Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) SanyiSay válasza gegsite (#3100) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Egyszer csak meglesz a megoldás.

(#3102) Blizzardking válasza SanyiSay (#3099) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ha megúsztattad sörben (megünneplendő az optikai kiegészítőkre történő hatalmas beruházást), akár ki is akaszthatod rá száradni. ;]
A látószög változást nem azért nem vettem észre mert vak vagyok, hanem mert a kamerázás sosem érdekelt igazán, ellentétben a fényképezéssel. :D

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#3103) SanyiSay válasza Blizzardking (#3098) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

"Camera Ics-t meg is vettem"
Gondoltuk :K

[link]

(#3104) SanyiSay válasza Blizzardking (#3102) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Így is néztek a sörözőben, hát még ha kilógatom száradni egy keresztbe feszített spárgára.

Egyébként olyan alkalmazást tud valaki ami teljesen elveszi a vezérlést az alsó gombsorrol?
Mert bár már egész jól áll a víz alatti fotózgatás, de a víz alá juttatással vannak gondok.
Folyton elviszi a képet a gombsor.

(#3105) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Sikerült, elég egyszerűen ment az Andrea rom feltétele, szép is, jó is de a GSM nem megy.
Érdekesnek találom, mert a falba állítás után, még vagy 1-2 hónapig ment, aztán kezdte el, eldobálni a hálózatot, ami aztán lehalt, most pedig már semmit nem érzékel. Lehet megint szét kellene szednem, mert mégis csak sérült a GSM modul vagy Andrea alatt is cseréljek modem img-t? :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3106) F.B.I. válasza F.B.I. (#3105) üzenetére


F.B.I.
veterán

Most találta meg a behelyezett SIM-et. Kicsit soknak tűnik a 15 perc. :B

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3107) SanyiSay válasza F.B.I. (#3105) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

modem.img tökéletes az andreában a te esetedben. Majd akkor érdemes lecserélni ha már beindult, mert csak a 3G és BT együttállást javítja. Aki ezt nem használja együtt annak nem kell. Szinte mindenki úgy használja ahogy azt feltelepítette, pld én is.

Darabig megy aztán nem megy az belefér szerintem.
Mert ha már lettek benne hajszál repedések akkor egy pici ütődés is elég lehet neki hogy besértődjön.

Sajnos mivel mindent szépen kicseréltél ezen a telefonon a HW kivételével, nem sok esélyt látok a javulásra.
Sim foglalat az egy szépen beforrasztott alkatrész, ott kontakt hibát megkeresni az igen hobbista meló.

Jó hír, hogy már ezt a telót is tudod romolgatni. :)

(#3108) F.B.I. válasza SanyiSay (#3107) üzenetére


F.B.I.
veterán

Sejtettem, csak optimista vagyok. Sajnos a tulajdonos egyszerű ember és nagyon nem akar a készülékre többet költeni, továbbá nagyon megtetszett neki a hw , aminek a fizikai erejét túlértékelte. Nem tudom mit tudnék neki tudásban és erőben mást ajánlani itthonról.
Valami itthon kapható Lenovo lenne jó, korrekt tokkal kintről. :F :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3109) SanyiSay válasza F.B.I. (#3108) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Itt a fórumon is volt pár teló ami alkatrészáron volt eladó, pedig csak egy rendes flash hiányzott neki vélhetően. Az itthon kapható volt és korrekt áron. :)

"mit tudnék neki tudásban és erőben mást ajánlani itthonról."
Faék, azt nehéz tönkretenni. :)

Volt itt fórumtárs aki a evolveo strongphone q4 re esküszik. Még tok sem kell hozzá.
Szerintem pont neki való.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3110) kirajfoka


kirajfoka
újonc

Hali mindenkinek! Most találtam rá a fórumotokra, igazi gyöngyszem még az olyan informatikai analfabétáknak is, mint én vagyok. Szeptember óta vagyok tulajdonosa a készüléknek és boldogan használtam míg én luuúzeer :W földre nem ejtettem a napokban :Y Persze tok nélkül és a sarkára, azóta a kicsikém screen-je le van fagyva, ill. erős, azaz izmos hüvelykujjazásra ;] mozdul meg, pár másodpercig, aztán újra lefagy (maga a készülék:teló, wifi...ok, műkszik amikor életre tudom hívni a kijelzőt).
Kérdésem az, hogy a képernyőm ment el répát szedni végleg, vagy a lelkében is/vagy történt valami. Rendeljek az Uralon túlról új képernyőt vagy itthon valaki ért a masina javításához? Köszi válaszotokat előre is!

