Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dussy


dussy
őstag

Prada2? :)
I'll be back... :P

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#2) nrgia


nrgia
őstag

Nem vagyok oda az LG telókért ,de ez most tetszik! :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) papi77


papi77
addikt

Nekem nem jön be... :(

Az első: NOKIA 1611

(#4) mark75


mark75
senior tag

Nem rossz,de ha a kijelző felbontást növelték volna úgy jobban tetszene.

(#5) jubilleum


jubilleum
senior tag

"Jobbra a microUSB bővítőhelyet és három gombot találunk, ezek sorban:"
Hopsz :)

(#6) Zsolto


Zsolto
őstag

Nekem tetszik, szeretem a kicsúszós qwertys telefonokat. A három előlapi gomb talán nagyon lent van, félnék, hogy kiesik a kezemből, mikor megnyomom őket. Mondjuk ennyi pénzért inkább vennék két E71-et, hogy ne billegjen rajtuk az i780 :)

Bocha:
A "három oldalú kockát" háromszög alapú hasábnak, más szóval prizmának hívják ;)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#7) dedike válasza Zsolto (#6) üzenetére


dedike
addikt

Ha nem ennyi lenne az ára, simán beneveznék rá! :))
Tetszik! :U

Jó szerencsét!

(#8) bejmuller


bejmuller
aktív tag

egy kis hiba: "1979-ben megvásárolt cég első üzlete 1919-ben nyílt meg Milánóban"
ez azert nem semmi:D

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#9) David75


David75
őstag

Ez pont olyan mint amit vártam.Ha ilyen lett volna az első prada akkor nem vettem volna viewty-t.Csak akkor még számított a megapixel...Ma már szerencsére úgy vagyok hogy igaz az iphone-om 2megapixeles de a másik zsebemben úgyis van egy 8megapixeles fényképező...Ami mellesleg bármilyen pixon-nál meg innovi-nál szebb képet csinál sőt xenon vaku is van ha már fényképezni kell...De hát éljen a megapixel háború.Harc a minél nagyobb plakátokért...Meg egy kép legyen 2megabyte méretű hogy egy este alatt 2giga képem gyűljön össze...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#10) Magnum_


Magnum_
nagyúr

wifit be sem kapcsolod, kép nincs is a böngészőről... miért maradnak ezek ki mindig? :(

I humbly and respectfully decline™

(#11) fateless válasza bejmuller (#8) üzenetére


fateless
veterán

1913-ban alapították a céget, 1919-ben nyílt meg az első bolt, 1979-ben vásárolták fel a céget. Mit nem értesz?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem tudom, nem tűnik vmi minőségi telefonnak azzal a rengeteg műanyaggal. Majd ha megtapogatok egyet talán megváltozik a véleményem, igaz nagy LG rajongó nem vagyok. :)
Az a háttérkép vmi borzalom. :D

(#13) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

A nagy kérdésem, tudja-e a multi tasking-ot, legalább böngészés közben lehet-e vezérelni a zene lejátszót mint a Sony Ericssonokban?

Cseberből vederbe

(#14) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem lenne ez rossz, ha pont a fő funkció nem egy hatalmas hibával kezdene.

"Épp ezért a Prada 2-vel minden hívás megkezdése egy "halló, halló, helló, szia!" szólánccal kezdődött"

Kb az 5. hívásnál hullana ki az összes hajam ,de talán lenne annyi önuralmam ( az ember pénztárcája erős motiváloó erő),hogy eladnám és nem a földhöz csapkodnám.

Ha ezt kijavítják akkor talán még használható is lesz.

(#15) Bocha válasza Magnum_ (#10) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Bekapcsolni bekapcsoltam, működött, mit kéne még írnom róla? A böngésző meg pont olyan, mint a Viewtyban.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#16) Magnum_ válasza Bocha (#15) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hát régebben bagyobb hangsúlyt fektettetek rá. Wifi antenna erőssége, böngésző gyorsasága. Ezt már másik telefonnál is belinkelted, pont hasonlo "megjegyzésemre" (pl 30 nokiában van wifi, meg ugyanazon gyári böngésző, mégis van róla legalább 1 sor nem csak annyi, hogy van benne wifi)

I humbly and respectfully decline™

(#17) LEFTHORSE1 válasza Bocha (#15) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ha még nincs a teló vissza adva, megtudnád válaszolni a fenti kérdésemet?

