Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) bözse


bözse
csendes tag

Ennek a hátlapján LG logo van pl.

http://www.lgbuzz.com/handset/lg-optimus-7

[ Szerkesztve ]

(#1002) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok!
Úgylátszik optimus 7-t fogok venni a közeljövőben, elég nehezen találok egy (árban) jó példányt...
Most viszont lenne egy német media marktból vásárolt, szinte tiszta új teló. Lehet valami bajom abból hogy Németországból származik és nem az országunkból? Garival elvileg nem lehet gond, mert a hazai media marktokban is lehet érvényesíteni.
Ha valaki vett már külföldit, segíthetne nekem!
Üdv.

(#1003) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Tervezem egy ilyen készülék vételét egy 3 hónapon belül. Tudom messze van még de már most szemezek vele. Szerintetek az valóban reális, hogy a Djuice-nál 100k környékén van előfizuban, GSM boltokban pedig 60k körül van függetlenül?
Másik kérdésem: Flash és copy + paste támogatást mikor kap a telefon? Úgy olvastam, hogy ezek nincsenek benne.
(Van itthon Android, iOS, most pedig WP7-re fáj a fogam :D)

(#1004) Karma válasza Revoltek (#1003) üzenetére


Karma
félisten

CopyPaste májusban ideért (NoDo frissítés), Flash meg nem lesz.

“All nothings are not equal.”

(#1005) Dhampir válasza Revoltek (#1003) üzenetére


Dhampir
félisten

Vállalati árlistán éppen bruttó 30-ért megy, de a kutyának nem köll.

(#1006) Revoltek válasza Dhampir (#1005) üzenetére


Revoltek
aktív tag

De nem mind1, hogy milyen havidíjjal...

(#1007) sagesz93 válasza Karma (#1004) üzenetére


sagesz93
addikt

Mester, nem tudsz hozzászólni valamit az én hsz-emhez? Igazából inkább a rendszerhez szól mintsem a telefonhoz.

(#1008) Karma válasza sagesz93 (#1007) üzenetére


Karma
félisten

A német telefonra gondolsz? Nem lesz vele semmi gond, semmilyen téren.

“All nothings are not equal.”

(#1009) sagesz93 válasza Karma (#1008) üzenetére


sagesz93
addikt

Aha arra..
Kösz szépen, gondoltam hogy nem lesz vele baj, azért inkább megkérdezem. (az eladó azért figyelmeztetett hogy nincs rajta magyar nyelv... :)) )

(#1010) Karma válasza sagesz93 (#1009) üzenetére


Karma
félisten

Nem mintha bármely más WP7-es telefonon lenne :P

“All nothings are not equal.”

(#1011) Sebibalu válasza sagesz93 (#1009) üzenetére


Sebibalu
őstag

Magyar nyelv majd csak összel jön a mangoval :)) :R

(#1012) sagesz93 válasza Karma (#1010) üzenetére


sagesz93
addikt

tudom, nem véletlenül került oda a szmájli, csak gondoltam leírom, hogy milyen rendes az eladó, vétel előtt ilyenekre felhívja a figyelmet :))

[ Szerkesztve ]

(#1013) erdoke válasza Revoltek (#1003) üzenetére


erdoke
titán

2-3 hónap múlva első generációs készüléket újonnan csak mázlival lehet majd szerezni...

A legjobb aláírás a héten

(#1014) robertel válasza erdoke (#1013) üzenetére


robertel
senior tag

Ha egyáltalán kell valakinek első generációs még. Lehet Samsung és LG is töb bkészülékkel jön majd ki, hisz a hardverek fejlődnek, és a rendszerkövetlemény 800 MHz-es procit ír elő, igy szeritnem esélyes, hogy lesz egy gyártótól több készülék és ugye zte is itt van, reméljük ők is meglepnek egy oclsó készülékkel!

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1015) Revoltek válasza erdoke (#1013) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Ebből a mondatból azt szűrtem le, hogy ennek a telefonnak több generációja. Vagy rosszul értelmezem? Az amit a Telenor árul az egy újabb generációs telefon, mint amit mondjuk GSM boltban kapok meg 60k körül?
Vagy arra érted az első generációt, hogy az első WP7-es telefon?

