Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3) Lecs@ válasza HUTCHDB (#1) üzenetére


Lecs@
addikt

+ 1 ugyanezt érzem valahogy. Előbb a G4, mint ez .

512 GB

(#6) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Nincs LG-m de nekem valahogy a G4 jobban bejött, "egyedibb" vagy stílusosabb volt. Jobban tetszett na...

(#14) #13110016


#13110016
törölt tag

Köszönjük a tesztet, korrekt! :R
A telefon nekem küslőre is tetszik, de ez a moduláris dolog már kevésbé. Biztosan nem cserélgetném őket. Allaergiás vagyok, ha recseg, ropog a telefon a kezembe, de egy idő után a sok ki-be vételtől az lenne. Tehát én kihagynám ezt a funkciót. Kamera szerintem nagyon ott van, de szerintem nem sokkal jobb mint a G4-é.

(#17) #13110016


#13110016
törölt tag

Jöhetne ez az UX 5.0 a G4-re is. Nekem bejön, főleg az új időjárás widget.

(#22) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Amilyen jól sikerült tavaly a G4, annyira lett gyenge az idei G5. A külseje úgy néz ki mint valami prototípus amit nem fejeztek még be. A modularitás sokat nem dob rajta, főleg ha rossz az összeillesztés és az aksi nagyon kevés, hiába cserélhető.

Idén szerintem mindenben köröket ver az LG-re a többi gyártó.

(#26) batai15


batai15
félisten

óriási csalódás ez a telefon.. az összeszerelési, és festési dolgok meg külön óriási bakik, nem ezt vártam a g4 után

(#31) koxx válasza Quqesz (#28) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

G2-3-ról megéri váltani, de ez a G5 most nem sikerült túl jól, előbb vennék sgs7-et. A UX5 sztem borzasztó, szerencsére visszarakható 4-re.
Ezzel a dizájnnal és modularitással inkább a fiatalabb réteget akarták megcélozni mert a bőrös G4 után nem tekintem komoly üzltei telefonnak.

#18: vegyél goprot

[ Szerkesztve ]

(#35) atike


atike
nagyúr

Az összkép számomra pozitív amin nagyban köszönhető a kamerának...

De nem értem (én sem):
- miért kellett a G4 nagyon is jól kinéző formáját erre cserélni - ez valami vicc, hogy mennyire el van szabva ahhoz képest (oké, a modularitás, a félig-unibody dolog, de akkor is)
- miért nem került bele nagyobb akksi
- egyáltalán ez a modularitásos butaság miért kellett

Ha kiadnák ezt valami javított külsővel, tényleges unibody házzal, kukázva a modularitást azt hiszem egyből jóval több embert érdekelne.... Még ha nem raknának bele nagyobb akksit akkor is... :)

Ismétlem, ezek ellenére pozitív az összkép, de mindenképp meg kell tapicskolni élőben is, mert akár a képeket, akár a videókat látva nem fogott el a "must have" érzés. Kézben fogva lehet ez persze változik, na de majd kiderül... :)

Jó volt a teszt, köszi! És szerencsére gyorsan követte a videós tesztet... :)

(#37) Valaki87


Valaki87
senior tag

jó teszt, jó telefon.

jobban bejön a formavilága ( kicsit Galaxy S6-S7-re hajaz szerintem, kivétel a hátulja ) mint a G4-nek.
nem vagyok lg párti de lehet benevezek egy ilyenre :))

(#42) Luck Dragon

G2 & G4 forma világa után, Számomra csúnya. Legyen bármilyen jó.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#49) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Engem sem kapott el a "must have" érzés. Külsőre a G3am sokkal jobban tetszik. Ha ránézek a G5re, semmi sem mozdul meg bennem. A többi oké, de sztem nem ez lesz a legnépszerűbb G teló.
Ja! És nagy fekete pont a hátlapi gombok hiányáért!

erahurka: nem azért írom, mert nekem is G3 van, de nekem is ez tetszik a legjobban a G szériából. Ha ettől vmikor megválok, akkor G4 lesz helyette.

