Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silenzio


Silenzio
addikt

Kiszűrték? Most olvastam, hogy nincs pro módban videó. S9+-on sincs. A *** anyjukat. Ha így hagyják, visszamegyek Almára.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2) HarleyCustom válasza Silenzio (#1) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Még jó,hogy nem váltottam.Pedig majdnem S9,Note9 lett az iPhone helyett.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3) tuki2200 válasza Silenzio (#1) üzenetére


tuki2200
senior tag

S8-on van. Érdekes, lehet a dupla kamera szoftverénél akadt be valami..

(#4) Zsoltinho24


Zsoltinho24
tag

A Samunál mindig is lassú volt egy egy fő verzió váltás.

(#5) Silenzio válasza tuki2200 (#3) üzenetére


Silenzio
addikt

S8-os Pie-on van Pro videód? Akkor lehet, hogy tényleg vmi komoly bug, és nem "feature".

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6) noro79


noro79
tag

Szégyen

(#7) hajbel válasza Silenzio (#1) üzenetére


hajbel
addikt

Inkább vegytiszta androidra válts, valami Oneplus, Pixel vagy hasonló félére. Én ezért váltottam OnePlusra samsungról (S7). Lassú verziófrissítés, lassú animációk, bloatware, óriási akkumerülés éjjel.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8) B.Gaboo válasza Silenzio (#5) üzenetére


B.Gaboo
tag

"A hivatalos frissítésre viszont márciusig még biztos várakozni kell."

Forrás?

Láttam olyan véleményeket, hogy február 19 a célzott start, ami a 4. béta alapján sztem életszerűbb is mint a március.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#9) Zsoltinho24


Zsoltinho24
tag

Az a legnagyobb baj,hogy az A8 2018-ra is olyan május eleje vége fele lesz csak 9es és hol van még a többi?

[ Szerkesztve ]

(#10) Somatom


Somatom
veterán

Itt valami elírás van. Miért Pie? Már elérhető alfa build a 10 -es Androidra. A Samsung miért fecsérel energiát a P -re? Ez a hajó már elment. Gőzerővel azon kéne dolgoznia, hogy a megjelenés után pár héten belül az összes készülékét frissíteni tudja. Nem megjelenés után fél évvel kell az ilyesmivel vacakolni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#11) Zsoltinho24 válasza Somatom (#10) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Ez őszinte hozzászólás volt és egyet értek veled.

[ Szerkesztve ]

(#12) janeszgol válasza Somatom (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Hohó. Lesz teló, mait majd ősszel frissít kilencre. Ez ilyen, a saját vermükbe estek. Bár lehet nem is szívesen csinálnák, jobb lenne nekik (is), ha új verzió = új teló.
Csak éppen megannyi pénzt fektetnek a termelésbe, a tervezésbe, az elkészítésbe, szállításba és miért? Az 1-2 éves eldobható titulusért. Ez nem csak erre a gyártóra vonatkozik.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) Somatom válasza janeszgol (#12) üzenetére


Somatom
veterán

Új teló új rendszer? Na, az is érdekes lenne. A fő zászlóshajójukat rendszeresen a nem sokkal később megjelenő új Androidverzió előtt mutatják be, a régi rendszerrel. Ez ám az időzítés! A user meg várhat a flagshipjével az új Androidra. Csúsztasson inkább egy hónapot a Samsung és a friss Androiddal jelenjen meg a csúcsteló! Különösen fontos lenne ez az idén, mert a 10 -esben valóban lesz néhány olyan újdonság, amit a Note ki tudna használni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14) borand válasza Somatom (#10) üzenetére


borand
aktív tag

Minden évben így frissítenek és az S széria megjelenése után kapják meg a régebbi készülékek. És minden évben becsülettel ki is akad rajta valaki, mint pl. most te. Viszont szerintem a 85%-át a veveőbázisuknak nem is nagyon érdekli, hogy van-e frissítés vagy várható-e.

(#15) #24536576 válasza hajbel (#7) üzenetére


#24536576
törölt tag

Gondolom aki Samsungot vesz, nem akar fapados sz*rt.

