Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) FoxiestFox válasza cappa72 (#50) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az NFS-ek közül mondjuk inkább a Porsche kéri a kormányt, UG1-2-MW-Carbon lazán jól megy billzettel, én laptopon bill, pc-n kontrollerrel szoktam játszani.

(#52) Xpod válasza cappa72 (#50) üzenetére


Xpod
addikt

A Driver játékoknak akárcsak a Test Drive Off-Road-nak soha nem értettem a lényegét. Viszont a Midtown Madness 2-őt szerettem.

[ Szerkesztve ]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#53) Graphics válasza Xpod (#52) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Midtown Madnesst en is szerettem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#54) .LnB válasza Graphics (#53) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is a Midtown Madness játékok voktak a kedvenceim.
Win10-en azok sem akarnak elindulni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#55) Graphics válasza .LnB (#54) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Meg egy jó Carmageddon Carpocalypse Now

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#56) #72042496 válasza Graphics (#55) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hú, annak nem használt az idő szerintem. :) Viszont Androidra is kiadták, és az a verzió állítólag nagyon jó.

szerk: OK, a Carpocalypse a 2. rész. Én az elsőre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#57) FoxiestFox válasza Graphics (#55) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Egyik kedvencem. Őrült szórakoztató cucc, havi szinten játszom évek óta. :D

(#58) Graphics válasza #72042496 (#56) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Másodikra gondoltam. :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#59) aquark


aquark
tag
LOGOUT blog

Billentyűzettel nyomtam/nyomom, fő szempont hogy így is irányítani tudjam, de inkább az rts/fps vonalon mozgok. Nagyon szerettem a Motorhead-öt (1998, az a DICE csinálta, aki most a Battlefieldeket hegeszti). Ez egy elfeledett gyöngyszem, sajnos nem lett túl sikeres, nem is nagyon foglalkoznak a Win10/FHD futtatásával, pedig annó remek grafikája volt alacsony gépigénnyel, iszonyat sebességérzést kelt a szivatós pályáin! Ugyan ebben az évben jelent meg a Speed Busters c. klasszikus. NfS Porsche Unleashed (2000) is jó, de az NfS sorozatot nem nagyon komáltam, bár a mennyiségük miatt megkerülhetetlenek. Nagy kedvenc a Colin McRae Rally 2.0 (2000), itt minden fájlt, infót megtalálni a Win10/FHD-futtatáshoz, amik után a szinkronos magyarítást is érdemes feltenni: https://www.youtube.com/watch?v=ymVi9_gy6z0 Lehet röhögni, de a London Racerrel is jókat mókáztam. Szerettem még a Burnout Paradise-t (2008) (Ultimate Box), de amióta ráleltem az ingyenes Trackmaniákra, ezek háttérbe szorultak. Azok nagyon jól irányíthatóak billentyűzettel.

(#60) #72042496 válasza aquark (#59) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Ugyan ebben az évben jelent meg a Speed Busters c. klasszikus."

Azta, ennek a címét napokig kerestem, de nem találtam! Csak a demóra emlékeztem, hogy nagy régi, de széttuningolt, nitrós verdákkal kellett menni valamilyen őrült pályán, egy ponton egy T-Rex is keresztezte az utat. Meg hogy nehéznek rémlik.

De akkor megvan a címe! :R :R

(#61) FoxiestFox válasza aquark (#59) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Dice sok jó játékot csinált, mondjuk az elmúlt 12 évben semmit, de én az első dosos pinball játékuktól kb a Bad Company 2-ig szerettem őket.

(#62) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végeztem az Underground 2-vel is. Nem volt rossz, de kicsit hosszú volt, néhol kicsit uncsi.

Végig a jó kis Hacsi-Roku-val nyomtam. Esküszöm az volt a legjobb. Lancer-t is kipróbáltam, bár ne tettem volna. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#63) FoxiestFox válasza .LnB (#62) üzenetére


FoxiestFox
félisten

vanilla ug2-ben nekem az rx7 a kedvenc :))

(#64) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Édes istenem, ez a Carbon....
Lehet itt kezdődött az NFS hanyatlása? Borzalom. Legyőztem az első boss-t, addig bírtam. A kocsi, mint ha a Flintstones meséből lenne, és betonnal lenne kiöntve. Sebességérzet semmi. És tele van hülyeségekkel, mint ez a társas rendszer.
A körítés rendben van, csak versenyezni ne kellene. :)
Le is töröltem a fenébe.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#65) FoxiestFox válasza .LnB (#64) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Battle Royale modot ajánlom hozzá, az jó játékot csinál belőle.

(#66) Gábor90! válasza .LnB (#62) üzenetére


Gábor90!
csendes tag

Abban a játékban vita nélkül az volt a legjobb autó. Fullra feltuningolva talán a második vagy harmadik leggyorsabb*, viszont cserébe a legfordulékonyabb. Egyedül a Golf közelítette meg, de annak meg a végsebessége volt kevesebb, és erőből a Skyline, ahol volt elég hosszú egyenes, de kanyargósabb pályákon az sem.

* technikailag több autó végsebessége volt nagyobb, de a gyakorlatban a nagy kanyarsebessége és jó gyorsulása miatt nem volt olyan pálya, ahol ez ki is jött

(#67) .LnB válasza Gábor90! (#66) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt észre is vettem. Szuper kezelhető volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#68) Gábor90! válasza FoxiestFox (#11) üzenetére


Gábor90!
csendes tag

Látom a Thinkpad a kedvenced. Én is gondolkodtam egy T42-ben dokkolóval egy ideig. Aztán ez lett belőle:
[https://gamesystemrequirements.com/user/randomstranger/devices/289371]
Már csak egy jó CRT-re vadászok, ami tudja az 1600×1200-at normális frissítés mellett.

(#69) FoxiestFox válasza Gábor90! (#68) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az se rossz. Milyen pici az a ház, és érdekes, hogy a közepén van drive hely.

(#70) Gábor90! válasza FoxiestFox (#69) üzenetére


Gábor90!
csendes tag

Igen, így tudta megoldani a gyártó, hogy minden elférjen benne és ne legyen gond a normál magasságú bővítőkártyákkal sem. Egy kollégámnál láttam egyszer hasonló házat, csak az kicsit dizájnosabb volt. Azóta vadásztam valami hasonlóra.

(#71) Gábor90!


Gábor90!
csendes tag

Szombaton találtam jófogáson:

A kézikönyv élén van néhány sérülés, de a lemezek teljesen karcmentesek. Le is nyomtam egy pár kört a stock Corollával, kicsit berozsdásodtam az utóbbi ~15 évben, viszont a játék sokkal szebb, mint emlékeztem rá, igaz akkoriban nem tudtam kimaxolni :))


Még a Hot Pursuit 2-t és a Most Wantedet jó lenne lecserélni első kiadásra, de amúgy megvan mindegyik, ami kedves a szívemnek :K

(#72) cappa72 válasza Gábor90! (#71) üzenetére


cappa72
nagyúr

👍az igen! :D

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.