[ Szerkesztve ]

(#50) erahurka


erahurka
félisten

Én nem vagyok elájulva a kamerától, ilyen olajfestményeket jóval olcsóbb telefonok is tudnak csinálni. Tény hogy jó a dinamikatartomány meg stb., de ezt a részletességet szinte minden telefon hozza 100k felett. Nyilván nem csak a kamera miatt annyi amennyi, de ez a része számomra csalódás.

Többen írjátok hogy nem tetszik a modularitás. Hát akkor ne vegyetek hozzá kiegészítőt. A plusz funkció amit nem használnátok ki, miért zavaró tényező? :F

(#49) SkyLine3000: Nekem G szériában ez a dizájn sorrend: G3, G5, G2, G4, G1. Viszont volt szerencsém hétvégén egy V10-hez, na az valami elképesztően gyönyörű! :Y

[ Szerkesztve ]

(#55) reap3r


reap3r
aktív tag

Beállok a tömegbe, nekem ezen az ég világon semmi sem tetszik. A G3 jó, a G4 még jobb, de ez a G5.
Igazából a leges legnagyobb problémám az, hogy nem vagyok valami idős egy ember, de amikor megláttam ezt a friendses dolgot, meg amikor néztem a bemutatót, azt hittem összehányom magam. Mintha 7-8 éves gyerekeknek promóztak volna. Könyörgöm, a G4 nekem olyan elegáns egy telefonnak tűnt, amit céges életben is elő mernék venni, de ezt??? Friends-friends-friends-lego-playmobil, ez az ami bennem van állandóan. Borzalom.

(#58) ctvagyok


ctvagyok
őstag

A belső nagyon jó, a két kamera is tetszik nekem.
De a kijelzőt és az összeszerelési minőséget ért kritika és az aprócska akkumulátor (papíron) elbizonytalanít rendesen. A tetszetős formaterv is elmaradt idén. Legjobban a fekete képernyő keret zavar.

Én nem húznám le annyira, mint itt egyesek. Szerintem nem lett rossz, és biztos lesz sokkal olcsóbb is. Tavalyi G4 most remek áron kelleti magát, lehet a G5 is hasonló áron lesz majd elérhető egy év múlva.

(#64) akooos válasza gerii (#63) üzenetére


akooos
veterán

Az első 2 hétben ez volt a G4-ről is a vélemény :DDD Ott is elmondtam és most is. Nem mérvadó az, hogy Magyarországon hány embernek tetszik és hánynak nem :D Érdekes, a nemzetközi techsite-okon megjelent cikkek alatt több a pozitív komment, mint a negatív. Szerencsére az LG nem a magyar eladásokat veszi alapul, főleg, hogy a legtöbben szürkeimportból fogják beszerezni itthon.

(#65) helixP: Lesz, H860N a cikkszáma. Nem hiszem, hogy international egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#67) Quqesz válasza helixP (#65) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van már. Az 1 simes a H850, a két simes a H860
A akmera képernyőjének tetején van két ikon:egy fenyőfa(sima kamera), három fenyőfa(nagylátószög).....azt nyomod meg amelyiket akarod.

Nekem ez a híres gyorstöltés opció x-akta. Ugye az van írva , higy gyorstöltéssel 80 perc a töltés a 2800mAh aksin. Nos a G4 a nem gyorstöltővel(1,8A) is feltölt ennyi idő alatt. Akkor mi az előnye? Ja és ott 3000mAh az aksi.....

Aron1988
Ha az tették volna amit írtál, akkor most azon menne a vita, hogymegint semmi újdonság, csak az elődön csiszoltak volna(lásd samu S6-S7)

czky
A G4 is már 16:9-es cmos-al van.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69) atike válasza akooos (#64) üzenetére


atike
nagyúr

Miért kellene, hogy bárhol is számítson az, hogy itt mit gondolok egy adott telóról az emberek...? :F

És miért baj az, hogy ha itt a hozzászólók nagy részének nem tetszik ilyen-olyan okok miatt (tipikusan a külalak és/vagy a modularitás)?

