Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wyll


Wyll
őstag

Védőkeretes vágódeszka még sosem nézett ki ennyire jól 🤩 :P

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#2) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

"A ház gyári ventilátorokkal nem rendelkezik, sőt, utólag sem tudunk ilyen egységeket telepíteni"

Így hirtelen ránézve nem is tudom hova tennék ventit :D

(#3) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

A kábeleket elegánsan lehagyták a képekről. Azokkal kissé kuszább lenne az összhatás :)

(#4) Segal válasza GAI (#3) üzenetére


Segal
veterán

A játékvíz kábele ott van ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5) nexplo


nexplo
őstag

Van egy 360-as CPU és egy 240-es VGA vízhűtésem külön külön. Hova teszem a két rendszert ebben a házban? Hely az nincs benne neki :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#6) flashpointer


flashpointer
őstag

coil whineos karik kedvence ez a haz.

(#7) Cythyel válasza nexplo (#5) üzenetére


Cythyel
senior tag

pandaid szalaggal (gyorskötöző, bandázs szalag) a függőleges bukócsőre :DDD

(#8) tibaimp válasza GAI (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Pont ezt akartam írni! Az ilyen jellegű koncept fotókról, rendre hiányzik a sok kábel....

Illetve, milyen jó lehet ~1 év porát törölgetni valahogy róla....

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) macilaci78 válasza nexplo (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ezen termék esetében a "benne" is nehezen értelmezhető. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#10) tibaimp válasza macilaci78 (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jogos! Inkább "rajta".

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#11) tomcat78 válasza tibaimp (#8) üzenetére


tomcat78
őstag

A porhoz csak annyit, érdekes módon nálam a gép belső része kevésbé porosodik, mióta nincs rajta az oldala. A ventik/radik meg szinte semennyire. Előtte 1-2 havonta ki kellett fújni. Most fél év után a radikböl pl alig jött ki valami. Pedig amúgy a por az életünk része :DDD
Csak gondoltam érdekesség képpen megosztom.... :U

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#12) tibaimp válasza tomcat78 (#11) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az igaz, hogy az életünk része, de ez így akkor is fura, de OK.
Nekem zárt házam van, igazán nagy légkavarókkal és ezen még sajnos nincs szűrő, így porosodik is szépen, pedig maga a szoba gyakran és hatékonyan van takarítva. A gép lent van a földön.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) fatpingvin


fatpingvin
őstag

testbenchnek elég gagyi, háznak meg alkalmatlan, ennyiért meg főleg.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#14) tomcat78 válasza tibaimp (#12) üzenetére


tomcat78
őstag

Én arra tudok gondolni, hogy a be jutó por nem reked bent. És így nem rakódik le a radik lamelláin. Mivel tud máshol távozni. Természetesen a cuccokra rakódik valamennyi! Ha esetleg az előzőben félre érthető voltam. De nálam a hűtés így egyrészt hatékonyabb, másrészt meg kevésbé takarítás igényes. Az ok fizikáját viszont nem biztos, hogy értem, csak a fent írt feltételezés :D

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#15) tibaimp válasza tomcat78 (#14) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ezt én elengedem, mert ki van zárva, nem tudom :B

Viszont pont erre gondoltam, a rárakódó porra, amikor a takarítást írtam a cikkben szereplő házhoz. Csak ugye ezzel a ház kialakítással, az a gond, hogy a por faszán látszik, és egy ilyen "kirakat háznál" ez igen csak nem előnyös.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16) Synthwave válasza tibaimp (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vedd fel a földről...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17) tibaimp válasza Synthwave (#16) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK :DD

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) #31600896 válasza GAI (#3) üzenetére


#31600896
törölt tag

Persze, de a kábel elhagyása sem segít rajta, ocsmány így is, úgy is. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.