(#3111) SanyiSay válasza kirajfoka (#3110) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Hello neked is.
Sajna még nem jelentkezett szervizes emberke. :(
Mindenki magának javítja, romolja.

Mondanám, hogy a tok nem szép de az nagyon kell neki, de gondolom már tudod.

Szóval rendelni és szerelni a megoldás jelenleg.
A rendelés előtt is megérné szerelni hát ha csak elmozdult valami. Utána úgy is szerelés lesz a vége, aztán hátha mégsem kell rendelni.
Ez az én kis személyes véleményem. :)

(#3112) SanyiSay válasza SanyiSay (#3111) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

prohardver S750 Trailer

Karácsonyi pihi hatsára. :)

(#3113) Blizzardking válasza SanyiSay (#3112) üzenetére


Blizzardking
őstag

Hát ezen jót röhögtem... Te nagyon beteg vagy :C

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#3114) M_o_g_y_i válasza SanyiSay (#3112) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:R :DDD :C

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#3115) hifikus válasza SanyiSay (#3112) üzenetére


hifikus
tag

Hát ez jó! :Y

**********************

Srácok! Van élet a halál után? (avagy ki mit venne S750 után?)
Jó lenne legalább ennyit tudnia srapabíróságban, de nem nagyobb méretben.
A DOOGEE DG700-at nézegettem, ami árban megfelelne, de sokkal nagyobb, és sajnos a srtondphone is túlméretes.

Ötlet? Próbáljak be egy új S750-et? :)

(#3116) Blizzardking válasza hifikus (#3115) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nekem pont azért tetszik az s750, mert nem úgy néz ki mint egy CB rádió a nyolcvanas évekből.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#3117) gegsite válasza SanyiSay (#3112) üzenetére


gegsite
tag

lol.
Kösz a creditekért bár nem érzem méltónak :R

[ Szerkesztve ]

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#3118) SanyiSay


SanyiSay
aktív tag

Örülök hogy bejött a vidi.
Ha valkinek elírtam volna a nevét a felsorolásban akkor azt tudjátok be a karácsonyi mák hatásának. :P

hifikus: Milyen telefon?

Itt a csapat a lényeg. :R

S750 nemm kérdés :K

(#3119) szlibud válasza SanyiSay (#3112) üzenetére


szlibud
tag

:C :C :C :R

(#3120) hair


hair
csendes tag

Sziasztok
Egy jó zseblámpa appot (remélem megfelelő szót használom) tudtok az s750-re? (új ember vagyok az okosok világában)

Köszi

(#3121) SanyiSay válasza hair (#3120) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

El is felejtettük írni legutóbbi hozzászólásodnál, hogy üdv a csapatban. :K

Zseblámpának nincs sok funkciója szerintem, így nem kell különösebben jó app neki, a play (Google Play) tele van effélékkel. Ha valaki ezzel nem ért egyet, majd belinkel egy különösen jót neked. :)

Amire vigyázni kell mint a többi play ről letöltött alkalmazásnál is, hogy ne kérjen túl sok engedélyt.
Itt leírtam annó. Recovery rész már rád nem vonatkozik mert nálad telepítve van. Persze ha tudod használni az plusz előny. :)

Ha még is olyan tetszene ami kér engedélyeket, akkor telepítsd ezt vagy egyéb védelmi szoftvert és utólag is le tudod tiltani a kérelmeit, el tudod tőle venni az internet elérést meg effélék.

Na de ha már kicsit kiismerted a telefonod megírhatnád baralajbi milyen romot tett fel neked.
Nagy fordító hírében áll, de mivel ez egy kiforrott telefon kíváncsi lennék, bajlódott e egy új fordítással vagy telepített egy bevált romot.

[ Szerkesztve ]

(#3122) hair


hair
csendes tag

Szia

Remélem erre gondolsz

Build-szám: LenovoS750_S026_130517_baralajbi

(#3123) Blizzardking válasza hair (#3122) üzenetére


Blizzardking
őstag

Mi..? :U

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#3124) SanyiSay válasza hair (#3122) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Erre köszi. :K
Akkor ezek szerint mégis csak fordított egy stock romot neked.

