Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

nem kötekedésnek mondom, de ez a "limitált széria" kifejezés mindig megmosolyogtat... a világon minden limitált, ha úgy nézzük... csak azt nem lehet tudni, hogy mennyi az a limit? párszáz darab (mert akkor tényleg ritkaság) vagy párszázezer? :)

ezt a bordát is láttuk már "valahol" ventistől... :) amúgy szép a kártya és nem haragudnék meg ha ilyet kapnék :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) venember83 válasza mephi666 (#1) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, de tényleg nem sok iChill-es inno kapható. Amúgy szvsz jó ötlet, betartották a régi receptet: vettek egy jó OEM hűtőt s rányomták a videokártyára, nem vacakoltak a referenciával vagy új hűtő kifejlesztésével.

(#3) Fáraó


Fáraó
őstag

Végre nem WTF Edition. Már csak az árát kellene tudni.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#4) rup1u5 válasza Fáraó (#3) üzenetére


rup1u5
nagyúr

WTF, XXX egyre megy.....ezeknek a mérnököknek is állandóan a dugáson jár az eszük.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#5) einstein


einstein
senior tag

Én most már valami EU-s korlátozást vezetnék be ezek ellen a grafikonok ellen. ;]
Az hagyján, hogy 0.7 harmada az 1.1-nek, meg az 58 fele a 78-nak, de akkor legalább a skálát mutatnák az oldalán. :)

(#6) mephi666 válasza einstein (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt én is mondtam volna, csak a hangerő nem lineárisan növekedik és ennek betudtam, hogy a grafikon ilyen "félresikerült"... :) ha mondjuk az 1.1=46dB, 0.7=29dB, akkor itt elég erős a különbség tényleg a 2 érték között és elmegy szerintem ez a "3szor akkorának jelölés"... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Fáraó válasza rup1u5 (#4) üzenetére


Fáraó
őstag

:DDD

VIGYORRRGAZMUS.....

(#8) cizoe


cizoe
őstag

Látom az Inno is ért a grafikonokhoz... :DDD

(#9) cizoe válasza cizoe (#8) üzenetére


cizoe
őstag

(#10) ^Clown válasza cizoe (#9) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

:C :C :C

(#11) venember83 válasza cizoe (#9) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem csak hetvenháromfok? Grafikon szerint... :U

(#12) Nyugdíjas válasza cizoe (#9) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nagyon rákaptunk erre mostanság :D
De jogos is, megaztán jókat lehet viccelődni :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#13) cizoe válasza venember83 (#11) üzenetére


cizoe
őstag

Upsz :DDD

Látod? Elhazudják még azt is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) mmdms válasza cizoe (#9) üzenetére


mmdms
addikt

:C

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#15) durkonorbi válasza cizoe (#9) üzenetére


durkonorbi
tag

Naggyon jó! Hozzá akartam szólni a dolgohoz, de látom, már nem kell... egy kép több minden szónál... :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#16) Male


Male
nagyúr

Azért a "Pre-applied MX-2" felirat se semmi... vicces is lenne, ha a leendő vevőnek kéne bepasztázni :DDD

(#17) _Toka_


_Toka_
senior tag

Nem értem, mi a gondotok a grafikonokkal...
A baloldalit a jobb láthatóság kedvéért nem 0-tól, hanem kb. 0.5-től, a jobboldalit pedig olyan 50-től kezdték skálázni ... Persze szigorúan csak a láthatóság kedvéért! :DDD :D

(#18) mephi666


mephi666
nagyúr

most komolyan: amit a #6-ban írtam annak nincs valóságalapja? mert szerintem a bal oldalira rá lehetne fogni, hogy a zajszint logaritmikus alapú növekedése miatt így kellene szemléltetni... de a jobb oldali az tényleg gagyi... ide illik a #9 nagyon :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) robyeger


robyeger
addikt

jól látom a fényképet, ezen a kártyán tényleg 6+8 tápcsatik vannak? pedig a GTX260-nál nem 6+6 a referencia? A tuning miatt kell?, de az se valószínű, ha a GTX285 is már megelégszik 6+6-al...

