Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oldman2


Oldman2
veterán

Köszi a beszámolót, anno a Lufthansa-hoz én is hasonló élményekkel kerültem be.

Te melyik korosztályba tartozol ("nagyon fiatalok...")?

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Not bad. Grats! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Csak nem Boston? Ismeros ez a latkep az ablakbol, par evet en is lehuztam hasonlo panorama mellett, aztan elegem lett ugy ahogy van az egesz US-bol egy eletre es kicsit kozelebb koltoztem kishazankhoz. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#4) dabadab


dabadab
titán

"Ingyen Amazon Prime account nem jár."

Pedig már kezdett megtetszeni :(

:DDD

DRM is theft

(#5) lajthabalazs válasza Stimpy001 (#3) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

USA-ba én sem mennék szívesen. Toronto-ba szerzõdtem.

(#6) plömplöm


plömplöm
őstag

jól látom, hogy a latitude-öt választottad? helyes :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#7) SutPet


SutPet
aktív tag

Gratula! Jó helynek tűnik, remélem lesz majd további írás hogy vált be mennyire jó kint stb stb. :)

God must love stupid people, he made so many of them.

(#8) Stimpy001 válasza lajthabalazs (#5) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Pedig meg mertem volna eskudni hogy Boston irodanegyede van a kepen.
Az EY irodaja eleg jellegzetes epulet (a hatterben latszik), ezek szerint van egy kikopott masa Torontoban is :)
Sok sikert az uj munkahoz!

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#9) AxBattler válasza Stimpy001 (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

+ (#5) lajthabalazs
Mi nem szimpi US-ben?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) lajthabalazs válasza Oldman2 (#1) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

1983-as vagyok, de a fiatalság nem csak kor kérdése. Házas vagyok, 12 és 8 éves utódokkal. Este haza megyek, nem bulizni, nem ugrok rá az ingyen pizzára, az OTP részvény is eleme a fogyasztói kosaramnak....

(#11) lajthabalazs válasza AxBattler (#9) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Az amerikaiak :)

(#12) Stimpy001 válasza AxBattler (#9) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Tudnek meselni a munka USA vs EU (nyugat) temakorben, akar egy Logout cikket megerne a tema.
Roviden: hosszabb elvart munkaido, joval kevesebb fizetett szabadsag, kevesebb penz, egeszsegugy minosege es koltsegei, biztonsagerzet, emberek vilagnezete es mentalitasa, stb, stb.
2 ev boven eleg volt hogy egy eletre megutaljam, jelenleg Hollandiaban elek, eg es fold....

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#13) gygabor88 válasza Stimpy001 (#12) üzenetére


gygabor88
tag

Utánaolvasva, szintén hasonló okokból húztam ki a listámról az USA-t. Ami kicsit fájt, mert egy ideje nézegetem én is a top IT cégeknél a lehetőségeket és azt látom, hogy az érdekesebb melókat többnyire az USA-ban tartják.

[ Szerkesztve ]

(#14) AxBattler válasza Stimpy001 (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

No, hát az US nem a szoc. ellátórendszer, meg a munkavállalói jogok fellegvára, ez tény.

(#11) lajthabalazs
Tehát neked minden más klappolt. :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) lajthabalazs válasza AxBattler (#14) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Kanada kicsit olyan, mint Svédorszâg. Annyi plusszal, hogy itt nem csak udvariasak az emberek, hanem tényleg kedvesek is. És amennyire látom, integrálódnak a bevándorlók. Az elsõ két nap nem is találkoztunk "kanadaival", indiaiak, feketék, távolkeletiek, arabok voltak mindenhol, ahol emberrel beszéltünk. Aki fehérebb volt, arról kiderült hogy olasz, líbiai vagy magyar. Az igazán fehérek meg délafrikaiak. És ez nem csak az alacsonyabban kvalifikált munkaerõre igaz, az Amazonnál sem más a helyzet. Boldogan él mindenki együtt.
USA-t én nem ilyennek látom. Biztos vannak jobb városok és közösségek, de a rendszer amit az amerikaiak maguknak összehoztak szerintem embertelen és ostoba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.