Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • avirid

    tag

    válasz apeelme #935 üzenetére

    Szuper vagy. :) Mennyire összetett?

    Amúgy sajnos kezd körvonalazódni még egy hiba, bár még nem tudok róla sokat, csak hogy egyszercsak meghal tőle a telefon. hagyom kikapcsolódni a képernyőt, majd nem reagál semmi gombra, hosszú power gombra se. Egyszer volt olyan, hogy kb 20 mp után visszajött a kép. Mintha valami miatt lefagyna a rendszer, miközben előtte csak a leveleimet olvastam el és semmi jele nem volt, hogy akadna vagy megfogná valami. Elég bosszantó, hogy ki kell hozzá szedni az akkut és vissza, hogy újra tudjon indulni a telefon, tekintettel arra, hogy mennyire nehézkes ennek a hátlapleszedése meg az akkukivétele - nekem eszköz nélkül össze se jön. Páromnak már 2x csinálta, nekem 1x. Most elkezdtem catlogot nézegetni, de a reboot előtti állapotot egyelőre nem látom, viszont feltűnt, hogy a tegnap késő esti reboot óta kb 4000 sor error szerepel a catlogban, ez normális?? ilyeneket látok tucatszám, pl. hogy
    10-18 06:48:57.688 E/FWKEXT (510): Enter GetCurrentOP
    meg
    10-18 02:31:02.177 E/ActivityThread(688): Failed to find provider info for com.lenovo.smart.habit
    pl. utóbbi míg aludtam éjjel 2 után kezdett el sorakozni, 6 másodpercig próbálkozott, de 431x.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés