Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaveForce


RaveForce
veterán

az összegzés után ajánlott plecsnire számítottam, kezdésnek nem rossz, de azt a rezi kijelzőt fel nem foghatom :(((

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) Bog válasza RaveForce (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ezért nem lett ajánlott.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#3) #06658560


#06658560
törölt tag

Mennyi az ára? Valahogy nem találtam.

(#4) Dr.Anonymus válasza #06658560 (#3) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

azt írják a tesztben, hogy feltehetően 80 körül lesz kártyafüggetlenül

(#5) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem rossz kutyu...

"There is nothing permanent except change"

(#6) Dr.Anonymus válasza Bog (#2) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

jó a teszt, már nagyon vártuk!

egyébként a:
"illetve van egy ilyen lehetőség, hogy szépségfelvétel. Kerestem egy szépséget a környéken (épp ebédet főzött), de nem tapasztaltam semmi különöset a fotózás során."
részhez annyi, hogy a szépség fotózás elmossa a pattanásokat, bőrhibákat, és a sápadt bőrt felszínezi
itt egy példa még az Lg Renoirtól (tényleg így működik egyébként, én is kipróbáltam anno, talán a szemöldököt kevésbé mossa el a végleges Renoir)
aki ismeri a photoshopot/gimpet annak az nem igazán kell :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) helixP válasza Bog (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

Én sem ezt a plecsnit vártam volna... :U
Csak a kijelző miatt nem ajánlod? Illetve az is érdekes, hogy elégedettség az üzemidővel kapcsolatban (ilyen kategóriában 3 nap azért jó) és 6-ost kap csak...?
Nálam Ajánlott :D

(#8) bope87


bope87
aktív tag

Nem rossz darab, ára sem vészes. Kijelző meg... szerintem mindenki döntse el maga, annyira nem láttam vészesnek a kezelést a videón.
Már csak egy navigáció kell hozzá, és remélem a magenta színű szolgáltatónál kapható lesz :)

(#9) amanoba


amanoba
őstag

a plecsnin én is meglepődtem, viszont a rezisztív kijelző az kicsit khm...nem hozzáillő.

a teló nagyon tetszik, bár kicsit sok ez a kék benne, remélem az lg szokásához híven kihozza vagy 75-féle színkombinációban.
kellemes magyar garis árral tuti a siker! :K

szerk: úúú most nézem a vidit, fasza, hogy benne a doboz+tartozékok! :C

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nagyon jó kis kütyü, határozottan tetszik. Ki kellene próbálni, aztán eldönteni, hogy elbírná-e a kapacitív kijelzőt. Mindenesetre beruháznék egyre szívesen :)

(#11) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Mindenképpen üdvözlendő, hogy magyar nyelven kommunikál.
Szerintem.

valami

(#12) Valzor


Valzor
aktív tag

Nekem a rezisztív kijelző miatt felejtős a masina, pedig nem rossz gép. De inkább egy Motorola DEXT (Cliq) :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#13) Straw válasza #06658560 (#3) üzenetére


Straw
senior tag

itt 85500 huf,
elég meggyőző telefon, annak ellenére mondom ezt hogy nem szeretem az LG-ket, de ez komolyan tetszik.

42

(#14) #06658560


#06658560
törölt tag

Köszönöm a ávlaszokat.

Az ikonokat nem lehet lecserélni játszós, hatéves távolkeleti kisgyerekstílusról valami konszolidáltabbra?

