Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) ldave


ldave
félisten

Befejeztem a Danganronpa: Trigger Happy Havoc-t (Vita): +1

Megvettem az Undertale-t PS4/Vitára, de PC-re már megvan régről, szóval ez 0 pont.

A Slime draws near! Command?

(#252) boost


boost
addikt

Augusztus:

A hónap során vásárolt játékok:
- Halo Wars 2
- Layton's Mystery Journey
befejezett játékok:

Jelenleg a Personaval és a Halo Wars 2 -vel játszom.

Így -10 -ről -12-re változott a pontszám.

(#253) ldave


ldave
félisten

#252-ig beírtam. Koncsik doktornál korrekcióztam a pontokat, nem tudom mikor csúsztam úgy el vele.

A Slime draws near! Command?

(#254) adalbert1


adalbert1
veterán

Félig off lesz, de kíváncsi vagyok - ti szoktatok úgyis eladni játékokat, esetleg komplett platformot, hogy még nem játszottátok őket végig (vagy nem is játszottatok vele, esetleg a platformra is van még több végig nem játszott játékotok)?
Mostanában egyre kevesebb időm lesz játszani, így gondolkoztam, hogy pár dologtól meg kellene válni (viszont itt kicsit lélekben ellenkezek, ha már mondjuk PS4-re vagy Wii U-ra összegyűjtöttem egész sok jó címet, akkor nem szívesen adnám el őket, viszont esélyes, hogy egy részével még mondjuk egy 2-3 évig nem játszanék a játékoknak), viszont kíváncsi lennék, hogy ti hogy vagytok ezzel?

(#255) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hja mielőtt kimaradt:

Vettem:

Destiny 2.

Live-Die-Respawn

(#256) boost válasza adalbert1 (#254) üzenetére


boost
addikt

Én számolom fel a 3DS-t, és van olyan játék, amit nem fejeztem be, mert nehéz volt, nem tetszett vagy jött szebb, színesebb, újabb vagy épp akcióban megvettem, de aztán el se kezdtem. Hát ez van. :U

[ Szerkesztve ]

(#257) koncsik válasza adalbert1 (#254) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha nem tetszett, eladom (pl. Destiny PS4, Ultra Streetfighter Switch). Ha havi ingyenes, eladom (PS4). Ha végigjátszottam (nem baj, ha nem fullra) eladom.
Ha Nintendo (nem platform, hanem fejlesztett játék), nagyon kevéssé valószínű, hogy eladom.
Talán az Uncharted sorozat védett még eladás ellen... :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#258) Dr.F.E.R.I. válasza adalbert1 (#254) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Hát 2-3 éven belül én se fogok mindegyik játékommal végezni. És akkor mi van?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#259) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#258) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szerintem ha nem veszek több játékot, akkor sem végzek életem végéig, pedig még tervezek 20-30 évet :DDD
Túl sok film, zene, könyv és LEGO van már... :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#260) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#259) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Én Wii U-ra és 3DS-re megszerzem/letöltöm az összes általam preferált játékot egészen a hőskorig visszamenően. Nagyon nem érdekel, hány évig tartanak ki. Valószínűleg egy fél élet plusz három nap. De hát én ezért játszom, mert kikapcsol. Ahogy az olvasás, zenehallgatás, filmnézés is. El biztosan nem fogom adni semmimet sem, ahogy soha idáig.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#261) RangerFox válasza adalbert1 (#254) üzenetére


RangerFox
veterán

Én is ilyen cipőben járok, most mèg van egy kis időm játékra (heti 5 óra kb), de egyre kevesebb lesz, aztán nyár közepéig pedig lehet nem is fogok tudni játszani. Én is összegyűjtöttem 20 játékot ps4-re, sokat kijátszottam, de azután ott álltak a polcomon, nem is nyúltam hozzájuk. Ennyit nekem nem èrtek, így afom elfelé őket. Én azt mondom, hogy nézd végig a játékaid, és ha nem emlékszel hogy milyen gamek, nézz trailert róluk. Ha még mindig érdekelnek, akkor tartsd meg őket, ne vedd el magadtól a lehetőséget, hogy játsz, de amik már nem csigáznak fel, vagy csak valami akcióban vetted, de amúgy nem is érdekel, azokat add el, porfogónak túl èrtékesek, főleg ha tudod hogy sose fogsz játszani velük.

