Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) bandhe43


bandhe43
csendes tag

Sziasztok !

A kérdésem a következő lenne, boldog tulajdonosa vagyok egy Z323 hangfalszettnek, most 4 napos , szóval még a "bejáratás" időszakában van. (Itt szeretném leszögezni,hogy nagyon amatőr vagyok ilyen téren) A kérdésem a következő lenne, az normális, hogy a mélynyomó néha "rezgő" hangot ad ki ? Esetleg ezt betudhatom annak, hogy még vadiúj a hangfal? Kb. a potméter felére van tekerve, hangkártya EQ-ja alapon, win hangerőt már próbáltam 80, 50 , 40 % -on is, tanácstalan vagyok.....zenénél általában elnyomják a magasak ezt a hangot és így nem zavaró, mert ettől eltekintve megvagyok vele elégedve az összképpel....de néha nagyon idegesítő tud lenni.( Mintha a membrán adná ezt a reszkető hangot, a bass reflex cső nagyon fix,ahogy megfigyeltem, szóval szerintem nem az a probléma forrása,de javítsatok ki,ha tévednék :))

w w w . youtube.com/watch?v=QzvGKas5RsU <- Tinie Tempah:Pass out , ennél a zeneszámnál , az elején brutálisan kierződik a leírt jelenség.

Szóval, aki kicsit is otthon van ebben a témában,esetleg adhatna valamiféle felvilágosítást, vagy esetleg megoldást erre(ha ez probléma persze :)).

Előre is köszönöm.
Üdv. András

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.