Cseberből vederbe

(#18) Bocha válasza LEFTHORSE1 (#13) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Mar visszaadtam, de tudok valaszolni: a zenelejatszo fut hatterben, Widgettel lehet vezerelni a keszenleti kepernyorol. Bongeszes kozben nem probaltam, gondolom maximum a gyorsmenubol lehet elerni, de nem biztos.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#19) Franklin


Franklin
addikt

"A telefonálással kapcsolatban sajnos van egy gond, nevezetesen az, hogy a mikrofon és csak a hívás megkezdése után egy-két másodperccel kapcsol be, valamint addig a hangszóró is csak gázzal megy, mert sisteregni ugyan sistereg, de azt nem halljuk, hogy mit mond a másik."

Ezt a mondatot nézzétek át még egyszer, mert valami nem stimmel benne :-)

(#20) Mamuska


Mamuska
őstag

Valami minőségi telefont várna az ember Prada néven, de közel sem erről van szó. A hangprobléma az viszont gyalázatos.

(#21) Magnum_ válasza Mamuska (#20) üzenetére


Magnum_
nagyúr

régi Pradaja van egy barátomnak, akmikor kijött, elég ütős volt, az anyagminősége sem rossz, ha titán/arany/akármi lenne, sokkal drágább lenne, igy meg nagyobb réteghez el tud jutni, mégis lehet vele villogni, mint pl azokkal a -azt hiszem- Dior mobilokkal, amiko kokain árban vannak. Tehát igy nem annyira exkluzív, de ne is rossz.

a hangprobléma természetesen übergáz.

I humbly and respectfully decline™

(#22) Mamuska válasza Magnum_ (#21) üzenetére


Mamuska
őstag

Nem mindegy, hogy 130 vagy 150 guriga? Legyen inkább minőségi, meg akinek ma Magyarországon ennyi pénze van mobilra, azt nem nagyon vágja földhöz 20-30k. Ez már nem a 70k-s Samsung Armani árkategória.
De tisztában vagy a kox árakkal! Nem is jogásznak tanulsz, hanem vegyészmérnöknek? :D

(#23) jooker82 válasza Franklin (#19) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem az első és az is lenne,annyi nem stimmel.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#24) Magnum_ válasza Mamuska (#22) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem 150ropcsi, legalábbis a hír szerint :P érted mire gondolok. van ez az überparasztvakitos kategoria, ami egy jo új auto ára, meg van a Prada, ami nem annyira buta, szép is, de mégsem "annyira" drága (mert müanyag, nem tartalmaz gyémántot stb, de Prada)

hanem vegyészmérnöknek? nem-nem, majdnem buktam kémiábol :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#25) Mamuska válasza Magnum_ (#24) üzenetére


Mamuska
őstag

Én arra gondoltam, hogy a prada kerülhetne annyival többe, de akkor már legyen minőségi. Töröld meg az orrodat! :DDD

(#26) Kevin---)


Kevin---)
csendes tag

tisztelt tesztelők! és az mért van hogy a samsungokat mindig magasztaljátok, a többi gyártót ( mint jelen esetben is ) meg lehúzzátok, a jó tulajdonságokat meg nem emelitek ki náluk. talán fizet a samu ezért?

... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

(#27) spedyboy válasza Kevin---) (#26) üzenetére


spedyboy
senior tag

ezt már jopárszor eljátszoták velük mármint hogy meg gayusitották a mobilarenás srácokat ezzel aztán kimagyrázzák hogy nem is igaz me samut is lehuznak:)
hülyeség belekezdeni szerintem megint ebbe a vitába
tény amit fentebb saint kolega is emlitett hogy egy kiskép sincsa böngészöröl és az sincs leirva a cikkben h ugyanaz mint a vivtiben szegény kezdö olvaso honann a francbol tudhatá hogy mien böngészö van a vivtiben? föleg ha utalás sincs rá...
továbbá bövíthetöségröl sem esett szó teszem azt hogy java-t kezel e vagy nem és hogy?
ha ugyanugy mint a vivti akkor meg is kaptam a választ de ez sincsen leirva a cikkben kicsit öszedobott nak tünik nekem ez most...
és most komolyan ez ugytudom egy telekomuikációs lap miért kell fél oldalt szentelni a PRADA cég történelmének??? Belátom hogy kellett volna a PRADA1 cikkjében nem tudom hogy ottvolt e rola szo öszintén nem olvastam most el de szerintem ebben itt annak semi keresnivaloja ilyen hoszan...
téleg olyan hatása volt föleg a végén h kb a tesztelö lesajnálta hogy itt ez a prada2 minek baszkodja ka wifivel minek csináljak print scrn-t a böngészörröl ugyse érdekel engem ott a tács om azon netezek kit érdekelnek az olvasok?