(#262) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Azon agyalok, hogy ha beszerez valaki egy (S)NES Mini-t, az egyben begyűjt vele egy rakás mínusz pontot is? Mert ugye azt a huszonpár játékot megveszi, csak nem külön-külön. Én ha a Wii U-n, 3DS-en lehúzok egy VC játékot (jó esetben pont ugyanazok közül), azért én mínuszolni szoktam magamnak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#263) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#262) üzenetére


ldave
félisten

Ezen gondolkodtam én is, de én szerintem az nem számít pontnak. Ez kicsit olyan, mint a PS+, Xbox Gold, hogy havonta kap az ember 3-5 játékot, ha most azokért is pontoznánk, én - végtelenben lennék.

A Slime draws near! Command?

(#264) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#263) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

De azokat kvázi ingyen adják nem? Magáért az előfizetésért pengetsz, de azt meg alapvetően más szolgáltatások miatt (is) használod. HA jól tudom, mert nekem sosem volt ilyenem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#265) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#264) üzenetére


ldave
félisten

Lényegében igen, de arra gondolok, hogy olyan játékokat is kap az ember, amit amúgy nem venne meg, nem érdekli. Most is a SNES Classic, a Final Fantasy VI, a Secret of Mana két olyan cím, amit szívesen végigjátszanék, ha úgy adódik, de mondjuk a Contra III egyáltalán nem lényeges.

A Slime draws near! Command?

(#266) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Beváltottam Nintendo pontokat wii U Art of Balance-re, az vásárlásnak számít?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#267) RangerFox


RangerFox
veterán

Vettem:
F1 2017
Destiny 2
Star Wars Battlefront

Kijátszottam:
Battlefield 1

(#268) adalbert1 válasza RangerFox (#261) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi a válaszokat mindenkinek. :)

Nálam az a probléma, hogy egyre kevesebb hely van már a lakásban, illetve mostanában egyre kevesebb időm van rendesen leülni játszani (mivel bővült a család is :) , így még nem tudom, hogy a gyerek milyen idős korában lesz az, hogy zavartalanul tudok napi 1-2 órát erre a hobbimra áldozni, mellette olvasni is kellene, szakmailag fejlődni, sportolni, stb. - lehet, hogy elkezdem az olyan címeket végigtolni, amit lehet talán fél órás bontásokban is játszani, illetve nyilván 5-6 éves korában már lehet majd együtt játszani a Super Mario Bros.-t és hasonlókat, de az még sok idő).

Az eladásnál viszont zavarna az a tény, hogy sok dolog erősen beszerzési ár alatt menne el (pl. 1216B Star Wars limitált PS4-et vettem 125k-ért, szerintem olyan 60 körül jó, ha lehetne kapni érte, persze egy év múlva már még kevesebbet), illetve főleg a Nintendo cuccokhoz jobban kötődök érzelmileg (valószínűleg a sok jó gyerekkori emlék miatt), Xbox One-ra pedig rengeteg digitális cuccom van, így ott pedig azt buknám (habár az már úgyis elsüllyedt költség, szóval talán mindegy is :) ).

Tehát érzem, hogy racionálisan jó lenne megválni egy részüktől, viszont nehezen hozok döntést, mert úgy érzem, hogy bármelyik platformtól is válok meg, valamit mindenféleképpen vesztek. Mondjuk most én is azon gondolkozom, hogy elkezdem PS4-en ledarálni a játékokat, utána lehetne attól szabadulni, majd jöhetnének a One-ra vásárolt fizikai példányok, végül esetleg az N cuccokból, amik inkább töltelék címek, és nem valami N franchise-hoz kapcsolódnak (pl. Batman játék Wii U-ra, vagy DS-re kb. mobiltelefon szintű logikai játékok, stb).

(#269) koncsik válasza adalbert1 (#268) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

BIztos el akarod adni őket? Hamar megnőnek a gyerkők ám Aztán vásárolhatsz megint újat drágán. Nekem is ott van minden hozzád hasonlóan, inkább lassan játszom őket végig, nem zavar, ha 2-3 éves játékkal játszom :DDD
+
Megpróbálom magam visszatartani (kivéve Switch) új játékok vásárlásától, 1-2 év múlva fillérekbe kerül minden (kivéve GTA5 hihi) - lsd. a Darth Vader-es PS4-ünkhöz kapott játék 1500 Ft most...

és legfőképpen éljen az új családtag, sok alvást és nyugalmat kívánok (ami nálunk nem volt, nincs és nem is lesz :DD )

Hely sem lesz több, hidd el, mindent kitölt majd a gyermek, csak azt nem, ahol már van valami.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#270) ldave


ldave
félisten

Két játékot vettem az elmúlt napokban: Destiny 2 (PS4) és Metroid: Samus Returns (3DS) -2 pont

Vitán most az Undertale megy még, PS4-en pedig a Destiny 2. Oric, mikor tekintsük ezt befejezett játéknak? Sikeres raid után?

