ez igaz, némely játékban a fizika Phsyx kimerül abban, hogy egy csomó "részecske" hullik mindenhonnan -néha túl sok is- ami aztán szépen eltűnik. Sajna ebbe itt is tapasztalható ilyen, remélem le lehet majd venni, mert az gáz hogy ha belelősz egy oszlopba jön a tollpárna effekt :))

(#16) Shufny válasza nemethati (#1) üzenetére


Shufny
őstag

Ez nincs túl összhangban az eddig mutatott gameplay videókkal,ahol fogott Vito egy puskát és bement kicsinálni vagy 50 embert kérdés nélkül... és ez még csak egy 5 perces videó volt :U Sajna nekem úgy tűnik, hogy itt is az lesz, hogy lesz egy tonna átvezető videó a történettel, közöttük meg halomra lősz mindenkit, aztán a küldetés végén dönthetsz, hogy hagyod-e futni hagyni a célpontot, mert "nem vagy te hidegvérű gyilkos". :(

de ne legyen igazam

(#17) {Zodiac} válasza GrG1210 (#13) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

én meg ezért nem fogok ati-t venni ;) písz ;)

Öntörvényű Sünmalac

(#18) romero28


romero28
senior tag

nagyon várós játék :C

(#19) redaizoltan válasza romero28 (#18) üzenetére


redaizoltan
csendes tag

NA de kivártuk:)Végre itt van.Csucsszuper.Van néhány bugg de nem annyira veszélyes.:)

A számítógép nem az élet,csak az életünk egy része... http://mesterszerviz.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.