Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Jancsi válasza Calogero (#20) üzenetére


Jancsi
aktív tag

Gyalogosok... majdnem elütöttem egy anyukát pár éve akinek kezében egyik gyerek a másiakt pedig rácigálja ki az úttestre a kocsik közzül.
Szinte minden nap kerékpározok, de én sem csípem a szellembringásokat ( akit csak akkor veszel észre amikor koppan, nuku lámpa és prizma) plusz azokat akik képtelenek legalább nagyjábol egyenesen haladni.
A láthatósági mellény amúgy szeritnem marhaság, sok biciklis azthiszi az majd megmenti, sem lámpa sem bukó, egyszáll láthatósági mellény. Én személyszerint nem hordok soha mellényt, de bukót igen és 70lm-el világít elöl egy Cree XR-E teljesítmény led ami miatt áltlában robogónak néznek, hátul van villogóm, a cipőmön prizma, a gatyámon prizma, a felsőmön hátul prizma, a bickilin is van pár helyen. Nem értem miért kell ráerölteni az emberre egy nylonvackot amibe belerohad, nem azért vettem több mint 50k-ért bicikliscuccot hogy rámrohassza egy 500Ft-os vacak.

Az autósnak sokkal nagyobb a felelőssége mint egy gyalogosnak vagy mint egy kerékpárosnak. Egy tonna vassal könnyebb valakit kinyírni mint egy biciklivel vagy mint gyalogosan.
Mod.: azért még rohangászni nem kellene semerre, én ha ilyet látok lekiabálom az útrol, ákármennyire is tapló dolog, jobban ég az ő pofája szerintem amikor 50 ember néz rá hogy miért üvöltizi a biciklis hogy inkább zöldön vagy zebrán kellene

Kanyarban én nem merem kinthagyni a kezem vagy elviszik vagy kiüti a kezemböl a kormányt egy kátyu.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.