Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovsol


kovsol
titán

Kezdem öregnek érezni magam ilyen híreket olvasva.

May the Force be with you!

(#2) Sipike19 válasza kovsol (#1) üzenetére


Sipike19
tag

Én nem is tudom mit gondoljak, 15 éve, még gyerekként toltam, most már felnőttként, de még nyugdíjasan is gta-zni fogok

Sipi

(#3) lavorka válasza Sipike19 (#2) üzenetére


lavorka
aktív tag

Ott a pont! :))

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

(#4) Saccco


Saccco
nagyúr

Emlékszem amikor egy újságban megláttam az első képkockákat belőle. :Y
Tudtam, hogy kell! :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5) totron válasza kovsol (#1) üzenetére


totron
addikt

Én csak az 1-ig jutottam.. De jó is volt.

(#6) haxiboy


haxiboy
veterán

OMG...és emlékszem hogy a megjelenés napján már játszottam vele...JEEZ nem ma volt :D :C :C :C

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#7) #20655360 válasza haxiboy (#6) üzenetére


#20655360
törölt tag

15? Úristen!
Mekkora volt már! Tesómmal órákon át szórakoztunk vele, hogy a lezárt hídon áttudjunk menni vhogy.
Repülő jármű cheat+mentőautó volt a nyerő kombó. Örültünk, mint majom a farkamnak.

Nagy buli volt és még egy integrált sis gpu-val is elment.
A modokról meg ne is beszéljünk. Csóró gta3.img fájl. XDDD (másnak is ismerős dolog, gondolom)

Aztán talán egy évvel később totál elmosta az egészet a Vice City. Egy játékkal se játszottam többet soha.
Az egész életemet megváltoztatta. (a kua jó rádiók miatt kezdett érdekelni a zenélés)

(#8) haxiboy válasza #20655360 (#7) üzenetére


haxiboy
veterán

Mi repülő autó + tank hátrafordított cső és lövés kombóval nyomattuk ;] ;]

Zenék meg...imádtam őket :DD :DD
Vice City is egy örökzöld, imádtam azt is. Azt hiszem elő is veszem őket ha már ilyen évforduló van :)

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#9) #20655360 válasza haxiboy (#8) üzenetére


#20655360
törölt tag

Én kb. 2-3 hete előszedtem, játszogatok meg minden, aztán egyszer csak bedobja a kis helikopteres küldit...
Régen is más csinálta meg nekem, most se ment. :DD

(#10) haxiboy válasza #20655360 (#9) üzenetére


haxiboy
veterán

Régen mi ketten csináltuk. De azóta már kicsit jobbak a reflexeim, haveroknak én csináltam utána :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#11) wjbhbdux válasza #20655360 (#9) üzenetére


wjbhbdux
veterán

csak rá kell nézni az irányító gombokra a beállításokban, a numpadon kell bűvészkedni a repülő járművekkel.

/s

(#12) #20655360 válasza wjbhbdux (#11) üzenetére


#20655360
törölt tag

Tudom, de rohadt nehéz nekem.

Mindegy már am, inkább letöröltem az egészet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ha már GTA topic, érdemes az aktuális speedrun rekordokra ránézni. [link]

3: alig több mint 1 óra [link]

VC-ben már annyi bugot fedeztek fel, hogy 12 perc körül meg is van a befejezésig. [link]

SA 4.5 órán belül megy, azért abban a játék nagy részét végigjátsszák. [link], nekem nagy kedvencem ezt elő streameken nézni az ebben próbálkozókat twitchen, ennyi idő alatt hihetetlen sok minden sülhet el rosszul, nagyon szórakoztató :K pár éve amikor kezdem nézni még a 8 óra alatti rekord volt a nagy szó.
+ ennél is vannak a minden küldetést, és az egész játékot 100%-ra teljesítő kategóriák is, na ahhoz már komoly türelem kellhet hogy 15 órát hibátlanul próbálj végigcsinálni :Y

[ Szerkesztve ]

/s

(#14) nullpoint válasza #20655360 (#7) üzenetére


nullpoint
senior tag

Chittychittybb, ez a kód beleégett az agyamba :D :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#15) pikszel


pikszel
őstag

Súlyos, hogy ebben még kurvákkal lehetett tápolni. Hogy nyikorgott már a verda 😀 Amúgy az elsővel kezdtem, majd London, stb...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#16) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Emlékszem hogy valami állat azt terjesztette, hogy a Dodo-val lehet repülni. Közgáz vizsgám előtti éjszakát szó szerint azzal töltöttem (ez 2003.-ban volt valamikor), hogy a retkes Dodo-val próbáltam felszállni.
Nem sikerült, de a vizsgát legalább úgy beszoptam mint gyevi bíró az álruhát.

(#17) core2trio válasza Fitzgerald (#16) üzenetére


core2trio
tag

Már miért ne lehetett volna vele repülni? :F
Az tény, hogy nem ártott egy gamepad hozzá (billentyűzettel körülményesebb legtöbbször a gta-kban repülgetni), és óvatos irányváltások végig, illetve felszálláskor a könnyű átesés miatt nagy lendületű de lassú, fokozatos emelkedés volt kulcskérdés.