(#1016) erdoke válasza robertel (#1014) üzenetére


erdoke
titán

Jó eséllyel az összes nagyobb OEM több készülékkel jelentkezik idén, de könnyen előfordulhat, hogy még az új középkategóriás vasak is drágábban nyitnak, mint amivel a mostaniak kifutnak.

(#1015) Revoltek
Nem, új készülékek jönnek szeptember-októbertől. Fejlettebb hardver, többféle árkategória.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#1017) robertel válasza erdoke (#1016) üzenetére


robertel
senior tag

Hát én inkább vennék egy újat 70ért mint most 55ért egy omnia 7et, ami már csak mango után egy frissítést kap meg.
Ezért is várok, meg hátha karácsony felé már esni is kezdenek az árak.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1018) Воланд válasza robertel (#1017) üzenetére


Воланд
titán

Normális, 2 éves Samsung gyári garanciával még mindig nem lehet 55.000 HUF-ért omniát kapni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1019) sagesz93 válasza Воланд (#1018) üzenetére


sagesz93
addikt

na ja, pedig én nagyon kerestem mostanában...
Mindegy, maradt az optimus, 51-ért lesz egy még nem használt példány.

(#1020) robertel válasza Воланд (#1018) üzenetére


robertel
senior tag

60pár ezerért már lehet.
Optimus 7 meg volt edigitalban 60ért 2 év gyári garanciával függetlenül.
Ez azért nem rossz.
És reméljük a szolgáltatók is oclsósítják majd az alsóbb kategóriásokat.
Várjuk sok szeretettel őket:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1021) Воланд válasza robertel (#1020) üzenetére


Воланд
titán

Na, akkor csak oda jutottunk, hogy 55e-ért nem lehet kapni. ;] :DDD

Az alsóbb kategóriát meg én is várom, de félek, hogy pl 4"-os kijelző ott nem lesz. :(

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1022) robertel válasza Воланд (#1021) üzenetére


robertel
senior tag

Én azt nem is bánom, most van egy 4"-os kijelzőjű telefonom, bőven jó lenne egy 3.5ös is, wp7tel.
Illetve még bízok az óccsó ájfonban is:)
Ezért midnenki ki is nevet:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1023) erdoke válasza robertel (#1022) üzenetére


erdoke
titán

Majdnem bizos, hogy lesz egy olcsósított iPhone 4 az iPhone 5 mellett. Az iPod Touch kijelzőjével és műanyag (3GS-szerű) hátlappal tudom elképzelni.

A legjobb aláírás a héten

(#1024) robertel válasza erdoke (#1023) üzenetére


robertel
senior tag

Ennek nagyon tudnék örülni, remélem nem 100e Ft lesz, 70ért rohannék is érte:)

Addig wp7 felejtős is lenne részemről, majd 2012 őszén végén mikor win8 megjelenik és elvileg lehetséges lesz a wp-vel való átjárthatóság.

Csak azt nem tudom, hogy akkor az iphone 4 gyártása is lejár, mert eddig midnig az előző model volt az olcsó.

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1025) erdoke válasza robertel (#1024) üzenetére


erdoke
titán

Függetlenül biztosan lesz vagy 120e, de feltöltőkártyával csak 60-80, míg közepes csomagra vállalt 2 év rablánccal 0-990 Ft.

Szerintk 2014 előtt nem olvad össze a Win és a WP.

A legjobb aláírás a héten

(#1026) robertel válasza erdoke (#1025) üzenetére


robertel
senior tag

Remélem, szolgáltató ár nagyon jó lenne 60-80 között.
Win8 összeolvadás meg én úgy tudom már jővő ősszel aktuális lehet, a mango utáni második frissítés már azt fogja tartalmazni.
Állítólag..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1027) fateless válasza Dhampir (#1005) üzenetére


fateless
veterán

Nem vagyok kutya, ezért rendeltem. :D

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1028) Dhampir válasza fateless (#1027) üzenetére


Dhampir
félisten

Sok sikert hozzá! Hála Istennek csak néha kell a kezembe vennem, de neked remélhetőleg be fog jönni. Nekem bruttó 30-ast sem ér meg a WP7 miatt.

