Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) macimeister válasza The DJ (#4) üzenetére


macimeister
aktív tag

Témát direkt nem írtam. Ha írtam volna, akkor elkezd az ember az adott területen gondolkodni és akkor nem tudok bizonyos dolgokat kiszűrni amit esetleg át lehet emelni egy online virágboltból. :) A saját fejlesztést jelenleg én se tartom jó ötletnek. Viszont engem zavarnak az olyan boltok ahol látom, hogy ez egy "5perces" nextnextfinish openszorsz install volt. Persze az emberek nagy többségét nem ez riasztja el és nem mindenki ismer fel viszonylag hamar egy ingyenes oldalt. Opencartot eddig még nem ismertem, de szemügyre veszem. Csak bolt vagy valami hírezés és jó ötlet. Általában a csak webshopokban is van valamennyi lehetőség publikálni valamit. Aktív hírezést nem szeretnék. Jelenleg nem. Véleményem szerint az egy egész embert kívánó szerep, hogy naprakészen tartsd a híreket és mindig valami "érdekes" legyen kint. A ritkán frissülő oldalak pedig elhanyagoltság érzetét keltik. Persze ez kiküszöbölhető az időbélyeg eltüntetésével, de egy témában jártas ezt is levágja, hogy ez már X ideje történt.

Szertk: opencartban is van egy adag presta beütés demooldal alapján.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.