[ Szerkesztve ]

(#18) Fitzgerald válasza core2trio (#17) üzenetére


Fitzgerald
veterán

GTA 3-ban a Dodoval hosszabb ideig, folyamatosan a levegőben maradni szinte lehetetlen volt. Direkt vágták le a szárnyait is. Maguk a fejlesztők nyilatkozták, hogy soha nem is akarták hogy a Dodo repüljön.
Az hogy felemelkedsz a földről, és egy gliccset kihasználva csinálsz valami kamu repülésszerűséget néhánytíz méteren keresztül csak hogy utána visszazuhanj a földre, nem repülés.

[ Szerkesztve ]

(#19) razorka777


razorka777
veterán

Jaj, az egyik kedvenc GTA részem. :)
Ideje nosztalgiázni egy kicsit

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#20) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Alig akarom elhinni hogy már 15 éve volt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) core2trio válasza Fitzgerald (#18) üzenetére


core2trio
tag

Így is van, nem volt túl magabiztos a levegőben. Ugyan körbe lehetett repülni vele a teljes pályát, de a kisebb hibákat is landolással díjazta, ez a sportértéke a dolognak :DDD Persze pár próba után rá lehet érezni a technikára :)

[ Szerkesztve ]

(#22) kengyel


kengyel
nagyúr

Tényleg jól elment az idő, de nagy játék volt abban az időben.

kengyel

(#23) Jeanne d'Arc

Imádtam, emlékszem hogy olyan ramaty gépem volt hogy szaggatott rajta. :D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#24) Mokó


Mokó
aktív tag

Mai napig játszok vele-tetszik a világ,a hangulat,mai napig tudom hallgatni a rádiócsatornákat (kivéve Flashback Fm,azt egy kicsit már meguntam meg ugye sok számot átemeltek a Vice City-be is).Anno egy sz@ros K6-ii 333 és Savage 4 mellett toltam.Gyerekek,ez volt a szenvedés,az egész játék olyan volt mintha végig Max Payne féle slow-mo-ba mennél :D :D

(#25) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként én anno PlayStation 2-n toltam nagyon sokat ismerősnél, na a nagybetűs hangulata az megvolt. Meg kb emiatt kezdtem féltékeny lenni haverra, hogy neki van PS2 konzolja. :DDD

Live-Die-Respawn

(#26) Scholes9 válasza kovsol (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem vagy ezzel egyedül, rohan az idő nagyon gyorsan :( Isten éltesse a GTA-t :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#27) ribizly


ribizly
veterán

Az a kemény, hogy tényleg eltelt már ennyi idő, de elvileg még mindig a GTA III VC, amit a mai napig az egyik legjobbnak tartanak. Mondjuk akkor kimaradt, utólag meg nem fogok már vele játszani, de durva, hogy mennyi minden került már akkor bele. Sok mai játék nem hozza azt a szintet... :N

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#28) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Pazar játék volt. Egyszerű, de nagyszerű. Nem lesznek már ilyen mérföldkövek, csak nagyobb sandbox, több postprocess, blabla.. mikor a maga idejében megláttam, hogy néz ki, azt hittem, valami előre renderelt techdemo (persze akkor még azt sem tudtam, mi ez, de nem gondoltam, hogy ilyen látvánnyal ez tud futni).. aztán sógor pc-jén (Radeon 7500 <3) játszottam végig először, majd 1-2 évvel utána megkaptam azt a kártyát az enyémbe, és akkor szaladtak bele az igazán húzós idők... :D
Persze nem sokkal utána az én szememben túlnőtte a Mafia első része.
VC még nagyon jó volt, az SA elment, a többit én már csak a grafikáért és az autózásért játszottam, nem tudtam elkapni a hangulatukat.

(#29) Scholes9 válasza Jeanne d'Arc (#23) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem csak neked. Mondjuk az akkori csúcs gépeken is szaggatott.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#30) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Emlékszem hogy egy Geforce2 mx400-al nyomtam.
De rég is volt már... 20éves voltam!
Imádtam. Hétvégenként reggeltől estig játszottam.
Most pont ezt teszem a GTA5-el is.
Mindjárt reggelizem (pont most szólt a bnőm,hogy mehetek enni) aztán kattintok az icon-ra, estig nyomom. :D

(#31) Robi86


Robi86
senior tag

Én arra emlékszem, hogy a 3-tól kezdve mindig a következő rész megjelenésére lett olyan pc-m, ami akadásmentesen vitte az előzőt, de ugye kezdődött elölről az egész, mert kijött az újabb rész...
Végül inkább vettem egy konzolt :DDD

(#32) Dilikutya válasza pikszel (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

A többiben is lehet. Legalábbis a 4. részig biztos, mert ezt a poént sose hagyom ki, ha elindítom valamelyiket. Rá kell dudálni, elmenni félreeső helyre, és mehet a móka. Én utána le szoktam lőni és elveszem a pénzt. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33) Hauptmann válasza kovsol (#1) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hát ja. Pontosan én is így vagyok ezzel. pedig 41 év nem a világ, csak kibaszottul repül az idő most már.