(#3125) SanyiSay válasza Blizzardking (#3123) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

[link]

Ezekről nem tudtál?

(#3126) Blizzardking válasza SanyiSay (#3125) üzenetére


Blizzardking
őstag

De tudtam mert akartam venni egy vibe z-t, és ők sokan használják a romjait (pénzért amúgy). Csak nem tudom eldönteni, melyik furcsább számomra; az hogy valaki nekiáll egyetlen készülékért új romot főzni, amit utána nem tesz közzé, vagy hogy egy meglévő romhoz odabiggyeszti a nevét csak hogy ott legyen, egóból. :U

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#3127) SanyiSay válasza Blizzardking (#3126) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Szerintem nem fura. :N

Mivel ezzel foglalkozik ezért kell a minél több gyakorlat. Mondhatni kötelező. Meg nyilván kihívás is neki.
Publikálás viszont egy másik történet amivel magára ránt az ember egy csomó kérdést aminek semmi értelme csak az időt viszi legtöbb esetben.
Gondolom az már mindannyiunk agyán átszaladt párszor, hogy bár megosztottunk a világgal egy jó ötletet de már megbántuk, a sok mafla miatt akik a legtöbb kérdéssel zaklatnak, miközben azt sem tudják miről van szó.
Vagy valami ilyesmi.

Szóval nem publikál mindent az ember, vagy csak olyan körökben ahol értelmes kérdéseket várhatók.

Jelen esetben, ha a működő gyári romot fordította le, és csinált belőle light romot mint én, akkor joggal írta mögé a nevét, és mivel volt nála telefon is így feltételezhető hogy volt tesztelés is.
Ha ugyanezt közzé teszi akkor jönnek a megjegyzések, amik lehet csak a nem megfelelő telepítés miatt, vagy egyéb hozzá nem értésből fakadó hibainfók. Na erre meg már van pár közkézen futó rom gondolom nem kell még egy púp.

Szerintem. ;)

(#3128) Blizzardking válasza SanyiSay (#3127) üzenetére


Blizzardking
őstag

Aha értem, Zorro, merő megszokásból a vekni kenyérbe is "Z" betűt rajzol csak mert eltávolította róla a tescós vonalkódot, mert ő egy másik kontinensen Zorró.
Egyébként ezt írtam: "melyik furcsább számomra". Csak hangosan gondolkodtam, igazándiból nem sok közöm van hozzá. Én ha egy akármilyen akármit megcsináltam volna mert pont kellett és így tudtam értékesíteni az akármit, utána - ha már van topikja - bedobtam volna a közösbe. Persze lehet megjelölni és eltenni a fiókba is. Azért azt megnézném hogy ha hair csinálna egy mentést és mindenki elkezdené a romját használni, lenne-e belőle feszkó. Pont te vagy itt az egyik leg "közösségibb" tag, aki mindent ingyen megoszt, közzétesz, tanácsokkal lát el, segít. Fura hogy pont te nem érted miről beszélek.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#3129) SanyiSay válasza Blizzardking (#3128) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Értem amit írsz, csak azért írtam hogy erről az oldalról is lásd a dolgot.
Néha nem árt egy kis filozófia :P

Én aki mindent megosztok? :) és még mennyi mindent nem, pont ezen okok miatt.
Már mennyiszer eszembe jutott hogy törlöm a s750-es face oldalt is, néha kicsit fáraszt. :)

Aztán meg közben próbálom úgy alakítani a dolgaim, hogy ha már a külföldi oldalakról is nézegetik megtalálják az eredményeinket minden kérdezés nélkül is. Viszont bennem kevesebb a tudás és kicsit több a közösségi szellem. Na aztán ez a közösségi életérzés miatt teszek közzé oly sok mindent mégiscsak.

Zorróval nem értek egyet. :N
Én a te MIUI romod is rólad neveztem el mert ugye belepiszkáltál, és nem eredeti. Valamivel be kell azonosítani a dolgokat ha nem eredetiek. Így ha én megcsináltam volna a Stock light romot annak is át lett volna írva a neve pedig abban még fordítás sem lett volna. Valószínű ha mások is telepítették volna és persze működne nekik is szépen, akkor nem stock romnak hívnák hanem a sanyi romjának, még akkor is ha én nem nevezném át a nevemre. Szóval egy névcsere mindenképp szükséges a beazonosítás végett. Ez nem nagyzolás a tágas univerzumban.

