Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kpal


kpal
veterán

930 :Y na az vajon mit tud 920/925-höz képest .

(#2) Blyan válasza kpal (#1) üzenetére


Blyan
félisten

Újabb, gyorsabb, FHD, 20MP PV? :U

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3) kpal válasza Blyan (#2) üzenetére


kpal
veterán

Akkor nem igazán éri+ :B

(#4) AS


AS
félisten

Ha azt tudja amit az amcsi ütös lesz

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) Blyan válasza kpal (#3) üzenetére


Blyan
félisten

Miért, mi érné meg? ;] KB ez a csúcs jelenleg, mégis mi kéne még?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) halkow


halkow
őstag

Jöjön csak pureview-el + vakú

Alcatel onetouch idol2s the king

(#7) vicze válasza kpal (#1) üzenetére


vicze
félisten

1-1-ben a Nokia Icon lesz, max kicsit más külsővel bár kár lenne azért.
Azért vicces, hogy így lesz értelme a nevesítések, hogy arra nem tudtak még 8.1-et adni, így az nem lehet x30-as sorszámú...

Amúgy hol van a sok NextLeak-es csoda? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Dave™ válasza vicze (#7) üzenetére


Dave™
nagyúr

Amúgy sem lett volna 930 az Icon, mert a Verizon exkluzívak mindig eltérnek a többi számozásától. Egyébként az miért biztos, hogy a 930 a Lumia Icon lesz? Tudom, hogy volt róla szó, hogy később elérhetővé válik mindenki számára az Icon, de a later this year számomra későbbi időpontot jelöl, nem a többivel együtt. Ettől persze lehet, hogy a 930=Icon, de erre még semmi megerősítő bizonyítékot nem láttam.

(#9) kpal válasza Blyan (#5) üzenetére


kpal
veterán

1020 , vagy 1520 ;] :DD

(#10) Maxentius


Maxentius
addikt

Itt is leírom, mert tuti, hogy van rá igény: Icon + microSD + 1020 kamera (+ Glance) - ezek nélkül nem lenne kellően ütős.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#11) BiP válasza kpal (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha ez valóban az 1520 kisebb méretű variánsa, akkor nem is a 920/925-höz érdemes hasonlítgatni, mert azoknál azért jóval többet fog tudni.

(#12) Воланд


Воланд
titán

szombaton?

es mellesleg evleaks eddig meg egy betut sem irt a 930-rol. itt megint ossze van keverve ket twitter fiok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) Bogyó bá' válasza Blyan (#2) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Megint felezik a memóriáját, megint satnyul a külseje... :DDD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#14) vicze válasza Dave™ (#8) üzenetére


vicze
félisten

Hát korábban 1 szem telót kapott a Verizon a 928-at, aminek a testvére a 925 lett, a számozás abszolút stimmelt eddig. Az Icon elvileg a 929 lett volna, a 926 és 27 a szabad jelölések a GSM modellnek, de az már tudták, hogy 8.1-gyel jön, így az x30-as jelölést kap. Az meg hát hülyén néz ki, hogy az egyik 20 másik meg 30, szóval lett Icon. :P

Persze ez csak az én fejemből pattant ki és az én eszmefuttatásom, amit még 1,5 hónapja írtam talán. Az meg végképp merő véletlen hogy így alakul. :)

(#15) saiyajin


saiyajin
senior tag

Azt hittem a buildhez kepest hamarabb mutatjak be az uj keszulekeket, de vegulis az kicsit tobb, mint ket het nem veszes. A 630 es a 930 mellett gondolom a kozepkategoriaba is hoznak egy telefont.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#16) -Faceless- válasza kpal (#3) üzenetére


-Faceless-
őstag

Az engadget videója elég meggyőző. Ha bejönne a csempés rendszer, akkor még talán tetszene is ;]

(#17) Воланд válasza saiyajin (#15) üzenetére


Воланд
titán

szerintem tok ciki ugy bemutatni egy telefont, hogy a rajta levo os-t nem mutathatjak meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) vicze válasza Воланд (#17) üzenetére


vicze
félisten

Hát a MWC előtt még nem ezt mondtad. :U (Bár lehet nem te voltál, akkor bocsánat.)