(#15) DeadMeat válasza #06658560 (#14) üzenetére


DeadMeat
veterán

De rengeteg féle "skin" van,amik többekközött az ikonokat is változtatják :)

Btw nekem bejön a készülék.Magyar droid,divixel :C

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#16) rizso


rizso
addikt

Így hirtelen nem tűnik rossznak...Kicsit Omnia2-t juttatja az eszembe a kijelző alatti pár gomb(formára legalább is), illetve még a touch pro2-t is a qwerty-je miatt :U Kicsit mintha akadozna a gép itt-ott - 1-2 helyen lassan váltott/teljesített szerintem :F
A kapacitív-rezisztív kijelzővel kapcsolatban: kinek mi...Azért a rezisztívnél sem kell kell betörni a kijelzőt ahhoz, hogy reagáljon(pl. SE Satio - szerintem rohadt jól megcsinálták) ;)
A videóhoz lehetett volna egy kicsit vidámabb aláfestő muzsika is, majdnem sikerült bealudnom rajta ;] ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#17) EczkE


EczkE
addikt

Már vártam a tesztet, otthon elis olvasom :K

Asszem mindenféleképpen!

(#18) yorka


yorka
tag

Miért is kell elátkozni a rezisztív technológiát? A két technológia nem fekete és fehér, mindegyiknek vannak előnyei és hátrányai. Csak azért, mert a kapacitív a "trendi", még nem kell leírni (lehúzni) a másik technológiát. Rezisztív technológiával is lehet jó érintőkijelzőt készíteni.

A teszt amúgy jó, a telefon tudása is tetszik, de összecsukva kicsit jellegtelen. (Szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#19) sagesz93


sagesz93
addikt

A teszt jó, a telefon is, szerintem az ajánlottat megérdemelné, elég jó árban van, és ahhoz képest elég jól meg is csinálták szoftveresen.

(#20) Thibbie22


Thibbie22
tag

Az az LG gyári téma tényleg elég mókás. :)) Egy kvázi üzleti telefonba bűn olyat belepakolni.

Amúgy a kagyló teljesen rendben van. Első LG, ami megmókolja a fantáziám... Persze ettől függetlenül nem venném meg. :DDD

Last 1 year: N95 Sand->N95 8 GB->N82->5800 XM Red

(#21) Bog válasza yorka (#18) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az Android rendszert kapacitív technológiához tervezték. Ez minden pillanatban érződik is, amikor a GW620-at használod, mert érzékenyre próbálták venni a cuccot, aminek az az eredménye, hogy ha nem pontosan ott találod el az ujjad első leérkező felületcsücskével a kijelzőt, ahol szeretnéd, akkor cseszheted.

Nyilván nem a levegőbe beszélek és ezért húzom le a rezisztív miatt, erre a régi olvasók már rájöhettek volna...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) AS


AS
félisten

Másik LG android is RS lesz... sajna...
Igen és Samsung S8000 Jet is azért lett nagyon pontatlan,
Ez mar egy elavult technológia csak régi PDA k ba való.
Nem tudom minek erőltetni. :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) Bog válasza AS (#22) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez tévedés. Lehet a rezisztív is jó a megfelelő helyen, de az Androidhoz nem szerencsés. Minden olyan cuccban kiváló a rezisztív, amihez stylus tartozik, mert pontosabb pozícionálást tesz lehetővé. Az ujjbegyre tervezett GUI-khoz viszont nem passzol.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) DemonDani válasza Bog (#21) üzenetére


DemonDani
addikt

Nagyon meg is lepett, hogy az LG boszorkány konyhájában mindent megoldott, de a kapicitív kijelzőt nem... Hiszen szinte minden komolyabb LG rendelkezik már ezzel. (mint a divxel stbvel...) Érdekes...
De amit még aszem nem említettél, viszont elég nyilvánvalónak tűnik, hogy itt sajnos szó sem lesz Android frissítésről... (sokakban mindig felmerül már ez, az android kapcsán, hogy lesz-e frissítés) Mivel ennyit dolgoztak vele, így sajnos a karomat tenném rá, hogy nem fog frissebb verziót kapni :( Ami főleg a Flash miatt lenne érdekes (hiszen a többi dolgot meg is oldották, úgytünik)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#25) joey04