(#16) Somatom válasza borand (#14) üzenetére


Somatom
veterán

Na, ezt jónak írod. Én pont nem az vagyok, aki a frissítésekért szokott rinyálni. Egy éve van Oreo lehetőség a telómra, de nekem megfelel a Nugát. Pont arról van szó, hogy a flagshipek topikjaiban megy a legnagyobb műsor a frissítésekért. Lássuk be, hogy jogosan, mert az ilyen telók árába ez is benne van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) Silenzio válasza B.Gaboo (#8) üzenetére


Silenzio
addikt

Ezt nem én írtam. Nem tudok nyilatkozni az ügyben, nem tudom, mikor lesz offisöl ápdét.
S9+-om van, azt is csak olvastam, hogy ott is szarakszik a kamera Pie-nál. Egyesek szerint véletlenül maradt ki. Nem tudom...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#18) Damage401 válasza Silenzio (#17) üzenetére


Damage401
senior tag

Szia,

Jó hogy említettétek, membersen írtam ez ügyben. Majd kíváncsi leszek mit tesznek ez ügyben.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#19) B.Gaboo válasza Silenzio (#17) üzenetére


B.Gaboo
tag

Jogos, véletlenül ment válaszul, sorry

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#20) Taci válasza B.Gaboo (#8) üzenetére


Taci
addikt

A február 19 az February '19, tehát 2019. februárja (valószínűleg a hónap vége felé, vagy a második felében inkább), nem pedig egy konkrét nap (19-e).

(#21) B.Gaboo válasza Taci (#20) üzenetére


B.Gaboo
tag

Nyilván nem February '19-re értettem a február 19-et, ennyire hülye nem vagyok. XDA-n egy belső forrásra hivatkozó emberke írta, de persze ezt az utsó napon is napolhatják.

Viszont fogadnék a jövő heti megjelenésre, mert a 4. béta nálam atom stabil. Kicsit az akksi idő lehetne jobb, de a Note 8-tól e téren sajna én már nem várok sokat :(

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#22) tixem


tixem
addikt

Nem is tudom mi lesz most velem. Márciusig várnom kell hüpp-hüpp. Remetelétbe vonulok, nem bírom már ezt a terhet...

Ki a f*szt érdekel, de komolyan? Legyen normális, ennyi a lényeg, nem több. Aki ennyit nem képes várni az vegyen 3310-et. Ott nem kell aggódni ilyeneken.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#23) Braddock válasza #24536576 (#15) üzenetére


Braddock
őstag

Azt, hogy "fapados sz*r" már igazán elfelejthetnéd. Egy szakmai fórumon szakmaiatlan, egyéb helyeken pedig minimum butaság.
Köszönöm.

(#24) K0vasz


K0vasz
aktív tag

régen még érthető volt az izgulás a legfrissebb főverzióra, mert volt előrelépés közöttük rendesen, de most? tényleg már csak a fingreszelgetés megy, dehát muszáj nyomni, nehogy véletlenül kisebb legyen az android verziószáma, mint az iOS-é... jó, most jön az új UI, ami ezekre a nyúlánk telókra lett optimalizálva, de ez se a google érdeme, hanem a samsungé (és talán majd át is veszi a stock android 10, ki tudja)

(#25) Ádám16


Ádám16
addikt

Az egyik legfőbb oka, hogy a konkurens OS fele fordultam.
Ráadásul 2 év alatt simán butitjak is a szoftvert, lassulnak a készülékek, ami nálam elfogadhatatlan.

(#26) Somatom válasza Ádám16 (#25) üzenetére


Somatom
veterán

Na, ez érdekel. Milyen konkurensre gondolsz? Ha a butítás elfogadhatatlan, akkor az IOS kiesik, mivel tulképp ott bukott ki ez a butítósdi (vagy, nevezzük szándékos avultatásnak?). Akkor marad a Windows, az Ubuntu, vagy a Sailfish. Melyikre váltottál? Vagy, van vmi új, amiről még nem hallottam?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#27) California1 válasza HarleyCustom (#2) üzenetére


California1
őstag

Üdv!
Mi a baj a 8as Oreo rendszerrel amúgy ? Emlékszel az iOS 11-re . Na az volt az Apple egyik nagy baklövése.

