Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ricshard444


ricshard444
veterán

Roppant jó ötlet, érdekes dolgokat lehet kihozni ebből :K

Vannak dolgok...

(#2) ricshard444


ricshard444
veterán

A videóval nincs baj, én élveztem, majd belejönnek, de ez is már bőven jó kategória más amatőrökhöz képest :K

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#3) towerpc


towerpc
csendes tag

Tényleg nem vészes. A színvonal kb. a mobilarénát súrolja. :)

(#4) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Aki kedvet érez magában, bátran készíthet hasonlót, örülök, hogy az első hozzászólások pozitívak, csak így tovább. :K

(#5) sanykaraj


sanykaraj
csendes tag

Én nem néztem végig eddig. De téleg nagyon korekt. :C

Eddig a sötéttől féltem, de már tudom, hogy sötét soha sincs, az csak a fény hiánya. Tehát most már a fény hiányától félek :DD

(#6) daenerys


daenerys
tag

De jóóóóó!!! Óriási hír ez! :)

Pont most akartam csinálni a tablet PC teszteléssel kapcsolatban videót - közérdekű infót adnátok idekint, hogy hogyan lehetne egységessé tenni a logouthoz készült videókat, hogy meg lehessen találni őket könnyen? Pl. youtube-on milyen címkéket adjunk, mit írjunk mindenképpen a címébe a videónak, stb. :)

Jó lenne, ha egységes lenne a technikai része a dolognak, hogy könnyen elérhető legyen minden olyan videó, amit Nektek készítenek :)

(#7) amisis válasza daenerys (#6) üzenetére


amisis
aktív tag

Ezen mar mi is sokat gondolkodtunk de szerintunk egy logout youtube fiok kene csak nem tudom hogyan lehetne megoldani h mindenki hozzaferhessen :(

Apple iPhone 8 Plus

(#9) BomiBoogie válasza daenerys (#6) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Örülünk a lelkesedésednek, igyekszünk. :-)

(#10) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Jó lett, csak így tovább.
Bogék félhetnek az új generáció érkeztétől.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#11) Adamis válasza amisis (#7) üzenetére


Adamis
őstag

Jó lett! :D Én még egy logout-logót oda biggyesztenék valamelyik sarokba! ;)

(#12) Apika


Apika
Közösségépítő

Gratulálok a fiúknak! :C Bátran csinálják csak tovább, idővel majd egyre rutinosabbak lesznek.

(#13) amisis


amisis
aktív tag

Köszönjük mindenkinek a pozitív visszajelzést :C :C nemsoká remélhetőleg újra jelentkezünk :) (Talán ha sikerül akkor még élőben is meglehetne csinálni...persze csak később :) )

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 8 Plus

(#14) simonzé


simonzé
addikt

Csináltam már néhány videótesztet, meg írásos teszteket is, és valóban nagyon más a kettő. A fiúk tesztjén nagyon érződik hogy kezdők. Ezeket a videókat én még nem tettem volna fel, ahhoz még érniük kell, de gyakorlat teszi a mestert. Még a második verzió is tele van suta mondatokkal, pedig azelőtt már volt rendes felkészülés is. Márpedig annak része a bevezetés-tárgyalás-befejezés trió. Na ezek nem lettek jók.

Az újságírás és a tesztelés is szakma, ez sajnos sokan elfelejtik (még a MA-n is van ilyen szerző.

Minden szakma megtanulásához alázat és a szorgalom kell. Aki nem olvas sokat (és itt valódi irodalom olvasására gondolok), az sosem tud majd szépen, kereken fogalmazni. Nem az eszemet osztom, messze nem vagyok tökéletes, de ezt nem ússza meg aki ilyen tesztekre adja a fejét, és minőséget akar produkálni.

I don't fit in. I fit out.

(#15) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Tetszett a videó! Rutin kell még hozzá és jó lesz ez!
Grat! :R

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#16) The.End


The.End
csendes tag

Köszönjük a tanácsokat :) (én vagyok a másik srác a vidiböl)

(#17) Legendd válasza MrPetya19 (#10) üzenetére


Legendd
senior tag

Inkább örülünk :) sok sikert, van nézősereg, nem kell félni :) hajrá!

Alea iacta est!

(#18) amisis válasza Legendd (#17) üzenetére


amisis
aktív tag

Koszonjuk, de azert van meg mit tanulni. :) :C

Apple iPhone 8 Plus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.