joey04
titán

Ez nagyon jó készülék lenne, tetszik a sok módosítás amit az LG csinált (bár egy nyers 2.1 sokkal jobb persze)
De a rez kijelző elrontja az egészet.A böngészőben látni a legjobban, hogy egy katasztrófa.
Valóban, ez csak oda jó, ahol stylus van. de az a rendszer, amihez stylus kell, az elvault. :)
Engem a magyar nyelv kimondottan zavar már androidon. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) erdoke válasza DeadMeat (#15) üzenetére


erdoke
titán

Azért ez a műanyag szappanos doboz elég távol áll a DROID minőségétől, nameg a vas is, ami pl.a DivX-ek konvertálását teszi szükségessé. Szarnak egy pofon.
Egy üzleti(nek mondott) telefonba az utólag mókolt Exchange támogatás és a szimpla DOC fájltól hátast dobás szerintem nehezen fér bele...

A legjobb aláírás a héten

(#27) rizso válasza erdoke (#26) üzenetére


rizso
addikt

Valószínűleg nem is azok fogják megvenni, akiknek van pénzük egy Droidra :U

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#28) Rhino666


Rhino666
őstag

Hol késnek az android alapú QWERTY-s HTC-k? :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#29) DeadMeat válasza erdoke (#26) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mér kell mindenbe mindíg belekötni? :P Magyar android,divix támogatás.A vas elég hozzá biztosan,ha a gyengébbnek mondott spica is boldogul vele.Pedig gyengépp a procija,mint egy 400megaherces :U
Szóval jóez ennyiért.Az meg hogy üzleti készülék volna.. :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#30) erdoke válasza DeadMeat (#29) üzenetére


erdoke
titán

Nem én mondtam, hogy angolul nem tudó üzleti felhasználóknak milyen jó lesz... :P

Egy jó átlagos netes AVI-val eddig gondjai voltak a 7200-s Qualcomm chipnek, nem hiszem, hogy most hirtelen megtáltosodott. Persze ha 700 kbps-os videót nézel 64 kbps-os mp3 hanggal, akkor nincs gond, de ha 1500 kbps videód van Ac3 hanggal, akkor megnézem, mit nyom fekve. :D

A legjobb aláírás a héten

(#31) rizso válasza erdoke (#30) üzenetére


rizso
addikt

Ha már a videóknál tartunk: BB 8900-re hogyan érdemes konvertálni, illetve mivel? Van divx/xvid támogatás ugye, de elég kevés film van, ami pont megfelel...Ötlet? :U

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#32) D4rkAv3ng3r


D4rkAv3ng3r
senior tag

"A híres-hírhedt Facebook játékok (Farmville és a többiek) persze most sem érhetőek el,"

Basszus nem is fog soha sem, amikor annyira optimalizálatlan szar a Flash miatt az egész, hogy egy erős asztali PC-n is valamikor másodperceket kell várni a FarmVille-re főleg ha az illető farmja tele van állatokkal amelyek mozognak is. Egy PDA/okosteló összes is szarná magát, kevés lenne hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#33) erdoke válasza rizso (#31) üzenetére


erdoke
titán

Sajnálom, de nem ismerem a BB DivX lejátszóját, de még a vasnak is utána kéne néznem.
Tipp szinten azt mondom, hogy maradj 1000 kbps alatt a videónál, és 128 kbps-os mp3 hangnál. Felbontásokkal nem nagyon szokott gáz lenni, egy átlagos netes AVI elég alacsony a mobil felhasználáshoz.
Szerk: OFF

(#32) D4rkAv3ng3r
Állítólag Snapdragonon (Nexus One, Desire) elég jól fut az új Flash-sel.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#34) D4rkAv3ng3r válasza rizso (#16) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Egyetértek fel van fújva ez a kijelző dolog. Már egyszer írtam, hogy a tévhitekkel ellentétben már ugyanolyan fejlettségi szinten van a rezisztív kijelző, mint a kapacitív és létezik multitouch is belőle. Igen és olyan is ami elég érzékeny és nem kell "betörni" ahhoz, hogy reagáljon. Jelenleg egy francia gyártó készíti a legfejlettebb rezisztív kijelzőket.