(#28) janeszgol válasza tixem (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Az igaz, hogy bármely android verzió évekig használható, plusz a biztonsági szint nem mindig függ az új OStől.
De többszázezer forintért én supportot is akarok venni, nem csak a vasat a licenszeivel. Ráadásul a csúcskategóriában én 3+ éves támogatást várok már, hiszen van annyira drágák a telefonok, hogy igényelhetem.
Fél éve élesben, de már kerek egy éve (2018 februártól) a Samsungnál a Pie.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#29) Hallosz


Hallosz
senior tag

Örökzöld táma a rendszer update. Valaki feljebb írt a Samu időzítéséről. Új kaszni, régi motor. Minek prütykülgetni a régit? Igaza van. Próbálják utolérni magukat, ahelyett, hogy előre gondolnának. Érthető a lemaradás mert annyiféle-fajta Samu van, hogy Ök maguk sem tudják mennyi.

Mert lakni, muszáj.

(#30) <Lacy85> válasza Somatom (#16) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Persze, benne van, és meg is kapja mindenki, vagy nem? Aki meg pár hónapon ennyit tud remegni, azt valahogy én sem tudom megérteni.
S8+-on is patent az oreo. Akkor nem tök mindegy, hogy novemberben jön az új, vagy februárban?

(#31) Kasya válasza Ádám16 (#25) üzenetére


Kasya
nagyúr

Barmikor visszamehet az ember regebbi verziora, ha ilyet eszlelne.

(#32) Somatom válasza <Lacy85> (#30) üzenetére


Somatom
veterán

A 10 -es speciel nekem nem lenne mindegy. Sokat használnám DeX módban és a 10 -ben jön a multi-resume mód, vagyis azonos időben nem csak egy alkalmazás lehet aktív.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#33) Ádám16 válasza Somatom (#26) üzenetére


Ádám16
addikt

Lyaly. iOS.
Max új funkciót nem kap, régebbit nem vesznek ki, viszont a régebbi készülékek stabilitására, gyorsítására alapozták az iOS 12-t. SE-m van 1.5 éve a mérete miatt, ~3 éves soc, és röccenés nélkül működik. Voltak Galaxy csúcstelefonjaim, 2 év után látványosan lelassultak.

Kasya: tényleg? Ezt garanciavesztés, mókolás nélkül megtehetem? Ez jó hír. :)

[ Szerkesztve ]

(#34) janeszgol válasza Kasya (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Samsungnál nem mindig tudsz downgradelni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) Somatom válasza Ádám16 (#33) üzenetére


Somatom
veterán

Ha Galaxy csúcstelók után iPhone -t vettél és elégedett vagy, az azt jelenti, hogy tök fölöslegesek voltak számodra a Galaxy -k, mert nem használtad ki a képességeiket. Könnyű stabilan működő eszközt csinálni, ha szegénykém buta, mint a főd.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#36) domos


domos
senior tag

Megvettem a Note 8-at amikor kijött, brutális csalódás. Lassú, akad, bezárja az appokat, akku alig bír valamit, nettó használhatatlan. A 8.0-s frissítést meg simán megölte a teljes szenzorszigetet, szervizeltetni kellett.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#37) Ádám16 válasza Somatom (#35) üzenetére


Ádám16
addikt

Note szériákat használtam. Mocskosul hiányzik az S-pen, és azok a funkciók, amiket még extraként tudott, viszont nem fért bele az, amiket idősen produkált.
Ez a könnyű jót csinálni ha nem tud semmit pedig szar duma. Tud az iOS elég sok mindent, bár produktivitás szempontjából tény, hogy többet nyújt a Samsung.

Az a gond, hogy nehezen "merem" leírni már a véleményemet az ilyen agresszív reagálók miatt, pedig se elfogult, se fan, se semmi nem vagyok az Apple irányába, csak én ezeket tapasztaltam.