Én magam is azt mondtam, hogy képekről, videókról nem igazán jön be ez a külső. DE meg kell fogdosnom, nyomkodnom ahhoz, hogy végeleges véleményt alkossak. Eddigiek alapján még a G3 is szebb, nem hogy a G4.... És részemről sajnálom azt, hogy ilyen irányba váltottak a külsőnél. Satöbbi.

Ez még mindig egy (szakmai) fórum ahol igenis le szokták írni a véleményüket az emberek az adott eszközről - még ha az csak trollkodás, nem valós vélemény akkor is. Akkor is, ha az adott készülék gyártójának ez semmit sem jelent... :DDD Na mind1. Lapoztam. :)

(#80) MaxxDamage válasza HUTCHDB (#1) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem egyáltalán nem gyere be ez a G5.
Van benne jó is (szoftveresen) G4-hez képest, de majd G4-re is biztosan fog jönni (soft.update) egy biztos: G4-et jódarabig tuti nem fogom lecserélni és kellemes használatot kívánok a leendő G5 tulajoknak!

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#87) hito


hito
nagyúr

Lehet, hogy vannak érdekes részei, megoldásai ennek a készüléknek, de azért azt a visszataszító fikagyárat, ami itt megy, nem érdemli meg ("mi ez a szar", és társai). Tegnap előtt nekem is volt a kezemben, én sem voltam elájulva finoman szólva sem (sőt, egyik topicban adtam is neki rendesen, bár ez inkább annak köszönhető, hogy sokat vártam a G4 után, ami nem a G5 hibája), de ettől függetlenül igenis van benne fantázia és nem kevés jó dolog is helyet kapott, nagyon sok pozitívuma van:

- bivaly erős hardver
- még mindig kezelhető méret
- remek kamera, nagylátó "lencsével", ami elég jól tud jönni ha az ember beltérben csoportképet tud lőni és a faltól hátrébb már nem tud lépni
- ebben a moduláris felépítésben igenis van lehetőség, durva dolgok születhetnek
- microSD, cserélhető akksi
- INFRA! (egyre kevesebb készülékben van). Ha nincs jön a hiszti, ha van, dicséret nem jár, gyorsan keressünk más hibát a készülékben, csak hogy mehessen a herót
- FM rádió, ugye kedves Samsung? ;] (félreértés ne essék, szeretem a Samu mobilokat)

Egy IP védettséget el tudtam volna viselni még, de majd a következőben. Összességében én idén a P9-et pl. sokkal nagyobb buktának érzem.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#90) leslien


leslien
nagyúr

kíváncsi leszek h a G5 -nek is zuhanni fog az ára (kb 1,5 hónap )mint a G4-nek vagy előbb.. már most(GSM bolt) 179k és mint tudjuk h csak számla kell amin az imei szám van és lehet vinni LG szervizbe 1 év gyári garanciával...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#92) Shyciii


Shyciii
veterán

Ez az LG nekem sem tetszik. Külsőre se tartom szépnek, főleg a hátlapját, és ezek a nagy kávák, túlnyúlások. Értem én hogy innováció, és moduláris felépítés, csak amit "nyernek" a modulált felépítéssel, annak a többszörösét veszítik el szintén ez miatt. Ez a két kiegészítő pont semennyire sem érdekel engem. Kamera nem lesz jobb tőle, a plusz akksi meg felesleges, hiszen ha nem lenne moduláris, akkor eleve nagyobb akksit kaphatott volna, és nem kellene pluszat beletologatni. A másik a HiFi DAC. Most komolyan azt hiszi az LG-t, hogy egy ilyen nagy batár dögöt (akkora, mint más telónál az 5,5colosak...) fogok használni minőségi zenehallgatásra? Erre vannak sokkal kisebb céleszközök, lásd FiiO, úgyhogy nekem ez a moduláris felépítés csak hátrány minden szempontból. Részemről az LG G4 sokkal jobban összerakott telefon lett. Úgyis mondhatnám, hogy A telefon. Sokkal inkább G4-et választanék, és lett is volna, ha sokkal olcsóbban nem jutok egy Nexus 5X-hez mikor épp váltottam.

