Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blueMerle


blueMerle
veterán

Élvezettel olvasom a beszámolóid :)

(#2) Lenry


Lenry
félisten

nem vagyok klausztrofóbiás, de attól a körbefalazott ágytól megmozdult bennem valami ilyesmi félelem...
a hideg kiráz tőle

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a retyó+fürdőről is kérünk képet :D

ablak nincs? milyen messze van a legközelebbi?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) .mf


.mf
veterán

Ez kemény, én is szívesen kipróbálnám :DDD Amúgy sem azért megy az ember világot látni, hogy egy szállodában ücsörögjön. Én csak a cuccomat félteném kicsit, hogy jó helyen van-e, nehogy lába keljen.

"Ráadásul ők teljesen kulturáltak egyébként, nem gusztustalankodnak, már elnézést, mint a kínaiak szoktak, nem büfögnek, nem csámcsognak stb."

Arrafelé ez szokás, így méltatják az ételt, jelzik, hogy nagy kedvvel és hévvel eszik, mert ízlik.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) talmida


talmida
Közösségépítő

Nagyon tetszett ez a bemutatód is!! Köszi!! ;) Nagyon jól írsz, élvezet olvasni. :R

IN GOD WE TRUST!

(#6) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Érdekes beszámoló volt, de az ágy és a "szoba" mérete kicsit furcsa volt így európai szemmel nézve. Tisztára a japán kapszulahoteleket juttatta eszembe.

(#7) pepe33


pepe33
tag

Jó hely az HONG KONG. Látják hogy külföldi vagy és rögtön mindenki segítőkész, nem, úgy mint itthon...
A vonalkötekedés nekem nagyon tetszett, olyasmi mint nálunk a METRO ,csak a föld felett megy és sokkal profibb, azt érdemes megnézni.
Ja és a szag, a magas páratartalom miatt lehet talán, már reggel korán olyan szag van mint ahol főznek.
De ezt azonnal lehet érezni már ahogy az ember szál ki a repülőből.

ASUS A8NSLI DELUXE * A64 X2 4200+ * Freezer 64 * 4x1GB A-DATA DDR500 RAM* GF 6800 GT *......300W Coolink táp

(#8) Turion


Turion
csendes tag

Roppant érdekes volt, köszönöm!

Már csak azért is imádom ezt a sorozatot, mert a Dreamcastemen nem is olyan rég játszottam a Shenmue 2-vel ami ugye a 80-as évek Hong Kongjában játszódik és pl előjönnek az ismerős helyek nevei. Kowloon is ilyen. :)

~ Önjelölt hobbifotós ~

(#9) JanFe


JanFe
aktív tag

Koszi a beszamolot, nagyon erdekes volt olvasni, nem semmi az a szalloda :)

"There is nothing permanent except change"

(#10) hocico


hocico
tag

csodálatos

47 db DVD-nyi xxx képgyűjtemény eladó **** keresek: Dishonored tarot kártya, Quake 3 a Steamen **** virtual-analog szintetizátorok, lego készletek

(#11) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Annyira kellemes hangulatban, olyan jóindulattal írsz:) Le a kalappal olyan volt, mintha pár percig ott lettem volna, köszönöm szépen :R :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#12) Joci10


Joci10
őstag

Én csak egy olyan dolgot találtam, amire nem csak a már lassan jól megszokott pozitív reagálást tudnám magamból is kipréselni, mint a többiek; ami pedig ez:
"Van egy olyan talán kissé talán"
Én is előszeretettel szoktam fokozni a fokozhatatlant, de ez itt, egyből a legelején kicsit megütött. :)
Ettől függetlenül én is köszönöm az újabb beszámolót. Remélem, még sok lehetőséged lesz ilyen helyekre eljutni, és kicsit velünk is megosztani. ;)

(#13) #24889344


#24889344
törölt tag

Nagyon érdekes írás volt. Várom a következőt is.