(#38) Somatom válasza Ádám16 (#37) üzenetére


Somatom
veterán

Ez nem agresszív reakció, hanem tény. Minél több feladatra alkalmas egy rendszer, annál bonyolultabb, és ezzel természetesen több a hibalehetőség is. Az IOS egy nagyon zárt rendszer. Nincs DeX, Linux, ha jól tudom, akkor screen mirroring sincs, nem tudsz szabványos szervereket futtatni, nincs dual SIM (tudom, e-SIM, de az nálunk még nem igazán opció), nincs mikroSD, aktív penhez plusz réteg a kijelzőben, stb., stb.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#39) oszi666 válasza borand (#14) üzenetére


oszi666
őstag

En sem vagyok egy nagy foverzio rinyagep az S7essel teljesen jol elvagyok. De egy flagship araban vastagon benne van a support ara is. Frissitsenek basszus ez a dolguk.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#40) Kasya válasza janeszgol (#34) üzenetére


Kasya
nagyúr

Note8 eseten meg nem volt gondom downgrade tekinteteben.

(#41) Szakiii válasza oszi666 (#39) üzenetére


Szakiii
addikt

Szerintem túl van kapva, az messze példátlan hogy minden hónapban fixen jön a biztonsági update és szerintem ez a legfontosabb. A verzió váltás szerintem nagyon nagyon ritkán hoz tényleg érdemi fejlődést.

(#42) kpal


kpal
veterán

Én elvagyok a mostani rendszerrel is a kis Note 8-on. Remélem nem hoz lassulást a pite.

[ Szerkesztve ]

(#43) #24536576 válasza Braddock (#23) üzenetére


#24536576
törölt tag

Szakmai fórum? Hol? Ha 3 mondattal többel írom le, nem okoskodsz? Nem mellesleg nagyon szakmai volt a hozzászólásod, jár a 🍪.

[ Szerkesztve ]

(#44) Ákkk válasza domos (#36) üzenetére


Ákkk
addikt

Tehát,soha nem volt neked max valami bemutató telefont nyomkodtál valahol :)

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#45) domos válasza Ákkk (#44) üzenetére


domos
senior tag

Ne magadból indulj ki. :))

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#46) #86973952 válasza Ákkk (#44) üzenetére


#86973952
törölt tag

Vagy valami szétgyepált, esetleg hibás darab. Bár az nem derült ki, hogy volt -e legalább egy FR a fenti telefonnál.

Én is az első vásárlók között voltam. Tehát az összes hivatalos frissítés megfordult nálam. Egy olyan volt, aminél nem éreztem annyira egybe a működést. De az sem komolyabban, illetve az utána következő frissítés után helyre is állt minden.

--------

Számomra hoz olyan újdonságokat a főverzió váltás, ami hasznos. Viszont én sem remegek érté.

(#47) hajbel válasza #86973952 (#46) üzenetére


hajbel
addikt

Vagy mondjuk csak simán mások a felhasználói szokásaitok... :U Ha tényleg olyan jó lenne a UI, akkor miért adnák ki az összes 2 éve kijött flagshipre a One UI-t?

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#48) janeszgol válasza #86973952 (#46) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, FR kell a csúcskészüléknek. Mindketten helybe mentetek a pofonért.

hajbel, ne zavard meg őket a párhuzamos univerzummal. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#49) domos válasza #86973952 (#46) üzenetére


domos
senior tag

Most komolyan magyarázkodnom kell? A készüléket a Vodafone-tól vettem, sosem volt dobálva, törve, stb. Mint minden más eszközömre, erre is vigyázok, az első naptól kezdve tokban van. Factory reset természetesen volt, de köszönöm hogy hülyének nézel. A szerviz sem cserélt volna benne feleslegesen alkatrészt szvsz...

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#50) janeszgol válasza domos (#49) üzenetére


janeszgol
félisten

Mindenkinél más a szakmai szint. Náluk ennyi úgy néz ki.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.