[ Szerkesztve ]

(#98) #82729984 válasza atike (#89) üzenetére


#82729984
törölt tag

Pl nekem. A távirányító mindig eltűnik, vagy épp a szoba másik sarkában van, a telefon meg mindig nálam van.

Számtalanszor előfordul hogy beesek az ágyba, a tévét valaki már felkapcsolta, a távirányító ki tudja hol van, és odébb kapcsolnám a csatornát mert mást néznék ilyenkor nagyon jól jön az infra, a g4-emben imádom ezt.

[ Szerkesztve ]

(#111) Aryon87


Aryon87
félisten

Vegyesek az erzeseim. Paratlan szamos kiadas, azok nem mindig sikerulnek jol. Ugy tunik most is ez lesz. Es jelen esetben a kulsore vonatkozik. Mashol mar irtam egy velemenyt, de inkabb megnezem eloben. Valtani ugyse fogok G4-rol, 1 nem tudok, 2 nem is eri meg.
Viszont bizom abban hogy a modularitas megbukik, es a G6-nal visszaternek a megszokott feature-hoz (ami sajna tuti nem fog megtortenni).
Az UX 5.0 tetszik viszont, varom a G4-re. Fozott rommal a G3-on fent van, ra se lehet ismeni a telora.
Koszi a tesztet. :R

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#149) Tsebacsi válasza SlayR (#147) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Van olyan sejtésem, hogy nem véletlen van a mobiloknál ennyire elterjedve már a QHD és máshol még nem. Biztos, hogy jólval többe kerül x collal nagyobb kijelző ekkora felbontással, mint pl. "csak" FullHD-val.

6 col, apám, azt már zsebre se nagyon lehet tenni, az S7 is ki tud lógni, és a G4 is jól látszott, az meg ugye szélesebb. Aki tableten akar telefonálni, annak még kompromisszumot kell kötnie, vagy költözzön keletre, ott van ennek piaca ;)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#152) fornettisuti


fornettisuti
veterán

én egy g4-hez hasonlító valamit vártam (hátlapi gombok powa), izmosabb akkuval és ujjlenyomat-olvasóval, ez nem nekem lett kitalálva.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#158) akooos válasza mrThomi (#156) üzenetére


akooos
veterán

S7-ről van szó? 3000 mah lett VÉGRE :) Az LG-nek eddig annyi volt, most csökkent KETTŐSZÁZ mah-val. Tavaly a G4-ben 3000-es, S6-ban pedig 2550(!!!!) mah-s akku volt. Lehet, hogy az én humorérzékem rossz, de nem vicces amit betettél.

(#161) Technoman


Technoman
őstag

Elolvastam én is ezt a G5 tesztet.
A személyes meglátásom, hogy én miért nem fogom lecserélni a G4-emet erre a G5-re a következők:
- ár (persze ez idővel mérsékelődni fog, de addig meg már kint lesz a G6)
- moduláris cuccosok (én is attól félek, mint itt feljebb a kolléga. Mi lesz ha idővel kikopik a sok ki/be tornászástól a rögzítésért felelős mechanika)
-fényképezési szokásaim (akkor most minden kirándulás alkalmával ki/be fogom tologatni a modult, hétköznap meg leveszem, ha jobb képet akarok csinálni)
- az audio "haver" ár/érték arányban annyit nem tesz hozzá a minőséghez (bár általában Losless-be utazom, de ahhoz, hogy a jelenlegi G4 hangminőségét jelentősen überelni tudjam, nem csak a modult kéne megvennem, hanem a jelenlegi 4 e fülesemet -amivel nagyon megvagyok elégedve- is le kéne cserélni, egy sokkal drágábbra, akkor már jóval negyedmillió felett tartanék(!)
- méretkülönbség (kisebb a kijelző, de nagyobb is + nehezebb is a teló)
- fém burkolat (sokan mondják, hogy a GPS vételnél hálásabb, ha a gagyibb, müa matériából van a ház)
- számomra értelmetlen hw erőfölény (nekem a G4-es is szédületesen gyors, nem ettől fog jobban keményedni a....)
- megváltozott kezelőgombok (olyan jól megszoktam a hátlapi gombot a G4-en)
Ami tetszik:
- nagyobb látószögű kamera
- ujjlenyomat szenzor
- USB C (este, sötétben, mindig bénázni szoktam a töltésnél)