[ Szerkesztve ]

(#19) Dave™ válasza vicze (#14) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ne haragudj, de ezt most nem tudom követni. A szolgáltató exkluzívak voltak eddig azok, amik nem 0-ra vagy 5-re végződtek, szóval a 926 és 927 általános modellnek teljesen esélytelen lett volna. Ha másként érted sorry, nehezen tudtam követni, be vagyok most lassulva.

(#20) kpal válasza BiP (#11) üzenetére


kpal
veterán

Annak a kisebb 5"-os variánsa ugy volt 1520v néven érkezik .

(#21) vicze válasza Dave™ (#19) üzenetére


vicze
félisten

De igazad van, azt figyelembe se vettem. :) Akkor meg pláne elfogyott a 92x jelölés. :P

(#22) BiP válasza kpal (#20) üzenetére


BiP
nagyúr

Gsmarena-n az Icon nagyon 5"-os 1520-nak néz ki. [link]
De igazából nekem mindegy milyen néven jön, csak jöjjön :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Glenda válasza vicze (#18) üzenetére


Glenda
addikt

Szerintem ő is azt mondta, hogy Buildig nincs új hardver.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#24) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Kár, hogy ebből (egyelőre?) nem csinálnak dual SIM-es verziót, csak a kistesóból. Pedig a Nokia ebben igazán követhetné a HTC-t vagy a Samut, ehhh, mindig fáziskésésben vannak.

Nem a lényeg a fontos.

(#25) vicze válasza Glenda (#23) üzenetére


vicze
félisten

Azt szerintem én mondtam. :B
Ez volt a kijelentés konkrétan, amire hitetlenkedtem, hogy MWC-n lesz egyáltalán Lumia.

(#26) Воланд válasza vicze (#18) üzenetére


Воланд
titán

csak annyit irtam, hogy mutathatnak be keszuleket. csak nem fuztem hozza, hogy ciki lenne az os nelkul bemutatni.

mellesleg en ugy tudom, hogy lett volna wp event, csak a felvasarlas elhuzodasa miatt lett atszervezve a dolog.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27) xmaas


xmaas
őstag

Kivancsi vagyok jojjon csak

(#28) El Gringo


El Gringo
senior tag

na végre :DD
és hol a 1520v - ha három modell lesz: 630,635,930 :F

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#29) vicze válasza Воланд (#26) üzenetére


vicze
félisten

Hát a felvásárlás még mindig húzódik, mivel még ez is Nokia event, azért tisztában van szerintem mindenki, hogy nyár-ősz-re lesz vége. A Google is vagy 1évet nyammogott a Motorolán, MS se sietteti.

Amúgy az MWC-s bemutató óta mocskosul nem értem a stratégiájukat és hogy mit is kezdenek most a készülék gyártással...

(#30) savoo válasza Bogyó bá' (#13) üzenetére


savoo
addikt

925ből van 32 gigás verzió, és nem satnyult, hanem szépült. :P

(#31) savoo válasza El Gringo (#28) üzenetére


savoo
addikt

Ez lesz az.

(#32) dreamdancer válasza vicze (#29) üzenetére


dreamdancer
őstag

Jó neked, én már 6 éve nem értem a Nokia stratégiáját... :)

Nem a lényeg a fontos.

(#33) vicze válasza dreamdancer (#32) üzenetére


vicze
félisten

Most az MS-ére gondoltam. :)
Gyakorlatilag "sunyiban" az MWC-n bemutatták a 8.1 újdonságait HW oldalról, jó pár új gyártópartnert főleg alsó kategóriába(India, Kína), és most kicsit homályos, hogy a Nokiaával extrában mit akarnak.

(#34) Glenda válasza vicze (#33) üzenetére


Glenda
addikt

Szerintem referenciahardvert. Meg amíg fegyverrel kell kényszeríteni a gyártókat arra, hogy gyártsanak WP készüléket, addig az egyetlen esélyük az, ha van egy saját OEM aki gyárt. Elérik a 15%-os küszöböt Európában és jön a többi.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#35) vicze válasza Glenda (#34) üzenetére


vicze
félisten

A most behozott gyártók csak India Kínába gyártanak, azt se tudtam, hogy pl. a Longcheer mi fán terem.

