Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) soto válasza dedike (#7) üzenetére


soto
csendes tag

mennyibe kerül ez a telefon? hol tudom megnézni?

(#52) Malory válasza spedyboy (#46) üzenetére


Malory
tag

Szerintem kifejezetten vicces, hogy elbeszélgettek egymás mellett a nem létező helyesírásodról, de azon én is nevettem, hogy cikk írással foglalkozol :DD

Egyébként, egy kicsit tényleg jobban figyelhetnél, mert amit írsz, hozzászólsz az érdekel (pl. engem - nyitott ember lévén), de borzasztó, néhol már szándékoltnak érezhető a 'hejesirsaodt' -sic. ugye nem csak heccelsz?:)

A szakmai kérdéseid egyébként engem is érdekelnek. :K

[ Szerkesztve ]

(#53) Bocha válasza LEFTHORSE1 (#44) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A gond az, hogy ha minden olvasónk minden potenciális kérdésére ki akarnánk térni, akkor kb. a végtelenségig írhatnánk a cikket, mert újabb kérdés mindig lesz, hidd el, nem lehet 100 százalékosan teljeskörű cikket írni. Épp ezért valahol meg kell húzni a határt, oké, a böngészőről belefért volna a kép, lehet, hogy rosszul mértem fel, de azért ebből ekkora cirkuszt csinálni felesleges.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#54) Mamuska válasza Malory (#52) üzenetére


Mamuska
őstag

Én is elolvasnám a hozzászólásait, de olyan szinten megkurvulja a magyar nyelvet, hogy ezek után inkább átugrom azokat.

(#55) zeg


zeg
senior tag

Úgy néz ki mint egy tizenezres nyócgigás tácsszkrínes jingjang mp3játékos. Oké hogy letisztult meg egyszerű formák, de egy kicsit megerőltethették volna magukat úgy dizájnügyileg.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#56) littlelion21 válasza soto (#51) üzenetére


littlelion21
addikt

Itt. De a cikk első oldalán írják is. :U

(#57) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Nagyon jol sikerult, es vegre nemi "extra" is kerult bele...
wifi, giroszkop, qwerty ...
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#58) RaveForce


RaveForce
veterán

azért vicces h a multitouchról egy szó sem esik, egy profi laptol mást vár az ember... :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#59) papi77


papi77
addikt

Van már v.kinek ilyen telje? :U

Az első: NOKIA 1611

(#60) TazGaby


TazGaby
csendes tag

Sziasztok!
Eladó egy használt prada Ii.töltö,headset, és usbkábel van hozzá.használtan vásároltam 01.15én az eladó 6hónap garit vállalt rá.Ha valakit érdekel megegyezünk:)
tazgaby@freemail.hu

(#61) MrLowrider


MrLowrider
csendes tag

Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül, hogy a prada 1 előlapját lehet úgy cserélni, hogy az új előlapba átteszem a régi touch screent? Vagy új előlaphoz új touch screen?

(#62) hejesírásó válasza hemaka (#12) üzenetére


hejesírásó
senior tag

lehet csak a fémre allergiásoknak akartak kedvezni :)

(#63) mester0077


mester0077
csendes tag

Hello segitségre lenne szükségem van egy ijen telóm és rácsatlakozok a wifimre és belépek a böngészőbe ugye rákérdez hogy Wi-fi vagy pedig UMTS .kiválasztom a wifit mivel ha az umts-t választom akkor sikertelen kapcsolodás az irja ki ha pedig a wifit akkor beirom hogy google és kiirja hogy a kért gazdagép nem található..Nemértem milehet vele..A válaszokat előre is köszönöm ha megymég ez a topic

(#64) .Szaki. válasza mester0077 (#63) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szia, nem vagyok LG-s (már régóta), ezért nem tudom milyen beállítási lehetőségek vannak nála, de nézd meg, hogy a routernek a beállításai amire rá akarsz csatlakozni megegyeznek-e a telefonon lévő beállításokkal. Gondolom beállításokon belül van valami wi-fi beállítás vagy valami ehhez hasonló..Ha régebben működött és csak most nem, akkor nem tudom mi lehet.

(#65) mester0077 válasza .Szaki. (#64) üzenetére


mester0077
csendes tag

Igen mert ugye 2 telóm van és a másikkal kitűnően működik de azért átnézem köszi. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.