(#166) Technoman válasza atike (#89) üzenetére


Technoman
őstag

Infra: Pld én használom a G4 hez. ÉS IMÁDOM!!!!
Nem kell 28 távot használnom. Még a cca 12 éves Yamaha erősítőmet is ezzel kapcsolgatom. Az egyik kedvenc szolgáltatásom.

Látom, megelőztek :K

[ Szerkesztve ]

(#173) mtcob válasza scbb (#27) üzenetére


mtcob
senior tag

Ráadásul még a design is lopott ;]

Nekem tetszik, tényleg kicsit G2-s, a hátlap lehetne kicsit kevésbé sivár, de overall szép telefon szerintem :)
Konkurenciához mérten simán megállja a helyét, idén senki nem újított nagyot, ehhez képest az LG bedobott egy ilyet mint modularitás....merész, de aztán lehet ők csinálták jól
A G6-ba ha átmentik ezt, ott már egy sokkal kiforrottabb kivitelezéssel akár egy új irányzatot is elindíthat, szerintem ez még csak a kezdet
Nincs must-have érzés nálam se, de ismerve az LG-k árát, fél év és bestbuy lesz a piacon, akárcsak a G2, G4 volt ;)

[ Szerkesztve ]

(#192) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Reméltem, hogy a tesztek majd meggyőznek, hogy jó a g5, de sajnos idén se lesz új lg-m... G2 még mindig szépen teszi a dolgát. Ha a g2 formatervét visszahoznák, 5,2-es kijelzővel és a g2-höz hasonló méretekkel és mindemellett fém ház és moduláris alsó rész, akkor azt mondanám, hogy megéri váltani, de ez, hogy még nagyobb is lett a telefon, mint a g4, és emellett kisebb lett a kijelző, na ez az ami nekem nagyon nem tetszik...

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#207) #67656192


#67656192
törölt tag

A G4 nagyon tetszett tavaly de ez egyáltalán nem. Egy kicsit sem mozgat meg. Talán jövőre.

(#215) Chevalier


Chevalier
tag

Nem a G-sorozatot kellett volna elb*szni hanem új betűvel vagy számozással előrukkolni mint a
Flex az íveléssel, vagy a
V(10) a dupla kijelzővel

Szerintem ez öntökönszúrás .
De legalább is G4ről biztosan nem váltok

einhorn az finkle

(#228) mzb1995 válasza scbb (#27) üzenetére


mzb1995
csendes tag

pont ugyan ez G4em van vannak dolgok amik tetszenek a G5ben úgy volt hogy váltok de francokat úgy néz ki a képeken mint a vodafon első saját márkás android telefonjai.....

(#234) razzorr


razzorr
őstag

Jajj,ezekből az LG zászlóshajókból úgy látszik csak két generációnként jön ki normális ketyere G2,G4

(#235) ak76


ak76
senior tag

Ha valaki,akkor én igazán szeretem/szerettem az Lg termékeit,a G széria összes képviselője többször is megfordult nálam,a G2-G4 3-4 alkalommal is,(és soha nem azért adtam el őket mert valami gondom lett volna velük),de most először semmiféle "EZT AKAROM MOST" érzést nem sikerült felfedeznem magamban a G5 képeit figyelve,vagy a tesztet olvasgatva.
Komolyan,egy Xiaomi Note3 pro,jobban izgatja a fantáziámat,vagy egy P9-es,pláne egy S7-es,ez a G5 amolyan se íze,se bűze cucc lett,a modularitás totál hidegen hagy,a hátlapi gombokat pedig vétek volt kukázni,a többi meg egyszerűen nem érdekel,ez van.