(#3130) Blizzardking válasza SanyiSay (#3129) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ha olyan komolyan megcsinálja, hogy benne van a profi munkája, akkor miért tartogatja? Nyilván ennek a határai nem élesek. Hogy mikor érzi úgy valaki, hozzátett annyit hogy adja a nevét. Én az ismeretlen Andrey Gav-val nem akartam megcsinálni, hogy 0.001%-ot tettem hozzá a munkájához, és erre futtassam magam. Ha megkérdezte volna miért írtam bele a nevem, szégyenkeztem volna.
Ami a konkrét kenyeres hasonlatot illeti, az a hatalmas különbség, hogy én azt a romot bedobtam a közösbe, ha te megcsinálsz egy lite romot és közzéteszed, jogos hogy meg akarjuk különböztetni. Ellenben Baralajbi nem tette közzé. Egy készülékre rátette, hogy el tudja adni. Ezen filozofáltam, hogy mi a fenének. Ezért írtam hogy reflexből karcolja a Z betűt. Tisztában vagyok vele, hogy ehhez kettejükön kívül senkinek nincs köze, ezért tettem offba. Mondjuk úgy, hangosan gondolkodtam.

A tudás-közösségi szellem tengelyt kiegészíteném egy harmadik dologgal. Tudás-közösségi szellem-ego. Úgy képzelem el mint egy háromszöget, mindhárom nem lehet egyszerre, valahol a háromszög területén belül vagyunk, mindenki máshol. Attól hogy valaki nagy tudású, csak akkor épít közösséget, ha le tud adni az egójából. (Ezeket már általánosságban írom, nem a fenti rom-kérdéshez).

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#3131) SanyiSay válasza Blizzardking (#3130) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Nem értünk egyet ebben az elnevezés kérdésben. (talán ez az első ilyen)

Mert ha meghagyod az eredi nevet, és utána írod a te neved, ami szerintem elengedhetetlen, az nem más babérjainak használata, hanem tudatod a világgal hogy ez nem az eredeti.
Ha másért nem azért mindenképp jó hogy nem hagyta meg a stock rom .
Előnyök és esetleges hibák nem a gyári romhoz tartoznak innentől. (főleg hogy a rengeteg hiba a fordítás során kerülhet be a romba) Úgyhogy ez nem kérdés hogy adjuk e nevünket ahhoz hogy ha valamit teszünk. Bizony vállaljuk a felelősséget. Mert ugye fórum társaink is ha problémával fordul hozzánk az az első hogy megkérdezzük milyen romot használ. Most tudjuk és azt is hova kell fordulni infóért.
Vagy hol kellene a módosításokat jelezni ha nem a rom tulajdonságainál?

Szépen beszürkítettük az oldalt. :)

(#3132) Tomaak


Tomaak
csendes tag

Tiszteletem!
Problémám ami egyre sűrűbb, hogy WiFi kapcsolat után ha mobil adatkapcsolatra váltanék csak újra indítással tudom létrehozni.
Többször gondolkodtam rom cserén a hálózat eldobás miatt, ami már azóta megoldódott.
Családban ez az egyetlen lenovo telefonon , a többi Xiaomi. Azoknál már a a MIUI rom csere gyerekjáték, kezdetben a fórumon lévő összefoglalóban találtam segítséget.
Milyen magyar nyelvű romot ajánlotok, hol találok részletes leírást. Tudom hogy itt biztos van a fórumon belül, de nagy segítség lenne egy tömör kis összefoglaló vagy link. Előre is köszönöm.!