A Slime draws near! Command?

(#271) koncsik válasza ldave (#270) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

vagy ha eladtad :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#272) RangerFox válasza ldave (#270) üzenetére


RangerFox
veterán

Szerintem ha a sztoriküldetéseket lejátszottad, akkor már kaphatod a +1 pontot, persze még jó pár óra tartalom van az end game-ben.

(#273) oriic válasza ldave (#270) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sztori letolása után szerintem. Viszont akkor ne járjon plusz pont ha eladja az ember a lemezes változatot (vagy döntse el egyénileg a tulaj, hogy melyikhez kapjon pontot: eladáshoz, vagy sztori befejezéshez)

Live-Die-Respawn

(#274) koncsik válasza oriic (#273) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szóval csak egyszer járjon a pont :K

Másik eset: Megvan nekem még a Blitz számolás előtti időből a Wolfenstein New Blood Xbox360-ra (kölcsönadtam, még nem kaptam vissza). Megvettem PS4-re digitálisan, nem számolom bele a megvételét és azt sem, ha végigjátszottam. És azt se, ha eladom az Xbox360 verziót, ha egyszer visszakapom. Igazam van vagy igazam van? :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#275) RangerFox válasza koncsik (#274) üzenetére


RangerFox
veterán

Egy játék után egy évben csak egyszer kaphatsz pontot, de ha pl. tavaly végigjátszottad, és idén újra, akkor járhat plusz. Ha meg már egyszer meg volt valamilyen platformra, akkor nem számít mínusznak, ha másikra is megveszed.

(#276) ldave válasza koncsik (#274) üzenetére


ldave
félisten

Hát, jövőre majd részletesebb szabályzat kell :)

Igazából nekem csak annyit volt az elvem, hogy játékonként csak egyszer járjon -1 (megvétel) és +1 (végigjátszás vagy eladás) pont. Ha most fejezném be a tavaly megvett Fallout 4-em, akkor idén járna érte a +1 pont,

@szabo111: nem így gondoltam. Pl a Diablo 3-at már rég végigjátszottam PS3-on és PC-n is, idén megvettem PS4-re és újra végigjátszottam, két karaterrel is, de ezért nem számoltam fel már se -1, se +1 pontot

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#277) adalbert1 válasza koncsik (#269) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát, ez az, hogy nem - viszont jelenleg a Switch-en és pár egyéb kézikonzolon kívül minden bedobozolva áll. :) - persze egy jó játék jó játék marad 2-3-4 év múlva is, csak kérdés, hogy mennyi jobbat lát az ember addig, mennyire avul el a játékmechanika, stb.
Pl. ha a One-t vagy PS4-et eladnám, akkor következő körben már inkább One X-et vagy PS4 Pro-t lenne érdemes venni, de mivel elég alacsony áron lehetne csak túladni rajtuk, így elég nagy lenne az árkülönbözet is a régi és új gép között.
Köszi, egyelőre nem sokat alszom, ezért lehet, hogy néha kicsit összefüggéstelen mondatokat írok :)

Hogy on is legyek, szeptemberben eddig 2 játékot vettem:
Tetris Ultimate PS Vita
Mario + Rabbids Kingdom Battle Nintedo Switch

(#278) RangerFox


RangerFox
veterán

Vettem:
- The Witcher 3 Wild Hunt GoTY

Befejeztem:
- Fifa 17 The Journey

Jelenleg ezzel játszok:
- Horizon Zero Dawn
- Destiny 2

(#279) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kaptam/vettem:

-Raiders of the Broken Planet
-Cuphead
-Dishonored: Death of the Outsiderst

Live-Die-Respawn

(#280) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

A gazdátok jól bevásárolt ebben a hónapban, de valószínű fut majd még egy jó kört októberben is. Főleg gyűjtemény bővítés volt terítéken, de beváltottam némi zsetont is digitális kedvezményekre, amíg nem jártak le az ajánlatok hónap végén.