Maga a készülék viszont nagyon-nagyon tetszik, csak a WP7 nem, de mint tudjuk; ízlések és pofonok merőben különbözőek. :D

[ Szerkesztve ]

(#1029) fateless válasza Dhampir (#1028) üzenetére


fateless
veterán

Én pont a wp7 miatt rendeltem

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1030) Revoltek válasza fateless (#1029) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Igazából nekem is a rendszer miatt kellene, hihetetlen, hogy milyen jól össze van rakva, semmi lagg nem tapasztalható (a videók és tesztek alapján). Meg úgy mindennapi használatban is kíváncsi vagyok az oprendszerre és talán ez a teló a legmegfizethetőbb.

(#1031) Dhampir válasza Revoltek (#1030) üzenetére


Dhampir
félisten

Viszont nem tudod annyira testre szabni, mint az Androidot, mert meg van kötve a kezed. Zune nélkül a mobilod tartalmához sem férhetsz hozzá. Szépség, de erős korlátokkal.

(#1032) sagesz93 válasza Dhampir (#1031) üzenetére


sagesz93
addikt

Ebben a leírásban az ios-t is látom, nem csak a wp7-t. Az a helyzet, hogy elég sok embernek ez tökre megfelel. Én is ezek közé tartozom.(legalábbis az ios nálam nagyon veri az androidot, most jön a wp7 meglátjuk hogy bírja nálam :D)

[ Szerkesztve ]

(#1033) Revoltek válasza Dhampir (#1031) üzenetére


Revoltek
aktív tag

MEgszoktam már ezeket a korlátokat 8 hónapja használok iOS-t...

(#1034) redmonk' válasza Dhampir (#1031) üzenetére


redmonk'
tag

Minek trollkodsz? Nem tetszik nem kell megvenni ennyi. Mellesleg pont a zártsága miatt tetszik sokaknak és nem kell minden földi jót letölteni ahhoz, hogy tudd használni normálisan. Megveszed és müködik jól, úgy ahogy az kell neki. Ez legalább nem Non-Stop üzlet mint a Google. Helyi ABC-k nem nyitottak annyira mint az. :D

!be hard, be ruthless!

(#1035) fateless válasza Dhampir (#1031) üzenetére


fateless
veterán

Millió meg egy androidos telefonom volt már, előtte pedig ennél is több WM telefonom. Eddig egyik android sem tudta azt az érzést adni, amit egy WM olyan szempontból, hogy úgy érezzem, egy célszerszám van nálam. Talán majd most a wp7. (Mivel nem a játék meg a mókolás érdekel, ezért ezzel nem vesz le a lábamról egy rendszer sem)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1036) Dhampir válasza redmonk' (#1034) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem vagyok Microsoft-ügynök, viszont időnként használok ilyen készüléket is, ezért véleményt nyilvánítottam róla, mert első ízben nem mindenki tudja azt, hogy milyen megkötésekkel jár a WP7.

Nekem tetszik maga a telefon, a szoftver változatlanul nem, de ha valakinek így is jó, használja sok sikerrel, én nem állok az útjába. :DDD

Az Androidtól nem vagyok elragadtatva, de a vele forgalmazott okos-telefonok némelyike ár/árték arányban elég jónak mondható, a rendszer a sok hasznos és szabad applikáció okán elviselhető. A Bada például sokkal inkább elnyerte a tetszésemet, de mindenki használja azt, ami neki tetszik.

Remélhetőleg a fejlesztők majd a Mangóval megoldanak sok alapvető hibát, mert azért az nem kicsit röhejes ma már, hogy még a Bluetooth-fájlátvitel sem működik egy telefonon 2011-ben! Már a WP 6.5 futtató telefonom ismerte a "Kék-fogat". [link]

Mass storage sincsen, ez is nevetséges. A WP7 egy szándékoltan butított, béta szoftver benyomását kelti, amelynek egyszerű kezelhetősége, csillogó felülete szándékosan elrejti fapados mivoltát.

fateless:
Tavaly még az N8 is tetszett neked.