(#3133) hair


hair
csendes tag

"Már mennyiszer eszembe jutott hogy törlöm a s750-es face oldalt is, néha kicsit fáraszt. :) "

Ne töröld ma reggel kerestem meg :)

(#3134) SanyiSay válasza Tomaak (#3132) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Üdv.
Más ilyenkor trombitáért rohangál. :)

Ha jól értem akkor most hibátlan a telefon? Én nem nyúlnék hozzá ha eddig kibírtátok. :N
Ne de még is akkor Itt megtalálsz mindent

Röviden egy romcsere felénk így néz ki.
- aksi feltölt
- PC re készít egy teljes biztonsági mentést (esetek 99% ban ez nem szükséges, fennmaradó 1% meg eladja téglának a telefont, de nem a mentés hiánya hanem a pc re kötés számukra megoldhatatlan problémája miatt, többnyire)
- Recovery csere CWM vagy TWRP -re
- Recovery biztonsági mentés
- Rom telepítés. (jelenleg 3 romot ajánlunk azok recovery installal települnek nem kell hozzá semmi extra, ha nem az általunk ajánlott 3 romot telepíted onnantól a pc re mentés és egyéb pc-s segéd sw használata fokozottan ajánlott, valamint a rom hoz tartozó forum tanulmányozása)

Particiók: (ezzel még szoktak gondok lenni)
Ha kevés lenne az 1GB gyárilag felajánlott akkor én az Andrea oldalon fellelhető Andrey_GAV féle 2.5BG ra particionálást ajánlom, mert pld az Andrea rom mással nem fut, könnyű létrehozni és visszaállítani az eredetit szükség esetén.

Részletek pedig a fent linkelt oldalon a Romcsere részben.

Ui. Ennél egyszerűbb rom csere vagy frissítés ehhez a telefonhoz nem létezik.
Kitkat, Lollipop sincs eddig és nem is nagyon várható.

(#3135) SanyiSay válasza hair (#3133) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Te lettél a 30. lájkoló :R és mondanám, hogy az első akiről tudom hogy ki vagy itt a fórumon, viszont mivel frissül a biztonsági része nem találok semmit egyenlőre. :N

(#3136) SanyiSay


SanyiSay
aktív tag

Hu micsoda marketing lett ebből a törlés megemlítésből.
Egyből megugrott a kedvelők száma. :B
Többen úgy gondolják had küszködjek csak. :P

(#3137) gegsite válasza SanyiSay (#3136) üzenetére


gegsite
tag

Töröld csak nyugodtan Én azt mondom.
Akinek kell valami itt van. Rákeres és elolvassa. :) tudom ez de szép volna...

(a lájkolás vadászoknak nyasgem-et kívánok)

B.Ú.É.K.

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#3138) SanyiSay válasza gegsite (#3137) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Már nem szürkíteném tovább az oldalt de a lájkolással szerintem semmi baj nincs.
Az is csak egy tetszés köszönet, elismerés nyilvánítás. :K
Mert ha közzé tesz valamit az ember bizony jól esik a visszajelzés. Az EGO-nak is pld, ;] amire Blizzardking rátapintott.

(#3139) Tomaak válasza SanyiSay (#3134) üzenetére


Tomaak
csendes tag

Köszönöm a segítséget ,minden renben zajlott és az Andrea rom működik.
Más tombitáért rohangál ,Te meg segítettél nekem. :R
Boldog Új Évet minden fórumtársnak !

(#3140) SanyiSay válasza Tomaak (#3139) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Szívesen és én is mindenkinek mosolygós 2015-öt kívánok. :)
Lenovos barátainknak pedig fejlesztésben gazdagot, hogy kidobják a következő kedvencünket, ami vízalatti használatra optimalizálnak, tesznek bele vezeték nélküli töltést, kameráról nem is beszélve, a kor szelleméhez illő hw-el, árban hasonlóan kellemest, windows mobilt álmodjak bele? Azt tesztelte már valaki?
Aztán 2016 ra talán nyitunk egy új topikot. :) Nem mintha kinőném a jelenlegi készülék tudását addig.

(#3141) gegsite válasza SanyiSay (#3140) üzenetére


gegsite
tag

Ámen.

Egy 4.7" (max 5") lehetőleg NEM full hd kijelzős (a fogyasztás miatt, meg minek?) Pöpec kamerával ami még sötétben is tudja mi a helyzet, egy Normális segédfénnyel. Talán egy kicsit masszívabb telefontestet (ha nagyon akarom kicsit recseg).
Az isten mentsen a Windows bármilyen használatától, akkor már inkabb iOS de az is csak a "puritán"noknak felel meg . 3000 mAh akksit a népnek! OTG jöhet.