2017 szeptember

A hónap során vásárolt játékok

(3 bontott játék, Wii U)
- Bayonetta 2 (Wii U) --> 0 pont, megvan gyűjtőiben
- Star Wars the Force Awakens (Wii U)
- Lego Marvel Avengers (Wii U)

(3 gyűjtői játék, Wii U)
- Lego the hobbit (Wii U)
- Star Fox Zero (Wii U)
- Lego Jurassic World (Wii U)

(2 Wii U játék, ami még nem érkezett meg, de ki van fizetve)
- Shantae: Half Genie Hero Risky Beats Edition (Wii U)
- Axiom Verge Multiverse Edition Wii U (Wii U)

(4 digitális játék, Wii U)
- Metroid Other M (Wii, Wii U)
- Metroid Fusion (GBA, Wii U)
- Project Zero 2 Wii (Wii, Wii U)
- Squids Odyssey (Wii U)

(1 digitális játék, 3DS)
- Metroid: Samus Returns (3DS, digitális) --> 0 pont, megvan gyűjtőiben

(9 gyűjtői játék, 3DS)
- Metroid: Samus Returns Legacy Edition (3DS)
- Zelda: Ocarina of Time 3D (3DS) --> 0 pont, van bontott
- Zelda: Link between Worlds (3DS) --> 0 pont, van bontott
- Castlevania LoS: Mirror of Fate (3DS) --> 0 pont, van bontott
- Professor Layton and the Mask of Miracle (3DS) --> 0 pont, van bontott
- Professor Layton and the Azran Legacy (3DS)
- SMT Devil Summoner: Soul Hackers (3DS)
- Persona Q: Shadow of the Labyrinth (3DS)
- Hakuoki: Memories of the Shinsengumi (3DS)

A hónap során végig vitt játékok
- Metroid: Zero Mission (GBA, Wii U) --> 0 pont, vittem már végig

A hónap során szerzett pontok: -16 pont
Az idén szerzett pontok: -29 pont
Az eddigi összes pontom: -76 pont

Jelenleg ezzel játszom: Metroid: Samus Returns (3DS)

Megj: a 3 bontott Wii U játék is 'új' akart lenni, de sok külföldi webshop is eléggé szabadosan értelmezi az új Nintendo játék fogalmát. Ott is sokan trükköznek, más stock fotót használnak, utólagosan becsomagolnak használt játékokat stb. Mindegy, játszós példánynak jók lesznek, de a Gameseek.co.uk és a Game.co.uk webshopokat kerülni fogom a jövőben. A legrosszabb a 'Selects' játékok eredetijeivel van, ezek közül már csak olyan helyen veszek, ahol valódi fotót is látok róluk. Mondjuk már nincs sok hátra, szerencsémre.

Megj. #2: Koncsik, tudom mit érzel :O

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#281) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#280) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Welcome to my world :DDD Tudok jó terapeutát ajánlani :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#282) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#281) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Köszi nem kell, előbb-utóbb (utóbb) minden meglesz. Csak nehogy utána valami más hülyeség jöjjön :D

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#283) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#282) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem bíztatlak semmivel, de nem is baj. Ennél nagyobb bajok vannak a világon :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#284) ldave


ldave
félisten

Még két játék haza került a hónap végén, Prey (PS4) és Dishonoured 2 (PS4). -2

A Slime draws near! Command?

(#285) ldave válasza oriic (#273) üzenetére


ldave
félisten

Most néztem, 58 órám van eddig a Destiny 2-ben :) Megjelenése óta ez átlag napi 2 óra. Az első részbe kevesebbet, csak 39 órát tettem.

A Slime draws near! Command?

(#286) oriic válasza ldave (#285) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Máris megérte akkor megvenni nem? :)

Kíváncsiságból ránéztem én is, 218 óránál vagyok. :D

Live-Die-Respawn

(#287) ldave válasza oriic (#286) üzenetére


ldave
félisten

Hát valaki azt mondja nekem az év elején, hogy idén a Destiny 2-vel fogok a legtöbbet játszani, biztos kinevettem volna :D

A Slime draws near! Command?

(#288) RangerFox válasza ldave (#285) üzenetére


RangerFox
veterán

Ezt hogy lehet megnèzni?

(#289) ldave válasza RangerFox (#288) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk itt :)

A Slime draws near! Command?

(#290) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

2017 Szeptember: +1 (hoppá) (összesen -23 pont)

Vettem: 4
PS4: Far Cry Primal (feles)
3DS: Monster Hunter Stories
3DS: Metroid Samus Returns (Legacy Edition)
PS4: Mirror’s Edge: Catalyst (feles)

Befejeztem és eladtam: -

Befejeztem: 1
Uncharted: The Lost Legacy (PS4)

Eladtam: 5
InFAMOUS Second Son (PS4)
Ultra Street Fighter II The Final Challengers (Switch)
Doom (PS4)
Metal Gear Solid: The Phantom Pain (PS4)
Wolfenstein: New Order (Occupied Edition) (Xbox 360) - ez nem számít

Jelenleg játszom/unk:
Just Cause 3 (PS4)
Splatoon 2 (Switch)
Wolfenstein: New Order (PS4)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#291) ldave


ldave
félisten

#290-ig beírtam.