[ Szerkesztve ]

(#1037) fateless válasza Dhampir (#1036) üzenetére


fateless
veterán

Az még mindig tetszik, és ha lesz egy jó ajánlat, akkor megveszem második telefonnak GPS és kamera gyanánt a Nexus S helyett, de jelenleg még nincs olyan ajánlat, amire igent mondanék sem függetlenül, sem vodafone-osan.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1038) Revoltek válasza Dhampir (#1036) üzenetére


Revoltek
aktív tag

A bluetooth probléma engem is érzékenyen érintett, a mass storage-ra pedig nincs szükségem, tehát az a probléma nem igazán jelentős számomra. Egyébként azért nincs benne mass storage, hogy ne ölje meg azokat az appokat amiket oda telepítesz, legjobb példa erre az android...

(#1039) redmonk' válasza Revoltek (#1038) üzenetére


redmonk'
tag

Szerintem felesleges a mass storage. Nagyon jól kezelhető a Zune, attól, hogy ilyen olyan fanok szénné fikázzák nem feltétlen van valóság alapja. Nálam mint lejátszó és segédprogram is tökéletes.

!be hard, be ruthless!

(#1040) robertel válasza fateless (#1037) üzenetére


robertel
senior tag

Lecserélni a nexus S-t n8-ra?
Nemmeggondolatlanság ez?
Amúgy 50k körül én is megvenném n8at, de enxus-t akkro se adnám el:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1041) gzbotii


gzbotii
veterán

hali.

tegnap vettem egy ijen telefont, elso az volt h reset..
es most meg nem megy a marketplace. azt irja, h: yet not aviable in your country/region :W :(
mitol van ez? masnak is volt ilyen? egy ujabb reset segithet?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1042) gzbotii válasza gzbotii (#1041) üzenetére


gzbotii
veterán

ja, es elfelejtettem emliteni, h a teruleti beallitasanal UK van megadva.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1043) Воланд válasza gzbotii (#1041) üzenetére


Воланд
titán

Magyarországról magyar régiós liveid-vel még nem elérhető a Marketplace. Majd ősszel, a Mangótól lesz elérhető.

Három dolgot tehetsz:

1.: Csinálsz egy uk/usa régiós liveid-t, hard reset és ezt adod meg fő id-nek. Aztán még ez sem tuti, mert lehet, hogy nem fogadja el a kártyádat, na meg a megvásárolt alkalmazásokat nem tudod később másik id-re áttenni.
2.: Regisztrálsz fejlesztői accountot és felteszed a béta Mangót.
3.: Vársz.

(#1042) gzbotii: live id-d is uk régiós?

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1044) gzbotii válasza Воланд (#1043) üzenetére


gzbotii
veterán

nem, hotmail.hu -s
de a gaz, h 1x bejelentkeztem vele, es ment, csak utana csinaltam egy resetet, h az elozo tulaj dolgait kipucoljam.
amugy en romania vagyok, szal lehet, h a mango sem segit rajtam :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1045) redmonk' válasza gzbotii (#1042) üzenetére


redmonk'
tag

A beregelt email cím és telefon területi beállítása is legyen ugyanaz (US/UK) valamelyik a kettő közül.

!be hard, be ruthless!

(#1046) gzbotii válasza redmonk' (#1045) üzenetére


gzbotii
veterán

na probaltam UK hotmailre regelni, de nem enged, a hotmail.hu accountot veti be :O

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1047) Воланд válasza gzbotii (#1044) üzenetére


Воланд
titán

Hát a táblázat szerint Romániában nem lesz Marketplace, ergo neked majd minden régiós beállítást (számítógépen is) magyarra kell tenned.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1048) gzbotii


gzbotii
veterán

na regeletem UK cimmel, liverpooli iranyitoszammal :P
remelem sikerul.

egy kerdes, minden restenel, ugy mind formazasnal, veszit a telefon a tarolokapacitasabol? :(((

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1049) sagesz93


sagesz93
addikt

Én ma szedtem le a Zune-t, plusz regeltem egy live id-t(készülök a telóra :D), USA címmel, meg a gépet is átállítottam amcsira, ZUNE-ban is beállítottam mindent szerintem jól, az már jó ha itt látom a marketplace-t, vagy az amúgy is látszódik?

[ Szerkesztve ]

(#1050) redmonk' válasza sagesz93 (#1049) üzenetére


redmonk'
tag

A Zunehoz azért kell beállítani a régiót USA-re mert akkor be tudsz logolni.

!be hard, be ruthless!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.