(#34) ribizly


ribizly
veterán

Most néztem utána, hogy milyen mod-ok vannak hozzá. Durva!
Vannak olyan grafikát okosító megoldások, amelyekkel kishíján GTA 4 szint érhető el...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#35) Dilikutya válasza ribizly (#34) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezzel most kíváncsivá tettél, utána is nézek, lehet, hogy beérett egy újrajátszás. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#36) Valaki87 válasza kovsol (#1) üzenetére


Valaki87
senior tag

csont ugyanígy vagyok vele :)

ettől már csak az a riasztóbb számomra mikor meghallom, hogy 96-os születésű a másik 2002....ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy a 87-es évszámmal matuzsálem vagyok :C

(#37) davidsone válasza Jeanne d'Arc (#23) üzenetére


davidsone
addikt

nem a géped volt ramaty ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#38) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Vice City mellet az egyik legkülönlegesebb rész :)

Jól fel lehetett modolni: [link]

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#39) ribizly válasza Valaki87 (#36) üzenetére


ribizly
veterán

És van itt olyan, akinek az a '87 is a LoL kategóriába esik. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#40) Valaki87 válasza ribizly (#39) üzenetére


Valaki87
senior tag

nyílván :K , nem számítok én öregnek a közel 30 életévemmel de azért mégis jóval az ezredforduló előtt születtem :)) én még tudom / emlékszem milyenek voltak azok a szép 90-es évek stb... 14 évesen kezdtem el discozni stb pesti gyerek lévén...na meg GTA 3 játszani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41) ripla


ripla
őstag

...és ezután ku**ult el a rockstar, mert átnyergeltek konzolra, és a pc-t úgy felejtették el, mintha sosem létezett volna. pedig ők is ezen kezdték.

(#42) dergander


dergander
addikt

Azért hozzá kell tenni hogy akkoriba hatalmas gépigénye volt. Nekem elég rosszul futott a Geforce 256-on és még havernak a Gef2Ti kártyáján is csak 800x600-ba ment jól 1024 már megette. De ennek ellenére nagyon jó játék volt és nagyon sokat szórakoztunk vele.

(#43) Fitzgerald válasza core2trio (#21) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem egy éjszaka kevés volt hozzá. Nem tartozik a legszebb emlékeim közé, amikor a Francis International Airportra autózok vissza egymás után 144-szer :D

ripla

Öööö...izé..az megvan, hogy ez már fél évvel a PS2-es verzió után jelent meg, és enyhén szólva sem tartozott a legjobban optimalizált játékok közé?

[ Szerkesztve ]

(#44) #20655360 válasza dergander (#42) üzenetére


#20655360
törölt tag

No one lives forever 2. Ennyi. Uabban az évben jelent meg PC-re. Na, annak volt gépigénye! Többszöröse a GTA 3-nak. :)
Persze, cserébe csúcsgrafikát nyújtott, a mai napig dobogós AI-val.

[ Szerkesztve ]

(#45) oriic válasza ripla (#41) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mire gondolsz konkrétan, mert ezt most nem értem. Sosem kezdett tudtommal a Rockstar PC-n, ugyanúgy párhuzamosan adták ki (vagy késéssel) a PC-s és a konzolos játékokat. (sőt az első két GTA-t nem is ők csinálták. Vagyis pontosabban ők, csak akkor még DMA néven.)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#46) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Most kapcsoltam ki a GTA 5-öt, néhány küldetés után mindig valahogy eljutok oda, hogy csak ölöm a rendőröket :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#47) Sanchez638 válasza enginev3.0 (#46) üzenetére


Sanchez638
addikt

Én sem bírom ki, ha nekem jönnek ne lőjjek vissza... Ezért sok sok küldit kellet már sok sok alkalommal újra játszani. :DDD

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#48) #20655360 válasza enginev3.0 (#46) üzenetére


#20655360
törölt tag

XD, tipikus. GTA 4-ben egy idő múlva hagytam is az egész küldis dolgot. Átállítottam az egyik kocsi súlyát 1000000000 vagy ilyesmi kg-ra, elmentettem és néha-néha beléptem zúzni. :DDD
A rendőrautóknak meg kevesebbet. Ha ráhajtottak egy tűzcsapra, felreptette őket a vízsugár. XD :DDD

(#49) Dilikutya válasza ripla (#41) üzenetére


Dilikutya
félisten

Konkrétan ez is több, mint fél évvel később jelent meg PC-re. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#50) Dilikutya válasza Sanchez638 (#38) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez nagyon csúnya. Nézegettem, milyen grafikai modok vannak hozzá, és arra jutottam, hogy eredetiben a legjobb. Ez még hagyján, de láttam oylat, amiben nagyon komoly bugok voltak, úgyhogy inkább nem bántom.

A videó készítője meg szörnyen amatőr, amikor megmutatta, hogy teljesen magyar, beletekertem rögtön. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.