Az tiszta, hogy a Foxconn a referenciát gyártja, a többi új meg MSM8x26 köré épülő olcsó LTE-ket.
Akkor az MS dobja az alsó szegmenst ezekben az országokban? Csak felső kategóriát akar gyártani, ami viszont nagyon nem megy jelenleg. Samsung, HTC, Huawei, LG tovább alibizik... Nem áll össze annyira a kép.
Európa alatt te is az a 3db országot érted ahol 10% körül van? Szerintem az nem Európa. :U

(#36) Glenda válasza vicze (#35) üzenetére


Glenda
addikt

Nem, én az LG-s dologra gondoltam. Ők azt mondták, hogy 15% körül szállnak be újra, gondolom a többiek is így vannak ezzel.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#37) savoo válasza vicze (#35) üzenetére


savoo
addikt

Milyen 3 ország? Csak az EU5ben összesítve 10%-on áll..

(#38) vicze válasza Glenda (#36) üzenetére


vicze
félisten

Értem, akkor meg alibiznek mint eddig is, és az MS legalább a nevüket szépen mutogathatja, hogy mennyi partner van.

@Savo: Azaz 5 az 3. Átlagolva jön ki 5-re a 10% épphogy, szóval 3 ország.
Januárban csökkent mindenhol amúgy: nagyon faja térkép.

[ Szerkesztve ]

(#39) savoo válasza vicze (#38) üzenetére


savoo
addikt

"Januárban csökkent mindenhol." Te mit nézel? :) Amúgy nem tudtam, hogy európa csak 5 országból áll..

[ Szerkesztve ]

(#40) Воланд válasza Glenda (#36) üzenetére


Воланд
titán

az az Acer volt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41) joey04 válasza kpal (#1) üzenetére


joey04
titán

elolvasol egy Icon tesztet és megtudod. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) Glenda válasza Воланд (#40) üzenetére


Glenda
addikt

Igaz, mea culpa. :R

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#43) Glenda válasza vicze (#38) üzenetére


Glenda
addikt

Wow, sokkal alacsonyabb részesedésre számítottam. Én még a 3%-nál voltam leragadva ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#44) vicze válasza savoo (#39) üzenetére


vicze
félisten

Inkább te mit nézel... Briteknél stagnált többi csökkent. Világszinten US-ben nőtt többi csökkent. Ott a csúszka játsszál vele ketté lehet szépen osztani szóval elég egyértelmű.
5 országot mérnek, erről van hírezve orrba szájba, szóval jelenleg az EU 5 ország a médiában, különben sokkal sokkal alacsonyabb lenne nyilván, és jé a januári csökkenésnek nem volt hírértéke...

@Glenda: 3% a WW továbbra is, nem vagy lemaradva. :)

[ Szerkesztve ]

(#45) BeryBp válasza -Faceless- (#16) üzenetére


BeryBp
csendes tag

Az engadget videója elég meggyőző. Ha bejönne a csempés rendszer, akkor még talán tetszene is ;]

Ez a videó rettenetesen akad. Látom, a mérnökök nem tervezték az 1080p-t, csak a marketingesek :)

[ Szerkesztve ]

(#46) El Gringo válasza savoo (#31) üzenetére


El Gringo
senior tag

aztem az 4.5" lesz. Jó persze csak pletyka volt... ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#47) hülyegyerek válasza savoo (#30) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Vodafone-only. Készülékváltáskor nálam ezért nem is játszott a 925 (nem férek el 12 gb-on), pedig gyönyörű gyermek.

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#48) Garada


Garada
őstag

Egy két valamit belöknek és máris egy 10k-val lesz drágább ;]

(#49) -Faceless- válasza BeryBp (#45) üzenetére


-Faceless-
őstag

Az akadás probléma igen, de szoftveresen javítható, viszont ilyen tiszta zajszűrést ritkán találni telefonokban. Én legalábbis nem találkoztam még vele.

(#50) savoo válasza -Faceless- (#49) üzenetére


savoo
addikt

Az tényleg cink, nekem sokkal jobb videot csinál a 925.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.