(#241) Rihard83


Rihard83
tag

Nekem se jön be a cucc külsőleg, pontosabban az eleje okés, de a hátlapja visszataszító. :D Mikor egy jó csajt nézel és aztán hirtelen elkezd mosolyogni és hiányzik elől 2 foga és a többi is összevissza áll, muszáj orvosolni a problémát vagy sötétben használni.:D Jobb lett volna ha sima marad a hátlap, talán akkor vastagabb-nagyobb aksi is belefért volna hát lehet változott volna a véleményem. Azért még megsasolom élőben is lehet változik a véleményem. A moduláris rész nem érdekel, báris engem, a telefonon kívül mást nem akarok a zsebembe hordani az is bőven elég. Emígy LG G2 tulaj vagyok és megrendeltem a G4-et pár órával ezelőtt. Ami érdekes pár hete kb még 330eurórt lehetett kapni, most meg jött pár teszt és mintha emlelkedni kezdett volna az ára, én már 345-ért rendeltem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#256) #13110016 válasza koxx (#255) üzenetére


#13110016
törölt tag

Pontosan.
Annó a G3 is recsegett egy kicsit... G4 semennyire. Remélem ilyen is marad.

(#257) safizoo válasza Quqesz (#253) üzenetére


safizoo
tag

Jobban bírja az aksija á, mint a g4, nem melegszik, kényelmesebb a mérete és a csúnyázó nyafogóknak: a g4 miért volt annyira szép? (Wtf) mitől volt musthave? A bőrtől? Semmiben nem tudott többet mint a g3, csak nagyobb lett és gyorsabb procija volt.

(#267) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Úgy látom az LG-nél folyamatos gond a nem túl minőségi telefonok gyártása. G2 sárguló kijelző, G3 magától repedő keret, G4 rövid időn belül elkopó gyenge minőségű bőrhátlapok. G5: könnyen kopó, karcolódó nem egységesen felhordott festékréteg, nyomásra pöttyöződő kijelző, béna illesztések alul. A Nexus-om hátlapja is kritikán aluli minőségű(recseg, sárgul rövid időn belül). Többet azt hiszem nem követem el azt a hibát, hogy LG készüléket veszek. Ami ennél a telónál tetszik az a forma, a G4(nekem) kezelhetetlen szélessége után ez jó, viszont a hátsó dizájn az félelmetesen csúnyára sikeredett számomra.

(#275) .DLL


.DLL
veterán

Ami furcsa, hogy a horony (bemarás) szélessége tényleg más a testen és a modulon. Na ezt miért nem tudták azonos szélességűre gyártani? Ez még csak nem is lötyögés, egyszerűen így készült. érthetetlen.

Oké, az szerintem már most látszik, hogy ez a modul megoldás nem lesz sztenderd. Tehát sokáig nem várhatók kiegészítők, és a későbbi modellekben (ha jót akarnak) nem ilyen megoldást alkalmaznak, tehát a meglévő kiegészítőket is el kell majd passzolni és (ha akar az ember) újakat kell venni.

Az is látszik, hogy ez totál más rétegnek készült, mint pl. a G4, de legalábbis kicsi a közös halmaz. Ez nem a makulátlan, hűvös, üzleti stílust elvárók készüléke, hanem a fiatalosabb, merészebb, kísérletezőbb rétegé, akiknek van pénze, és nem akadnak fenn, egy kis illesztési hézagon. :D

(P.H.)

(#283) Tutu7030 válasza safizoo (#276) üzenetére


Tutu7030
veterán

[TROLL]A G4-et a powerbankkal töltöm, a powerbankot meg a G4-gyel. Egyéb kérdés?[/TROLL] ;] :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#295) Technoman válasza E2E4 (#291) üzenetére


Technoman
őstag

Teljesen egyetértek a dologgal, írásodban csak egy helyen van szvsz bibi:

"...és bátor tett az LG részéről a modularitás meglépése, de ha szakmai szemmel nézzük..."

Hát itt a gond: Szakmai szemmel
Ezek a kiegészítők nem is nektek/nekünk készült, hanem az olyan átlagfogyasztóknak, akit még a marketing gépezet szele, meg tud csapni.
60e egy külső eszközért, alszok még párat és ennyiért új G4-est veszek(!)