(#14) eszterencs válasza Joci10 (#12) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Ez egy elírás, javítottam, és köszi, hogy szóltál! :-)

(#15) AxBattler válasza eszterencs (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem semmi élmény lehet! :))
Ablak legalább van a szoba falán?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16) eszterencs válasza AxBattler (#15) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Nincs, az ablakok a folyosó végi szobáknak jutottak. De van ventilátor a plafonon, van légkondi (vagyis valami hűsebb levegőbefújás) meg még egy falba épített klasszikus szellőztetőventilátor is. Mindegyik külön kapcsolható. Szóval a levelegő abszolút jár, nincs ezzel baj. Az ablak hiánya meg igazából fel se tűnik. Azt ittem, klausztofóbiásabb leszek majd itt, de nem, elférek. :-)

(#17) AxBattler válasza eszterencs (#16) üzenetére


AxBattler
félisten

Az kemény, én biztos nyitott ajtónál aludnék... :Y

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#18) benedekco válasza Lenry (#2) üzenetére


benedekco
addikt

Ugye? Az azért oda... vág. Szóval ott Én se tudnék aludni.

Amúgy jó kis beszámoló. Örülünk az ilyesminek.
Az indiaiakat egy sima pesti étteremben is megfigyelheted (mármint egy jobb fajta indiaiban). Itt is kulturáltan kézzel esznek. Jó nagy marhának éreztem magamat mellettük, hogy villával-késsel eszem. :DDD

re: (#16) eszterencs
A fejed merre van alvásnál? Hogyan jobb? Az ajtó, vagy a fal felé?

re: (#17) AxBattler
dettó, csak akkor meg lábakel a láptopnák

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#19) eszterencs válasza .mf (#4) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Persze, tudom én, hogy ez a szokás... de hiába akarnám ezt tolerálni, amikor ettem kínaiakkal egy asztalnál, kivétel nélkül egy küzdelem volt számomra, igazi önuralomfejlesztő tréning, pedig tényleg nem vagyok finnyás, de ettől nagyon elmegy az ember étvágya, a mi kultúránknak ez borzasztó undorító.

(#20) eszterencs válasza benedekco (#18) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

A fejem befelé van, fel sem merült bennem más. Tényleg nincs baj a szobával, a gyerekkori kuckóba bújás élményét adja vissza. :)

A biztonság abszolút megvan, nem kell tartani tőle, hogy bárki bármit ellopna. Nyilván a folyosón nem fogm kinn hagyni a laptopt, de a szobába nem megy be senki. Nyitott ajtónál inkább azért nem aludnék, mert nem szeretném, hogy bárki megnézhessen engem alvás közben. :)

Egyetlen valódi félelmem volt a szobával kapcsolatban: ne legyen csótány, vagy más bogár, pl. ágyi poloska. Nem tudom, hogy csinálják egy ilyen helyen, de nincs. (Gondolom takarítanak, fertőtlenítenek.) Pontosabban egyetlen darabot, egy centisnél kisebb csótányt láttam egyszer a padlón szaladni, őt sűrű elnézéskérések közepette átsegítettem a túlvilágra, de ennyi volt. Ennél sokkal rosszabb a helyzet a budapesti házban, ahol élek...

(#21) benedekco válasza eszterencs (#20) üzenetére


benedekco
addikt

brrrrrrrrrr... azért a kuckó nekem mást adott... most is ha közel a fal már nem tudok aludni...

Az biztos, hogy komoly tapasztalat lehet! Nem csak a háló miatt :)

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#22) User64476


User64476
őstag

LEBILINCSELŐ! :R

(#23) Jadro


Jadro
veterán

Nagyon jó a leírás sorozat ismét! Azért irigylem ezt az optimizmust ami Benned van. Mindenben képes vagy meglátni a jót. :) Így lehet sok jó élményre szert tenni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#24) vallas


vallas
senior tag

Király...

remélem egyszer én is kipróbálhatok hasonlót..

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#25) gaborbol


gaborbol
őstag

Te aztan egy belevalo-bevallalos csaj vagy a szo legjobb ertelmeben, minden elismeresem.
Bennem sajnos van egy nagy adag eloitelet, persze mitol felne az ember, ha nem attol amit nem ismer. Egyszer biztos elnezek arra is, de addig meg rengeteg dolgot kell kihuznom a listamrol.

Jok a kepek :)

[ Szerkesztve ]

(#26) Findzs


Findzs
addikt

köszi a beszámolót

hihetetlen, hogy egy szoba egy ágyból áll jó formán

tökös csaj vagy, hogy ilyesmit egyedül bevállalsz :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.