A Slime draws near! Command?

(#292) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Vettem:

Wolfenstein II

Live-Die-Respawn

(#293) oriic válasza oriic (#292) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Befejeztem:

Wolfenstein II

Live-Die-Respawn

(#294) adalbert1


adalbert1
veterán

Októberben 1 játékot vettem, ez várhatóan már nem is változik:
Operation C Game Boy-ra

Akkor a SNES minit végül nem számoljuk semminek (igaz, a rajta lévő játékok egy része már megvolt ilyen-olyan formában)?

(#295) RangerFox


RangerFox
veterán

Októberben vettem:
Transistor
Cuphead
Bastion
Minecraft Story Mode Season 1
Borderlands GoTY
Dishonored Death of the Outsider

Októberben kijátszottam:
Horizon Zero Dawn
Cuphead
Monument Valley 2 (mobil, szóval nem számít, de túl minőségi cucc, hogy ne írjam ide)
Destiny 2
F1 2017 (Karriert végignyomtam, aztán eladtam)
Life is Strange
Dishonored 2
NBA 2k18 The Preluge

Ezeken felül van pár játék, amit egy barátom segítségével (az ő profiljával játszottam végig, így nem vettem meg őket, de végigjátszottam mindet). Ez szerintem nem lenne fair, ha beleszámítana, de azért kiírom.
Titanfall 2
Resident Evil VII
Borderlands The Pre Sequel!

Jelenleg ezzel játszok:
Destiny 2
Dishonored Death of the Outsider

[ Szerkesztve ]

(#296) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ez egy kimondottan szerény hónap volt, a maradék egy nap már úgysem oszt-szoroz.

2017 október

A hónap során vásárolt játékok

- Captain Toad: Treasure Tracker (Wii U) --> 0 pont, megvan letöltve
- Chess: Art of Learning (DS)
- Kirby Triple Deluxe (3DS)
- Luigi's Mansion 2 (3DS)
- Poochy & Yoshi's Woolly World (3DS) --> 0 pont, megvan Wii U-ra
- Devil Survivor Overclocked --> 0 pont, megvan letöltve
- Super Mario 3D Land (3DS) --> 0 pont, megvan letöltve
- Yo-Kai Watch (3DS)
- Super Smash Bros (3DS) --> 0 pont, megvan Wii U-ra

A hónap során végig vitt játékok
- Metroid: Samus Returns (3DS)
- 3D Sonic The Hedgehog (3DS)
- 3D Sonic The Hedgehog 2 (3DS)

A hónap során szerzett pontok: -1 pont
Az idén szerzett pontok: -30 pont
Az eddigi összes pontom: -77 pont

Jelenleg ezzel játszom: Super Smash Bros for Wii U

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#297) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#296) üzenetére


ldave
félisten

Toad kapitányon erősen gondolkozom, mint egyik utolsó beszerzendő WiiU játék.

A Slime draws near! Command?

(#298) laskr99


laskr99
addikt

Nekem eddig ez:

Pc:

Battlefield 4(story végig kész)
Battlefield 1(story végig kész)
Space Engineers(nincs is story :D)
Star Citizen(itt sincs,még)

Befejezés a story vegigvitelét jelenti vagy multi is játszik?

Ebben a gyűjtésben mindig hátul leszek mert sose veszek játékot mivel mindig is sokba kerültek nekem és semmi zsebpénzt nem kaptam. Most megtehetem de akkor se nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#299) laskr99 válasza laskr99 (#298) üzenetére


laskr99
addikt

Kifutottam a szerkesztésből. Árugrottam véletlen azt a részt ami a befejezést írja sorry :R

(#300) koncsik válasza koncsik (#290) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2017 október: -6, összesen -29

Vettem:
3DS/Switch: Fire Emblem Warriors (Switch: Limited Edition) (ezt egynek vehetem? :B )
Switch: Pokkén Tournament DX
Switch: Super Mario Odyssey
Wii U: Gunman Clive HD Collection
Wii U: Darksiders Warmastered Edition
PS4: Doom (ezt se számítom, mert már megvettem-eladtam lemezesen)
PS4: Ghostbusters (feles)
PS4: NIghtmares From The Deep: The Cursed Heart (feles)

Befejeztem és eladtam: -----

Befejeztem:
Wolfenstein: New Order (PS4)

Eladtam: ----

Jelenleg játszom/unk:
Just Cause 3 (PS4)
Super Mario Odyssey (Switch)
Splatoon 2 (Switch)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.