-persze lehet h csak én éreztem ezt és nyugodtan ollsatok le miatta ha nem igyvan de szeritem volt már JOBB cikketek is...

Egyébiránt a telefon egy nagy xar szerintem mert lg:) és volt vivitim tudom h mien és (mint én is cikk irásal foglakozom) lehet h énse irtam volna élvezettel a cikket de azért az olvaso fontosabb mint hogy egy unott öszecsapott ciket irjak egy xar rol mert lehet hogy valakinek mégis tetszik kell neki vagy csak kiváncsi...

bocsi ha tul hoszu lett de ez most igy kijött belölem.
üdv. spedyboy

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#28) jooker82 válasza Kevin---) (#26) üzenetére


jooker82
nagyúr

Jah igazad van.azt qrvára észreveszik ha az lg másol valakitöl,de azt pl h nemrég kijött egy kifejezetten viewtyre hasonlitó telefon a samsungtól azt már nem. ezt egykét fórumlakóra irtam.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#29) vsgaborr11 válasza spedyboy (#27) üzenetére


vsgaborr11
tag

Hát igen,szerintem is jobb egy se G900 mint egy Prada II. Nem,nem fikázok,igazat adok,tényleg kicsit összecsapott a cikk,bocs Bocha :(

(#30) spedyboy válasza spedyboy (#27) üzenetére


spedyboy
senior tag

jah és ha jól látom a görgetö rutin rol sem esett szo
engem spec érdekelne
de vájá kitaálom ugyanaz mint a vivtiben!:)
talált? :C

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#31) Prof01


Prof01
veterán

A tesztet köszi! :R
Teló nem jön be. :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#32) NEGA


NEGA
csendes tag

Jó a teszt. Nekem kell egy ilyen mobil.

(#33) Bog válasza Kevin---) (#26) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen, fizet, természetesen. Múltkor is vettem nekik egy bauxitbányát, hogy legyen sok fémes telefon, aztán beborítottam az egészet az uszómedencébe, amit szintén a Samsung vett nekem, hát persze.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) domi007 válasza Bog (#33) üzenetére


domi007
őstag

:DDD :DDD :DDD

Ez a Prada szép, de nekem ezek az egyedi oprendszerek nem tetszenek. Akkor inkább WM, mert bár nagyon gagyi gyárilag milliónyi programmal testre szabhatom.
Itt meg ha hiányzik valami, akkor mondhatom, hogy ***, ezt nem építették bele az LG-sek, sorry.. :N

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#35) erdoke


erdoke
titán

Ez a Prada csak a menüjében nőies, amúgy egy bazi nagy tégla. Asszony ilyet biztosan nem szeretne a Prada után. Nem baj, legalább már annyi köze sincs a Prada-hoz, ami az elődnek volt. Unisex semmi.
Az előzővel történő összevetést én is hiányolom. Elsősorban arra gondolok, hogy amik ott nagy hibának voltak feltüntetve (görgetés pl.), az javításra került-e a 2-ben.
WiFi-s, HSDPA-s készülékben a böngészést illik vizsgálni, egyébként mire jó ez a két rádió?

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#36) BloodRay


BloodRay
veterán

Úr Isten... ezek a hátterek(hogy a "játékokat" már ne is említsük :DDD )! :Y :C
Egyébként az áráért elég gyenge készülék, legfőképp minőségileg...

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#37) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

külsőleg jobb mint az elődje de belsőleg...

(#38) spedyboy válasza RandomGosu (#37) üzenetére


spedyboy
senior tag

ezt öszekeverted nem? :Y
mert belsöre teljesen más mint az elödje vagy hogyértetted?

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#39) Zsolto válasza spedyboy (#27) üzenetére


Zsolto
őstag

"...én is cikkírással foglalkozom" -- muhaha, és aztán megmutatod őket a tan'tó néninek, hogy javícsaki a hibájidat?