(#302) E2E4 válasza Technoman (#295) üzenetére


E2E4
aktív tag

Szándékom itt a fórumon az volt, hogy "szakmai szemmel" legyenek nézve a kiegészítő modulok, függetlenül attól, hogy ki a célcsoport, lévén ez egy szakmai fórum.

Természetesen nézőpontunk a témában azonos: ezek a termékek az átlagfelhasználóknak készültek, pláne az ilyen marketinget látva.
A videóban a "Premium portable DAC" az átlagfelhasználóknak valóban az lehet, s a prémium szó egyéb marketingeseknek is kedvence. (Okostelefonoknál is.)

Egyébként az új G4-esek jelenlegi ára - szürke importos boltban a 100.000 Ft-os lélektani ár alatt van, 1 év garanciával - már most lehetne egy jobb alternatíva, és ezt talán itt megemlíteni nem egy bűn, hiszen az elődmodellről van szó.

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#309) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na ma jàrtam az MM-ben megint megnézni a telót és nekem egyre jobban tetszik. Ami ki volt rakva nem lötyögött a modul alul és sztem a kijelzője is rendben volt. Az a rés annyira minimális, hogy napi használatban észre sem vehető(persze felnagyítva a hangyafasz is lóf.sz méretű). Szóval tapintásra nem volt rosszabb mint a G4 és az antenna a kamera mellett sem volt látható. Ha már ott voltam lefotóztam egy V10 mellett. Még annyi:sokan mondják itt, hogy nincs fém érzete a fogásának...nos ha megnézzük a V10 és a S7/edge is csak oldalt fém, tehát nem ertem mire ez a nagy fanyalgás. Persze ha htc v alma lenne ott oké a teljes fém érzet. Tetszett még nekem a MI5 is, de fém ellenére törik ketté mint a ropi(Jerry gyerek 2 sec alatt félbehajtotta)

g5
G5
[G5]
[G5]
[G5]
[G5]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#315) Quqesz válasza balgab84 (#310) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem tudom mi bajod vele, de élőben a három telefon kijelzője közt minimális volt a különbség(G5,G4,V10). Nem értem miért kell ezen pörögni.

Reinkz
Nekem is bejön, de nem pici. Csak vigyázz mert megszólnak a bevilágító másodlagos kijelző miatt....:D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#318) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Az G4 nagyon bejött, de ezért pénzt nem adnék..

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#324) SlayR


SlayR
senior tag

Hátha a G3 lett volna ilyen még azt is mondanám rá, mint itt sokan hogy ez jó...de egy olyan forma után, mint a G4-é volt nem tudom hogy lehet előrelépésnek nevezni....még óriási jó indulattal sem lehet...

(#325) Quqesz válasza SlayR (#324) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem előrelépés...más. Szerencsére az LG nem szokott rá az "S" verzióra, inkább változtat egy nagyot, még ha nem is jön be mindenkinek.

akooos
Én megfogtam a modult és megpróbáltam mozgat, de semmi mozgás és hang...szépen passzolt és csak akkor láttam meg a rést a modul és ház között, mikor a G4 ledjével alulról megvilágítottam. Akkor is csak kicsi fény jutott át a két szélnél. Majd kívancsi leszek mi lesz a véleményed ha kézben lesz. Nekem sokat dobott a megitélésen. Amúgy mellette volt a Z5 és az oldalán kb még vastagabb borítás volt a fémen....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#333) Quqesz válasza schawo (#332) üzenetére


Quqesz
nagyúr

öööö csak azt írtam nincs mahinálva.......igen G5 max 378nit míg a V10 432nit(G4 meg 532nit). nem akartam hasonlítgatni,csak azt akartam megmutatni,hogy azért nem olyan rossz az a kijelző

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#350) Aryon87 válasza Quqesz (#349) üzenetére


Aryon87
félisten

Olvastam. Kivancsi leszek a tenyleges eladasokra, felulmulja-e mondjuk a G4 eladasait (nem hiszem)...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.