Egyébként ez az ostoba tévhit úgy terjedt el, hogy az iPhone-ban volt a populáris közönségnek először multitouch és abban kapacitív kijelző van...

#21: Talán be kellene kalibrálni és akkor nem nyom félre az ember. :U

[ Szerkesztve ]

(#35) >-48-<


>-48-<
aktív tag

Még szerencse, hogy nem kapacitív kijelzővel és alap androiddal jött ki, akkor most szerelmes lennnék. :D
Nem egy nagy eresztés külsőre, de méretben pont jó, csinos a qwerty, bivaly üzemidő. Igazi zsebrevágós kis kütyü.

#!

(#36) DemonDani válasza erdoke (#30) üzenetére


DemonDani
addikt

Sehogy...
De mindenképpen jobb mint a konkurenc megoldások...

Már nagyon várom a GD880 Mini-t, ott elvileg kapunk egy teljes DivX támogatást, amit nehész elhinni, de tekintve az LG Divxes múltját egyáltalán nem tartom lehetetlennek...

(#33) erdoke
Láttad te a FarmVillet? ha nem oldják meg a GPGPUsítást akkor az nem fog mobilon menni...

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#37) D4rkAv3ng3r válasza Bog (#23) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

De passzol csak sok user nem tudja - vagy lusta - bekalibrálni első alkalommal a kijelzőt. Szerencsétlen készülék nem képes magától. A technológiai különbségek miatt természetesen van különbség érzékenységben a kapacitív kijelzőhöz képest, de annyira nem vészes amennyire a köztudatban él. Sőt egy túlérzékeny kapacitív kijelző sokkal rosszabb, mert annak elég ha közelítünk pár miliméterre a kijelző fölé és már aktiválódik.

Mivel nem ismerem az Android-ot így nem tudom van-e a beállítások között kalibrálás, ha nincs akkor az az LG sara, csak általánosan írtam le.

[ Szerkesztve ]

(#38) Bog válasza D4rkAv3ng3r (#34) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Talán be kellene kalibrálni és akkor nem nyom félre az ember. :U

Plíz, tényleg, kérlek, mutassad meg már, hogy az Android OS hol a ménkűben ad lehetőséget a kalibrációra.

Nem, nincs kalibrálás, legalábbis júzer szinten nincs. A rezisztív meg lehet ugyanolyan fejlettségi szinten, mint a kapacitív, de ebben a telefonban NINCS ugyanolyan fejlettségi szinten.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#39) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Miért kapott csak 6 pontot az üzemidő?
Egy ilyen kategóriájú telefonba nem sűrűn raknak ilyen teljesítményű akksit.

(#40) DeadMeat válasza erdoke (#30) üzenetére


DeadMeat
veterán

Egy ilyet próbáltam most ki direkt spicán,sem a kép,sem a hang nem akadt.Ha annyira gyenge a spica,akkor ez is elboldogul vele.Ha meg nem,akkor mégsem olyan vacak a samu.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#41) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem lett rossz végül is, bár a kijelzőért tényleg kár.
Szerintem egyértelműen a Spica-nak akartak konkurenciát állítani, illetve azt próbálták lekörözni(billentyűzet, kis finomítások az 1.5-ös rendszerben...).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#42) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Jó ötlet volt a kicsomagolásos rész a videó elején. :R

(#43) littlelion21


littlelion21
addikt

Kijelző ide vagy oda...ennyi pénzért egy ilyen tudású készüléket - le a kalappal LG.