Nemár... Lehet, hogy más nem mondta még (bár az egyik logoutos írásodnál valaki már finoman utalt erre), de iszonyat fárasztó olvasni, ahogy dől belőled a szó, összefolyó szavak, kihagyott, felcserélt betűk, se vége, se hossza mondatok, helyesírási hibák tömkelege, csapongó gondolatok... Kicsit lassíts és legyél összeszedettebb.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#40) spedyboy válasza Zsolto (#39) üzenetére


spedyboy
senior tag

Szia!
Legyél szives és nézdmeg a logout os irás dátumát. Valahol elkelett kezdeni. Amugy ha anyira erdekel h. Mit irok keres meg priviben.
Amugy nem fáj a nyelved a sok fagyitol?

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#41) David75


David75
őstag

Elnézést ha esetleg rosszúl olvastam.De nekem elég nevetségesen hat hogy egyáltalán hasonlítjuk a prada2-t a se g900-hoz.Először is nem egy kategória.Másrészt beláthatnék már a nagy sonyericsson-osok hogy vergődik a cég ahogy van.Olyan jó a sonyericsson féle symbian hogy már soha többet egy telefonba se rakják be.Alapvetően nem értem egy 2,4"-es érintő képernyő lényegét sem.Arról pedig ne is beszéljünk hogy kb 200mhz-s proci milyen gyorsan dolgozik.Nem is értettem milyen megfontolásból rakták bele hisz a nokia egy régebbi zenemobilba az 5700-ba is már 369mhz-s procit rak.Pedig az nem is érintős.Egy fórumon olvastam hogy miért na hát aztán igazán nevetséges indok volt.Azért raknak ilyen kis procit bele mert így tovább bírja az akksi.Kb olyan megoldásnak tartom ezt minthogy azért nem fűtünk a lakásba és azért fagyunk meg hogy kisebb legyen a számla.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#42) David75


David75
őstag

Ja és még valami.Szerintem semmilyen módon nem kéne lehúzni egy cikket hogy ez nincs benne ez meg az.Szerintem egyikünk se fizet azért hogy a teszt író megírja a teszteket.Kb örüljünk hogy nem kell a gép elöl fel állva valami mobilboltban megnézegetni ha érdekelne egy telefon ahol kb páros lábbal rúgnak ki ha utána nem veszed meg de legalábbis nagyon bunkók.Vagy nézheted a médiámarkt-ba a szétnyomkodott verziót vagy üvegen keresztül.Ez a melyik cég melyik tesztelőnek fizet ez meg teljesen nevetséges és felesleges is.Alapvetően mindenkinek húz a szíve valamelyik cég felé és így nem lehet teljesen független tesztet írni meg nem is kell.Például ha valami begyöpösödött se fan irta volna az x1 cikket akkor biztos nem lett volna így rávilágítva a hibákra pedig rá kell...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#43) spedyboy válasza David75 (#41) üzenetére


spedyboy
senior tag

Nem tudom rám érteted e h. Elvakult se fan wagyok és h. Én hasonlitotam wolna a g900 at a pradahoz. Utobira nem kel wálaszolj hisz a g900at egyik hsz embe se emlitetem. Hogy se fanak nézel mert se-m wan nagyon buta dolog. A Se döglödik sok helyt kifejtetem mar eröl a véleményem. De mondjmár kérlek még 1 olyan telefont ami teljesen wezérelhetö gombokal és tapizásal is! Ja és kompakt méretben.
De hagyuk aba a witát mert ugyse tudjuk meggyözni 1mást.

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#44) LEFTHORSE1 válasza David75 (#42) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Akkor hadd világositsalak fel miért kell egy hiányosan megírt cikket lehuzni, a potenciális vásárló ebbe kapaszkodik, ha feltételezés alapján megvásárolja a készüléket majd otthon rájön egy pár gyártói mulasztásra amelyek számára használhatatlanná teszik a készüléket, akkor rohadtul fogja érezni magát mert nem lett eleget felvilágositva. Igy jártam én a Samsung F480-al, elolvastam a tesztet és a hozzászólásokat, minden oké, külsőre tetszett hát meg is vettem, egy nap alatt olyan két gyártói hibát kaptamamelyekről szó sem esett a tesztben, pl böngészés közben nem lehet kilépés nélkül a menübe visszalépni, a zene lejátszót sem lehet irányitani ha háttérben fut böngészés közben, esetleg BT fülesről, és a BT-n fogadott fájlokat sem lehet a memkarira irányitani, most szeretném eladni de csakis veszteséggel ha sikerül. nem is mertem volna feltételezni hogy van olyan gyártó aki nem tesz multi taskingot ( legalább csak kettőt) a készülékébe, és még is, megszivtam.