Max. 70 ezer forintot szánok minimum 2 évig legyen telefon egy telefon.
Sajna a Lenovo hivatalos itthoni árazása nekem irreálisan drága. Ki tudja miért?

Az én kis S750 -em még legalább 1 évig meglesz, Fogadalom miatt a diplomámig...

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#3142) weareinluck


weareinluck
tag

Kitalálhatnának valami dokkolót is az előbb felvázolt telefonnak, ami tudna töltést, usb kapcsolatot, külső kijelzős megjelenítést, meg az adott készülékben lehetne 2-3 gb ram, meg egy octa core 1.7ghz vagy valami hasonló. Na akkor gondolkodnék el nagyon, hogy minek van notebookom...(mondjuk már így is)

[ Szerkesztve ]

Egy nap mindannyian meghalunk, az összes többi napon viszont nem.

(#3143) SanyiSay válasza weareinluck (#3142) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Dokkoló megvan oldva ezen is.
[link]
Itt megcsinálta egy fórumtárs a vezeték nélküli töltést.

USB helyett meg mindenféle szerver progik vannak amik elég szépen dolgoznak kábel nélkül.
ÉN az ES file explorert használom valamint a Servers Ultimate Pro alkalmazást.

Külső kijelzőre olvastad amit linkeltem Google Chromecast -ot? Szerintem ígéretes kis kütyü.

Laptop kérdésben sokan egyetértünk. Izgul is a PC világ, aki csak tud átáll tablet formára.

(#3144) SanyiSay válasza gegsite (#3141) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

NA akkor már el sem mondom mekkora win fan vagyok, sokat esne a tetszés indexem. :)

Szerintem legyen a diploma munkád valami telefonos, tanulmányaidhoz cégnek jelöljük meg a Lenovo-t és KB pont fejlesztheted is a kicsikét amire igény lenne. :)

(#3145) gegsite válasza SanyiSay (#3144) üzenetére


gegsite
tag

Gépészmérnöki diplomám lesz s nagyon nem vág bele.
Amúgy se érdekel túlzottan a programozás.

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#3146) Tomaak válasza SanyiSay (#3140) üzenetére


Tomaak
csendes tag

Amire még kíváncsi vagyok, lehet hogy csak én nem látom. Az összefoglalóban említett MIUI rom magyar nyelvű?

(#3147) SanyiSay válasza Tomaak (#3146) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Hát igen pont ma írtam rá a nyelvi infókad, és az tuti hogy a MIUI 6 az nem magyar, rá is írtam de Blizzardking féle MIUI ? Hát nem emlékezem rá isten uccse, ezért nem is írtam rá, de ha bekapcsolódik a beszélgetésbe talán megtudjuk és akkor pótolom ezt a hiányosságot.

(#3148) weareinluck válasza SanyiSay (#3143) üzenetére


weareinluck
tag

Néztem a kütyüt, sőt emlékeim szerint már egyre jobb készülékekről találtam leírásokat, lehet maradi vagyok, de nekem a padfone2 dokkolós megoldása tetszene a legjobban, beledugod oszt meg is vagyunk, de a megjelenítő nem feltétlenül csak 10 colos kellene legyen (tehát a készüléket a dokkolón át hdmi kábellel csatlakoztatnám tv-hez, monitorhoz). Az egész lényege a pc-ként való használhatóság lenne (dualboot is szóba jöhet).
A vezetéknélküli töltéshez sem ragaszkodnék, illetve a fórumtárs is írta, hogy kb. fél év és az akksi cserére szorul a komoly melegedés miatt, az ő házi megoldása esetén. De ugye ez csak egy álom egyelőre... Sokat kell még aludni mire egy ennyire sokoldalú gépet lehet kapni elérhető áron.

[ Szerkesztve ]

Egy nap mindannyian meghalunk, az összes többi napon viszont nem.

(#3149) SanyiSay válasza weareinluck (#3148) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Hát sokat kell aludni. :K

DualBoot Na ezen jót mosolyogtam. :DDD
Még, egy működő oprendszerünk sincs, nem még 2.

(#3150) cappa72 válasza SanyiSay (#3149) üzenetére


cappa72
nagyúr

Dual boot lehetséges. [link], persze telhesen telefonspecifikus, és hát ugye akkor tenyleg ket jol mukodo rendszer kellene.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.