(#44) joey04 válasza D4rkAv3ng3r (#34) üzenetére


joey04
titán

Nem nagyon érdekel engem, mint felhasználót, hogy elvileg mit lehet és mit nem kihozni a rezisztív technikából. A most paicon lévő legérzékenyebb rez kijelzős készülék szerintem az Omnia2. És még azt érezhetően nyomni kell. nem úgy, hogy betörjön a kijelző, de egy kapacitív után már roppant kényelmetlen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) fairi válasza Bog (#38) üzenetére


fairi
addikt

tényleg egyik rezisztives androidban sincs kalibrálásra lehetőség?
ez kellemetlen,ha vmitől elállítódik akkor nézni fog a user...

joey20:de fordítva is,mikor t-mobos várakozás közben egy iphone-t nyomogassam kellett pár perc h NE ujjheggyel(félig kötömmel) nyomogassam a kapacitív kijelzőt,mert úgy nem volt az igazi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) joey04 válasza fairi (#45) üzenetére


joey04
titán

szerencsére mindenki a kapacitív után megy. :R
én diamond1-2 p1 után is azonnal éreztem hogy kell kezelni egy cp panelt. 0 perc volt az átállás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) rizso válasza joey04 (#46) üzenetére


rizso
addikt

Ez a normál - csúnya lenne, ha nem tudnád kezelni:D
Ôcsémnek arénája van, én is simán kezeltem rezisztívek után:P

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#48) Saccco


Saccco
nagyúr

Hm, nézegettem már ezt az eszközt, hátha androidot vennék... és csak 1-2 qwerty-s eszközt találtam. Hát sajnálom, hogy az a gyengécske qualcomm msm került bele, a rezisztív kijelző elmegy. Ha tényleg nagyon-nagyon jó áron adják akkor elgondolkoztató....

És 2.0 v 2.1 várható? vagy semmi hír erről?

Valaki említette, egyetértek vele: Hol vannak a HTC, vagy csak simán a konkurencia qwerty-s készülékei :F

Videón külön poén Bog kócos feje :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#49) Lirion


Lirion
addikt

Arra én is nagyon kíváncsi lennék, hogy az üzemidő miért csak 6 pont..

"1420 mAh teljesítményű akkumulátor is izzad. Folyamatosan bekapcsolt nettel, WLAN-nal, Bluetooth-szal és elég sűrű macerálásnak kitéve a DEXT két napig bírja."
Üzemidő: 7 pont
Kijelző: 3,1", 320 x 480 pixel, 262 ezer szín

"Nyilávn az Android rendszerű gépeknél nehéz bemérni egy átlagos használatot, ha mi nyúzzuk ezeket a telefonokat, akkor a WLAN és a HSDPA gyakorlatilag folyamatosan dolgoznak, netezünk, fotózunk állandóan, a GW620 nálam így is bírta három napig, ami mindenképpen dicséretes."
Üzemidő: 6 pont
Kijelző: 3", 320 x 480 pixel, 262 ezer szín

(#23) Bog
"Minden olyan cuccban kiváló a rezisztív, amihez stylus tartozik, mert pontosabb pozícionálást tesz lehetővé. Az ujjbegyre tervezett GUI-khoz viszont nem passzol."
És miért nem? Nekem nem tűnik logikusnak, hogy egy pontos kezelést lehetővé tevő technológia ne passzoljon egy pontatlan kezelésre alapozott felülethez.

(#47) rizso
A gépelés az arenán és az iphone-n is számomra rettenetesen kényelmetlen, olyan érzékeny mindkettő, hogy hozzá sem érek a kijelzőhöz és már leüti a betűt.. De ez más helyeken is előfordult, hogy nyúltam vmihez és a mellette/alatta/fölötte lévő menüt vagy listaelemet hozta be vagy elgördült a lista meg hasonlók.

[ Szerkesztve ]

(#50) Saccco válasza Lirion (#49) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kijelző: 3,1", 320 x 480 pixel, 262 ezer szín
Hát ha ezt a Milestone-ra írod akkor szerintem elnéztél vmit
Méret: 3,7 hüvelyk
Kijelző felbontása: 480 x 854 pixel
Kijelző típusa : kapacitív TFT érintőkijelző
Színárnyalatok száma: 16 millió

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.