Cseberből vederbe

(#45) Zsolto válasza spedyboy (#40) üzenetére


Zsolto
őstag

Mindegy mi a logoutos írás dátuma, ha most ugyanazt a minőséget produkálod itt a hsz-eidben. Nem valószínű, hogy amúgy egyetemi értekezés szintű cikkeket ír az, aki egy fórumon úgy ír, ahogy te... Nincs egyetlen hibátlan mondatod, de szinte szavad sem.

Amúgy nincs ezzel semmi baj, úgy írsz, ahogy akarsz, csak akkor ne mondd, hogy "cikkek írásával foglalkozol".

Persze ez nem idevaló téma, elnézést kérek mindenkitől. Szakmai ártalom, hogy érzékeny vagyok a nyelvi minőséggel kapcsolatos kijelentésekre.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#46) spedyboy válasza Zsolto (#45) üzenetére


spedyboy
senior tag

Ki mondta h egyetemi szintü cikeket irok?
amugy mobilrol irtam (irok) elnézést kérek érte ha nem figyeltem minden apro kis veszöre pontra v neagyisten amikor megugrott a busz félre ütötem pár karaktert.
elnézést érte de ez egy tech fórum. Nem a magyar helyesirási kézikönyv internetes forumja.
és én itt most beisfejezném ezt az egészet.
túl sok már az off!:)

Bocha: Esetleg azt a pár SZAKMAI kérdésemet ha errejársz megválaszolnád?:)
-görgetö rutin
-java
-és amit kérdeztem
köszönöm elöre is:) :R :R

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#47) sp33dypr0


sp33dypr0
tag

A kissé feszült hangulatot szeretném megszakítani, és inkább leírom a a véleményem a telóról a teszt alapján! :)

Valahogy mindig kicsit félve tekintettem az LG készülékekre, az utolsó modell, amiben még sosem csalódtam, az a B1200... :) Mindegyik LG megmozgatja a fantáziám, de ennek ellenére mindig találok valami okot, ami miatt mégsem ruházok be. Jelen esetben az ára. Valahogy számomra elfogadhatatlan a tény, hogy egy ilyen árfekvésű telefonban nem tudják megoldani azt az égető problémát, amit mi telefonálásnak nevezünk...

Mindezek ellenére szerintem egyébként szinte "csillog" ez a telefon, annyira látszik rajta a profizmus! Talán ha kijavítanák az "apró" telefonálás közben jelentkező problémát, és talán kicsit minőségibb anyagokat használnának fel, akkor lehetne az, aminek tervezték... Prada!

(#48) erdoke válasza David75 (#42) üzenetére


erdoke
titán

"Szerintem egyikünk se fizet azért hogy a teszt író megírja a teszteket"
Szerintem ezt rosszul gondolod. Azért bámulod az oldalon villódzó reklámokat, hogy annak bevételéből fizessék (többek között) a cikkírót is. Ha nem bámulod, nincs bevétel, ergo nincs "ingyen" cikk sem. Tehát fizetsz, csak indirekt módon. Te döntöd el, hogy ha legközelebb ilyen typusú cikket látsz, vagy éppen ettől a szerzőtől jön ki újabb írás, elolvasod vagy sem.

A legjobb aláírás a héten

(#49) rootkiller


rootkiller
őstag

Prada 1-et láttam, elég nagy egy szar volt. Ez sztem csak konzumidiótáknak való.

Artengo TR 990 Pro

(#50) jooker82 válasza sp33dypr0 (#47) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mért nem csalódtál még a b1200-ban?ha jól tudom az volt az első,és mért kell félve tekinteni?
Nehogy bedőljetek már egy ilyen hibának!! itt egyeseket ugy meglehet etetni.Ha azt irná a cikkiró h arany van a közepébe.. egyből rohannátok venni!!!! Lehet pont ez volt az a készülék amely aa 1000 böl egy hibás/hanghibás/ most emiatt a sok kritika.Majd ha 10 en lagalább vesznek és mind a tiznek elöjön ez a hiba akk. lehet kritizálni.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.