Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Ez a megoldás szerintem sose lesz jól megoldható. (értsd nem látszik x hajlítás után sem semmi belőle)

Ez sokkal jobban bejön:


[https://i.imgur.com/Pfu5KPg.mp4]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) kakuk.tamas válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az Oppo mobilját kellene megnézni, hogy látszódik-e.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3) ErwinChico válasza kakuk.tamas (#2) üzenetére


ErwinChico
tag

Persze, hogy látszódik.

Cogito ergo sum sollicitus.

(#4) prolad


prolad
őstag

Helyes, ha már visszafogott fejlesztések lesznek, akkor legalább ebben legyen jobb. Együtt lehet élni a mostwni megoldással is, szemből nézve többnyire nem is látszik, de ennyiért oldják meg.

(#5) kakuk.tamas válasza ErwinChico (#3) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nézegess videókat róla.
Negyed annyira se látszódik az Oppo-n a használat, mint a Samsungon a dobozból kivéve. :C :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) prolad válasza kakuk.tamas (#5) üzenetére


prolad
őstag

Az Oppónál várjuk ki milyen lesz fél 1 év múlva. Motonál és Huaweinél van hasonló megoldás, ott a kijrlző ugyanúgy megereszkedik, csak nagyobb felületen. Talán kevésbé sérülékeny, de szintén nem túl esztétikus. Jó megoldásnak ott a Huawei kifelé hajló megoldása, csak egy erősebb hajlítható felület kell.

(#7) ErwinChico válasza kakuk.tamas (#5) üzenetére


ErwinChico
tag

Volt a kezemben is. Az volt a kérdés, hogy látszódik-e, és te sem cáfoltad meg, amit írtam, mégis pattogsz. Nézegess Grétsyt Youtube-on, hátha megtanulod a saját anyanyelved egyszer.

Cogito ergo sum sollicitus.

(#8) Graphics válasza kakuk.tamas (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az Oppo-ba is a Samsung szállítja a kijelzőt. :U

Miről tetszik akkor beszélni, ugyanaz a gyártástechnológia.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) ErwinChico válasza Graphics (#8) üzenetére


ErwinChico
tag

Fogalma sincs, csak kötekedni akart, ám öngól lett belőle.

Cogito ergo sum sollicitus.

(#10) Cranberries válasza Graphics (#8) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Nem akarom védeni kakuk.tamást.
De a hajlítható kijelzős készülékeknél a kijelző hajlítási sávja nem a gyártástechnológiától fog kevésbé vagy jobban látszódni, hanem a zsanér kialakításától függ.

(#14) beno52


beno52
tag

Általában a kellemesebb tapintásérzet és az optikai szempont kerül hangsúlyozásra, amikor a gyűrődés szóba kerül, de valójában nem pont a ceruzás használat lehetősége miatt lenne jó eltüntetni?

(#16) Fred23


Fred23
nagyúr

"ám a dolgon a Samsung évről-évre javít"
10 év múlva tán jó is lesz.

(#18) helixP válasza Cranberries (#10) üzenetére


helixP
nagyúr

Valóban nem szorul rá védelemre, de igaza van. A kijelző technológia egy dolog. Aztán, hogy a gyártó hogyan oldja meg mechanikusan az összecsukást, az egy másik.

Nézegettem Samsung üzletben kirakott Fold-okat, amik már túl vannak jó néhány ki-be csukáson és engem nem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#19) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Ezeken a hajlitott kijelzőkön van valamilyen karcálló védelem?

(#20) badacsony válasza Remekelek28 (#19) üzenetére


badacsony
őstag

Nem igazán bírják a gyűrődést :D .
A Z Fold4 elvileg már keményebb üveggel jön.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#21) Remekelek28 válasza badacsony (#20) üzenetére


Remekelek28
őstag

Az emberek 80%-a karcállo üveget is összekarcolja,nemhogy ezeket a hajlitott nyavajákat.

(#22) zh1972 válasza Remekelek28 (#19) üzenetére


zh1972
tag

Gyárilag a Samsung tesz rá kijelzővédő fóliát ami szakszervizben samsungnál cserélhető is ha össze karcolódik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.