[ Szerkesztve ]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#20) tome.jr válasza robyeger (#19) üzenetére


tome.jr
addikt

Jogos, a képen egy GTX 280 van. :R

Azt nem értem, hogy lehet ezt limitáltnak nevezni amikor már minden gyártó ezzel a hűtővel adja ki a limitált VGA-ját?

cizoe #9: :D :D

[ Szerkesztve ]

(#21) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

cizoe: :R :))

A 30 fok különbség még így is soknak tűnik...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#22) cizoe válasza TheDragon007 (#21) üzenetére


cizoe
őstag

Jó az 20nak is. :)

(#23) zed1983


zed1983
őstag

Szép a kártya, a marketing meg .... :C

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#24) exception


exception
aktív tag

Szerintem már annak is lehet nagyon örülni,ha jön ki a piacra valami használható kártya és ha megveszed,azt érzed,hogy kaptál is valamit a pénzedért,nemcsak valami újabb marketingfogás áldozata lettél.

"Barátnő? Az mi? Valami ritka pokemon?"

(#25) Egzee


Egzee
őstag

Érdekesek azok a grafikonok... Jó 50%-nak mutatja azokat a 30%-okat... Dehát ez a marketing... Végülis tök mind1... A hűtés brutál, tényleg oda teszi magát ha kell és ez a lényeg... Talán a piacon a legjobb...

(#26) P00By


P00By
nagyúr

Az ichill széria tagjai tényleg ritkaságszámba mennek.
Még mindig a 3 venti hangjára vagyok "kíváncsi"(tudom vegyek... :D ).

(#27) Solten válasza rup1u5 (#4) üzenetére


Solten
addikt

:DDD

Saor Alba

(#28) Solten válasza cizoe (#9) üzenetére


Solten
addikt

:DD :DD OMFG... Ciiizoee....! Ciiizoee...! :C

Saor Alba

(#29) PH-User


PH-User
addikt

Ismét lehet fikázni az Inno-t...

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#30) lezso6 válasza cizoe (#9) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már csak valami háttérkép hiányzik, hogy ez bizony Accelero XXX. ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#31) Zso2 válasza tome.jr (#20) üzenetére


Zso2
őstag

Vigyázz avval az ugyanolyan szóval, mert nem ugyanolyan az... vanamelyiken még ennyi cső sincs meg más a lamellázás. Ne legyünk már ennyire cinikusak.

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#32) Zso2 válasza cizoe (#22) üzenetére


Zso2
őstag

Miért kipróbáltad már? :)
érdekes az x2 3ventis AC hűtést nem kezdted fikázni.. :) (nem szeretem ezt a sok furakodó fant)

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#33) kariad


kariad
senior tag

XXX :D Valami Teszt róla?! :U

(#34) subaruwrc válasza P00By (#26) üzenetére


subaruwrc
félisten

vegyé vazze :P :D

(#35) cizoe válasza Zso2 (#32) üzenetére


cizoe
őstag

Nem próbáltam, csak megtanultam sok sok év alatt leolvasni egy grafikonról két érték különbségét.

Amúgy meg nem a hűtést fikáztam, csak az Inno grafikonjait. (és mielőtt még emiatt is anti nv-snek tűnnék, ha Force3d-s hír lenne (inno3d atiban) akkor is ugyanez lenne a véleményem. Jó ez a kártya, csak utálom, ha hülyének nézik az embereket egy reklámkampányban.

[ Szerkesztve ]

(#36) ló úr válasza cizoe (#22) üzenetére


ló úr
őstag

Háth igen Dr. Szamár ( Cizoe) állatbarátom nagyon tolja az ilyeneket!! Fogyatékos mint én!! :C :R

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#37) zsolt1129 válasza ló úr (#36) üzenetére


zsolt1129
addikt

:D :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.